تجهیزات پزشکی شبانه روزی غرب تهران

تجهیزات پزشکی شبانه روزی غرب تهران؛ حمایت خانه از سالمندان و یا معلولان در حال افزایش است زیرا به تمایل همه افراد برای ماندن در خانه پاسخ می دهد. تجهیزات مراقبت در منزل با ارائه راحتی فیزیکی بهتر و تضمین ایمنی شما، زندگی روزمره شما را آسان‌ تر کرده و استقلال شما را در طول روز توسعه می‌ دهند.

 

راحتی و استقلال با تجهیزات پزشکی برای پشتیبانی در منزل

سالمندان؟ معلول؟ بیشتر و بیشتر شما ترجیح می دهید در خانه، در محیطی شناخته شده و اطمینان بخش، در محاصره عزیزانتان، از آن ها مراقبت و نظارت شود. مهرآوران نوین به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در منزل، تجهیزات و مواد پزشکی لازم را برای ارتقای مراقبت در منزل برای همه موقعیت های روز فراهم می کند: تخت های پزشکی، کمک های حرکتی با واکر، صندلی چرخدار، کمک های فنی برای وعده های غذایی، و همچنین، کمک های بهداشتی…

 

گواهی بیمار: زندگی من با تجهیزات پزشکی بسیار ساده تر است

 

مراقبت در منزل، برای چه کسی؟

طولانی شدن استقلال در خانه، آرزوی اصلی بیشتر سالمندانی است که استقلال خود را از دست داده اند.

مسکن متناسب با نیاز سالمندان با از دست دادن خودمختاری می تواند به طور روزانه از آن ها حمایت کند و مشکلات مربوط به سن را کاهش دهد.

 

تحولات اصلی مربوط به:

  • از دست دادن تحرک
  • می افتد، اغلب در حمام
  • مشکلات در انجام اقدامات مربوط به زمان صرف غذا و بهداشت

ارزیابی سریع نیازها می تواند به سؤالات افرادی که مایل به تجهیز خانه خود یا بستگان و مراقبان خود هستند پاسخ دهد.

 

مراقبت در منزل و از دست دادن استقلال

تجهیزات مراقبت از منزل: تعهد کیفیت مهر آوران مهر در هر مرحله

نصب درب منزل توسط ما: چرخش سریع و پوشش ملی

خدمات خانگی: آموزش استفاده از دستگاه

 

پیگیری و پشتیبانی

تعمیر و نگهداری: نگهداری پیشگیرانه و اصلاحی سالانه

آرزوی ما: ارائه طیف گسترده ای از تجهیزات پزشکی متناسب با آسیب شناسی ها و نیازهای هر یک برای نرم کردن زندگی، بازگرداندن راحتی و توسعه استقلال در ایمنی کامل. تجهیزات مراقبت در منزل نیز زندگی روزمره مراقبان خانواده را تسکین می دهد.

ارگونومی فضاهای نشیمن: توصیه هایی برای چیدمان خانه و به دست آوردن استقلال

 

طیف گسترده ای از تجهیزات

Asten Santéمهر آوران نوین به عنوان بخشی از مراقبت جامع از بیمار، طیف گسترده ای از تجهیزات را برای پشتیبانی خانگی ارائه می دهد.

اتاقم را مناسب می کنم

تخت های پزشکی

کمک به پیشگیری

کمک های موقعیت یابی فنی

تجهیزات جانبی

من زندگی روزمره ام را آسان تر می کنم

خودمختاری من

وعده غذایی من

تلفن ها

وسایل کمکی انتقال

لوازم انتقال

دسته، پایه و عمودی ساز

بالابر

تسمه های بالابر

دستشویی ام را مرتب می کنم

حمام و دوش

حمام

تجهیزات جانبی

راحتی و لحن

صندلی راحتی و صندلی صدفی

نظارت بر سلامت

بی اختیاری

حفاظت ها

محصولات بهداشتی

من حرکت میکنم

وسایل کمک فنی راه رفتن

ویلچر دستی و برقی

تجهیزات جانبی

سه چرخه و اسکوتر

محدوده ورزشی

من فرزندم را همراهی می کنم

شب آرام

وقت پیاده روی

وسایل کمکی راه رفتن

زمان دوش گرفتن

وقت استراحته

محدوده چاقی

اتاق خواب و لوازم جانبی

حمام و توالت

تحرک

 

