تزریقات در منزل شمال شرق تهران

تزریقات در منزل شمال شرق تهران

تزریقات در منزل شمال شرق تهران؛ یا تا به حال  برایتان پیش آمده  که برای انجام دادن یک تزریقات ساده ساعت‌ها به دنبال مراکز تزریقاتی در شهر بگردید و مسیر طولانی را برای رسیدن به این مراکز طی کنید؟ آیا تا کنون  به این فکر کرده‌اید که تزریق در منزل چه اندازه می‌تواند راحت و آسوده برایتان انجام شود و دیگر نیازبه خارج شدن از منزل ندارید ؟ آیا می‌دانید که تزریق سرم در منزل بسیار راحت‌تر و بهداشتی تر از ماندن بر روی تخت در مراکز تزریقاتی است؟ آیا از خدمات موسسات تزریقات در منزل شرق تهران اطلاعاتی دارید؟ با ما همراه باشید

  تزریقات در منزل از خدماتی است که توسط پزشکان و پرستاران باتجربه و متخصص انجام داده می‌شود. در طول هفته و در هر ساعت از شبانه روزمی توانید برای انجام تزریقات یا پانسمان با مرکز تماس حاصل فرمائید و از خدمات در منزل بهره مند گردید.

 به این ترتیب برای تزریق یا تعویض پانسمان دیگر نیازبه خارج شدن از منزل نیست تا به دنبال مراکز درمانی و تزریقاتی در شهر بگردید. تنها نیاز است که درخواست خود را در سایت ثبت نمائید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل تا خدمات پرستاری و تزریق را در منزل خود به بهترین شما ممکن دریافت نمائید. تزریقات در محل مناسب با درخواست شما مبنی بر پرستار خانم یا آقا خواهد بود و رزومه ، ضمانت نامه ، مدارک تحصیلی معتبر در زمان  گزینش او از ایشان اخذ گردیده است.

تزریقات در منزل شمال شرق تهران

برای دریافت خدمات پزشکی و پرستاری و یا اجاره تجهیزات پزشک با ما تماس بگیرید

تزریقات شبانه روزی در منزل

از جمله مهمترین خدماتی که توسط مراکز درمانی آنلاین ارائه می‌گردد انجام دادن تزریقات در منزل می‌باشد. با وجود مشغله های زندگی و کاری وهمچنین شرایط سخت رفت و آمد برای افراد در شهرهای شلوغ و پر ترافیک استفاده  نمودن از خدمات درمانی شبانه روزی در منزل اهمیت ویژه ای پیدا کرده است و برای بسیاری از افراد بسیار مفید و کار آمد می‌باشد.

 انجام  دادن تزریقات و خدمات پانسمان در منزل برای افراد سالمندان و حتی بیمارانی که توانایی حرکت  ندارند بسیار ضروری است. جابه جا شدن این افراد تا رسیدن به مراکز درمانی و انتظارکشیدن برای انجام تزریقات یا حتی تعویض پانسمان برای خود فرد بیمار  و حتی  نزدیکان او جدای از هزینه بردار شدن برای آنها بسیار دشواربوده .

شما می‌توانید با انتخاب دریافت خدمات تزریقات  از موسسات در منزل شرق تهران در وقت و حتی در هزینه صرفه جویی نمائید و خود و بیمار خود را در شرایط سخت و دشواری قرار ندهید. با انتخاب این مراکز آسایش و رفاه را برای خود و بیمار فراهم آورید مراجعه نمودن به مراکز درمانی علاوه بر سخت بودن ممکن است فرد به انواع بیماری های ویروسی و میکروبی آلوده شود با انتخاب این موسسات میتوانم از این کار پیشگیری کنیم.

