خدمات پرستاری در تهران

خدمات پرستاری در تهران ؛ مراقبت های بهداشتی برای بیمار در حال بهبودی یا مبتلا به بیماری های مزمن بسیار فراتر از جنبه های صرفا پزشکی است. یک سرویس پرستاری در منزل باید بتواند مراقبت های جامعی را ارائه دهد که نیازهای درمانی بیمار را پوشش دهد، اما به سلامت عاطفی او نیز توجه کند. وجود پرستار در منزل در مورد بیماران با تحرک کم، بیماران مزمنی که نیاز به مراقبت ۲۴ ساعته دارند یا نقاهت پس از یک عمل جراحی یا آسیب جدی کمک شایانی خواهد کرد. در زیر ۷ مزیتی که خدمات پرستاری در منزل می تواند به همراه داشته باشد را توضیح خواهیم داد:

علاوه بر ارائه مراقبت های حرفه ای شخصی، خدمات پرستاری در منزل نیز یک جایگزین ایده آل برای جلوگیری از مشکلات سلامتی مرتبط با اقامت طولانی مدت در بیمارستان است. به خصوص در بیماران مسن.

 

  1. باعث بهبودی و کاهش خطر عفونت می شود

خدمات پرستاری در منزل به بیمار این امکان را می‌دهد که از عفونت‌هایی که در بیمارستان‌ها در معرض آن هستند محافظت شود، زیرا مراقبت‌های پس از عمل و مراقبت‌های حیاتی می‌تواند آنها را نسبت به خطر عود و عفونت حساس‌تر کند. ثابت شده است که مراقبت های پرستاری در منزل به طور قابل توجهی زمان بهبودی و کیفیت زندگی را افزایش می دهد، زیرا متخصصان آموزش دیده و واجد شرایط می توانند خطرات ایمنی را ارزیابی کرده و بیمار را تحت نظر داشته باشند.

 

  1. مقرون به صرفه در مقایسه با مراقبت های بیمارستانی

ممکن است بیمار به مراقبت های ویژه ای نیاز داشته باشد که در آن روش های خاصی باید چندین بار در روز انجام شود. و مراقبت های بیمارستانی معمولاً بسیار گران تر است و نمی توان شما را برای مدت طولانی در بیمارستان نگه داشت.

خدمات پرستاری در منزل مراقبت های پزشکی حرفه ای در سطح بیمارستان را در آسایش خانه شما ارائه می دهد، زیرا شرایط بسیاری وجود دارد که بهبود آنها در خانه انجام می شود و نه در بیمارستانی که صورت حساب ها می تواند روز به روز افزایش یابد.

 

  1. بهبود زندگی خانوادگی

نگه داشتن یک فرد در یک محیط بیمارستان برای مدت طولانی می تواند تأثیر منفی بر سلامت روان او بگذارد زیرا بیمارستان ها اغلب با “مشکلی اشتباه” همراه هستند و می توانند بیمار را تحت فشار قرار دهند و تحت تأثیر محیط خود قرار دهند.

بنابراین مراقبت در منزل به ارائه مراقبت های پزشکی حرفه ای به بیمار در محیط خانه خود کمک می کند. قرار گرفتن در یک محیط گرم و دوست داشتنی به آرامش ذهن کمک می کند و استرس را از بین می برد. حتی ثابت شده است که محیط خانواده به بهبود آنها کمک زیادی می کند.

 

  1. توجه شخصی و سفارشی را ارائه دهید

مراقبت های ارائه شده در بیمارستان ها معمولاً سختگیرانه و به طور مساوی برای همه ارائه می شود. این امر فضای بسیار کمی برای سازگاری با نیازهای خاص و استقلال بیمار باقی می گذارد. به همین دلیل، پرستاران خانگی برای گوش دادن و توجه به نیازهای خاص آموزش می بینند.

  1. برای فعالیت های روزانه پشتیبانی می کند

برخی از افراد مسن ممکن است در انجام کارهای اساسی به تنهایی مانند حمام کردن یا لباس پوشیدن مشکل داشته باشند، بنابراین مراقبت از یک پرستار خانگی یا تکنسین پرستاری انجام این فعالیت های روزانه را آسان تر می کند.

یک پرستار بهداشت خانگی برای کمک به بیماران مبتلا به ADL (فعالیت های زندگی روزمره) آموزش دیده است. به این ترتیب به آنها کمک می کند احترام خود را حفظ کنند و زندگی سالم و با کیفیتی داشته باشند.