مزایای پیشنهاد ما

انتخاب گسترده ای از محصولات با توجه به معیارهای کیفیت، ایمنی و قابلیت اطمینان توسط کارشناسان پشتیبانی خانگی انتخاب شده است

تجهیزات تایید شده

تجدید منظم محدوده ها برای ارائه جدیدترین مدل های موجود در بازار به شما

تحویل تجهیزات در اسرع وقت درب منزل

تعمیر و نگهداری تجهیزات توسط خدمات پس از فروش ما با امکان امانت تجهیزات در حین تعمیرات

تخصص تیم های ما در ارتباط با کاردرمانگران و متخصصان در تجارت

ما خدمات کمک از راه دور خود را با تکیه بر یک متخصص به شما ارائه میدهیم.

کمک از راه دور روشی موثر برای اطلاع رسانی به اورژانس در صورت سقوط، بیماری، مشکل پزشکی، اضطراب، تصادف در زندگی روزمره، نفوذ و غیره است.

 

تجهیزات پزشکی خانگی: چه تجهیزاتی برای مراقبت در منزل؟

جایگزینی برای خانه سالمندان، که به طور فزاینده ای در میان سالمندانی که استقلال خود را از دست داده اند، محبوبیت دارد، مراقبت در منزل مستلزم اجرای وسایل کمکی خاص، اما همچنین اجاره برخی محصولات و تجهیزات پزشکی در خانه است تا سالمندان بتوانند به راحتی و با خیال راحت در آنجا زندگی کنند.

 

بیشتر بدانید: تجهیزات پزشکی شبانه روزی شرق تهران ، تجهیزات پزشکی شبانه روزی تهران ، اجاره اکسیژن  ساز در تهران 

وسایل پزشکی در منزل برای جابجایی راحت تر

برخی از لوازم جانبی تجهیزات پزشکی خانگی ضروری هستند تا مراقبت در منزل مترادف با انزوای سالمند وابسته نباشد. شرکت‌های پزشکی مجموعه‌ای از تجهیزات را برای افراد مسن می‌فروشند تا بتوانند در داخل و خارج از خانه حرکت کنند و خطر سقوط را به حداقل برسانند.

  • عصا برای پیاده روی
  • ویلچر یا صندلی پزشکی
  • رولاتور
  • میله رابگیر

کدام وسیله پزشکی را در خانه نصب کنیم؟

برخی از وسایل کمک پزشکی در خانه ضروری هستند تا سالمندان بتوانند در خانه به راحتی زندگی کنند و از تمام مراقبت های ضروری بهره مند شوند.

 

یک تخت پزشکی نصب کنید

تخت طبی برای سالمندان یکی از وسایل ضروری پزشکی خانگی برای ماندن در خانه است. می توان آن را از شرکت های اجاره تجهیزات پزشکی خانگی اجاره کرد. این به مراقبان این امکان را می دهد که راحت تر مراقبت کنند و سالمندان بتوانند با خیال راحت بخوابند. علاوه بر این، تخت های برقی را می توان با استفاده از یک کنترل از راه دور کج کرد، بنابراین فرد در بستر می تواند به طور مستقل موقعیت مناسب خود را انتخاب کند.