مقالات بیشتر: اجاره دستگاه ساکشن در تهران ، اجاره ونتیلاتور ، اجاره ساکشن

این مراکز خدمات زیادی از انواع تزریقات در محل را برای  انواع گروه های مختلف از جمله کودکان، تزریقات بانوان در منزل برای مادران باردار، زنان، سالمندان، بیماران کرونایی و … را نیز انجام می دهند. تعرفه هایی که بابت خدمات پرستاری اعم از تزریق آمپول در منزل دریافت می شود در مقابل با درگیر شدن با انواع مشکلات بسیار ناچیز و اندک است چون بدون آنکه از محل خود تکان خورده باشید خدمات پرستاری با کیفیت بالا و تعرفه پایین را دریافت کرده اید.

انجام خدمات تزریقات در منزل (شبانه روزی ) :

 • تزریق رمدسیویر در منزل
 • تزریقات وریدی مانند تزریق سرم
 • تزریقات زیر جلدی ازجمله؛ تزریقات انسولین به دور ناف
 • تزریقات در منزل داخل عضله
 • تزریقات داخل جلدی

 با دریافت خدمات تزریق شبانه روزی در منزل خود دیگر نیاز به بیرون رفتن از منزل ، ماندن در ترافیک های سنگین شهری و منتظر شدن برای انجام تزریقات در صف مراکز درمانی را نخواهید داشت .
موسسه ما خدمات تزریقات شبانه روزی در منزل را همراه با اعزام پرستاران دوره دیده و دارای تجربه در برنامه کاری خود دارد. وهمین طور آماده انجام خدمات تزریقات بانوان در منزل به خانم هایی که به دلیل مشغله هزینه و زمان برایشان اهمیت زیادی دارد می باشیم.

رعایت چند نکته مهم در زمان تزریق:

زمانی که پرستار برای تزریق به منزل شما مراجعه می‌نماید باید از ابتدای ورود  و شروع کار خود تمامی نکات بهداشتی و اصولی را رعایت کند. پرستاران  باید با پوشش استریل و ماسک و رعایت موازین بهداشتی وارد منزل شود تا فرد بیمار، سالمند و سایر افراد خانواده دچار هیچ گونه آلودگی نشوند. سپس باید تمامی موارد زیر به دقت رعایت شود:

 • قبل از انجام دادن هر تزریق باید در رابطه با حساسیت دارویی با بیمار صحبت کرد و اطمینان حاصل پیدا کرد که به دارو و تزریق حساسیتی نداشته باشد
 • در هنگام تزریق از سرنگ سالم و بدون آسیب دیدگی باید استفاده شود
 • تاریخ مصرف مندرج بر روی دارو باید چک شود
 • مقدار دارو برای تزریق باید مطابق با دستور پزشک انجام شود
 • بعد از تزریق مراقبت‌های لازم جهت مشاهده هر گونه تغییر در حال بیمار؛ بررسی شود تا در صورت بروز هر گونه مشکل اقدامات لازم انجام شود .
 • محل تزریق چک شود
 • اگربیمار چندین تزریق نیاز دارد ناحیه تزریق باید هر بار پس از تزریق تعویض شود
 • از سرنگ یکبار مصرف استفاده شود و اندازه سرنگ متناسب با نوع تزریق انتخاب شود

مقالات پیشنهادی: اجاره تجهیزات آی سی یو ، اعزام پزشک به منزل ، مراقبت از سالمند و کودک در منزل

پرستار باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

 پرستاری که جهت انجام دادن تزریقات در منزل شرق تهران مراجعه می‌نماید باید با انواع تزریقات آشنایی کامل داشته باشد. نوع تزریقات با نوع دارو متفاوت است و پرستاری که کار تزریق را برای شما انجام می‌دهد در ابتدا باید با انواع داروها و نحوه تزریق آنها آشنایی کامل داشته باشد. نوع سرنگ و اندازه سوزن نیز باید مناسب با نوع تزریق و سن افرد برای آنها انتخاب شود.

