نگهداری از سالمند در تهران

نگهداری از سالمند در تهران؛ مراقبت های پزشکی در منزل مکمل یا جایگزینی برای بستری سنتی است. آنها این امکان را به سالمندانی که به آن نیاز دارند ارائه می دهند تا از تمام خدماتی بهره مند شوند که به آنها امکان می دهد درمان خود را در خانه و در آسایش خانه خود دنبال کنند.

خدمات پرستاری در منزل

در صورت اثبات نیاز پزشکی، امکان بهره مندی از خدمات مراقبت در منزل  وجود دارد. اگر این خدمات را در نزدیکی خود ندارید یا در دسترس نیستند، می توانید با ارائه دهندگان خدمات یا دستیاران بهداشتی خانه تماس بگیرید. مداخلات آنها تحت پوشش بیمه درمانی است. آنها با نسخه پزشکی ساخته می شوند.

این مداخلات بسته به وضعیت سلامت و نیاز بیمار می تواند کوتاه، متوسط ​​یا طولانی مدت باشد.

تیم های خدمات مراقبت در منزل

آنها متشکل از مراقبین و پرستارانی هستند که مراقبت های پرستاری (توالت و غیره) و اقدامات پرستاری را انجام می دهند: پانسمان، توزیع دارو، تزریق و غیره.

متخصصین مهرآوران  ها همچنین برای اطمینان از هماهنگی با سایر کارکنان پزشکی و پیراپزشکی صلاحیت دارند: خدمات کمک در منزل، فیزیوتراپیست ها، پزشکان و غیره.

بیشتربدانید؛مراقبت از سالمند در منزل تهران-مراقبت از سالمند و کودک در منزلمراقبت از سالمند و کودک شمال تهران

کمک پزشکی در منزل چیست؟

کمک پزشکی در منزل مکمل یا جایگزینی برای بستری سنتی است. به سالمندانی که به آن نیاز دارند، همه خدماتی را ارائه می دهد که به آنها امکان می دهد درمان خود را در خانه و در آسایش خانه خود دنبال کنند. البته این هماهنگی مراقبت ها بر اساس نسخه پزشکی سازماندهی می شود.

نقش کمک بهداشتی خانه چیست؟

یک دستیار پرستار یا یک کمک پرستار در منزل به مراقبت از بیمار در محیط اجتماعی و خانوادگی او کمک می کند.

پس از ترخیص فرد سالمند از بیمارستان، می‌توان آن را به صورت موقت برای مراقبت‌های نقاهت فراخواند. اما در مورد یک فرد مسن وابسته که مایل به ماندن در خانه پیر است، می توان به طور منظم از آن استفاده کرد.

دستیار بهداشتی خانه تمام مراقبت های بهداشتی را انجام می دهد: شستن، مراقبت از دهان، تعویض محافظ و غیره. او همچنین به سالمند کمک می کند تا بلند شود، لباس بپوشد، دراز بکشد، حرکت کند و غذا بدهد. او همچنین مراقب هر نشانه غیرعادی خواهد بود، به عنوان مثال اگر فرد مورد علاقه شما تب داشته باشد، و به طور سیستماتیک به پرستار یا دکتری که بیمار شما را دنبال می کند، اطلاع می دهد.

چه زمانی به دنبال مراقبت های پزشکی در خانه باشیم؟

تجویز مراقبت های پزشکی در منزل عموماً بر اساس تصمیم پزشک معالج یا بیمارستان است. شایع ترین موارد رخ می دهد:

پس از اقامت در بیمارستان یا در خدمات مراقبتی و توانبخشی بعدی به منظور تسهیل بازگشت به خودمختاری سالمند

زمانی که سطح خودمختاری فرد سالمند به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. سپس هدف این است که به او کمک کنیم تا از طریق درمان (ارگوتراپی، فیزیوتراپی، و غیره) بخشی از خودمختاری خود را بازیابد یا با آموزش مهارت‌های جدیدی که می‌تواند به او در سازگاری با ناتوانی‌اش کمک کند.

به طور کلی، خدمات مراقبت های پزشکی در منزل را زمانی در نظر بگیرید که یک سالمند برای انجام فعالیت های روزمره زندگی (حمام کردن، تهیه غذا و غیره) نیاز به کمک دارد، دیگر نمی تواند رانندگی کند و نیاز به همراهی برای رفت و آمد دارد، به تنهایی زندگی می کند و به مرور زمان در معرض خطر است. از انزوای اجتماعی رنج می برند

حضوری اطمینان‌بخش هم برای سالمندان و هم برای خانواده‌هایشان

توسل به کمک در منزل و در نتیجه به خدمات یک مراقب یا مراقب، هم برای سالمندی که از آن بهره می برد و هم برای خانواده و عزیزان فرد، آرامش بخش است. حضور ساده یک مراقب در کنار پدر و مادر سالمند عزیزمان آرامش خاصی را به همراه دارد و منشأ نگرانی را کاهش می دهد. دانستن اینکه یک متصدی در محل حضور دارد به ایجاد فضای ایمنی کمک می کند. به خصوص که مراقبان مهارت های لازم را برای کمک به سالمند در انجام کارهای مختلف روزانه دارند.

علاوه بر امنیت ارزشمندی که توسط یک مراقب ارائه می شود، نقش آنها در اجتناب از احساس تنهایی و انزوا که ممکن است برخی از سالمندان تجربه کنند، به همان اندازه مهم است. همراهی روزانه به شما این امکان را می دهد که احساس تنهایی نکنید و همچنان از زندگی لذت ببرید. بنابراین خدمات مراقبت در منزل به آسایش جسمی و اخلاقی سالمندان کمک می کند. بالاخره همه ما خواهان خوشبختی و خوشبختی بزرگترهایمان هستیم.

بیشتربدانید:تزریقات در منزل شمال شرق تهرانبهترین مرکز پرستار کودک در تهرانویزیت پزشک در منزل غرب تهران

خدمات مختلف کمک در منزل ارائه شده است

ما به تازگی اهمیت مراقب و نقش ارزشمند او در حمایت از خانه را با هم دیدیم. مهم است که برای تجزیه و تحلیل خدمات اصلی ارائه شده برای پشتیبانی خانگی وقت بگذارید.

کمک غذایی

خوب غذا خوردن اساس همه چیز است. بنابراین نقش مراقب در این زمینه بسیار مهم است. این همراهی برای وعده های غذایی را می توان به روش های مختلف رد کرد:

 • تهیه غذا؛
 • همراهی در گردش هایی مانند خواربارفروشی؛
 • سازمان انبارداری؛
 • کمک در صورت لزوم هنگام مصرف وعده های غذایی؛
 • و بیشتر.

علاوه بر این، عزیزان ارشد شما نیز از حضور در هنگام صرف غذا سود می برند. این نکته به کاهش خطر احساس تنهایی کمک می کند. در همه حال، غذا خوردن باید به عنوان یک تجربه خوشایند باقی بماند و دستیار بهداشت خانه هر کاری را که لازم است در این زمینه انجام خواهد داد.

کمک برای مراقبت شخصی

برای یک فرد مسن با از دست دادن خودمختاری، چه سبک و چه مهم تر، برخی از وظایف روزانه دشوارتر می شوند. سپس مراقبت در منزل معنای کامل خود را می گیرد! کمک به مراقبت شخصی می تواند بر حوزه های مختلف زندگی روزمره تأثیر بگذارد:

 • بهداشت شخصی؛
 • توالت ؛
 • کمک به حمام کردن؛
 • تن پوش؛
 • و غیره

این جنبه ها علاوه بر اینکه برای سلامت فرد ضروری است، به حفظ کرامت و رفاه سالمند نیز کمک می کند.

