پرستاری در منزل

دسترسی به خدمات پرستاری یکی از نیازهای هر خانواده است عدم دسترسی به مراکز درمانی در بعضی ساعات روز، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران و سالمندان، نیاز به استفاده از خدمات قابل دسترس را دو چندان می نماید، همچنین ارائه خدمات پرستاری در منزل باعث احساس امنیت و آرامش بیشتر برای بیمار و خانواده ایشان می شود و روند بهبودی را تسریع می بخشد.
خدمات پرستاری در منزل شامل:
۱- تزریقات به صورت وریدی و عضلانی ( و در صورت نیاز وصل آنژیوکت)
۲- وصل سرم
۳- پانسمان ( پانسمان معمولی و پانسمان نوین ) جهت انواع زخم ها، سوختگی ها، زخم بستر ، زخم های متعاقب اعمال جراحی و …
۴- نمونه گیری آزمایش ( ارسال نمونه به آزمایشگاه )
۵- سونداژ
۶- سوند معده
۷- ساکشن ریه با اعزام پرستار و استفاده از دستگاههای مدرن و مطابق با دستورات پزشکان معالج .
۸- انما(تنقیه)
۹- گرفتن نوار قلب
۱۰- پرستاری از بیماران بعد از عمل جراحی
۱۱ – پرستاری از بیماران ICU , CCU
۱۲- پرستاری از بیمارCP ( فلج مغزی ) توسط پرستاران مجرب در این زمینه .
۱۳- پرستاری از بیماران مبتلا به MS , ALS
۱۴- پرستاری از بیماران قلبی ( نارسایی قلبی، بیماریهای دریچه ای قلبی و … )
۱۵ – پرستاری از بیمار دارای پارکینسون ، آلزایمر و …
۱۶- آموزش به خانواده بیمار در زمینه مراقبتهای بهداشتی از نوزادان ، کودکان، زنان باردار و …
نکاتی که در هنگام ارائه خدمات توسط پرستار در منزل باید به آن توجه کرد:
– قبل از ارائه هرگونه خدمت توسط پرستار، دستور پزشک را به پرستار ارائه دهید .
– خدمات مورد نیاز حتماً توسط پزشک معالج تجویز شده باشد.
– فاصله زمانی تزریقات به دقت توسط پرستار بررسی شود تا دارو در زمان مشخص شده مصرف شود.
– جهت تعویض سوند به دستور پزشک در خصوص بازه زمانی تعویض و علائم التهاب و عفونت دقت شود .
– در طول مدت تزریق سرم ، پرستار بر بالین بیمار حضور داشته باشد و علائم حیاتی بیمار ( فشار خون B.P ، تعداد نبض P.R ، تعداد تنفس P.R و درجه حرارت T ) و پرستار پس از اتمام میزان سرم تجویز شده توسط پزشک معالج را چک نماید سرم را از دست بیمار خارج نماید .
– در صورت رژیم غذایی خاص، حتماً به پرستار اطلاع داده شود .
– هماهنگی جهت اعزام پرستار به منازل را از طریق مراکز معتبر دارای مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که از طریق دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور صادر می شود انجام دهید .

پرستاری در منزل؛ پوشش مراقبت در منزل، جایگزینی برای بستری شدن در بیمارستان یا بستری شدن در یک موسسه تخصصی، اکنون برای تعداد فزاینده ای از آسیب شناسی ها مانند سرطان، بیماری های تنفسی، دیابت، فیبروز کیستیک یا موقعیت های وابستگی مانند ناتوانی موثر است… بیایید نگاهی به روش های مختلف مراقبتی که در این بخش وجود دارند، مانند بستری شدن در منزل، حمایت در منزل و پرستاری یا مراقبت های پزشکی.

نگهداری افراد وابسته در خانه نیازمند یافتن راه حل های مراقبتی است. خدمات پرستاری در منزل در خانه های سالمندان و افراد دارای معلولیت ارائه می شود. این خدمات مراقبت روزانه به استقلال و حمایت آنها در خانه کمک می کند. (خدمات پرستاری در منزل مهرآوران) برای ارائه مراقبت از سالمندان و همچنین افراد دارای معلولیت در خانه مداخله می کنند. آن ها به حمایت از مردم در خانه هایشان  هم کمک می کنند.

برای ماندن در خانه نیاز به مراقبت منظم دارید. با چه کسی تماس بگیریم؟ چه سازمانی راه اندازی کنیم؟ قیمت آن چند است ؟ برای اطلاع با مهرآوران تماس بگیرید.