پرستاران متخصص باید ازمقدار لازم برای تزریق هر دارو اطلاعات مناسب داشته باشند. روش بیرون کشیدن دارو از شیشه و نحوه هوا گیری سرنگ از نکاتی هستند که یک پرستار ماهر و با تجربه باید به طور کامل از آن آگاهی داشته باشد.

بعد از انجام تزریق پرستار باید چند دقیقه در کنار بیمار حضور داشته باشد و به طور مرتب علائم حیاتی بیمار را بررسی کند تا در صورت مشاهده هر گونه تغییر درشرح حال جسمی بیمار، به پزشک اطلاع داده شود و اقدامات لازم برای فرد انجام شود.

اهمیت استفاده نمودن از خدمات تزریقات در منزل در شرق تهران:

بسیاری از تزریقات وجود دارند که به صورت ساده قابل انجام هستند و دیگر نیازی به مراجعه و حضورشخصی در مراکز درمانی را ندارند. به جز مواردی از تزریقات خاص که حتما باید در مراکز درمانی و تحت نظارت پزشک انجام  داده شود سایرموارد در منزل قابل انجام هستند. می‌توان گفت بیشتر تزریقات بدون  وجود آمدن هیچ گونه مشکلی در منزل قابل انجام هستند.

فقط کافی می باشد که به قسمت درخواست آنلاین ما مراجعه کنید و نوع درخواست خود را در آن  ثبت کنید.تا پرستاران در کوتاه‌ ترین زمان  به منزل شما جهت انجام تزریقات مراجعه کنند و مراقبت‌های بعدی انجام خواهد شد. همیشه توصیه شده است که با وجود این شرایط جوی و آلودگی‌های هوا در شهر بزرگ تهران که افراد تا جایی که می توانند از منزل  خود خارج نشوند تا خیلی کمتر در معرض آلودگی هوا قرار گیرند.

موضوع آلودگی هوا برای سالمندان و بیماران بسیار دارای اهمیت می‌باشد. به همین دلیل برخورداری از خدمات تزریقات در منزل شرق تهران  در درجه اول به سود بیماران و سالمندان خواهد بود.  تو صیه می شود محیط امن و پاک خانه هر فرد بهترین مکان برای انجام  دادن خدمات درمانی می‌باشد.

و همین طور هزینه رفت و آمد در شهرهای شلوغ مانند تهران خیلی بیشتر از هزینه درمان در منزل  برای شما خواهد بود. با وجود این  ترافیک وطرح محدودیت‌های تردد خیلی از افراد برای رفتن به مراکز درمانی و جابجا کردن بیمار هزینه زیادی را صرف رفت و آمد خود می‌کنند. اما با استفاده از خدمات پرستاری در منزل میتوانید در زمان و هزینه ها صرفه جویی نمایید.

بیشتر بخوانید: پرستار آی سی یو در منزل ، تزریق در منزل ، مراقبت های ویژه در منزل

تزریقات در منزل برای کودکان

تزریق عضلانی برای  بچه ها یکی از دغدغه های مهم والدین می باشد. به طور کل تزریقات عضلانی یا تزریق آمپول در منزل باید توسط افراد آموزش دیده و باتجربه و متخصص انجام شود که می تواند  برای آسایش شما به صورت تزریقات شبانه روزی در منزل باشد. در تزریقات کودکان محل انجام تزریق نسبت به سن کودک متفاوت است و همین طور نکات دیگری از جمله میزان توده عضلانی و غلظت حجم دارو در تعیین کردن مکان تزریق آمپول به پشت در منزل کودکان دخیل است.

زمان تزریق در منزل شبانه روزی، اگر سن کودک کمتر باشد به نسبت تحمل میزان دارو در یک محل کمتر است. در حالی که کودکان بزرگتر و خردسالان حتی توانایی تحمل یک سی سی را در هر جایی از بدن را دارند. در نتیجه هر چه سن کودک بیشتر می شود تحمل میزان تزریق عضلانی او نیزبیشتر می شود.

