پرستار بچه در تهران

پرستار بچه در تهران؛ می دانیم که والدین همیشه این فرصت را ندارند که کار را با برنامه های کودکان تطبیق دهند. و دوستان یا خانواده می توانند هر از گاهی کمک کنند، اما گاهی اوقات در برنامه گیر می کنند. به همین دلیل است که مهراوران نوین به خانواده ها خدمات پرستاری حرفه ای در منزل را برای مراقبت از کودکان ارائه می دهد.

یک پرستار بچه خانگی واجد شرایط برای پاسخگویی به هر موقعیت روزانه

برای چند ساعت در روز یا یک روز کامل، کانگورو کیدز یک راه حل مراقبت از کودک را به شما پیشنهاد می کند تا به شما اجازه دهد با خیالی آسوده به سر کار بروید و با خیالی آسوده به خانه برگردید. پرستاران حرفه ای ما در غیاب شما از همه چیز مراقبت می کنند:

 

 • پرستار بچه خانه شما می تواند صبح ها برای آماده سازی بچه ها قبل از رفتن به مدرسه، مهد کودک یا بردن آنها به دستیار مهد کودک بیاید.
 • در وقت ناهار، معلم شما بچه ها را از مدرسه می گیرد، با پیروی از دستورات شما، یک غذای خوب برای آنها آماده می کند.

 

نگهداری از کودک در خانه برای کودکان و بزرگسالان به طور یکسان

پرستارانی که ما به خانواده های خود معرفی می کنیم می توانند از کودکان ۰ تا ۱۲ سال مراقبت کنند. برای پرستاران زیر ۳ سال، پرستار کودک خانگی شما باید آموزش های خاصی را در زمینه دوران کودکی گذرانده باشد تا نیازهای خاص نوزادان را برآورده کند:

 • بطری ها را در زمان های معین آماده کنید
 • از زمان استراحت اطمینان حاصل کنید
 • مراقب بهداشت کودک باشید: پوشک را عوض کنید، بشویید یا حمام کنید
 • بازی های بیداری سازگار را آماده کنید

 

برای کودکان بزرگتر، پرستار کودک خانگی شما نیز کمک بزرگی است.

 

 • بچه ها را به فعالیت های فوق برنامه خود ببرید
 • میان وعده ها و وعده های غذایی را آماده کنید
 • به پارک، موزه و استخر بروید
 • آنها را در انجام تکالیف مدرسه همراهی کنید

 

ما قدم به قدم شما را همراهی می کنیم تا خدمات نگهداری از کودک را برای کودک خود بیابید

با استفاده از خدمات کانگورو کیدز، ما شما را گام به گام راهنمایی می کنیم تا راه حل مناسبی را به شما ارائه دهیم و پرستار کودک خانگی را پیدا کنید که انتظارات شما را برآورده کند:

 

 • ما برای گوش دادن به صحبت های شما وقت می گذاریم و نیاز شما به نگه داشتن بچه های کوچکتان را درک می کنیم
 • ما به شما در مورد کمک هایی که بسته به وضعیت خود می توانید از آن بهره مند شوید به شما اطلاع می دهیم.
 • ما تمام مراحل اداری را انجام می دهیم

 

با پرستارکه انتخاب کرده ایم مصاحبه ای ترتیب می دهیم. در صورت لزوم مصاحبه ها را ادامه می دهیم تا گوینده مناسب را برای شما پیدا کنیم

هم اکنون با ارائه یک قیمت آنلاین با تیم ما تماس بگیرید. ما به سرعت به شما باز خواهیم گشت تا اولین لحظه مبادله را انجام دهیم و یک راه حل شخصی برای پرستار کودک در خانه به شما پیشنهاد دهیم.

 

بیشتربدانید:تزریقات در منزل شمال شرق تهرانبهترین مرکز پرستار کودک در تهرانویزیت پزشک در منزل غرب تهراناعزام پزشک به منزل شبانه روزی

مراقبت از کودک

پرستار کودک، پرستار بچه و پرستار کودک برای همه نوع نیازها در دسترس هستند: مراقبت های منظم، گاه به گاه، اورژانس یا خارج از مدرسه.