اگر شما یک فرد مسن بیمار یا وابسته هستید، گروه متخصصین مهرآورانs به شما امکان می دهد مراقبت های پرستاری و بهداشتی را در خانه دریافت کنید.

چه کسی نگران است؟

اگر در یکی از شرایط زیر هستید، می توانید از گروه متخصصین مهرآوران بهره مند شوید:

شما حداقل ۶۰ سال سن دارید و بیمار یا وابسته هستید (مثال: برای انجام کارهای ضروری زندگی به کمک نیاز دارید)

شما زیر ۶۰ سال و معلول هستید

شما زیر ۶۰ سال سن دارید و از آسیب شناسی های مزمن رنج می برید یا انواع خاصی از محبت دارید

برای همین موقعیت‌ها، گروه متخصصین مهرآوران نیز می‌توانند برای تسهیل بازگشت به خانه پس از بستری مداخله کنند.

مداخلات آنها چندین هدف دارد:

جلوگیری از از دست دادن استقلال

از بستری شدن در بیمارستان خودداری کنید

تسهیل بازگشت به خانه پس از بستری شدن در بیمارستان

تاخیر در ورود به یک موسسه اقامتی

دانستن

گروه متخصصین مهرآورانها همچنین خدماتی را به ویژه در موسسات غیرپزشکی برای سالمندان و بزرگسالان معلول ارائه می دهند. آنها همچنین می توانند به طور مشترک با یک مرکز بستری در منزل در چارچوب یک قرارداد مشارکت مداخله کنند.

چگونه درخواست شود؟

پزشک معالج شما از نسخه درمانی و به طور کلی درخواست بازپرداخت توسط تامین اجتماعی مراقبت می کند.

پس از انجام این درخواست، یک دوره ۱۰ روزه وجود دارد. در صورت عدم پاسخ، پذیرفته شده تلقی می شود.

در صورت اورژانس، درمان ممکن است قبل از این زمان شروع شود.

با استفاده از این نسخه، می توانید برای درخواست درمان با یک مرکز مراقبت در منزل در نزدیکی خود تماس بگیرید.

بیشتربدانید؛–مراقبت از سالمند و کودک شمال تهراننگهداری از سالمند در تهرانتزریقات نیاوراندکتر در منزل شمال تهران

هنگامی که درخواست شما توسط سرویس پذیرفته شد، یک پرستار به خانه شما می آید تا با شما در مورد برنامه مداخلات تصمیم گیری کند.

توجه داشته باشید

گروه متخصصین مهرآوران مجاز به مداخله با تعداد محدودی از افراد است. بنابراین این امکان وجود دارد که تا زمانی که یک مکان در دسترس قرار گیرد، در لیست انتظار قرار بگیرید.

چه مراقبتی؟

درمان های ارائه شده می توانند عبارتند از:

اعمال پرستاری (پنسمان، تزریق، توزیع دارو و غیره) و نظارت پزشکی،

کمک به توالت و بهداشت.

این مراقبت بسته به وضعیت سلامتی و نیاز شما می تواند کوتاه مدت، میان مدت یا بلند مدت باشد.

علاوه بر این، گروه متخصصین مهرآوران می تواند در صورت لزوم، مداخله سایر متخصصان سلامت را هماهنگ کند: فیزیوتراپیست ها، متخصصین پا، پزشکان و غیره.

خدمات به صورت مستمر از جمله یکشنبه ها و تعطیلات رسمی در صورت لزوم ارائه می شود.

دانستن

(خدمات کمک و مراقبت در منزل چند منظوره) خدماتی هستند که هم ماموریت های مراقبت و هم ماموریت های خدمات کمک در منزل را انجام می دهند. آنها هم مراقبت های پرستاری و هم کمک های خانگی را ارائه می دهند. آنها همچنین می توانند به طور مشترک با یک مرکز بستری در منزل در چارچوب یک قرارداد مشارکت مداخله کنند.