بدانید که متخصصین مهرآوران  به شما کمک های شخصی در خانه ارائه می دهد تا به شما امکان دهد برای مدت طولانی در یک محیط دلپذیر و امن برای سالمندان خود در خانه بمانید. در گفتگو با مشاوران دوستانه ما که اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار می دهند دریغ نکنید. آنها همچنین می توانند شما را راهنمایی کنند تا مراقبی را پیدا کنید که مثلاً مروارید کمیاب برای بستگان مسن شما باشد.

خدمات همراه و کمک حمل و نقل

اگرچه بسیاری از درمان‌ها و خدمات را می‌توان مستقیماً در آسایش خانه انجام داد، اما این کاملاً طبیعی است که شرایط خاص نیاز به گردش در خارج از خانه داشته باشد. به عنوان مثال، چه برای قرار ملاقات های پزشکی، چه برای فعالیت های اجتماعی، هر دو مهم هستند. بنابراین خدمات همراهی و حمل و نقل به سالمندان اجازه می دهد تا در طول گردش خود از کمک بهره مند شوند. بنابراین آنها می توانند سطح خوبی از استقلال را در فعالیت های روزانه خود حفظ کنند و در عین حال سفر ایمن تر را تضمین کنند.

نگهداری از محیط زندگی

چه در محل سکونت سالمندان و چه در خانه، هر سالمندی شایسته است که در یک محیط زندگی به خوبی نگهداری شود که در آن زندگی خوب است. بنابراین نظافت خانه یا محل سکونت یکی دیگر از معیارهای مهم برای افراد مسن برای ماندن در خانه است. خوشبختانه خدمات کمک در منزل برای این منظور در دسترس است. یک محیط تمیز و کاربردی به کیفیت بهتر زندگی کمک می کند و در نتیجه ادامه زندگی در خانه را برای مدت طولانی تری ممکن می سازد.

مراقبت های بهداشتی

یک عامل تعیین کننده در مورد مراقبت در منزل، وضعیت سلامتی سالمند است. بسته به نیازهای مختلف هر کدام، ابتدا باید مشخص شود که آیا ترجیح داده می‌شود که فرد به فکر انتقال به محل سکونت سالمندان باشد یا اینکه هنوز امکان ماندن در خانه وجود دارد. خوشبختانه خدمات متعددی هنگام اقامت در خانه خانوادگی یا اقامتگاه در دسترس است. اگرچه درست است که برخی از مراقبت ها گاهی نیاز به حضور پرستار یا پزشک دارد، مثلاً یک مراقب نیز می تواند نقش مهمی ایفا کند. در واقع، برخی از وظایف می تواند توسط مراقبی که از عزیز شما مراقبت می کند، انجام دهد. مثلاً برای یادآوری زمان مصرف دارو به سالمندان یا اطلاع دادن به اطرافیانشان از تغییرات قابل توجه در وضعیت سلامتی.

برای راهیابی بهتر پیشنهاد می کنیم به صورت رایگان از پشتیبانی ارزشمند مشاوران مجرب آن بهره مند شوید. آنها می توانند به شما کمک کنند تا نیازهای بستگان ارشد خود را تعیین کنید و سپس مرتبط ترین خدمات را برای پشتیبانی در خانه پیشنهاد دهید، که به ساده ترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

خدمات مراقبت در منزل برای سالمندان: مراقبت های بعد از عمل

یکی از والدین شما که هنوز در خانه زندگی می کند اخیراً جراحی شده است؟ حتی با داشتن استقلال کامل، نیاز به کمک در طول دوره بهبودی پس از جراحی های خاص کاملاً طبیعی است. در متخصصین مهرآوران  ، ما می‌خواهیم هر کاری که می‌توانیم انجام دهیم تا از سالمندانی که زندگی در خانه را ادامه می‌دهند، حمایت لازم را ارائه دهیم. خدمات کمک خانگی ما برای مراقبت های بعد از عمل به سالمندان اجازه می دهد تا مراقبت های متناسب با وضعیت خود را دریافت کنند. بنابراین می توان ضمن حفظ آرامش در خانه، از توانبخشی خوب اطمینان حاصل کرد.

مراقبت های پس از عمل ارائه شده را می توان با توجه به نیازهای هر سالمند تنظیم کرد. مراقبین واجد شرایط ما در صورت نیاز ۲۴ ساعته در دسترس هستند. چه به صورت پاره وقت یا تمام وقت نیاز داشته باشید، می توانید برای خدمات شخصی سازی شده کمک در منزل روی تیم متخصصین مهرآوران   حساب کنید. با مراقبت‌های پس از بیمارستان، ما می‌خواهیم که هر سالمندی بتواند در اسرع وقت بهبود یابد و از دوران نقاهت دلپذیری در خانه لذت ببرد.

مراقبت های تخصصی در خانه: بیماری پارکینسون، آلزایمر یا سایر دمانس ها

در میان طیف گسترده ای از خدمات ارائه شده در متخصصین مهرآوران  ، می توانید مراقبت های خانگی تخصصی برای افراد مبتلا به بیماری پارکینسون، بیماری آلزایمر یا سایر دمانس ها را بیابید. می دانیم که این مشکلات سلامتی هم برای فرد مبتلا و هم برای اطرافیان دشوار است. بنابراین مراقبان و خانواده نیز به حمایت نیاز دارند. طبیعی است که تعجب کنیم که چگونه با والدین سالخورده مبتلا به آلزایمر رفتار کنیم. از این نظر بدانید که مراقبت های تخصصی ما برای سالمندانی که از بیماری آلزایمر یا پارکینسون رنج می برند می تواند کمک بزرگی باشد. و اینکه بتوانیم مشاوره و پشتیبانی لازم را به شما ارائه دهیم. برای مثال، درک بهتر آلزایمر می تواند تفاوت بزرگی در رویکرد اتخاذ شده در مواجهه با چنین اختلال شناختی ایجاد کند.

تیم مراقب ما از ارائه مراقبت های مناسب، در خانه، به سالمندانی که از بیماری پارکینسون، آلزایمر یا هر نوع زوال عقل دیگر رنج می برند، اطمینان حاصل خواهد کرد. با وجود مشکلات مرتبط با چنین تشخیص‌هایی، بنابراین ادامه زندگی در خانه با حفظ حداکثر استقلال و استقلال برای سالمندان آسان‌تر خواهد بود. عزیزان سالخورده شما از کیفیت زندگی بهتری در آسایش خانه یا آپارتمان خود لذت خواهند برد. و این برای خانواده و اطرافیان فرد سالمند، آرامش روانی ارزشمندی را فراهم می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما، در تماس با مشاوران شجاع ما در متخصصین مهرآوران   تردید نکنید. آن‌ها وقت می‌گذارند تا تمام خدمات کمکی در خانه را که برای سالمندان در دسترس است به شما توضیح دهند. خواهید دید که تعداد آنها بسیار بیشتر از آن چیزی است که احتمالاً فکر می کنید! مراقبت خیرخواهانه ما در منزل، حضور مراقبین حرفه ای مجرب و توصیه های اطمینان بخش ما به شما عزیزان مسن این امکان را می دهد که با خیالی آسوده به زندگی خود در خانه ادامه دهند.

