s/تجهیزات پزشکی منزل

تجهیزات پزشکی منزل

تجهیزات پزشکی منزل؛ایا به دنبال تجهیزات پزشکی در منزل هستید؟ ما بیش از چندین سال است که انتخاب گسترده ای از محصولات پزشکی را به بیماران خود برای فروش یا اجاره ارائه می دهیم. هدف ما حمایت و بهبود زندگی روزمره بیمار است.

 

تجهیزات اتاق بیمار خانگی

مهر آوران نوین طیف گسترده ای از تجهیزات را برای اتاق های بیماران خانگی به شما ارائه می دهد. اقلام ما آسایش و ایمنی شما را همیشه تضمین می کنند. آن ها برای ارتقای استراحت بیمار و در عین حال ارائه کمک های روزانه به بیماران عزیز شما طراحی شده اند.

 

تجهیزات پزشکی خانگی برای اتاق ها برای چه کسانی در نظر گرفته شده است؟

مهر آوران نوین به شما این امکان را می دهد که تمام تجهیزات لازم برای رفاه خود را در خانه یا یک مرکز بهداشتی تهیه کنید. این دستگاه‌های پزشکی برای افراد مسن، سالمندان یا افراد دارای تحرک کم (PRM) در نظر گرفته شده‌اند. تجهیزات اتاق های بیمار در خانه برای افراد و متخصصان طراحی شده است. محصول دستی یا الکتریکی خود را انتخاب کنید، دومی مانورها را ساده می کند و به بیمار استقلال بیشتری می دهد. در واقع، او می تواند ویلچر یا تخت پزشکی خود را با فشار دادن یک دکمه ساده تنظیم کند.

 

مقالات مختلف ما

در میان طیف گسترده ای از تجهیزات پزشکی خانگی ما برای اتاق ها، می توانید لوازم جانبی، کوسن موقعیت یابی، صندلی صدفی، تخت پزشکی برقی و بسیاری موارد دیگر را بیابید.یا در صورت نیاز به پرستار در منزل خود با ما تماس بگیرید.

 

تحویل و بازپرداخت

تحویل با توجه به مدل ها متفاوت است، برای لوازم جانبی، ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری طول می کشد، بسته به موجودی.

تجهیزات و وسایل برای رفت و آمد

در مهر آوران نوین، ما انتخاب گسترده ای از اقلام از طیف “تجهیزات پزشکی برای سفر” داریم. آن ها به بیمار اجازه می دهند تا استقلال حرکت را با راحتی و ایمنی بازیابد. این وسایل کمک حرکتی به کاربر امکان حرکت از اتاق خواب تا اتاق نشیمن، حمام یا حتی توالت را می دهد. آن ها به لطف پشتیبانی آسان روی میله ها، ثبات را برای بیمار در حین حرکت تضمین می کنند.

 

این نوع تجهیزات پزشکی خانگی برای چه کسانی طراحی شده است؟

محصولات و تجهیزات پزشکی برای افرادی هستند که استقلال خود را از دست داده اند. آن ها برای افراد مسن و افراد کم تحرک در نظر گرفته شده اند. این دستگاه ها برای ژست های معمولی مانند انتقال از تخت به یکی از صندلی های ما (صندلی چرخدار، صندلی صدفی و غیره) کمک های فنی واقعی را در اختیار بیمار قرار می دهند. مهر آوران نوین همچنین طیف گسترده ای از لوازم جانبی ویلچر، عصا، اسکوتر برقی و واکر را در اختیار شما قرار می دهد.

در سایت ما می توانید واکر، صندلی راحتی یا عصا را برای خرید یا اجاره پیدا کنید. در مهر آوران نوین، ما چندین گزینه برای تحویل به شما پیشنهاد می کنیم.

 

تجهیزات پزشکی خانگی برای توالت

مهر آوران نوین طیف گسترده ای از محصولات توالت پزشکی را ارائه می دهد. آن ها به گونه ای طراحی شده اند که راحتی و ایمنی را برای بیمار برای دوش گرفتن، حمام یا نیازهای روزانه او فراهم کنند. با توجه به انتظارات خود مناسب ترین تجهیزات را انتخاب کنید. این تجهیزات پزشکی خانگی برای افراد مسن، افراد با تحرک کم (PRM) یا افرادی که دیگر قادر به حفظ وضعیت نشستن یا ایستادن به تنهایی نیستند در نظر گرفته شده است.

ما تجهیزات مراقبت در منزل با کیفیت را به شما تضمین می کنیم. به عنوان مثال، هنگام انتقال فرد، وجود میله کمک، حرکت از صندلی دوش به ویلچر را آسان ‌تر می‌کند. وسایل مناسب خود را بیابید و ارگونومی حمام خود را ترتیب دهید.

بیشتر بدانید : درمان زخم بستر تضمینی  ، اعزام پزشک به منزل  ، دکتر در منزل شمال تهران

پشتیبانی زایمان

لوازم جانبی بارداری ارائه شده توسط مهر آوران نوین به صورت روزانه به مادران کمک می کند و باعث آرامش می شود. هدف این دستگاه های پزشکی تامین رفاه و آسایش مادر و نوزادش است. این تجهیزات پزشکی خانگی که در دسترس شما قرار گرفته است، محدودیت ها و ناراحتی های ناشی از شیردهی را برطرف می کند. علاوه بر این، به بازسازی پرینه پس از زایمان کمک می کند و می تواند حمل و نقل نوزاد را تسهیل کند. ما طیف گسترده ای از تجهیزات را ارائه می دهیم که با تمام مورفولوژی ها و آسیب شناسی ها سازگار است و راحتی و استقلال را بازیابی می کند.