هنگام تزریق شبانه روزی آمپول در منزل جهت تزریق عضلانی  برای بچه ها، اگر مقدار حجم دارو زیاد باشد از عضله های بزرگتر برای تزریق عضلانی استفاده می کنند و هیچگاه تزریق کودکان در نقاط  حساسی که دارای رگ های خونی و اعصاب بزرگ هستند انجام نمی دهند.

برای تزریق عضلانی در شیر خواران بهترین عضله وستوس لترالیس است،بعد ازگذشت  یکسال که کودک توانایی راه رفتن پیدا می کند می توان تزریق عضلانی را در زمان تزریق آمپول به پشت در منزل بر روی عضله سرینی (دورسوگلوتئال) آن انجام دهند. رشد و تکامل این عضله ضعیف است و برای کودکان دارای سن کمتر از ۵ سال مناسب نیست. اما درشرایط بیماری یکی از بهترین گزینه برای تزریق عضلانی در حین تزریق شبانه روزی در منزل بچه ها وستوس لترالیس، دلتوئید، و عضله ونتروگلوتئال است.

مقالات بیشتر: مرکز پرستاری ، تزریق در منزل سعادت آباد ، فیزیوتراپی و رادیوگرافی در منزل

تزریقات بانوان در منزل

تزریق عضلانی بانوان در بعضی شرایط واقعا برای آنها مشکل ساز می باشد. مثلا در زمانی مثل: بارداری یا افت فشار خون ، نیازمند به تزریق عضلانی آمپول برای ساکنین تهران است. انجام دادن تزریقات آمپول به خانم ها تحت عنوان خدمات تزریق عضلانی خانم ها  در منزل ؛ بهترین گزینه برای آنها خواهد بود.

 پرستارانی که برای تزریقات بانوان در منزل ارسال می شوند همگی خانم هستند ودارای دانش کافی و مهارت لازم جهت انجام تزریقات آمپول به بانوان برخوردار هستند. شما بانوان عزیز می توانید تزریق آمپول در منزل را در محیط امن پاک و ارام خانه خود تجربه کنید.

تزریق عضلانی برای بانوان تحت خدمات تزریقات بانوان در منزل ؛ برای مواردی به کار برده می شود که دارو جذب گوارشی ندارد و یا بعد از جذب در کبد درصد بالایی از آن تخریب می شود. در تزریقات بانوان در منزل برای تزریقات عضلانی از عضله ی پایین بافت زیر جلدی استفاده می کنند.

 به طور کل هنگام تزریقات بانوان در منزل علت های زیادی در تعیین محل تزریق عضلانی دخالت دارند مانند : بارداری، شرایط بیماری یا سلامت بانوان، مقدار حجم دارو، سن آنها ، میزان بافت عضلانی در دسترس جهت تزریقات بانوان در منزل، نوع و روش تزریق، وزن بانوان، ماهیت داروی تجویزشده هنگام تزریقات بانوان در منزل و … در روش تزریق و انتخاب محل تزریق هنگام تزریقات بانوان در منزل تاثیرزیادی دارد.

شما نمی توانید خودتان روش تزریق آمپول به پشت در منزل را انتخاب کنید. شما به هر کلینیک یا مرکزتزریقات جهت انجام تزریقات آمپول به بانوان مراجعه کرده باشید؛ مواردی از جمله: اطلاعات کامل از آمپول تزریقی، مراقبت های بعد از انجام دادن تزریقات آمپول به بانوان را یاد می دهند. در بیشتر موارد وضعیت زنان به شکلی است که انجام دادن تزریقات در منزل برای آنها مناسب است. دیگر شما نگرانی از این بابت نخواهید داشت و هردر زمان که اراده کنید می توانید از تزریقات شبانه روزی کمک بگیرید.