 

با خیال راحت از فرزند خود مراقبت کنید

از انتخاب دقیق پرستاران نزدیک خود استفاده کنید

مهرآوران  متخصص ملی مراقبت از کودکان در منزل است. سازمان ما به شما این امکان را می دهد که به سرعت یک پرستار کودک مورد اعتماد را انتخاب کنید. مجموعه‌ای دقیق از پروفایل‌ها به شما ارائه می‌شود تا بتوانید بوچو خود را حفظ کنید، بنابراین می‌توانید فرد ایده‌آلی را برای مراقبت از فرزند خود انتخاب کنید. نظارت منظم نیز برای اطمینان از حداکثر کیفیت در سراسر خدمات انجام می شود.

 

مراقبت از کودک بعد از مدرسه

مهرآوران به شما امکان می دهد یک پرستار بچه برای بعد از مدرسه پیدا کنید. پرستار از کودک شما بعد از کلاس پذیرایی می کند و او را به خانه می آورد تا تمام شب تا زمان شام یا زمان خواب از او مراقبت کند .

پرستار کودک ما می تواند از تنقلات، تکالیف، سرگرمی ها و سرویس های بهداشتی کودک شما مراقبت کند. همچنین ممکن است پرستاری پیدا کنید تا فرزندتان را صبح در مدرسه رها کند و با آرامش کامل از سفر به خانه/مدرسه مطمئن شوید.

پرستار های ما می توانند از ساعت ۶ صبح شروع به کار کنند، به اندازه ای که به شما زمان می دهد تا بی سر و صدا برای کار آماده شوید!

 

همه چیز را در مورد مراقبت از کودک در خانه بدانید تا انتخاب درستی داشته باشید

مراقبت از کودک همیشه ظریف و دشوار است. اگر می‌توانستیم بچه‌هایمان را همه جا با خود ببریم، بدون اینکه به آن فکر کنیم این کار را انجام می‌دادیم.

 

اما بین موارد غیرمنتظره در زندگی حرفه ای و لحظات کوچک زندگی شخصی که همه ما به آن نیاز داریم، گاهی اوقات لازم است فرزندان را تحت سرپرستی یک پرستار بچه که به او اطمینان کامل دارید، رها کنید.

 

با در نظر گرفتن این موضوع است که مهرآوران ایجاد شد: به شما اجازه می دهد کسی را پیدا کنید که با آرامش و سادگی از فرزندان خود مراقبت کند.

 

پلتفرم ما به شما اجازه می دهد تا به لطف قدرت جامعه مامان ها و باباها که در سایت ما ثبت شده اند، به راحتی پرستار خود را انتخاب کنید … همه چیز را برای شما توضیح می دهیم!

 

مهرآوران چیست؟

یک سایت امن: از نمایه های پرستاران ما که توسط تیم ما به صورت دستی بررسی می شوند تا پرداخت های ارائه دهنده خدمات شما، کل پلت فرم ما بر اساس امنیت شما ساخته شده است.

یک سایت خودیاری: یوجو با آوردن آن به دنیای دیجیتال تبلیغات شفاهی را متحول می کند. یادداشت ها، نظرات، مدارک تحصیلی و تمجیدهای والدینی که از سایت ما استفاده کرده اند را در هر فایل پرستار بچه بیابید.

 

یک سایت در دسترس برای همه: مراقبت از کودکان باید برای همه قابل دسترسی باشد. در مهرآوران ، قیمت را با پرستار خود مذاکره می کنید و دقیقاً می دانید که قرار است چه چیزی بپردازید.

 

یک تیم در دسترس: آیا در مورد رزرو خود یا پرستار بچه خود سؤالی دارید؟ تیم ما آماده پاسخگویی به شما از طریق ایمیل یا تلفن می باشد.