 

در زمینه بهداشت کمک کنید

لحظه توالت برای سالمندان ظریف ترین لحظه روز است. سطوح مرطوب خطر سقوط را افزایش می دهد. با این حال، راه حل های تجهیزات پزشکی خانگی برای ایمن سازی حمام سالمندان وجود دارد. اضافه کردن یک صندلی تقویت کننده روی توالت و اضافه کردن دسته هایی در هر طرف کاسه برای کمک به سالمند برای بلند شدن بسیار ساده است. در حمام، تجهیزات پزشکی ضروری برای حمایت از سالمندان در خانه، در حالت ایده‌آل، جایگزینی وان حمام کلاسیک با وان حمام یا حتی بهتر از آن، با دوش دستشویی، بدون حاشیه و به اندازه کافی پهن است. مناسب یک چهارپایه

 

در وعده های غذایی کمک کنید

کمک وعده غذایی برای یک سالمند وابسته نیاز دارد، اگر آنها دیگر قادر به تهیه وعده های غذایی خود نباشند، با ثبت نام در خدمات تحویل غذا در منزل. برای اینکه سالمند بستری بتواند غذای خود را به راحتی میل کند، می توان یک قرص غلتکی کرایه یا خرید که می تواند زیر تخت طبی یا تخت معمولی بلغزد. اگر سالمند تخت طبی نداشته باشد، می توان پشتی را در تخت قرار داد. ظروف ارگونومیک وجود دارد، به طوری که فرد مسن می تواند به تغذیه خود ادامه دهد.

 

فناوری در خدمت ایمنی سالمندان

فراتر از دستگاه های پزشکی خانگی، فناوری اکنون به افراد مسن وابسته کمک می کند تا در خانه های خود ایمن بمانند.

 

بیشتر بدانید: تجهیزات پزشکی منزل ، اعزام پزشک شمال تهران ، فیزیوتراپی و رادیوگرافی در منزل

اتوماسیون خانگی، برای یک خانه متصل

زمانی که در تعادل و رفت و آمد مشکل دارید، بستن کرکره می تواند خطرناک شود. رفتن به باز کردن درب خود را به کمک پزشکی خانه که برای تهیه توالت روزانه نیز می آید. به لطف اتوماسیون خانگی در خدمت سالمندان، سالمندان می توانند همه این کارها را از خانه و بدون جابجایی انجام دهند. در واقع، کرکره‌های غلتکی، درب ورودی، چراغ‌ها را می‌توان از راه دور با استفاده از تبلت و رابطی که مخصوص سالمندان طراحی شده است راه‌اندازی کرد.

 

اشیاء پزشکی متصل

اشیاء متصل مراقب سلامت سالمندان هستند و در صورت بروز مشکل به پزشکان یا بستگان هشدار می دهند. این ساعت می‌تواند یک ساعت متصل باشد که فشار خون را اندازه‌گیری می‌کند، بررسی می‌کند که فرد سالمند از نظر جسمی فعال است – به منظور تشخیص سریع ناراحتی یا افتادن -، ​​به سالمند می‌گوید در چه ساعتی دارویش را مصرف کند یا به او یادآوری می‌کند که بنوشد.

 

کمک از راه دور، به صورت روزانه همراه است

مراقبت در منزل همچنین شامل استفاده از دستبند زنگ هشدار و خدمات مختلف کمک از راه دور است که نظارت ۲۴ ساعته از سالمند را فراهم می کند و امکان هشدار سریع به خدمات اورژانس را در صورت لزوم فراهم می کند.

حمل و نقل بهداشتی خانه و لجستیک پزشکی

با افزایش سلامت از راه دور، نیازهای بیماران در حال تغییر است. ما اینجا هستیم تا به مشاغلی کمک کنیم که داروها، لوازم پزشکی، دستگاه‌ ها و خدمات مراقبت در منزل را با خدمات حمل و نقل بیمار محور و پشتیبانی زنجیره تامین ارائه می ‌کنند.

 

تحویل یا بازگشت داروی پزشکی

با ارائه گزینه های حمل و نقل منعطف و دید افزایش یافته، ما حمل و نقل مستقیم به بیمار و بازگشت دارو را برای بیماران هر روز در هفته آسان می کنیم. خدمات لجستیک معکوس بازگشت را آسان تر می کند. ما همچنین خدمات زنجیره سرد را ارائه می دهیم.