 

  1. دارو را کنترل کنید

هنگامی که یک بیمار از مشکلات مختلف رنج می برد، میزان مصرف دارو افزایش می یابد. از آنجایی که بسیاری از پزشکان داروهای مختلفی را برای مشکلات مختلف ارائه می دهند، مدیریت نسخه و دارو از اهمیت بالایی برخوردار است.

در مورد افراد مسن، هنگام مصرف داروها گیج می‌شوند و گاهی اوقات این امر می‌تواند باعث مشکلات جدی سلامتی شود، مانند مصرف بیش از حد، ترکیب مضر دارو یا حتی عدم مصرف دارو برای مدت طولانی. .

برای این موارد، خدمات پرستاری در منزل برای مدیریت نسخه ها و داروها آموزش می بیند تا اطمینان حاصل شود که بیمار مراقبت مناسب را در زمان مناسب دریافت می کند.

 

  1. همراهی و مراقبت خوبی ارائه می دهد

تعامل اجتماعی برای حفظ سلامتی مهم است. در این صورت پرستاران خانگی نقش همراهان مورد اعتماد را برای فعالیت های اجتماعی و منظم ایفا می کنند و همچنین دارای تجربه و آموزش در مراقبت های انسانی هستند. از این نظر، آنها می توانند حمایت عاطفی بزرگی برای شما و محیطتان باشند. اغلب اوقات، داشتن کسی که با او صحبت کنید یا روی او حساب کنید، می تواند تفاوت بزرگی در بهبودی ایجاد کند. به یاد داشته باشید که حمایت روانی برای هر بهبودی یا بیماری مزمن مهم است.

در مهراوران نوین ما به شما و خانواده‌تان اهمیت می‌دهیم. اگر یکی از بستگان شما تحت معالجه پزشکی است یا می خواهید کمک پزشکی در خانه داشته باشید، می توانید با ما تماس بگیرید، ما در سراسر تهران خدمات ارائه می دهیم.

 

مزایای خدمات پرستاری در منزل

همانطور که هر فرد منحصر به فرد است، نیازهای او نیز منحصر به فرد است. بنابراین، چه به دلیل بیماری، ناتوانی یا کهولت سن، نحوه مراقبت و همراهی فرد در زمان نیاز به ویژگی‌های او بستگی دارد. از این نظر، خدمات پرستاری امکان تطبیق مراقبت با بیمار را فراهم می کند و در عین حال آسایش فرد را نیز حفظ می کند. در ادامه قصد داریم تمام مزایای استخدام یک شرکت پرستاری در منزل را به شما بگوییم.

 

توجه شخصی

اولین مزیت داشتن خدمات پرستاری در منزل دسترسی به مراقبت شخصی است. این با در نظر گرفتن اینکه بیمار اغلب در جنبه هایی مانند بهداشت، ایمنی، تحرک و تغذیه نیاز به حمایت دارد. موقعیت هایی که باید در طول روز توسط فردی آموزش دیده رعایت شود.

 

دقیقاً، افرادی که خدمات پرستاری در منزل را توسعه می دهند، می توانند با نیازهای هر فرد خاص وفق دهند تا رفاه همه جانبه خود را حفظ کنند.

چه کسی باشد که برای مصرف داروهای خود به کمک نیاز دارد، برای داشتن یک رژیم غذایی مغذی یا شخصی که به مراقبت های خاص تری نیاز دارد، خانه سالمندان راهی برای داشتن مراقبت دقیقی است که هر یک نیاز دارد.

 

مراقبت جامع

پرستار منزل

وقتی یک سرویس پرستاری در خانه دارید، به شخصی دسترسی دارید که تمام وقت خود را برای رسیدگی به نیازهای خاص بیمار اختصاص می دهد. این بدان معنی است که شما مجبور نخواهید بود به نیازهای مختلف بیش از یک نفر در یک زمان رسیدگی کنید.

چیزی که این اجازه می دهد این است که افرادی که به این خدمات نیاز دارند می توانند به توجه جامع و ویژه به نیازهای خود دسترسی داشته باشند. به عبارت دیگر، حتی در مواردی که ممکن است یک فرد در نگاه اول فقط برای رعایت بهداشت شخصی به کمک نیاز داشته باشد، پرستار حرفه‌ای می‌تواند سایر ناراحتی‌ها یا کاستی‌ها را در روال خود تشخیص دهد، استراتژی‌ها و مراقبت‌های ویژه برای آن ایجاد کند. جنبه هایی که در صورت حفظ توجه جمعی و غیر شخصی قابل درک نبود.