تیم های ما می توانند ۷ روز در هفته با تجویز پزشکی یا بیمارستانی در منزل شما مداخله کنند. برای اینکه به شما اجازه دهیم با آرامش کامل به زندگی خود در خانه ادامه دهید، مجموعه ای از درمان های سازگار را به شما پیشنهاد می کنیم که حول مراقبت های فنی پرستاری و همچنین مراقبت های بهداشتی و راحتی می چرخد:

توالت،

غذا و آبرسانی،

پیشگیری از زخم فشاری،

مراقبت های بهداشتی و درمانی: تهیه و مصرف دارو، پانسمان،

تزریق،

 

تیم های چند رشته ای در خدمت سلامتی شما

به منظور انجام یک ارزیابی فردی و شخصی از انتظارات و نیازهای شما و همچنین عزیزانتان، یک بازدید اولیه از منزل را به شما پیشنهاد می کنیم. ما با هم یک برنامه مراقبتی سازگار و شخصی ایجاد می کنیم تا به شما کمک کند در خانه بمانید.

مراقبت های پرستاری (تزریق، پانسمان، تزریق و غیره) توسط پرستاران حقوق بگیر یا پرستارانی که با ما قرارداد دارند انجام می شود. بهداشت، آسایش، نظارت و مراقبت های پیشگیرانه توسط دستیاران پرستار یا دستیاران پزشکی-روانشناسی و با مسئولیت پرستار انجام می شود.

بیشتربدانید؛مراقبت از سالمند در منزل تهران-پرستاری در منزل تهرانمراقبت از سالمند و کودک شمال تهراننگهداری از سالمند در تهران

تخصص یک تیم اختصاصی

مراقبت (پانسمان، تزریق، تزریق، درمان دارویی، شیمی درمانی در منزل، و غیره) ارائه شده در منزل های ما توسط پرستاران دارای گواهی دولتی انجام می شود که به انتظارات و نیازهای شما توجه دارند تا به شما خدمات مناسب و شخصی ارائه دهند.

خدمات پرستاری در منزل

خدمات مراقبت پرستاری در منزل هستند که با تجویز پزشکی به افراد ۶۰ سال و بالاتر که بیمار یا وابسته هستند، بزرگسالان زیر ۶۰ سال دارای معلولیت و افراد زیر ۶۰ سال مبتلا به بیماری های مزمن، برخی مراقبت های پرستاری و بهداشت عمومی ارائه می کنند.

آنها حداقل از یک پرستار هماهنگ کننده برای اطمینان از سازماندهی مراقبت تشکیل شده اند، دستیاران پرستاری که تحت مسئولیت پرستاران، مراقبت های اساسی و ارتباطی و کمک های لازم برای انجام اقدامات ضروری زندگی را ارائه می دهند. دستیاران روانشناختی و در صورت نیاز، سایر کمک های پزشکی.

خدمات پرستاری در منزل می تواند با پرستاران خصوصی که پس از آن با مداخلات خدمات مرتبط هستند، قرارداد ببندد.

مأموریت خدمات پرستاری در منزل، کمک به حمایت از افراد در خانه، به ویژه از طریق جلوگیری یا به تعویق انداختن پذیرش در بیمارستان یا یک مرکز مسکونی و با کوتاه کردن مدت اقامت در بیمارستان است. آنها در خانه های بیماران یا در موسسات غیرپزشکی و مراقبت از سالمندان یا معلولان کار می کنند.

وقتی فناوری زندگی سالمندان را آسان‌تر می‌کند

زندگی ارشد

مردم تمایل دارند بر این باورند که فناوری فقط برای جوانان و بوروکرات ها است، در حالی که در واقعیت، تکامل رو به رشد آن با هدف در دسترس و مفید ساختن آن برای عموم مردم توسعه یافته است. در واقع، با هر پیشرفت جدید، به یک منطقه جدید گسترش می یابد. افرادی که ادعا می کنند فناوری واقعا برای سالمندان مفید نیست، اشتباه می کنند زیرا می تواند زندگی سالمندان را در زمینه های مختلف آسان تر کند.

 

فناوری به عنوان یک ابزار ارتباطی

پیشرفت مداوم تکنولوژی باعث شده است تا ابزارهایی که در زندگی روزمره مفید هستند، مانند جعبه تبلت برای افراد مسن ایجاد شود. دومی مخصوصاً برای سالمندان طراحی شده است، زیرا تقریباً تمام ویژگی های آن متناسب با توانایی آنها طراحی شده است. برنامه های اساسی که تعبیه شده است به سالمندان اجازه می دهد تا از آن استفاده کنند، به ویژه آنهایی که از فرزندان خود دور هستند و در خانه های سالمندان هستند. این امکان را به آنها می دهد تا پیام های متنی را مبادله کنند و از طریق اینترنت تماس تصویری برقرار کنند. فناوری یک ابزار ارتباطی است که به شما امکان می دهد با فرزندان و عزیزان خود در ارتباط باشید. در این مورد، برای سالمندان ضروری است تا بتوانند با خانواده او در ارتباط باشند و تمام محبت آنها را احساس کنند.