اولین قدم ها در راه رسیدن به خدمات پرستاری مناسب

خدمات مراقبت سرپایی عمدتاً مراقبت های فیزیکی را انجام می دهند، اما وظایف مراقبتی و کارهای خانه را نیز بر عهده می گیرند. به عنوان مثال، کارکنان مراقبت در منزل بیمار را به پیاده روی می برند، آشپزی می کنند، در خانه با آنها همراهی می کنند و برای آنها خرید می کنند.

 

خدمات مراقبت سرپایی

یک سرویس پرستاری سرپایی از افراد نیازمند مراقبت در محیط خانه مراقبت می کند و بستگان دلسوز را با طیف گسترده ای از خدمات آسوده می کند. در عین حال، خدمات پرستاری حرفه ای بهترین مراقبت ممکن را برای افراد آسیب دیده در محیط آشنا تضمین می کند. این بدان معنی است که انتقال به یک مرکز مراقبتی می تواند بیشتر به تعویق بیفتد.

 

موارد ضروری به طور خلاصه

یک سرویس مراقبت سرپایی خدمات خود را در محیط خانه فرد نیازمند مراقبت ارائه می کند. بسته به نیاز شما، این کار را می توان به صورت هفتگی یا چند بار در روز انجام داد.

هزینه های خدمات پرستاری سرپایی را نمی توان به عنوان یک نرخ ثابت تعیین کرد. آنها از ارائه دهنده ای به ارائه دهنده دیگر متفاوت هستند و ایالت های فدرال مجتمع های خدماتی را در هر مورد مشخص می کنند.

 

خدمات پرستاری سرپایی چیست؟

در حالی که اصطلاح مراقبت سرپایی اغلب با مراقبت در منزل برابر است، که می تواند توسط بستگان مراقب یا پرستاران لهستانی نیز ارائه شود، خدمات مراقبت سرپایی با حرفه ای بودن آن مشخص می شود. کارکنان پرستاری واجد شرایط حمایت حرفه ای را برای کسانی که نیاز به مراقبت در محیط خانه دارند ارائه می کنند.

آنها بسته به نیازشان به صورت هفتگی یا چند بار در روز به خانه نیازمندان مراجعه می کنند. بنابراین از آنها به عنوان خدمات پرستاری سیار نیز یاد می شود.

حوزه‌های فعالیت شامل مراقبت‌های پزشکی، پرستاری و خانگی از خود آسیب‌دیدگان و همچنین خدمات مشاوره‌ای برای بستگان است.

ارائه دهندگان خدمات مراقبت سرپایی بر اساس موارد زیر متفاوت هستند:

موسسات غیر انتفاعی مانند سازمان ها یا انجمن ها بهزیستی

تامین کنندگان عمومی (شهرداری)

شرکت های خصوصی

وظایف خدمات پرستاری سرپایی

مراقبت های اساسی مرتبط با بدن: حمایت با مراقبت از بدن، تغذیه، تحرک، فعال سازی

فعالیت های خانگی: خرید، آشپزی، نظافت و شستشو

مراقبت و اشتغال

مراقبت های درمانی: تغییر بانداژ، تزریق، تجویز دارو

مشاوره برای نیازمندان و بستگانشان

اجرای دوره های پرستاری برای بستگان

مشاوره و بازدید تضمین کیفیت با بستگانی که به تنهایی از کسانی که نیاز به مراقبت دارند مراقبت می کنند

مراقبت مهلت در غیاب بستگان دلسوز

همچنین خدمات مراقبت سیار وجود دارد که نه تنها بر افرادی که نیاز به مراقبت دارند، بلکه به عنوان مثال نیز تمرکز دارند.

همچنین مراقبت های خانوادگی سیار، مراقبت های روانپزشکی یا مراقبت های سرپایی آسایشگاه را ارائه می دهد. علاوه بر این، برخی از خدمات مراقبتی، مراقبت روزانه را در مرکز ارائه دهنده ارائه می دهند.

 

یک سرویس پرستاری مناسب پیدا کنید

دایرکتوری های تجاری یا اینترنت نیز در هنگام جستجو نمای کلی خوبی ارائه می دهند. برای اطلاع از کیفیت خدمات، گزارش‌های تجربه، گزارش شفاف ‌سازی ارائه ‌دهنده، و همچنین اولین برداشت از یک مکالمه شخصی کمک می ‌کنند. یکی دیگر از نشانه های کیفیت می تواند مدت زمانی باشد که خدمات پرستاری قبلاً وجود داشته است.

شما می توانید در مورد سایر جنبه هایی که یک خدمات پرستاری خوب را ایجاد می کند را با ما تماس بگیرید و بپرسید.

 

سوالات متداول – خدمات پرستاری سرپایی

مراقبت های سرپایی چگونه از بستگان حمایت می کند؟

خدمات مراقبت سرپایی با بر عهده گرفتن حرفه ای فعالیت های مراقبتی، بستگان مراقب را تسکین می دهد. علاوه بر این، این سرویس با هماهنگی به خانواده فرد نیازمند مراقبت می‌رسد و از آنها حمایت می‌کند، به عنوان مثال. ب- در بهداشت فردی، خانه داری یا فعالیت بدنی.

 

تفاوت بین مراقبت سرپایی و “مراقبت ۲۴ ساعته” چیست؟

خدمات مراقبت سرپایی فقط برای مدت کوتاهی به خانه شخصی که نیاز به مراقبت دارد می آید، در حالی که “مراقب ۲۴ ساعته” در خانه زندگی می کند. تفاوت های بیشتر در صلاحیت کارکنان پرستاری نهفته است: اگر کارکنان پرستاری ثبت نام شده در خدمات پرستاری سرپایی به کار گرفته شوند، کارکنان پرستاری لهستانی لزوماً دارای مدرک پرستاری حرفه ای نیستند.

 

چه کسی هزینه خدمات مراقبت در منزل را پرداخت می کند؟

خدمات پرستاری در ابتدا از طریق مزایای مراقبت پرستاری به صورت مشخص به شما ارائه میشود ، مشروط بر اینکه سطح مراقبت با این حال، اگر از حداکثر مبلغ ماهانه تجاوز کنید، معمولاً هزینه های اضافی را خودتان متحمل می شوید.

 

چگونه می توانم خدمات مراقبت سرپایی را در نزدیکی خود پیدا کنم؟

از طریع سایت های معتبر

در صورت امکان، باید برای تحقیق و مقایسه خدمات مراقبتی متعدد از نظر عملکرد، کیفیت و قیمت وقت بگذارید. کدام معیارها تعیین کننده هستند و کدام ویژگی ها یک خدمات پرستاری سرپایی خوب را مشخص می کند – ما مهمترین نکات را برای شما خلاصه کرده ایم.

بیشتربدانید:نگهداری از سالمند در تهرانمراقبت از سالمند و کودک در منزلنگهداری از بیمار در منزل و بیمارستاناعزام پزشک به منزلسرم تراپی در منزل غرب تهرانپرستاری در منزل تهران

خدمات سرپایی چه خدماتی ارائه می دهد؟

خدمات مراقبت سرپایی وظایف اولیه مراقبت از بدن، کارهای خانه و مراقبت های پزشکی را انجام می دهند. اما همچنین خدمات مشاوره ای برای بستگان و همچنین همراهی، مراقبت و فعال سازی افراد نیازمند به مراقبت از حوزه های فعالیت کادر پرستاری سرپایی است.

