تجهیزات پزشکی شبانه روزی شرق تهران

تجهیزات پزشکی شبانه روزی شرق تهران؛ با افزایش سن، برخی از وظایف زندگی روزمره دشوارتر می شود.به منظور حمایت بهتر از بیماران و مراقبان آن ها، ما راه حل های مناسبی را در خانه برای اجاره یا خرید به شما پیشنهاد می کنیم: تخت پزشکی، ویلچر، واکر، بالابر بیمار و وسایل کمک فنی برای وعده های غذایی یا بهداشت.

تشخیص رایگان

به منظور ارائه تجهیزات پزشکی متناسب با شرایط شما، مهر آوران نوین می تواند تشخیص را در خانه یا فروشگاه انجام دهد. اگر علاقه مند هستید، با ما تماس بگیرید!

مدیریت پرونده اداری

در طول بستری شدن در بیمارستان یا مراقبت در منزل، برخی از مراحل اداری ممکن است پیچیده به نظر برسند. متخصصان فروشگاه‌های مهر آوران نوین برای مشاوره و پشتیبانی شما در این مراحل آماده هستند:

  • پشتیبانی از نسخه شما
  • پیشنهاد تجهیزات مناسب
  • ایجاد پرونده اداری
  • برنامه ریزی تحویل و نصب تجهیزات
  • مدیریت پرونده با صندوق بیمه سلامت و شرکت بیمه متقابل شما

تحویل و نصب

فروشگاه های مهر آوران نوین خدمات تحویل و نصب در منزل را ارائه می دهند. این خدمات توسط پرسنل آموزش دیده و مجرب ارائه می شود.

دستگاه پزشکی همراه با جعبه مخصوص “مراقبت در منزل” (در محدوده موجودی)، حاوی اسناد و نمونه هایی برای کشف به منزل شما تحویل داده می شود.

پس از بررسی تعداد بسته ها و وضعیت خوب آن ها، تکنسین تجهیزات پزشکی را نصب می کند.

همچنین برای استفاده صحیح از این تجهیزات، آموزش با بیمار ویا مراقبین ارائه خواهد شد.

ضد عفونی

مهر آوران نوین متعهد به احترام به اقدامات خوب در ضد عفونی کردن وسایل پزشکی است. ردیابی بهینه برای هر دستگاه پزشکی اجاره شده و برای هر عملیات ضد عفونی مورد نیاز است. بنابراین شما مطمئن هستید که تجهیزات پزشکی موجود در فروشگاه مهر آوران نوین شما در بهترین شرایط و مطابق با استانداردهای موجود تمیز و ضدعفونی شده است. پروتکل های بهداشتی و ضد عفونی مخصوص مهر آوران نوین در تمامی فروشگاه های این برند رعایت می شود.

 

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش خدمات مهمی است که توسط فروشگاه مهر آوران نوین شما ارائه می شود که شامل نظارت و نگهداری تجهیزات پزشکی می شود.

یک تیم فنی در فروشگاه شما برای پاسخگویی به تمام سوالات روزانه یا خرابی های گاه به گاه تجهیزات پزشکی شما در اختیار شماست. خدمات تعمیر و نگهداری برای بازیابی تجهیزات پزشکی شما در دسترس است: تحویل قطعات یدکی، لوازم جانبی و قطعات یدکی. برآورد دقیق می تواند در صورت درخواست، با توجه به نیاز شما انجام شود.

مهر آوران نوین تجهیزات پزشکی را برای افراد مراقبت در منزل ارائه می دهد

آیا برای پشتیبانی منزل خود یا عزیزانتان که استقلال خود را از دست داده اند به تجهیزات پزشکی نیاز دارید؟ تو در جای درستی هستید.

بیشتر بدانید: نگهداری از سالمند در تجریش ، نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل

چرا مهر آوران نوین را برای تجهیزات پزشکی شخصی خود انتخاب کنید؟

مهر آوران نوین در مراقبت در منزل برای افراد مسن با از دست دادن استقلال و همه افراد دارای معلولیت وابسته تخصص دارد.

مهر آوران نوین از چندین سال تخصص در خدمات مراقبت های بهداشتی خانگی در سرتاسر سرزمین اصلی تهران در خدمت شما است.

تجهیزات پزشکی شما را برای اجاره در همان روز تحویل و نصب می کنند.

