قیمت تجهیزات پزشکی

قیمت تجهیزات پزشکی؛ مهر آوران نوین ، اولین شرکتی است که خدمات بهداشتی و مراقبتی خانگی شرکتی و حرفه ای را درتهران  راه اندازی کرد. مهر آوران نوین با تخصص در “خدمات تجهیزات پزشکی خانگی” از بدو تاسیس، خدماتی را با استانداردهای بین المللی با تیم مجرب خود ارائه می دهد. به منظور فراهم آوردن بستر لازم برای خدمات بهداشتی و مراقبتی در منزل و افزایش آسایش بیمار، انواع تجهیزات و دستگاه های پزشکی را به صورت اجاره یا فروش ارائه می دهد و همچنین انواع خدمات تکمیلی مورد نیاز این دستگاه ها را ارائه می دهد.

مهر آوران نوین با بیش از ۳۰۰ محصول در بسیاری از گروه های اصلی مختلف محصولات، گسترده ترین سبد محصولات کشورمان را در زمینه بهداشت و مراقبت در منزل دارد. راه حل هایی را از یک منبع واحد به نیازمندان ارائه می دهد و ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته در کنار خانواده ها برای تمامی نیازهای تجهیزات پزشکی منزل، مشاوره برای انتخاب و استفاده صحیح از تجهیزات، آموزش نصب و استفاده در منزل، انواع و اقسام است.

یکی از مراکز مراقبت در منزل خانواده تجهیزات پزشکی را به خانه شما می آورد تا در خدمات مراقبت در منزل از آنها استفاده کنید.

تعیین تجهیزات (مارک، مدل، عملکرد) و مواد مصرفی مورد استفاده مطابق با برنامه درمانی و مراقبتی فرد

مناسب ساختن محیط خانه برای نصب تجهیزات

نصب تجهیزات در منطقه مناسب برای استفاده و آزمایش عملکرد آن

ارائه آموزش استفاده به افراد مربوطه

نگهداری دوره ای تجهیزات در حین استفاده

ارائه پشتیبانی فنی ۷ روز / ۲۴ ساعت

ارائه تجهیزات برای اجاره یا فروش، بسته به ترجیح

 

خدمات فروش و اجاره تجهیزات پزشکی ما

انواع اجاره و فروش تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمار شما توسط مرکز پزشکی ارائه می شود.

تیم مرکز پزشکی به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که کدام گزینه مناسب برای وضعیت اجاره یا خرید دستگاه پزشکی شما است.

دستگاه های اجاره ای یا فروخته شده توسط تیم فنی آموزش دیده و مجرب ما به منزل شما تحویل داده می شود.

کلیه تجهیزات پزشکی در فواصل زمانی معین سرویس و کالیبره می شوند.

برخی از دستگاه های پزشکی ما برای اجاره و فروش

آسپیراتور

مانیتور کنار تخت

IV، پمپ های تغذیه انترال

تخت های بیمارستانی (دستی، برقی)

تخت باحال

کوموت (صندلی بیمار)

نبولایزرها (رطوبت ساز و کاربردهای دارویی

تجهیزات اکسیژن رسانی

تغلیظ کننده های اکسیژن

پالس اکسی متر

دستگاه های تنفسی

فشارسنج، دماسنج

ویلچر

واکرها

پایه چهارم

انواع مواد مصرفی قابل استفاده در مراقبت از بیمار در منزل در بسیاری از موارد، اجاره وسایل پزشکی به جای خرید آنها می تواند هزینه را کاهش دهد.

در صورت نیاز به استفاده از دستگاه پزشکی در مدت زمان معین، خرید ضروری نیست. می توانید این روند را با پزشک خود در میان بگذارید و مطابق با دستورات او تصمیم بگیرید.

اگر یک بیمار مزمن در بستر دارید، ممکن است خرید آن مناسب تر باشد زیرا ممکن است استفاده طولانی مدت مورد نیاز باشد.