 

تفاوت بین مراقبت های سرپایی و بستری چیست؟

مراقبت سرپایی و بستری دو مفهوم اساسی مراقبتی متفاوت هستند. مراقبت سرپایی در محیط خانه فرد نیازمند مراقبت صورت می گیرد. در زمینه مراقبت های بستری، فردی که نیاز به مراقبت دارد به طور دائم در یک مرکز مراقبت قرار می گیرد.

توصیه هایی برای مراقبت از بیماران مبتلا به آلزایمر

مراقبت از فرد مبتلا به آلزایمر کار آسانی نیست. این نیاز به دانش، تعهد، صبر، توجه و فداکاری زیادی دارد.

مراقبت از این بیماران نیازمند حمایت خانواده، دوستان و اغلب حمایت یک پرستار مجرب است.

اگر فرد مبتلا به آلزایمر در خانه دارید، در این وبلاگ مجموعه ای از توصیه ها را به اشتراک می گذاریم که به شما امکان می دهد به بیمار کمک کنید و وظایف خود را به طور موثر انجام دهید.

 

یک روال ایجاد کنید.

داشتن یک برنامه روتین برای فعالیت های مکرر و روزمره مانند حمام کردن، غذا خوردن، چرت زدن یا قرار ملاقات با پزشک می تواند این روند را برای شما و بیمار آسان تر کند.

 

عادات سالم ایجاد کنید.

یک رژیم غذایی سالم به بیمار ارائه دهید، سعی کنید ساعات خواب خود را کنترل کنید تا از تغییر ساعت خواب او جلوگیری کنید، روال های فیزیکی را با حرکات ساده و متناسب با سالمندان ترویج دهید.

 

محیطی امن را حفظ کنید.

از شلوغی، فرش های گشاد و سیم های کششی خودداری کنید. اقلامی را که در صورت استفاده نادرست می‌توانند خطرناک باشند، مانند محصولات تمیزکننده، ظروف آشپزخانه، داروها و غیره، ایمن کنید.

 

استقلال را ترویج می کند.

بیمار را تشویق کنید تا حد امکان به تنهایی یا با کمترین کمک انجام دهد. به عنوان مثال، یک فرد مبتلا به آلزایمر ممکن است بتواند به طور مستقل لباس بپوشد، اگر لباس های او را به ترتیبی که می پوشند بچینید.

 

ارتباط.

دائماً با بیمار صحبت کنید، او را به نام صدا کنید، با لحنی آهسته و دوستانه با او صحبت کنید و به او فرصت پاسخگویی و ابراز وجود بدهید.

 

بر توجه شخصی تمرکز کنید.

هر فرد مبتلا به آلزایمر علائم خود را تجربه می کند و بیماری به طور متفاوتی پیشرفت می کند. این نکات را با نیازهای یکی از اعضای خانواده یا بیمار خود تطبیق دهید.

 

مهم ترین چیزی که باید در نظر داشته باشید اگر بیمار زوال عقل در خانه دارید این است که صبور و انعطاف پذیر باشید. البته کمک یک متخصص با تجربه نیز به شما کمک می کند.

 

در مهراوران نوین ما به شما کارکنان پرستاری حرفه ای با تجربه و آموزش برای ارائه مراقبت و توجه شخصی به بیماران مبتلا به آلزایمر را پیشنهاد می کنیم. خدمات پشتیبانی ما را در اینجا درخواست کنید.

 

مراقبت تسکینی: ۸ حقیقتی که باید بدانید

آیا می دانستید که کیفیت زندگی بیماران مبتلا به بیماری های جدی را می توان به لطف مراقبت تسکینی به میزان قابل توجهی بهبود بخشید؟

 

طب تسکینی به افرادی که با مشکلات ذاتی یک بیماری تهدید کننده زندگی دست و پنجه نرم می کنند کمک می کند تا با پیشگیری یا درمان علائم و اثرات بیماری یا درمان خود احساس بهتری داشته باشند.

 

مراقبت تسکینی چیست؟

طبق تعریف سازمان جهانی بهداشت ، مراقبت تسکینی شامل پیشگیری و تسکین درد و رنج، از طریق تشخیص زودهنگام و ارزیابی صحیح و درمان درد و سایر مشکلات جسمی، روانی و اجتماعی یا معنوی است.

 

هدف طب تسکینی کاهش درد و رنج بیماران مبتلا به بیماری های جدی و تهدید کننده زندگی است.

 

کدام بیماران معمولاً مراقبت های تسکینی دریافت می کنند؟

از جمله بیمارانی که معمولاً به این مراقبت نیاز دارند، کسانی هستند که از بیماری هایی مانند:

سرطان

بیماری قلبی

بیماری های ریوی

نارسایی کلیه

زوال عقل

ایدز HIV

اسکلروز جانبی آمیوتروفیک

۸ حقیقت در مورد مراقبت تسکینی

طب تسکین دهنده مشکلات عاطفی، اجتماعی، عملی و معنوی مرتبط با بیماری را درمان می کند. وقتی مردم در این زمینه ها احساس بهتری داشته باشند، کیفیت زندگی بهتری دارند.

آنها ممکن است همزمان با درمان هایی که برای درمان یا معالجه بیماری در نظر گرفته شده اند، تجویز شوند.

آنها می توانند در زمان تشخیص بیماری، در طول درمان، در طول پیگیری و در پایان عمر ارائه شوند.

مؤثرترین مدل‌های مراقبت تسکینی، مراقبت‌های بهداشتی در منزل را با مراکز بهداشتی ارائه می‌کنند.

طب تسکینی می تواند برای بیمارانی که در پایان روز هستند و برای کسانی که برای بیماری های جدی تحت درمان هستند مفید باشد.

آنها بر بیمار، بهبود کیفیت زندگی و حمایت از خانواده خود تمرکز می کنند.

مراقبت تسکینی در محیط خانواده با کاهش تعداد بستری‌های غیرضروری به رفع تراکم و بهینه‌سازی منابع نظام سلامت کمک می‌کند.

تخمین زده می شود که سالانه چهل میلیون نفر به این مراقبت نیاز دارند.

بیشتربدانید:نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزلپرستاری در منزل شرق تهرانپرستار در منزل تهرانپرستاری در منزل

چگونه خدمات مراقبت تسکینی را درخواست کنیم؟

در مدیکا هوم کر ما یک تیم حرفه ای و بسیار تخصصی با تجربه گسترده در طب تسکینی داریم. برای درخواست مراقبت و همراهی بیماران فقط کافیست از طریق وب سایت یا از طریق تلفن  با ما تماس بگیرید، ما با شما هستیم!

 

مراقبت های بهداشتی خانگی مهراوران نوین

این خدمات توسط پزشکان عمومی و در مواقعی که سلامت شما آسیب جزئی دارد و نیازی به مراقبت در مرکز تخصصی یا اورژانس (اورژانس حیاتی) ندارد، ارائه می شود. به شما اجازه دهید در آسایش خانه خود ارزش قائل شوید.