مشتریان، مراقبان و بیماران ما از خدمات ما راضی هستند و امتیاز عالی را در بررسی های تایید شده به ما می دهند.

ما تجهیزات پزشکی را برای افراد با کاتالوگ غنی از بیش از ده ها محصول ارائه می دهیم و همچنین خدمات مختلفی را که برای پشتیبانی در منزل و بستری در منزل شما ضروری است ارائه می دهیم.

خرید و اجاره تجهیزات پزشکی، تحویل غذا در منزل، کمک از راه دور، کمک در منزل، مراقبت در منزل، بهبود خانه… همه چیز در مهر آوران نوین موجود است، انتخاب با شماست.

مشاور شما از دوشنبه تا جمعه از ساعت ۹ صبح تا ۷ بعد از ظهر به صورت تلفنی در دسترس است تا به سوالات شما پاسخ دهد و به شما در انتخاب تجهیزات و خدمات مورد نیاز کمک کند.

تجهیزات پزشکی برای افراد ارائه شده توسط مهر آوران نوین برای پشتیبانی در منزل چیست؟

تخت طبی و همچنین تشک ضد زخم و میز تخت آن

وسایل کمک حرکتی: ویلچر دستی یا برقی، عصا، واکر، اسکوتر حرکتی، رمپ دسترسی

تجهیزات برای حمام کردن یا دوش گرفتن ایمن: قاب توالت، کمد، صندلی حمام، تشک ضد لغزش، میله چنگ زدن

انواع مواد و لوازم راحتی برای آشپزخانه و خانه: صندلی آسانسور، مواد غذایی کمکی فنی، لوازم جانبی ارگونومیک، محصولات بی اختیاری

شما می توانید خرید یا اجاره تجهیزات پزشکی خود را برای افراد مختلف انتخاب کنید. تخت طبی، ویلچر، بالابر بیمار و تشک بادی ضد دکوبیتوس اجاره داده می شود. نصب و آموزش کاربر توسط تکنسین متخصص ارائه می شود. ما راهنمای بازپرداخت تجهیزات پزشکی برای افراد را در اختیار شما قرار می دهیم.

مهر آوران نوین با ارائه خدمات اجاره تجهیزات برای خودمختاری و تحرک نوآوری می کند. زیرا خرید در اختیار و اختیار همه نیست و نیاز گاهی اوقات می تواند موقت یا طولانی مدت باشد.

ما به شما پیشنهاد می کنیم

خدمات تعمیر و نگهداری و تضمین تجهیزات کاربردی در شرایط خوب.

انعطاف پذیری: اجاره بدون تعهد. شما تجهیزات خود را تا زمانی که به آن نیاز دارید (حداقل ۷ روز یا ۱ ماه بسته به محصول) اجاره می کنید.

مجاورت: شما با تماس واحد خود همراه هستید: نمایش، تحویل و نصب.

بودجه کنترل شده: شما با هزینه کمتر به تجهیزات برتر دسترسی دارید. در صورت نیاز می توانید هزینه های خود را صاف کنید.

کمک: در صورت خرابی، یک تکنسین به سرعت برای تعمیر یا تعویض محصول شما مداخله می کند.

 

چه تجهیزات پزشکی برای اجاره وجود دارد؟

چندین  محصول توسط مهر اوران برای شما نصب و اجاره داده میشود.

بیشتر بدانید: اجاره کپسول اکسیژن ، اجاره سی پپ (CPAP) ، پرستاری در منزل

چه تجهیزات پزشکی برای ارتقای خودمختاری در خانه؟

تعدادی از اختلالات، شناختی یا فیزیکی، منجر به وابستگی در میان سالمندان می شود. تجهیزات پزشکی مدرن، غلبه بر بسیاری از ناتوانی‌ها را با تسهیل حرکت، ارتباط و ژست‌های روزمره، بدون وابستگی به شخص دیگر ممکن می‌سازد. چه تجهیزاتی را می توانید پیدا کنید و چگونه می توانید از راه حل های موجود مطلع شوید؟

 

سازگاری های ضروری برای پشتیبانی طولانی مدت در خانه

اگر روند جمعیتی به سمت پیری باشد و در نتیجه سوالاتی در مورد از دست دادن استقلال ایجاد کند، سالمندان همچنان می خواهند در خانه بمانند. توسعه تجهیزات برای تسهیل مراقبت در منزل با این تمایل به استقلال همراه است.