 

مراقبت از سلامت روان

یافتن مواردی از افرادی که هر روز به کمک نیاز دارند، اما زمانی که به بیمارستان ها یا مراکز تخصصی منتقل می شوند، در نتیجه تأثیرات ناشی از تغییر بنیادی محیط و رها شدن نزدیک ترین بستگان خود، شروع به اختلالات روانی می کنند، معمول است.

در این زمینه، خدمات پرستاری در منزل به جلوگیری از این مشکلات کمک می کند و فرد را در محیط معمول خود نگه می دارد تا آسایش خود را تضمین کند. علاوه بر این، این امر به فرد کمک می کند تا به فعالیت های اجتماعی و خانوادگی خود به عادی ترین شکل ممکن ادامه دهد تا با وجود بیماری یا کهولت سن، احساس خوبی در زندگی روزمره خود داشته باشد.

بیشتربدانید:انجام آزمایش خون و تزریقات در منزلتزریقات در منزل زعفرانیهتزریقات در منزل شمال شرق تهرانتزریقات در منزل ولنجکتزریقات نیاوران

همراهی خدمات پرستاری در منزل

علاوه بر موارد فوق، مشکلی که اغلب رخ می دهد این است که افراد مسن احساس تنهایی می کنند. این معمولاً در کسانی رخ می دهد که به دلیل کهولت سن یا بیماری شریک زندگی خود را از دست می دهند، در حالی که فرزندان و نوه های آنها شروع به بزرگ شدن می کنند و بخشی از زندگی روزمره از دست می رود.

این می تواند عواقب روانی عمده ای داشته باشد، و یکی از دلایلی است که باعث می شود افراد مسن در میان گروه هایی باشند که در معرض خطر افسردگی قرار دارند.

 

از این نظر، خدمات پرستاری در منزل نه تنها مراقبت های مورد نیاز فرد را ارائه می دهد، بلکه به عنوان یک شرکت نیز کار می کند. فردی که این مراقبت را دریافت می‌کند احساس می‌کند کسی را در کنار خود دارد که می‌تواند با او صحبت کند، چیزهایی را به او بگوید و خیلی چیزهای دیگر.

 

در عین حال، این متخصص می تواند به ترویج برخوردهای اجتماعی بین فرد تحت مراقبت و خانواده یا دوستان نزدیکش کمک کند و بیمار را به ادامه فعالیت هایی که به او احساس خوبی می دهد تشویق کند.

 

خودمختاری

حتی در مواردی که برای اکثر وظایف و فعالیت‌های زندگی روزمره به کمک نیاز است، پرستاری در منزل به افراد کمک می‌کند تا احساس راحتی بیشتری داشته باشند و تا حدودی استقلال داشته باشند. زیرا آنها نیازی به ترک خانه و تطبیق با زمان، برنامه و ساختار مراکز تخصصی نمی بینند، در حالی که بخش بزرگی از زندگی خود را در اختیار دارند.

 

مشارکت عزیزان

با انجام مراقبت در خانه شخص مورد نظر، نزدیک تر شدن و تبدیل شدن به بخشی از این روال جدید برای عزیزان آسان تر است. به این ترتیب هرکسی می تواند به عزیز خود در آنچه نیاز دارد کمک کند، واقعیتی که باعث کاهش احساس تنهایی و رها شدگی می شود.

 

کاهش هزینه ها

در نهایت، مواردی وجود دارد که ممکن است بیمار برای مدت طولانی، حتی چندین سال، به کمک و همراهی نیاز داشته باشد. هنگامی که این اتفاق می افتد، دسترسی به خدمات پرستاری در خانه می تواند بسیار ارزان تر از هزینه اقامت طولانی مدت در بیمارستان باشد.

در هوم واچ ما یک سرویس پرستاری حرفه ای در خانه با پرسنل آموزش دیده برای پاسخگویی به تمام نیازهای سالمندان داریم. ما در هر کار همراهی دائمی و فداکاری کامل را ارائه می دهیم، بنابراین می توانید مطمئن باشید که عزیزان شما در کنار مراقبان مهربانی هستند که مراقب شادی آنها هستند. وارد وب سایت ما شوید و با تمام خدمات ما آشنا شوید.