 

فناوری به عنوان عامل حواس پرتی

مقدار کمی از حواس پرتی برای پیری مفید است. بسیاری از بازی ها در این ابزارهای فناوری مانند تبلت ها، رایانه ها و گوشی های هوشمند برجسته شده اند. سالمندان می توانند از تنهایی و کسالت با تن دادن به آن و لذت بردن از آن فرار کنند. آنها همچنین می توانند برای ارسال یا دریافت عکس متصل شوند، زیرا زمان های خوب همیشه باید جاودانه شوند.

با این حال، برخی از سالمندان نسخه‌های قدیمی‌تری را که به بازی با آن‌ها عادت دارند، ترجیح می‌دهند. این انتخاب با کاهش توانایی بینایی آنها با افزایش سن آشکار می شود. در نتیجه سالمندان، کاغذ و خودکار یکی هستند. یافتن بزرگانی که به طور کامل سرگرم بازی های کلامی و تخته ای از نوع سنتی هستند، امری طبیعی است.

 

فناوری برای کمک و راحتی

مزیت فناوری تنها در دستگاه های متصل نیست، دستگاه های بسیار مفید دیگری نیز برای سالمندان وجود دارد. در زندگی روزمره، بازنشستگان اغلب دیگر مهارت زیادی ندارند. خودمختاری فرد به تدریج از بین می رود و توانایی های او دیگر مانند توانایی هایی که در جوانی و توانمندی خود داشت نیست. برای جلوگیری از استخدام فردی برای انجام هر کاری که یک سالمند قادر به انجام آن نیست، می توان از فناوری استفاده کرد. بنابراین، هر شی تکنولوژیکی می تواند بسیار مفید باشد، مانند مورد جاروبرقی با کنترل از راه دور برای تمیز کردن، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و بسیاری از ابزارهای دیگر. محصولات حاصل از پیشرفت های تحقیقاتی در این زمینه زندگی را برای سالمندان آسان تر می کند.

 

فناوری برای خدمات

فناوری همچنین در زمینه خدمات کمک بزرگی است. بیشتر اوقات سالمندان مجبورند در خانه بمانند در حالی که هر از گاهی نیاز به بیرون رفتن دارند. زمانی که کاری برای انجام دادن ندارید، در خانه ماندن می تواند خسته کننده شود. این سبک زندگی بی تحرک زمانی که او شروع به از دست دادن استقلال خود می کند، می تواند باعث بحران شود، در حالی که قبلاً فردی فعال بود. فناوری در این مرحله از زندگی انسان وارد می شود. جدا از تمام مزایایی که قبلاً ذکر شد، می توان از آن برای سفارش دادن همه چیزهایی که سالمندان نیاز دارند، مانند تحویل غذا یا سایر مواردی که می توان خیلی سریع انجام داد، استفاده کرد. با در نظر گرفتن این موضوع، فناوری به یک متحد واقعی تبدیل می شود که به سالمندان کمک می کند.

 

تکنولوژی برای رفاه

تندرستی و سلامتی برای سالمندان ضروری است. پیگیری پزشکی و بررسی های سیستماتیک بسیار مفید است. به همین ترتیب، حفظ ارتباط با پزشک برای یک سالمند ضروری است، به خصوص در مواقع اضطراری. دستگاه های فناورانه در مطب های پزشکی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین از برخی ابزارهای لازم برای تأمین رفاه این دسته از افراد بهره برداری می شود. این محصولات تحقیقات پیشرفته جدا از استفاده از آنها در زمینه پزشکی، ادغام سالمندان را در حلقه خانواده و گروهی از دوستان تسهیل می کند. در این زمینه، پلتفرمی ایجاد شده است که به علاقه‌مندان اجازه می‌دهد در صورت بروز اضطرار بهداشتی با بستگان خود یا با پزشک خود در تماس باشند. این ابزار می تواند برای همه افراد بدون استثنا به ویژه افراد وابسته و همچنین افرادی که به کمک شخصی نیاز دارند استفاده کنند.