اگرچه امید به زندگی در سلامت خوب در حال افزایش است، اما تعداد افراد وابسته نیز در حال افزایش است. پارامترهای مختلفی در نظر گرفته می‌شود: بهبود راحتی زندگی و دسترسی به مراقبت‌ها چیزهای زیادی را به همراه داشته است، اما مشکلاتی مانند افزایش چاقی، آرتروز یا بیماری‌های عصبی تا حد زیادی استقلال سالمندان را کاهش می‌دهد.

دستگاه پزشکی چیست؟

“دستگاه پزشکی:

۱) عملکرد اولیه مورد نظر خود را با اثرات دارویی، ایمنی یا متابولیک در بدن یا روی بدن انسان ارائه نمی کند، اما می تواند در حین انجام عملکرد و به طور خاص توسط این اثرات پشتیبانی شود.

  1. i) بیماری؛ تشخیص، پیشگیری، نظارت، پیش بینی، پیش آگهی، درمان یا کاهش،
  2. ii) آسیب یا ناتوانی شما؛ تشخیص، نظارت، درمان، تخفیف یا جبران،

iii) تحقیق، جایگزینی یا اصلاح، آناتومی یا یک فرآیند یا شرایط فیزیولوژیکی یا پاتولوژیک.

  1. iv) ارائه اطلاعات از طریق معاینه آزمایشگاهی نمونه های به دست آمده از بدن انسان، از جمله اهدای عضو، خون و بافت.

ابزارها، دستگاه ها، تجهیزات، نرم افزارها، ایمپلنت ها، معرف ها، مواد یا سایر مواد طراحی شده توسط سازنده برای استفاده منفرد یا ترکیبی بر روی انسان برای یک یا چند مورد از اهداف پزشکی آن ها،

 

۲) وسایلی برای جلوگیری یا حمایت از بارداری،

 

۳) محصولاتی که مخصوص نظافت، ضدعفونی یا استریل کردن دستگاه های موضوع بند دوم ماده ۱ و دستگاه های موضوع بند (۱) این بند طراحی شده اند.

 

به این صورت تعریف شده است.

 

همانطور که از تعاریف مرتبط فهمیده می شود، محصولاتی که با نشان دادن نشانه هایی بر روی انسان به عنوان بخشی از تشخیص یا درمان استفاده می شوند و اثرات خود را با وسایل فیزیکی یا مکانیکی در مناطق مورد استفاده نشان می دهند، جزو وسایل پزشکی محسوب می شوند.

 

طبقه بندی دستگاه پزشکی چگونه انجام می شود؟

طبقه بندی دستگاه ها

دستگاه ها. این دستگاه ها با در نظر گرفتن خطرات ناشی از کاربرد و ساختار مورد نظرشان، در کلاس I، IIa، IIb یا III طبقه بندی می شوند. طبقه بندی مطابق با پیوست انجام می شود.

مقررات تجهیزات پزشکی، مقررات مبتنی بر ریسک هستند و با مکان و مدت زمان استفاده از دستگاه پزشکی نسبت مستقیم دارند. در عین حال، اگر دستگاه همراه با یک محصول انسانی استفاده شود یا حاوی محصولی با منشاء حیوانی یا انسانی باشد، خطر افزایش می یابد.

 

وسایل پزشکی، مواد مصرفی پزشکی، ابزار و تجهیزات درمانی، ارتز، پروتز چیست؟

 

دستگاه پزشکی: انواع ابزار، تجهیزات، ابزار، دستگاه، دستگاه، لوازم جانبی یا سایر مواد برای استفاده شخصی که در آیین نامه تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت تعریف شده است.

 

مواد مصرفی پزشکی: مواد پزشکی ای هستند که در تعریف پروتزها و ارتزها گنجانده نشده اند و به تنهایی موجب بهبودی نمی شوند و برای یک بار یا تعداد محدودی برای اهداف تشخیص، درمان و نگهداری استفاده می شوند.

 

ابزار و تجهیزات شفا: وسایل پزشکی ای هستند که در تعریف پروتز و ارتز نمی گنجند، اما به خودی خود دارای ویژگی های شفا بخشی هستند.

 

ارتزها: وسایل های پزشکی هستند که برای جلوگیری از از دست دادن عملکرد مادرزادی و یا اکتسابی یا نارسایی در اندام ها و یا حمایت یا محافظت از یکی از اعضای بدن استفاده می شوند.