 

پس از ارزیابی توسط خدمات راهنمایی پزشکی تلفنی ، مهراوران نوین با توجه به در دسترس بودن پرسنل پزشکی در آن زمان، برای کل خانواده در شهرهای بوگوتا، مدلین، کالی، بارانکیلا، ایباگوئه، والدوپار، مانیزالس و کارتاژنا در دسترس است. مورد نیاز در شبکه وابسته

 

با مراقبت های پزشکی خانگی می توانید روی موارد زیر حساب کنید:

اداره دارو

تزریق شناسی

نبولیزاسیون ها

الکتروکاردیوگرام

گلوکومتر

پالس اکسیمتری

بی حرکتی با بانداژ

 

شما به عنوان یک کاربر چه مزایایی دارید؟

انتقال اولیه و تخصصی

مراقبت های فوری و اورژانسی در منزل

منطقه حفاظت شده، توجه به احتمالات پزشکی در یک منطقه محدود

توجه تلفنی ۲۴ ساعته / ۳۶۵ روز

توصیه هایی برای مراقبت از بیماران مبتلا به آلزایمر

مراقبت از فرد مبتلا به آلزایمر کار آسانی نیست. این نیاز به دانش، تعهد، صبر، توجه و فداکاری زیادی دارد.

 

مراقبت از این بیماران نیازمند حمایت خانواده، دوستان و اغلب حمایت یک پرستار مجرب است.

 

اگر فرد مبتلا به آلزایمر در خانه دارید، در این وبلاگ مجموعه ای از توصیه ها را به اشتراک می گذاریم که به شما امکان می دهد به بیمار کمک کنید و وظایف را به طور موثر انجام دهید.

 

یک روال ایجاد کنید.

داشتن یک برنامه روتین برای فعالیت های مکرر و روزمره مانند حمام کردن، غذا خوردن، چرت زدن یا قرار ملاقات با پزشک می تواند این روند را برای شما و بیمار آسان تر کند.

 

عادات سالم ایجاد کنید.

یک رژیم غذایی سالم به بیمار ارائه دهید، سعی کنید ساعات خواب خود را کنترل کنید تا از تغییر ساعت خواب او جلوگیری کنید، روال های فیزیکی را با حرکات ساده و متناسب با سالمندان ترویج دهید.

 

محیطی امن را حفظ کنید.

از شلوغی، فرش های گشاد و سیم های کششی خودداری کنید. اقلامی را که در صورت استفاده نادرست می‌توانند خطرناک باشند، مانند محصولات تمیزکننده، ظروف آشپزخانه، داروها و غیره، ایمن کنید.

 

استقلال را ترویج می کند.

بیمار را تشویق کنید تا حد امکان به تنهایی یا با کمترین کمک انجام دهد. به عنوان مثال، یک فرد مبتلا به آلزایمر ممکن است بتواند به طور مستقل لباس بپوشد، اگر لباس های او را به ترتیبی که می پوشند بچینید.

 

ارتباط.

دائماً با بیمار صحبت کنید، او را به نام صدا کنید، با لحنی آهسته و دوستانه با او صحبت کنید و به او فرصت پاسخگویی و ابراز وجود بدهید.

 

بر توجه شخصی تمرکز کنید.

هر فرد مبتلا به آلزایمر علائم خود را تجربه می کند و بیماری به طور متفاوتی پیشرفت می کند. این نکات را با نیازهای یکی از اعضای خانواده یا بیمار خود تطبیق دهید.

 

مهم ترین چیزی که باید در نظر داشته باشید اگر بیمار زوال عقل در خانه دارید این است که صبور و انعطاف پذیر باشید. البته کمک یک متخصص با تجربه نیز به شما کمک می کند.

 

در مهراوران ما به شما کارکنان پرستاری حرفه ای با تجربه و آموزش برای ارائه مراقبت و توجه شخصی به بیماران مبتلا به آلزایمر را پیشنهاد می کنیم. خدمات پشتیبانی ما را در اینجا درخواست کنید.

 

مراقبت تسکینی: ۸ حقیقتی که باید بدانید

آیا می دانستید که کیفیت زندگی بیماران مبتلا به بیماری های جدی را می توان به لطف مراقبت تسکینی به میزان قابل توجهی بهبود بخشید؟

 

طب تسکینی به افرادی که با مشکلات ذاتی یک بیماری تهدید کننده زندگی دست و پنجه نرم می کنند کمک می کند تا با پیشگیری یا درمان علائم و اثرات بیماری یا درمان خود احساس بهتری داشته باشند.

 

مراقبت تسکینی چیست؟

طبق تعریف سازمان جهانی بهداشت، مراقبت تسکینی شامل پیشگیری و تسکین درد و رنج، از طریق تشخیص زودهنگام و ارزیابی و درمان صحیح درد و سایر مشکلات جسمی، روانی اجتماعی یا معنوی است.

 

هدف طب تسکینی کاهش درد و رنج بیماران مبتلا به بیماری های جدی و تهدید کننده زندگی است.

 

کدام بیماران معمولاً مراقبت های تسکینی دریافت می کنند؟

از جمله بیمارانی که معمولاً به این مراقبت نیاز دارند، کسانی هستند که از بیماری هایی مانند:

 • سرطان
 • بیماری قلبی
 • بیماری های ریوی
 • نارسایی کلیه
 • زوال عقل
 • ایدز HIV
 • اسکلروز جانبی آمیوتروفیک

بیشتربدانید؛مراقبت از سالمند در منزل تهران-مراقبت از سالمند و کودک در منزلمراقبت از سالمند و کودک شمال تهراننگهداری از سالمند در تهران

۸ حقیقت در مورد مراقبت تسکینی

طب تسکین دهنده مشکلات عاطفی، اجتماعی، عملی و معنوی مرتبط با بیماری را درمان می کند. وقتی مردم در این زمینه ها احساس بهتری داشته باشند، کیفیت زندگی بهتری دارند.

آنها ممکن است همزمان با درمان هایی که برای درمان یا معالجه بیماری در نظر گرفته شده اند، تجویز شوند.

آنها می توانند در زمان تشخیص بیماری، در طول درمان، در طول پیگیری و در پایان عمر ارائه شوند.

مؤثرترین مدل‌های مراقبت تسکینی، مراقبت‌های بهداشتی در منزل را با مراکز بهداشتی ارائه می‌کنند.

طب تسکینی می تواند برای بیمارانی که در پایان روز هستند و برای کسانی که برای بیماری های جدی تحت درمان هستند مفید باشد.

آنها بر بیمار، بهبود کیفیت زندگی و حمایت از خانواده خود تمرکز می کنند.

مراقبت های تسکینی در محیط خانواده با کاهش تعداد بستری های غیرضروری به رفع تراکم و بهینه سازی منابع نظام سلامت کمک می کند.

تخمین زده می شود که سالانه چهل میلیون نفر به این مراقبت نیاز دارند.

 

چگونه خدمات مراقبت تسکینی را درخواست کنیم؟

در مهراوران نوین ما یک تیم حرفه ای و بسیار تخصصی با تجربه گسترده در طب تسکینی داریم. برای درخواست مراقبت و همراهی بیماران فقط کافیست از طریق وبسایت یا از طریق تلفن با ما تماس بگیرید، ما با شما هستیم!

مراقبت شخصی از بیماران آلزایمر در منزل

توانایی مراقبت از فرد مبتلا به آلزایمر در خانه نیازمند دانش در مورد این نوع زوال عقل است. بیماری آلزایمر؛ این یک بیماری است که در نتیجه عملکردهای مغز از دست دادن عملکردهای شناختی در طول زمان رخ می دهد. با این اختلال، بیمار؛ کاهش توانایی تفکر، حافظه و هماهنگی دست و بازو وجود دارد. می توانید جزئیاتی را که به عنوان راهنمای افرادی که از بیماران آلزایمری مراقبت می کنند را در مقاله ما بیابید.