 

اجاره تجهیزات پزشکی

خواه دستگاه نظارت از راه دور باشد و یا تجهیزات پزشکی اجاره ‌ای، ما به طور موثر به ورود و خروج افراد از خانه‌ هایشان کمک می ‌کنیم. ما همچنین می ‌توانیم موجودی ایمپلنت، فرآیند استریل‌ سازی و فرآیند های سفارش را مدیریت کنیم و مقیاس ‌سازی کسب ‌و کار شما را آسان ‌تر می‌کنیم.

 

تشخیص آزمایشگاهی خانگی

هنگامی که یک بیمار به نتیجه نیاز دارد، هر ساعت اهمیت دارد. دریافت ضرب ‌الاجل ما و نتایج صبح زود به آزمایشگاه‌ های بالینی کمک می‌ کند تا نتایج را سریع ‌تر دریافت کنند. ما کیت‌ های آزمایشگاهی را سریال ‌سازی می ‌کنیم و دید بهتر کیت را برای آسان ‌تر کردن بازگشت ارائه می‌کنیم. ما همچنین شبکه گسترده ای از نقاط رها کردن نمونه رده B را ارائه می دهیم.

 

خدمات مراقبت در منزل

راه‌حل‌ های ما به پرستاران و دستیاران پرستار کمک می‌کند تا تحویل داروها، دستگاه ‌ها یا کیت ‌های آزمایشگاهی را با بازدید از منزل هفت روز در هفته هماهنگ کنند. برای آزمایشگاه هایی که به دنبال اضافه کردن خدمات مراقبت در منزل برای آزمایشات بالینی هستند، از شبکه پرستاری ما بپرسید.

 

مدیریت نیازمندی ها چیست؟

صنعت تجهیزات پزشکی جایی است که نمی توانید اشتباه کنید. تمام تجهیزات پزشکی باید فوق العاده کارآمد و با بالاترین کیفیت باشند. این باعث می شود فرآیند توسعه دستگاه های پزشکی استرس زاتر باشد. اما اگر از همان ابتدا همه چیز خوب پیش برود، همه چیز بسیار آسان تر خواهد شد. بنابراین، اولین جایی که باید شروع کنید، مدیریت نیازهای خود است.

 

اهمیت مدیریت نیازمندی ها

در تجهیزات پزشکی، همانطور که قبلاً گفتیم، صنعت تجهیزات پزشکی یک صنعت حیاتی است. مدیریت نیازمندی ها در چنین شرایطی اهمیت بیشتری پیدا می کند. اگر خطا یا اشتباهی در فرآیند توسعه یک دستگاه پزشکی رخ دهد، می تواند عواقب جدی یا حتی مرگ را به همراه داشته باشد. بنابراین، داشتن یک سیستم مدیریت نیازمندی ها برای توسعه هر نوع تجهیزات پزشکی ضروری است.

 

یک سیستم مدیریت نیازمندی ها به شما کمک می کند تا تمام نیازهای خود را پیگیری کنید و از به روز بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. همچنین ارتباط موثر بین ذینفعان مختلف درگیر در پروژه را تضمین می کند تا همه در یک صفحه باشند.

 

رضایت مشتری

کیفیت محصول برای به حداقل رساندن فراخوان محصول و نارضایتی مصرف کننده حیاتی است. صنعت تولید تجهیزات پزشکی یک رکورد جامع از تمام داده‌ها برای همگام شدن با قوانین در حال تغییر نگه می ‌دارد. کسب ‌وکارها می ‌توانند از بهترین نرم‌ افزار در کلاس خود برای ردیابی دستگاه‌ها بر اساس شماره دسته یا شماره سریال برای استاندارد کردن عملیات و کاهش فراخوان محصول استفاده کنند.