 

پروتز: این وسایل پزشکی برای انجام عملکرد آن اندام و یا اندام ها ویا نیز ایجاد یکپارچگی بینایی بدن در از دست دادن کامل یا جزئی یک یا چند عضو بدن به دلایل مادرزادی یا بعدی است.

بیشتربدانید:تزریقات در منزل شمال شرق تهرانبهترین مرکز پرستار کودک در تهرانویزیت پزشک در منزل غرب تهراننگهداری از سالمند در تهران

تامین پزشکی

تامین ملزومات پزشکی در درمان بیمار بستری چگونه مورد استفاده قرار می گیرد؟

نحوه ی استفاده از تهیه و همچنین پرداخت ملزومات پزشکی در درمان سرپایی چگونه است؟

کمک های بصری تجویز شده (عینک و فریم، لنزهای تماسی)؛ از موسسات بینایی سنجی طرف قرارداد با موسسه ما تهیه می شود. هزینه های مواد مذکور توسط موسسه به مرکز بینایی سنجی مشخص پرداخت می شود.

 

دستگاه های پزشکی بازگردانده شده توسط موسسه؛ افراد موظفند با گزارش هیات سلامت به ادارات کل تامین اجتماعی استان ها مراجعه کنند و در صورت داشتن موجودی دستگاه در اختیار فرد قرار می گیرد. در صورتی که موسسه در انبار نداشته باشد توسط افراد خصوصی تامین می شود و هزینه ها بر اساس گزارش بهداشتی، نسخه، فاکتور و سایر مدارک درخواستی طبق قوانین موسسه پرداخت می شود.

سایر لوازم پزشکی تجویز شده؛ توسط افراد ارائه می شود و هزینه ها در چارچوب قانون بر اساس گزارش بهداشتی، نسخه، فاکتور و سایر مدارک درخواستی پرداخت می شود.

 

لوازم پزشکی در محدوده دستگاه مرجوعی چیست؟

تدارکات پزشکی ارائه شده در مقابل تعهد، مشروط بر اینکه به افرادی که از مزایای بهداشتی سازمانی بهره مند می شوند، بازگردانده شود.

الف) دستگاه های تهویه مکانیکی غیر تهاجمی (CPAP، Auto CPAP، BPAP، BPAP-S، BPAP S/T، BPAP S/T AVAPS، ASV)،

ب) دستگاه های اکسیژن درمانی با قطعات طولانی مدت یا قابل حمل در خانه (تغلیظ کننده اکسیژن، لوله و سر اکسیژن، دستگاه های اکسیژن درمانی با قطعات قابل حمل)

ج) ونتیلاتور خانگی،

د) ویلچر با باتری.

د) منبع تغذیه بدون وقفه برای هواکش های خانگی

 

آیا تمدید لوازم های پزشکی نیاز به زمان دارد؟

برای تجدید برخی از پروتزها و ارتزهای تعیین شده توسط موسسه، دوره های خاصی باید طی شود. ارتزها و همچنین پروتزهای دارای دوره تمدید و دوره تجدید آن ها در بیانیه ی عملکرد بهداشت منتشر شده توسط موسسه ما و ضمایم آن نیز مشخص شده است. قبل از این دوره ها، ملزومات پزشکی مذکور نیز تمدید نمی شود. اما لوازم پزشکی منقضی شده که برای کودکان در سن رشد و تکامل ضروری تشخیص داده می شود، طبق مقررات قبل از زمان خود تجدید می شوند، مشروط بر اینکه مواد به دلیل رشد و هم تکامل قابل استفاده نباشد. از کودک و نیاز به تمدید دارد، مشروط بر اینکه مستند به گزارش هیئت بهداشت باشد.

علاوه بر این، اگر نگهداری و تعمیر مواد برای بزرگسالان امکان پذیر نباشد، مطابق با مفاد قبل از زمان آن تمدید می شود، مشروط بر اینکه مستند به گزارش هیئت بهداشت باشد که قابل استفاده نیست و کاملا نیاز به تمدید شود.

ضمناً در صورتی که دستگاه های مرجوعی توسط مؤسسه دارای گزارش هیأت بهداشتی مبنی بر خرابی یا غیرقابل استفاده شدن آنها قبل از پایان عمر مفید باشد، امکان تمدید آنها قبل از تاریخ انقضا وجود دارد.