 

بیماران آلزایمر چگونه باید غذا بخورند؟

اگرچه بیماری آلزایمر یک اختلال ژنتیکی محسوب می شود، اما تغذیه نیز یکی از عوامل مهم در پیدایش این بیماری است. از آنجایی که آلزایمر به ویژه در سنین بالاتر دیده می شود، این که آیا بیمار فشار خون بالا، دیابت یا مشکلات ریتم قلب داشته باشد نیز بر پیشرفت سریع بیماری تأثیر می گذارد. رژیم غذایی این بیماران باید به شرح زیر باشد:

 

ماهی تازه،

سبزیجات،

میوه،

اسفناج،

کاهو،

چای سبز،

کلم،

لوبیاقرمز،

سویا،

نخود،

چغندر،

کنگر فرنگی،

گردو،

غذاهایی مانند دانه کتان که اثر تقویت کننده ذهن دارند باید مصرف شوند.

ضمن ارائه خدمات مراقبت در منزل به بیماران آلزایمر، بهره مندی مکرر از مکمل های ویتامین C ضروری است. حتما باید این ویتامین را که به تقویت حافظه کمک می کند در وعده های غذایی خود بگنجانید. یکی از غذاهایی است که باید به وعده های غذایی صبحگاهی اضافه شود زیرا توانایی تنظیم ضربان قلب و بهبود سلامت قلب و عروق را دارد. علاوه بر این، رزماری به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی، اثر حمایتی بر عملکرد مغز دارد.

 

بیماران آلزایمر از کدام غذاها باید اجتناب کنند؟

بیماران آلزایمر باید از انواع غذاهایی که به عملکرد مغز آسیب می زند دور نگه داشته شوند. مثلا؛

 

ارائه دهندگان مراقبت های آلزایمر ابتدا باید اطمینان حاصل کنند که بیمار از چربی و نمک دوری می کند. این دو ماده غذایی که باعث انسداد قلبی عروقی می شوند ممکن است باعث پیشرفت بیماری آلزایمر شوند.

غذاهای کنسروی آماده نباید ترجیح داده شوند زیرا حاوی مواد نگهدارنده هستند.

نخوردن غذا با آلزایمر نیز یکی از چالش برانگیزترین چیزها در طول مراقبت از این بیماران است. بنابراین، انتخاب وعده های غذایی همراه با بیمار و گاهی اوقات ارائه غذاهای مورد علاقه او به عنوان پاداش ممکن است راه حلی برای این مشکل باشد.

 

الگوهای خواب بیماران آلزایمر چگونه باید باشد؟

از آنجایی که اختلالات خواب در بیماری آلزایمر باعث اختلالات جسمی و ذهنی می شود، این وضعیتی است که باید توسط مراقب مورد توجه قرار گیرد. به ویژه، باید از خوابیدن این بیماران در طول روز جلوگیری کرد و به داشتن تجربه خواب با کیفیت در شب کمک کرد. از آنجایی که برای بیمار همیشه آماده شدن برای خواب در همان زمان عصر یک امر عادی خواهد بود، بدن او پس از مدتی تمایل به خوابیدن دارد. علاوه بر این، یکی از دلایل بیداری های شبانه و بی قراری در خواب، نیاز به توالت رفتن است. بنابراین مصرف مایعات بیمار آلزایمری باید حداقل ۱ ساعت قبل از خواب شب قطع شود. در این مدت نیاز به توالت باید برطرف شود و مراقب خواب طولانی شبانه بود. برای اطلاعات دقیق تر می توانید خدمات پرستار در منزل را بررسی کنید.

 

توصیه هایی برای مشکلات حمام و توالت بیماران آلزایمر

از آنجایی که درمان آلزایمر مستلزم یک پروسه مراقبت طولانی است، لازم است که نیازهای حمام و توالت این بیماران با مراقبت مناسب حمایت شود. زیرا بسیاری از بیماران آلزایمر ممکن است نتوانند نیازهای حمام و توالت خود را خودشان برآورده کنند. برای استحمام در حین مراقبت از بیمار در منزل می توانید از توصیه های زیر استفاده کنید:

 

تعیین یک زمان روتین برای حمام کردن بسیار مهم است. مثلا؛ می توان آن را در زمانی مانند بعد از هر شام یا قبل از خواندن کتاب انتخاب کرد.

از آنجایی که حمام نیاز به حفظ حریم خصوصی بیمار دارد، باید زمانی را ترجیح داد که بیمار تنها باشد و خانه ساکت باشد.

اگر بیمار از حمام می ترسد، می توانید برای مدت معینی با لباس وارد آن شوید و اجازه دهید به آب عادت کند.

تهیه نیازهایی مانند شامپو، دستمال شستشو، حوله و آب قبل از بردن بیمار تحت درمان آلزایمر به حمام نیز می تواند کار شما را در طول حمام راحت کند.

 

بیماران آلزایمر نیز ممکن است مشکلاتی برای رفتن به توالت داشته باشند زیرا عملکرد بدن آنها مانند گذشته عمل نمی کند. گاهی اوقات، مشکلات هوشیاری مانند ندانستن کجا به توالت ممکن است مشاهده شود. داروهایی که در طول درمان آلزایمر استفاده می شوند نیز می توانند مشکلاتی مانند یبوست ایجاد کنند. برای جلوگیری از این اتفاق، رعایت این توصیه ها ضروری است:

 

بیمار باید در فواصل ۱ تا ۲ ساعتی به توالت برده شود، بدون اینکه منتظر بمانند بیمار بگوید که باید به توالت برود.

ممکن است بیمار حتی قبل از آمدن به توالت پوشک خود را لمس کرده باشد یا از محل نامناسبی در توالت استفاده کرده باشد. شما باید در تمام این شرایط آرام بمانید و به او احساس کنید که به او کمک خواهید کرد.

مشاهده آنها و دانستن اینکه هنگام رفتن به توالت چه می کنند نیز می تواند از حوادث مختلف توالت جلوگیری کند.

چگونه با بیماران آلزایمر ارتباط سالم برقرار کنیم؟

هنگام برقراری ارتباط با بیمار آلزایمر، به جای ارتباط کلامی، لازم است از ارتباط غیرکلامی استفاده شود. لمس آنها، در آغوش گرفتن آنها، لبخند زدن می تواند ارتباط شما را طولانی تر کند. توجه به موارد زیر هنگام ارتباط با بیمار آلزایمر ضروری است:

 

می‌توانید با پرسیدن سؤالاتی با پاسخ‌های «بله» یا «نه» به جای سؤالات باز، ارتباط برقرار کنید.

معرفی خود یا صحبت در مورد یک خاطره مشترک قبل از شروع صحبت به آنها کمک می کند به شما اعتماد کنند.

شما باید از سخنرانی های بسیار فانتزی و مجازی دوری کنید.

در حالی که آنها در حال صحبت هستند، می توانید با حرکاتی مانند تکان دادن سر که نشان می دهد به آنها گوش می دهید، تأیید کنید.

آهسته صحبت کردن همچنین به بیماران آلزایمر کمک می کند تا شما را راحت تر درک کنند.