 

فرآیندهای تجاری ناکارآمد

مدیریت تمام محصولات، عملیات و منابع یک شرکت دشوار است. یک شرکت تولید کننده تجهیزات پزشکی باید از فناوری پیشرفته ای برخوردار باشد که می تواند برای خودکارسازی فرآیند های چند کاره، به اشتراک گذاری ایمن داده ها، و دسترسی به فایل ها و اوراق از هر نقطه با استفاده از دستگاه های تلفن همراه استفاده شود. سازمان‌ ها با استفاده از نرم‌ افزاری که سیلوها را خراب می ‌کند و از فعالیت‌ هایی مانند مدیریت انبار، تولید، خرید، کنترل کیفیت، حمل و نقل و سایر وظایف کلیدی پشتیبانی می‌کند، سریع‌ تر تصمیم‌های بهتری می‌ گیرند.

 

مدیریت نیازها در صنعت تجهیزات پزشکی چگونه اعمال می شود؟

ابزارهای مدیریت چرخه عمر یکپارچه و خودکار که در سال های اخیر معرفی شده اند به ایجاد فرآیند مهندسی نیازمندی ها کمک کرده اند. این فرآیند ساختاری را برای تعریف، مدیریت و آزمایش نیازمندی ها فراهم می کند.

 

مطالعه بالینی چیست؟

کارآزمایی بالینی یک مطالعه تحقیقاتی است تا مشخص شود آیا درمان های پزشکی می توانند سلامت افراد را بهبود بخشند یا خیر. درمان پزشکی می تواند یک دارو، دستگاه پزشکی یا روش پزشکی باشد یا می تواند تغییری در زندگی فرد باشد، مانند رژیم غذایی یا ورزش. افراد درگیر در کارآزمایی های بالینی داوطلب هستند. به این افراد «شرکت کننده» نیز گفته می شود.

بیشتربدانید:تزریقات در منزل شمال شرق تهرانبهترین مرکز پرستار کودک در تهرانویزیت پزشک در منزل غرب تهران

مطالعات بالینی چگونه انجام می شود؟

قبل از شروع کارآزمایی بالینی، تیم تحقیقاتی یک برنامه تحقیقاتی ایجاد می کند. طرح تحقیق را «پروتکل» نیز می‌نامند. موضوعات زیر در پروتکل تعریف شده است:

 

طول مطالعه،

قوانین مربوط به افرادی که ممکن است یا ممکن است در مطالعه شرکت نکنند،

طرح آزمایش ها، روش ها، داروها و دوزها،

اطلاعاتی که محققان می خواهند در مورد درمان جمع آوری کنند.

یک تیم تحقیقاتی به هر مکانی که مطالعه بالینی در آن انجام می شود هدایت می شود. معمولاً تیم تحقیقاتی ممکن است شامل پزشکان، پرستاران و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی باشد.

 

این کار اغلب توسط یک گروه مستقل از دانشمندان و سایر متخصصان ارزیابی می شود تا اطمینان حاصل شود که افراد مبتلا به این بیماری برای شرکت در آن ایمن هستند. پس از تایید پروتکل، کارآزمایی بالینی می تواند آغاز شود و شرکت کنندگان می توانند شرکت کنند.

 

در طول کارآزمایی بالینی، شرکت کنندگان طبق پروتکل تحت درمان و آزمایش قرار می گیرند. برخی از مطالعات یک درمان جدید را با یک درمان استاندارد قبلی مقایسه می کنند. مطالعات دیگر درمان را با دارونما مقایسه می کنند. دارونما شبیه به درمان است، اما حاوی هیچ دارویی نیست. برخی از مطالعات تنها یک درمان را بدون هیچ مقایسه ای بررسی می کنند. تیم تحقیقاتی اطلاعاتی را از شرکت کنندگان در طول مطالعه جمع آوری می کند. این اطلاعات به تعیین میزان ایمن و موثر بودن درمان های مورد استفاده در مطالعه کمک می کند.