اگر می خواهید در محدوده خود خریدهای خود را به صرفه انجام دهید، قبل از ترخیص باید گزارشی توسط بیمارستان صادر شود. در راستای گزارش می توانید دستگاه پزشکی مربوطه را به صورت رایگان از شرکت های پزشکی طرف قرارداد تهیه نمایید.

 

اجاره ای ترین دستگاه های پزشکی

اجاره دستگاه متمرکز کننده:

دستگاهی است که پشتیبانی مداوم اکسیژن را فراهم می کند که در موارد تنگی نفس، آسم، COPD، ذات الریه گاهی به طور موقت و گاهی به طور مداوم باید استفاده شود. دستگاه های متمرکز کننده اکسیژن هوا را فیلتر و تمیز می کنند و اکسیژن با خلوص بالا را به بیمار می رسانند. دستگاه متمرکز کننده اکسیژن با برق کار می کند. به همین دلیل بیمارانی که نیاز به پشتیبانی مداوم اکسیژن دارند در صورت قطع برق احتمالی باید ۲ سیلندر اکسیژن یدکی داشته باشند. فیلتر دستگاه های اکسیژن ساز باید هر ۶ ماه یکبار تعویض شود.

 

پالس اکسیمتر:

دستگاهی است که سطح اکسیژن خون را اندازه گیری می کند. دستگاهی است که بیمارانی که دچار تنگی نفس هستند و از دستگاه اکسیژن ساز یا لوله اکسیژن استفاده می کنند حتما باید همراه خود داشته باشند. با این دستگاه می توانید سطح اکسیژن خون خود را اندازه گیری کرده و نیاز به اکسیژن خود را ارزیابی کنید. پالس اکسی متر دستگاهی است که می توان آن را اجاره یا فروخت. خرید آن توصیه می شود زیرا دستگاه پرهزینه ای نیست.

 

اجاره تخت بیمار:

بسته به شرایط بیمار خود می توانید تخت بیمار را برای اجاره یا فروش انتخاب کنید. اگر بعد از جراحی نیاز به استفاده از تخت برای مدت معینی دارید، اجاره آن صحیح است و اگر انتظار می رود مدت طولانی برای بیمار بستری شما استفاده شود، خرید درست است. . ۴ (چهار) نوع مختلف تخت بیمار وجود دارد. اینها؛ ۲ تخت بیمار موتوردار، ۳ تخت بیمار موتوردار، ۴ تخت بیمار موتوردار و تخت بیمار نوع بیمارستانی وجود دارد. در صورت اجاره تخت بیمار، پایه IV و تخت بیمار به همراه تخت ارسال می شود.

بیشتربدانید:نگهداری از بیمار در منزل و بیمارستان– درمان زخم بستر تضمینی – فیزیوتراپی و رادیوگرافی در منزلاعزام پزشک به منزل شبانه روزی

اجاره تشک بادی:

تشک بادی برای چه مواردی استفاده می شود؟ تخت خنک؛ این یک وسیله پزشکی است که برای جلوگیری از زخم بستر در بیماران بستری استفاده می شود. انتخاب تشک بادی مناسب برای جلوگیری از زخم بستر مهم است. تحقیقات نشان داده است که بلبرینگ هوای الماسی موثر نیست و به جای آن بلبرینگ های هوای لوله ای پیشنهاد شده است. حتی اگر در بیماران بستری از تشک بادی استفاده شود، بیمار باید هر ۲ ساعت یکبار در وضعیت قرار گیرد.

مهر آوران نوین با بیش از ۳۰۰ محصول در بسیاری از گروه های اصلی مختلف محصولات، گسترده ترین سبد محصولات کشورمان را در زمینه بهداشت و مراقبت در منزل دارد. راه حل هایی را از یک منبع واحد به نیازمندان ارائه می دهد و ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته در کنار خانواده ها برای تمامی نیازهای تجهیزات پزشکی منزل، مشاوره برای انتخاب و استفاده صحیح از تجهیزات، آموزش نصب و استفاده در منزل، انواع و اقسام است.

یکی از مراکز مراقبت در منزل خانواده تجهیزات پزشکی را به خانه شما می آورد تا در خدمات مراقبت در منزل از آنها استفاده کنید.