تمرینات ذهنی در خانه برای بیماران آلزایمر

برای بیمارانی که در بیماری آلزایمر کارکردهای ذهنی و جسمی آنها کاهش پیدا نکند تا بیماری پیشرفت نکند، مهم است که ورزش کنند. بهبود قدرت عضلانی و افزایش عملکردهای شناختی در حین مراقبت از بیمار در منزل به جلوگیری از احساس ناکافی بودن بیمار کمک می کند. چند تمرین که می توانید در خانه انجام دهید را می توان به شرح زیر فهرست کرد.

 

تمرین کارت حافظه

در بازی که تمام کارت ها رو به پایین هستند، دو گزینه وجود دارد که روی کارت های بازی یکسان است. بیمار و فردی که به او کمک می کند به نوبت این کارت ها را برگردانده و سعی می کنند همان دو کارت را پیدا کنند.

 

مرتب سازی رویداد

کارت ها شامل بخش های آغاز، توسعه و پایان یک رویداد هستند. این تمرینی است که به بیمار کمک می کند آن را در ترتیب صحیح پیدا کند.

 

میوه ها و سبزیجات فصل

در میان تصاویر متشکل از سبزیجات و میوه ها، انتظار می رود که بیمار آلزایمر گونه های متعلق به این دو گروه را بیابد.

 

تمرینات تطبیق

از بین اشیایی که با هم مرتبط هستند مشخص می شود که کدام یک با هم سازگاری دارند.

 

سوالات متداول در مورد مراقبت های خانگی آلزایمر

برای کاهش سرعت آلزایمر چه باید کرد؟

برای جلوگیری از پیشرفت بیماری آلزایمر توجه به تغذیه ضروری است. جدای از این، انجام فعالیت هایی که نیاز به حرکت بدنی، فعالیت های ذهنی و تلاش برای کاهش وزن دارند، مهم است.

 

بیماران آلزایمر چقدر عمر می کنند؟

بر اساس تحقیقات، بیماران آلزایمر ۴ تا ۲۰ سال پس از تشخیص زندگی می کنند.

 

برای جلوگیری از پیشرفت آلزایمر در خانه چه باید کرد؟

به عنوان یک خدمات مراقبت از آلزایمر در خانه، جزئیات کوچک می توانند تفاوت ایجاد کنند. اول از همه، باید اطمینان حاصل شود که آنها خوشحال هستند. علاوه بر این، به جای ایجاد احساس ناکافی در بیماران، می توان کارهای کوچکی را به آنها داد تا در خانه انجام دهند. می توان با صحبت مکرر در مورد چیزهایی که می دانند، از فراموش کردن آنها جلوگیری کرد. از آنجایی که فعالیت های هنری نیز بر خلاقیت آنها تأثیر مثبت خواهد گذاشت، ممکن است کار در سطح آنها سودمند باشد.

بیشتربدانید:دکتر در منزل شمال تهرانویزیت پزشک در منزل غرب تهراناعزام پزشک به منزل شبانه روزیاعزام پزشک شمال تهرانخدمات پزشکی در تهرانهزینه پزشک در منزل تهرانویزیت دکتر در منزلاعزام پزشک به منزل

چرا بیماران آلزایمر شب ها نمی خوابند؟

بیمار آلزایمر؛ او ممکن است در محیطی با نور زیاد، به دلیل خستگی نکردن در طول روز، عوامل محیطی که خواب او را مختل می کند یا داروهایی که استفاده می کند، دچار مشکلات خواب شود.

“مراقبت های پرستاری موثر برای بیماران زوال عقل: توصیه ها!”

زوال عقل بیماری است که در آن عملکردهای شناختی به شدت مختل شده و کیفیت زندگی را به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار می دهد. مراقبت از بیماران مبتلا به زوال عقل برای پرستاران از اهمیت بالایی برخوردار است. پرستاران باید رویکرد ویژه ای به بیماران مبتلا به زوال عقل داشته باشند و برای رفع نیازهای آنها تلاش کنند و زندگی آنها را تا حد امکان راحت کنند. ما بر اهمیت مراقبت پرستاری موثر برای بیماران مبتلا به زوال عقل تمرکز خواهیم کرد و در نظر خواهیم گرفت که چگونه یک رویکرد فردی و یک محیط حمایتی باید ارائه شود. ما همچنین نیاز به تعهد برای کاهش چالش‌های ناشی از این بیماری را با درک چالش‌های تجربه شده توسط افراد مبتلا به زوال عقل و مراقبان آنها برجسته خواهیم کرد.

 

مراقبت پرستاری از بیماران مبتلا به زوال عقل نیازمند رویکردی دقیق و مراقبتی برای رفع نیازهای بیماران است. در اینجا چند اصل اساسی مراقبت پرستاری موثر برای افراد مبتلا به زوال عقل آورده شده است:

 

 1. رویکرد فردی: هر بیمار مبتلا به زوال عقل متفاوت است، بنابراین پرستاران باید رویکردی فردی برای درک ترجیحات و نیازهای شخصی بیماران داشته باشند. یادگیری در مورد سوابق، سرگرمی ها، ارزش ها و روال های بیماران برای جلب اعتماد آنها و درک بهتر آنها مهم است.

 

 1. محیط امن و حمایتی: افراد مبتلا به زوال عقل ممکن است در درک و سازگاری با تغییرات محیط خود مشکل داشته باشند. پرستاران باید اطمینان حاصل کنند که محیطی که بیماران در آن مستقر هستند امن، راحت و آشنا باشد. برای کاهش خطر افتادن، رعایت نکات احتیاطی در محیط فیزیکی و ارائه علائم و دستورالعمل‌های یادآور مهم است.

 

 1. ارتباط و بیان: استفاده از زبانی واضح، ساده و قابل فهم در برقراری ارتباط با بیماران زوال عقل بسیار مهم است. آهسته و آرام صحبت کردن، استفاده از پشتیبان های بصری (کارت های دیداری، علائم) و استفاده فعال از زبان بدن می تواند ارتباط را تسهیل کند. همچنین حساس بودن به نیازهای عاطفی بیماران و ابراز همدلی بسیار مهم است.

 

 1. مراقبت روزانه و روتین: بیماران مبتلا به زوال عقل که در انجام فعالیت های اساسی روزانه مشکل دارند، ممکن است برای مراقبت شخصی خود به کمک نیاز داشته باشند. پرستاران باید صبورانه و مهربانانه تلاش کنند تا نیازهای مراقبتی روزانه بیماران مانند بهداشت، لباس پوشیدن و تغذیه را برآورده کنند و از آنها در این برنامه ها حمایت کنند.

 

 1. ایمنی و مدیریت دارو: تضمین ایمنی برای بیماران زوال عقل از اهمیت بالایی برخوردار است. پرستاران باید خطر زمین خوردن بیماران را ارزیابی کنند، اقدامات احتیاطی مناسب را انجام دهند و در صورت لزوم از راهبردهای جایگزین به جای اقدامات محدودکننده مانند خوابیدن در بستر استفاده کنند. آنها همچنین باید مراقب مدیریت دارو باشند تا اطمینان حاصل شود که داروها به طور صحیح و منظم مصرف می شوند.

 

 1. حمایت خانواده و آموزش: خانواده ها و مراقبان بیماران زوال عقل منبع مهم حمایت هستند. پرستاران باید از خانواده‌ها حمایت عاطفی کنند، دانش و مهارت‌های خود را در مورد زوال عقل به اشتراک بگذارند و در مورد راهبردهای مراقبت از بیماران آموزش دهند.