 

کارآزمایی‌های بالینی می‌توانند در بسیاری از مکان‌ها مانند بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، مطب‌ها یا مراکز بهداشتی انجام شوند.

 

مراحل یک مطالعه بالینی چیست؟

مطالعات بالینی در بخش هایی به نام “فاز” انجام می شود. چهار مرحله کار وجود دارد. هر مرحله هدف متفاوتی را دنبال می کند و به محققان کمک می کند به سؤالات مختلف پاسخ دهند:

 

در مطالعات فاز اول، محققان برای اولین بار در حال آزمایش یک دارو یا درمان جدید در گروه کوچکی از افراد (۲۰ تا ۸۰) برای ارزیابی ایمنی دارو، تعیین محدوده دوز ایمن و شناسایی عوارض جانبی هستند.

در مطالعات فاز دوم، به گروه بزرگتری از افراد (۱۰۰-۳۰۰) دارو یا درمان مورد مطالعه داده می شود تا ببینند آیا دارو یا درمان مؤثر است یا خیر و ایمنی آن را در مقیاس بزرگتر ارزیابی کنند.

به گروه بزرگی از افراد (۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰) یک دارو یا درمان مورد مطالعه در مطالعات فاز III داده می‌شود تا اثربخشی را تأیید کنند، عوارض جانبی را بررسی کنند، با درمان‌های رایج مقایسه کنند و اطلاعاتی را برای اطمینان از استفاده ایمن از دارو یا درمان جمع‌آوری کنند.

در مطالعات فاز IV، اطلاعات اضافی مانند خطرات، مزایا و استفاده ایده آل دارو در مطالعات پس از بازاریابی افشا شده است.

لوازم پزشکی

به طور کلی تصور می شود که مواد پزشکی شامل محصولاتی مانند روپوش، ماسک یا دستکش است که برای اهداف پزشکی استفاده می شود. اما غیر از اینها، سوزن یا هر وسیله ای که نیاز به مداخله اضطراری دارد نیز می تواند در این مواد گنجانده شود. ماسک، دستکش یا پیش بند عموماً برای شرایط پزشکی ترجیح داده می شود و عموماً برای اهداف بهداشتی استفاده می شود. علاوه بر محافظت کامل، به اطمینان از تمیزی خوب نیز کمک می کند. انواع مختلفی از ماسک ها وجود دارد که از پرمصرف ترین محصولات در زندگی روزمره هستند. دستگاه های دماسنج که به خصوص در منزل به طور مکرر از آن ها استفاده می کنیم از جمله لوازم پزشکی هستند. همچنین مدل های زیادی از این ها وجود دارد. محصولاتی مانند زانوبند، آتل یا مچ بند که در موارد آسیب به پا یا اندام های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند نیز به عنوان یکی از محصولات پزشکی به شمار می روند. می توان گفت که این محصولات مواد بسیار قابل اعتمادی هستند زیرا پس از تاییدیه های مختلف اجازه فروش دارند.

 

انواع مواد پزشکی

طیف گسترده ای از لوازم پزشکی موجود است. تمامی محصولات مانند ماسک، سوزن، دماسنج، پیش بند یا مچ بند را می توان به عنوان لوازم پزشکی در نظر گرفت. ماسک‌ها که یکی از مواد پزشکی هستند که اخیراً بسیار رایج شده و در زندگی روزمره نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند، می‌توانند برای محافظت در برابر بیماری‌ها و یا پیشگیری از بیماری‌های منتقله از راه تنفسی مورد استفاده قرار گیرند. جدای از این، زانوبندها که از جمله مواد پزشکی هستند که برای آسیب های مفصلی در زندگی روزمره ما استفاده می شوند، برای حمایت از مشکلات مختلف مفصلی استفاده می شوند. این محصولات را می توان در بازو و مچ بند در عرض های مختلف قرار داد. این مواد که آتل نیز نامیده می شوند، دارای سبک های مختلف بستن هستند. علاوه بر این، واکرها می توانند به عنوان یکی از انواع تجهیزات پزشکی برای حمایت از راه رفتن افراد مسن نیز ظاهر شوند.