 

چگونه یک سالمند می تواند بر چالش های تحرک در خانه غلبه کند؟

آسانسور پله

تحرک سالمندان یک چالش بزرگ برای جامعه است. در واقع، جمعیت فرانسه در حال پیر شدن است و طبق آمار، ۲۰ درصد از ساکنان آن افراد بالای ۶۰ سال هستند. اگر برخی از سالمندان مایل به ماندن در خانه هستند، شرایط تحرک برای اطمینان از سفر ضروری است تا از انزوا و وابستگی اجتناب کنند. برای رفاه حال این سالمندان باید راهکارهایی ارائه شود تا بتوانند بر چالش های حرکتی در خانه غلبه کنند.

 

تحرک سالمندان: چه مشکلی می توانند با آن مواجه شوند؟

نحوه حرکت آسان نبردی است که یک فرد مسن باید هر روز با آن بجنگد. سفر با دلیلی مانند خریدهایی که برای تهیه غذا در هر روز ضروری است تعریف می شود. سپس سفر برای نیازهای انسان وجود دارد: توالت رفتن، دوش گرفتن و غیره. تحرک ماندن برای اینکه بتوانید فعال بمانید یک چالش بزرگ است، به خصوص اینکه همیشه به کمک دیگران یا اعضای خانواده وابسته نباشید. گفته می شود، از دست دادن تحرک نه تنها بر شخص مورد نظر بلکه اطرافیان او نیز تأثیر می گذارد. بنابراین، برای اینکه افراد مسن بتوانند آزادانه به حرکت خود ادامه دهند، راه حل اتوماسیون خانگی مناسب ترین است. به عنوان مثال، بالابر پله ای برای ارائه استقلال مطلوب وجود دارد. برای آگاهی از این مزیت های مختلف، با قیمت بالابر پله مشورت کنید.

 

حفظ تحرک سالمندان: چه راهکارهایی می توان ارائه کرد؟

جدای از راه حل اتوماسیون خانگی، ژرونتوتکنولوژی در گسترش استقلال سالمندان بسیار مفید است. این در واقع تمام ابزارهای دیجیتال و تکنولوژیکی است که برای مقابله با آسیب شناسی سالمندان استفاده می شود. این جایگزین به آنها اجازه می دهد، برای مثال، یاد بگیرند که چگونه خرید خود را از طریق اینترنت انجام دهند و از خدمات تحویل درب منزل استفاده کنند. به لطف اینترنت، آنها همچنین می توانند با انجام یک مشاوره آنلاین از مزایای پزشکی از راه دور استفاده کنند. با این حال، طبق نظرسنجی متخصصان، ۲۱ درصد از سالمندانی که گوشی هوشمند دارند، نحوه استفاده از آن را نمی دانند و ۳۳ درصد نیز نحوه استفاده از اینترنت را نمی دانند. بنابراین برای مطلوبیت این راه حل باید آموزش های ویژه ای ترتیب داده شود تا به این افراد مسن نحوه استفاده از فناوری جدید آموزش داده شود. با توجه به وسایل حمل و نقل، بالابر پله ای یک قطعه ضروری برای سالمندان، به ویژه برای کسانی که در یک آپارتمان دو طبقه زندگی می کنند، باقی می ماند. کاردرمانگر با همه نوع جمعیت، از نوزادان گرفته تا سالمندان در همه شرایط ناتوانی کار می کند.

بیشتربدانید:نگهداری از سالمند در تهرانمراقبت از سالمند و کودک در منزلنگهداری از بیمار در منزل و بیمارستاناعزام پزشک به منزلسرم تراپی در منزل غرب تهرانپرستاری در منزل تهرانپرستاری در منزل شمال تهران

گسترش تحرک سالمندان: مزایای بالابر پله

احتمالاً به دنبال دلایل مناسب برای نصب بالابر پله ای برای سالمندان هستید. بالابر پله راه حلی مناسب برای افراد مبتلا به اختلال بی حرکتی است. این امکان را به شما می دهد که بدون زحمت و ایمن از یک طبقه به طبقه دیگر حرکت کنید. بدانید که هر نیازی که دارید، این راه حل اتوماسیون خانگی برای جابجایی یا بازسازی خانه شما مناسب تر است. در بیشتر موارد، نصب آسانسور نیازی به اصلاح ساختار پله ندارد. به لطف نصب صندلی پله برقی، سالمندان می توانند به راحتی و بدون توسل به کمک اطرافیان از طبقه یا ماشین بالا بروند. این جایگزینی است که با اجازه دادن به آنها برای به دست آوردن خودمختاری بیشتر در دسترس باقی می ماند. پله‌های کلاسیکی وجود دارند که مانند صندلی‌هایی با دسته‌ها و دسته‌ها هستند تا هم ایمنی و هم راحتی زندگی بهتر را تضمین کنند. این را بدانید که کار با این تجهیزات آسان است و انواع مختلفی در بازار وجود دارد. چه برای یک راه پله راست، منحنی، پهن یا باریک، تنها کاری که باید انجام دهید این است که درخواست های خود را در اینترنت مطرح کنید. سایت های بی شماری وجود دارند که در این زمینه تخصص دارند و طیف وسیعی از محصولات را متناسب با نیاز شما ارائه می دهند.