نکته: در زبانوان یکی ازبهترین عضلات برای انجام تزریقات آمپول به بانوان ، عضلات سرین در دو طرف باسن آنها ؛ قسمت خارجی عضله ران؛ عضلات چهار سر ران و عضله دلتوئید در قسمت بالای بازوی آنها می باشد که پرستار عضله مناسب را برای تزریق انتخاب می کند.

اهمیت اصولی بودن تزریقات در منزل:

تزریقات شبانه روزی در محل یکی از روش های تجویز دارو و نمونه گیری می باشد که امروزه استفاده از خدمات در منزل بیشتر شده است. که هم پرستار و هم بیمار باید اصول و قواعد بهداشتی و را رعایت نمایند زیرا اثرات ناشی از تزریق در منزل به حالت غیر ایمن خطرناک است. اگرپرستار جهت انجام تزریقات در منزل تهران از سرنگ و سوزن های بهداشتی و استریل استفاده نکند. باعث بروز مشکلاتی مانند هپاتیت و ایدز شود.

بروز این گونه مشکل در تزریقات شبانه روزی در منزل به حداقل می رسد. قبل از انجام تزریق ، حتما باید سوابق حساسیت های دارویی بیمار پرسیده شود تا پرستار بعد از بررسی تزریقات در منزل تهران را انجام دهد.

پرستار باید قبل از انجام دادن تزریقات دست های خود را به خوبی بشوید یا ضدعفونی کند. باید در وقت هایی که تزریق شبانه روزی در منزل با خون و یا ترشحات بدن بیمار همراه است، باید از دستکش یکبار مصرف استفاده کنند. هنگام انجام تزریقات حتماً به تاریخ انقضای دارو توجه شود.

 بعد از تزریق شبانه روزی در منزل ، فوراً سرنگ مصرف شده و دستکش دور انداخته شود و دست ها به خوبی شسته شود موسسه خدمات پرستاری مهر آوران جهت آسایش و آرامش شما عزیزان خدمات تزریقات را همراه با پرستاران مجرب و با رعایت تمامی اصول و موازین بهداشتی و ایمنی انجام می دهد.

 تزریقات در منزل:

صرفه جویی در وقت و هزینه

گاهی وقت ها جهت انجام تزریقات از ساعات کاری خود کم کرده و با پرداخت نمودن هزینه، به یک مرکز درمانی می روید. در این شرایط بهره بردن از خدمات درمانی در منزل مانند تزریقات شبانه روزی در منزل برای جلوگیری کردن از اتلاف وقت و هزینه برای افرد مناسب می باشد

 و همین طورهوای آلوده شهر را تنفس نمی کنید

تنفس کردن هوای آلوده برای بیمارانی که دارای مشکلات تنفسی یا بیماری های قلبی_عروقی بسیار خطرناک هستند. ارائۀ این نوع از خدمات تزریقات می تواند از بیرون رفتن این بیماران جلوگیری به عمل آورد

آسایش و راحتی بیمار

استفاده ازاین خدمات برای بیمارانی که وضعیت جسمانی مناسبی ندارند و رفت و آمد نمودن آنها به مراکز درمانی برایشان بسیار دشوار می باشد، یک انتخاب درست و به جا است

کاهش سرایت عفونت

هنگام تزریقات در منزل،  مطمئن هستید که هیچ گونه عفونتی به بیمار شما منتقل نخواهد شد

تزریقات ۲۴ ساعته در محل تهران :

در صورت نیاز به تزریق شبانه روزی در منزل می توانید با مرکز موسسه پرستاری مهراوران تماس گرفته و در مورد چگونگی دریافت تزریقات شبانه روزی در منزل ازجمله نحوه اعزام، زمان حضور و … اطلاعات لازم را به دست آورید و در سریع ترین زمان به درخواست شما رسیدگی می شود و هماهنگی ها جهت اعزام پرستار برای تزریقات شبانه روزی در منزل تهران در کمترین زمان برای شما  صورت می گیرد.