 

ما با برند مهرآوران نوین  خود به سلامت شما اهمیت می دهیم که هدف آن ارائه بهترین خدمات به شما به ویژه در زمینه لوازم پزشکی است. شما می توانید با ما تماس بگیرید و اطلاعات دقیقی در مورد تمام نیازهای خود به لوازم پزشکی دریافت کنید.

 

فروش تجهیزات پزشکی

لوازم پزشکی نیاز بسیاری از مشتریان، چه فردی و چه شرکتی است. لوازم پزشکی منطقه بسیار وسیعی را پوشش می دهد. هدف شرکت ما ارائه انواع محصولاتی است که ممکن است هنگام جستجو برای فروش تجهیزات پزشکی به شما نیاز داشته باشید. در این مرحله؛

 

این شرکت محصولات مورد نیاز مشتریان فردی و شرکتی مانند دستگاه سنجش فشار خون را به فروش می رساند. هم به صورت عمده و نیز خرده می فروشد.

دستگاه های پزشکی مانند دستگاه های لیزر و دستگاه های سنگ شکن را به فروش می رساند. هم نو و هم دست دوم به فروش می رسد.

مبلمان پزشکی مانند صندلی دندانپزشکی را می فروشد.

پیش بند یکبار مصرف، سرنگ و مواد مصرفی مشابه را می فروشد.

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، شرکت ما انواع محصولات را با قیمت مناسب به کسانی که به دنبال فروش تجهیزات پزشکی هستند ارائه می دهد.

 

تجهیزات پزشکی مقرون به صرفه

شرکت ما همچنین بودجه تمام مشتریان خود را در نظر می گیرد. نه تنها از نظر گزینه های محصول بلکه از نظر قیمت نیز گزینه های زیادی را برای کسانی که به دنبال فروش تجهیزات پزشکی هستند ارائه می دهد. یک گروه محصول مناسب با هر بودجه ای به مشتریان ارائه می شود. شرکت ما همیشه بهترین مواد را با مقرون به صرفه ترین قیمت ارائه می دهد. شرکت ما همچنین قیمت ها را هنگام برنامه ریزی هر محصول در نظر می گیرد. هدف شرکت ما ارائه خدمات به تمامی مشتریان و رفع نیازهای آنهاست. به همین دلیل است که با گروه های مختلف محصول ارائه می شود. شرکت ما طیف گسترده ای از سهام را برای رفع هر نیاز شما با مقرون به صرفه ترین قیمت ارائه می دهد. تمام محصولات شما را به سرعت تحویل می دهد.

 

فروش تجهیزات پزشکی به بیمارستان ها

کسانی که برای فروش تجهیزات پزشکی جستجو می کنند همیشه مشتریان فردی نیستند. بیمارستان ها و کلینیک ها نیز ممکن است به لوازم پزشکی نیاز داشته باشند. شرکت ما نیز خدمات لازم را در این زمینه ارائه می دهد. شرکت ما همچنین ماشین آلات پزشکی، روپوش های یکبار مصرف، محصولات پارچه ای و مواد مشابه را مطابق با نیاز مشتریان شرکت ارائه می دهد.

بیشتربدایند:نگهداری سالمند و کودکهزینه پزشک در منزل تهرانویزیت دکتر در منزلاعزام پزشک درمنزلاعزام پزشک به منزل

شرکت ما نه تنها می فروشد بلکه خدمات ارائه می دهد. نه تنها محصولات را به شما می فروشد، بلکه در صورت مواجه شدن با مشکل، پشتیبانی لازم را نیز ارائه می کند. به طور خاص، شرکت ما متخصص در دستگاه های لیزر است. محصولات برند هولمیوم را به فروش می رساند و همچنین خدماتی را برای آنها ارائه می دهد. همچنین قطعات یدکی تمامی محصولات یک برند را ارائه می کند.