 

در میان طیف گسترده مراجع ما در دسته زایمان، می توانید پمپ سینه، مراقبت، دستگاه های توانبخشی پرینه یا حتی وسایل کمک خواب را بیابید. ما به شما خدمات تحویل سریع را با توجه به موجودی ارائه می دهیم.

 

کمک به زندگی روزمره

مهر آوران نوین مقالاتی را برای کمک به زندگی روزمره بیمار در اختیار شما قرار می دهد. ما می‌خواهیم از بیمارانی که استقلال خود را از دست داده‌اند یا از افراد دارای تحرک کم (PRM) با آسانذد‌تر کردن زندگی ‌شان و ایجاد راحتی و ایمنی برای آنها حمایت کنیم. در سایت ما لوازم جانبی مفیدی را برای انجام کارهای روزانه پیدا کنید، مانند ؛

 • لباس پوشیدن یا پوشیدن کفش
 • کمک لباس
 • کمک به افراد کم بینا
 • تجهیزات مدیریت دارو
 • کوسن صندلی طبی

مهر آوران نوین یک سرویس تحویل کارآمد را به شما ارائه می دهد که توسط متخصصین  سازماندهی شده است. برای تجهیزات پزشکی خود در خانه، از یک پذیرش سریع در خانه، در یک نقطه رله یا در آستان خود بهره مند شوید.

 

مواد ارتوپدی

دستگاه های پزشکی مجموعه تجهیزات ارتوپدی آسایش واقعی را به صورت روزانه برای بیمار فراهم می کند. ما به‌ عنوان ارائه ‌دهنده تجهیزات پزشکی خانگی، تجهیزات لازم را برای پشتیبانی از مراقبت‌ های خانگی در تمام موقعیت ‌های روز فراهم می ‌کنیم. ما ابزارها یی برای کمک به کارهای روزانه داریم که مفصل را حفظ می کند و راحتی را حفظ می کند. آن ها با تمام مورفولوژی ها و آسیب شناسی ها سازگار هستند. این به کاربر اجازه می دهد تا پس از آسیب یا جراحی به فعالیت های خود ادامه دهد. قبل از خرید، اکیداً به شما توصیه می شود که اندازه اجناس را که باید مطابق با اندازه های بیمار باشد، در نظر بگیرید.

 

مدل های مختلف ارتوپدی ما

شما می توانید تمام اقلام ما را در کاتالوگ ما پیدا کنید:

 

 • یقه گردنی
 • بریس شانه، آرنج و لگن
 • فشرده سازی رگ، جوراب های فشاری
 • کفش ارتوپدی
 • آتل دست، مچ یا پا
 • زانوبند طبی
 • کمربند ارتوپدی

 

تغذیه پزشکی

طیف وسیعی از تغذیه پزشکی ما باعث می شود که فرد دچار کم آبی نشود. این غذاها برای افراد مسن، سالمندان، افراد بیمار، کودکان دچار سوء تغذیه، دیسفاژی یا حتی افراد مبتلا به زخم فشاری در نظر گرفته شده است. مصرف درمان علاوه بر مواد مغذی پزشکی مجاز است. این موارد به بیمار این امکان را می دهد که استقلال خود را حفظ کند و برای صرف غذا در خانه بماند. ما در مهر آوران نوین می خواهیم هر روز از بیماران خود حمایت کنیم و به آنها کمک کنیم تا استقلال خود را بازیابند.

مقالات ما را از طیف تغذیه پزشکی مانند کیسه تغذیه روده ای، آب ژل شده، ظروف دارویی یا پودر پزشکی بیابید. از تحویل سریع و کارآمد، سازماندهی شده توسط مهر آوران نوین بهره مند شوید. شما محصول خود را در منزل یا در ، ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری، مشروط به موجودی، دریافت می کنید.

 

تجهیزات پزشکی در منزل و موسسات بهداشتی

مهر آوران نوین طیف کاملی از مراقبت های عمومی را در اختیار شما قرار می دهد. این مقالات برای افراد یا متخصصان سلامت در نظر گرفته شده است. ما به شما اطمینان می دهیم که یک محصول با کیفیت و همچنین تجهیزات لازم برای کمک به نگه داشتن بیمار در خانه وجود دارد.

 

تجهیزات پزشکی خانگی برای چه کسانی مناسب است؟

این موارد را می توان در منزل بیمار یا در مراکزی مانند بیمارستان های خصوصی یا مرکز توانبخشی استفاده کرد. ما هر روز با سالمندان، افراد و کودکان دارای معلولیت یا افراد کم تحرک همراهی می کنیم. ما تجهیزاتی را به آن ها ارائه می دهیم که نیازهای آن ها را برآورده می کند. طیف وسیعی از درمان های ما از دستگاه های اکسیژن ساز، مواد مصرفی و حتی میزهای ماساژ حرفه ای تشکیل شده است.

 

 

حمل و نقل و پرداخت

از خدمات تحویل با کارایی بالا، سریع و رایگان برای برخی محصولات استفاده کنید.