آمادگی برای مراقبت از بیمار در منزل پس از ترخیص از مراقبت های ویژه

تعیین دقیق نیازهای مراقبتی بیمار برای جلوگیری از بروز مشکل در مراقبت های خانگی بیماران پس از مراقبت های ویژه (به ویژه در هفته اول که دوره سازگاری است) بسیار مهم است.

 

به ویژه در مراقبت از بیمارانی که نیاز به دستگاه پشتیبانی تنفسی دارند (دستگاه ونتیلاتور، دستگاه BIBAP، دستگاه CPAP و غیره)، بیمارانی که نیاز به اکسیژن ثابت دارند، بیمارانی که مستقیماً از معده تغذیه می‌شوند (PEG یا گاستروستومی)، بیماران مبتلا به دستگاه ادراری کاتتر، بیماران مبتلا به زخم بستر فرآیند آموزشی مرتبط با مراقبت افرادی که از این پس از بیمار مراقبت خواهند کرد باید زیر نظر متخصصانی که از نظر فنی در این زمینه مجهز هستند انجام شود. با روشی که به این شکل طراحی شده است، مشکلات پزشکی که ممکن است پس از ترخیص رخ دهد کاهش می یابد.

 

هنگامی که از بیمارستان مرخص می شوید، سازگاری محیط خانه با بیمار بسیار مهم است. اتاق بیمار باید به گونه ای مجهز باشد که نیازهای بیمار را برآورده کند و برای تسهیل حرکت باید ساده باشد. دما، رطوبت و تهویه اتاق باید با توجه به شرایط بیمار تنظیم شود. هنگام انتخاب اتاق بیمار، نیاز به توالت و حمام باید در نظر گرفته شود. خانه باید با بیمار سازگار شود نه بیمار با خانه.

 

قبل از ترخیص باید خانه را از این منظر ساماندهی کرد و در صورت لزوم از متخصصان در این زمینه کمک گرفت. داشتن موادی که بیمار به آن نیاز دارد یا ممکن است نیاز داشته باشد در خانه بسیار مهم است. در این راستا تعیین دقیق نیازها بسیار مهم است. تامین مواد مازاد و همچنین کمبود یک مشکل رایج است.

بیشتربدانید:اعزام پزشک به منزل شبانه روزیاعزام پزشک شمال تهرانخدمات پزشکی در تهرانهزینه پزشک در منزل تهرانویزیت دکتر در منزلاعزام پزشک به منزل

مرسوم است که بستگان بیماران که اطلاعات چندانی در مورد موضوع ندارند، در نتیجه گمراه شدن توسط کارکنان فروش بازارهای پزشکی، بسیاری از لوازمی را که بیمار به آنها نیاز ندارد، خریداری می کنند و در خانه انبوهی ایجاد می کنند. هرگز توسط بیمار استفاده نخواهد شد.

 

اطلاع از موارد زیر در هنگام ترخیص از بیمارستان از بروز مشکلات احتمالی در حین پیگیری جلوگیری می کند.

آیا وضعیت فعلی به درستی مشخص شده است؟

آیا زخمی در بدن شما وجود دارد؟

آیا او عفونت مداوم دارد؟

آخرین مقادیر آزمایشگاهی چیست؟

آیا بیمارستان در مورد تاریخ درخواست ها (کاتتر ادراری، خط وریدی وریدی و …) و تاریخ هایی که باید تغییر کند به بیمار اطلاع داده است؟

آیا افرادی که باید برای کسب اطلاعات در مورد مشکلاتی که ممکن است در بیمار ایجاد شود مشخص شده اند؟

معاینه کنترل کی و چگونه انجام می شود؟

چه آزمایش های آزمایشگاهی باید انجام شود؟

آیا اطلاعات دقیقی در مورد تغذیه به دست آمد؟