این اصول برای افزایش اثربخشی مراقبت های پرستاری ارائه شده به بیماران مبتلا به زوال عقل و بهبود کیفیت زندگی بیماران مهم هستند. پرستاران همچنین باید مراقب باشند که دائماً یاد بگیرند و خود را به روز نگه دارند تا با نیازهای فردی و موقعیت های دائماً در حال تغییر بیماران مبتلا به زوال عقل سازگار شوند.

 

این اطلاعات اطلاعات عمومی سلامت است و جایگزین توصیه های پزشکی نمی شود و صرفا برای اهداف اطلاعاتی ارائه شده است. لطفاً برای هرگونه نگرانی سلامت یا توصیه خاص در مورد استفاده از مکمل با یک متخصص مراقبت های بهداشتی مشورت کنید.

بیشتربدانید؛دکتر در منزل شمال تهرانویزیت پزشک در منزل غرب تهرانتزریقات در منزل شمال شرقی تهرانتزریق در منزل غرب تهرانتزریق در منزل تهران

تیم متخصص ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه اطلاعات بیشتر به شما می باشد. با تماس با ما، می توانید نیازهای خود را در مورد خدمات بهداشتی در منزل در میان بگذارید یا درخواست وقت ملاقات کنید. ما مشتاقانه منتظر ارائه مناسب ترین و با کیفیت ترین خدمات بهداشتی و درمانی شما هستیم.

۱۰ علامتی که به آلزایمر اشاره می کند

بیماری آلزایمر یکی از شایع ترین و پیچیده ترین اختلالات عصبی عصر ما است. به لطف علائمی که در مراحل اولیه شناسایی می شوند، می توان فرآیندهای مراقبتی بیماران را بهتر مدیریت کرد و اثرات مثبتی بر کیفیت زندگی آنها داشت. بنابراین، علائم آلزایمر که در مراحل اولیه قابل تشخیص است چیست ؟ در اینجا چیزی است که شما باید بدانید:

 

از دست دادن حافظه کوتاه مدت

یکی از رایج ترین علائم اولیه زوال عقل، تمایل به فراموشی اطلاعات جدید است. ناتوانی در به خاطر سپردن موضوعات مهم و تکرار مداوم سوالات یکسان نیز از علائم شایع در مراحل اولیه بیماری آلزایمر است. طبیعی است که گاهی اسامی یا قرارهای ملاقات را به طور موقت فراموش کنید و بعداً آنها را به خاطر بسپارید.

 

داشتن مشکل در انجام وظایف آشنا

افراد مبتلا به زوال عقل اغلب در برنامه ریزی و انجام وظایف روزانه مشکل دارند. افراد ممکن است نتوانند مراحل لازم در آشپزی، صحبت کردن با تلفن یا بازی کردن را به خاطر بسپارند. چیزی که طبیعی است این است که گهگاه هدف عمل را فراموش کنید و بعداً آنچه را که می خواستید بگویید به یاد بیاورید.

 

افزودن مسائل جدید به بیان کتبی و شفاهی

بیمارانی که علائم آلزایمر را نشان می دهند، معمولاً کلمات ساده یا جایگزین را فراموش می کنند. این باعث می شود که ارتباطات شفاهی و نوشتاری آنها درک نشود. آنها ممکن است کلمه “کنار” را به خاطر نداشته باشند و در عوض به آن “آنچه برای موهایم استفاده می کنم” اشاره کنند. طبیعی است که گاهی در یافتن کلمه مناسب با مشکل مواجه شوید.

 

سردرگمی در مفهوم زمان و مکان

بیماران آلزایمر می توانند در جاده هایی که می شناسند گم شوند. به همین دلیل ممکن است برای بازگشت به خانه مشکل داشته باشند. طبیعی است که لحظه ای فراموش کنید چه روزی است یا به کجا می روید.

 

گرفتن تصمیمات نادرست یا ضعیف

بیماران آلزایمر ممکن است در هوای خوب لباس های بیش از حد لایه لایه بپوشند یا در هوای سرد لباس های محافظ ناکافی بپوشند. گرفتن تصمیمات بحث برانگیز هر از گاهی طبیعی است.

 

مشکلات تفکر انتزاعی

یک فرد مبتلا به آلزایمر ممکن است مشکلات غیرمنتظره ای را در انجام فرآیندهای ذهنی پیچیده تجربه کند، مانند اینکه اعداد به چه معنا هستند و برای چه استفاده می شوند.

 

قرار دادن اشتباه اشیا و عدم رعایت مراحل

فرد مبتلا به آلزایمر ممکن است اشیاء را در مکان های غیرمنتظره قرار دهد. به عنوان مثال، می توانید اتو را در یخچال یا ساعت مچی را در ظرف قند پیدا کنید. چه چیزی طبیعی است؟ کلیدها یا کیف پول را در جای نامناسبی قرار داده اید اما می توانید بعداً با به خاطر سپردن آن، آن را تعمیر کنید.

بیشتربدانید؛دکتر در منزل شمال تهرانویزیت پزشک در منزل غرب تهرانتزریقات در منزل شمال شرقی تهرانتزریق در منزل غرب تهرانتزریق در منزل تهران

تغییرات خلق و خو و رفتار

تغییرات ناگهانی در خلق و خوی بیمار آلزایمر ممکن است رخ دهد. پس از یک لحظه صلح آمیز، موقعیت هایی مانند اشک ریختن ناگهانی، عصبانی شدن یا نشان دادن پرخاشگری ممکن است رخ دهد. آنها ممکن است تفکر بسیار گیج کننده داشته باشند و مضطرب، ناامن یا وابسته به اعضای خانواده باشند. طبیعی است که هر چند وقت یکبار احساس ناراحتی یا بدبینی کنید.

 

مشکل در درک تصاویر بصری و نیز روابط فضایی

برای برخی افراد، تغییرات در پردازش بصری ممکن است نشانه اولیه آلزایمر باشد. این افراد ممکن است در خواندن مشکل داشته باشند، نتوانند فاصله را تخمین بزنند یا رنگ یا کنتراست را تشخیص دهند. این می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در زمان رانندگی شود.

 

دوری از فعالیت های اجتماعی

کسانی که علائم بیماری آلزایمر را نشان می دهند ممکن است به دلیل تغییراتی که تجربه می کنند از معاشرت اجتناب کنند. این افراد ممکن است از ورزش، شرکت در رویدادهای اجتماعی و سرگرمی ها دوری کنند. ممکن است ساعت ها بی حرکت جلوی تلویزیون بنشینند، بیش از حد معمول بخوابند یا علاقه ای به فعالیت های روزانه نشان ندهند. به یاد داشته باشید که در صورت کاهش سریع عملکرد فرد علاوه بر این علائم، مشورت با پزشک همیشه مفید است.

 

برای مراقبت بهتر از سالمندان دچار آلزایمر در منزل خود و ارائه آموزش های نوین به سالمندان میتوانید از موسسه مهرآوران نوین کمک بگیرید.

یکی از مشکلات سالمندان بی اختیاری ادرار می باشد بیایید بیشتر با این مشکل آشنا شویم:

بی اختیاری ادرار چیست؟ چه چیزی باعث بی اختیاری ادرار می شود؟

 

بی اختیاری ادرار که به عنوان از دست دادن کنترل مثانه نیز شناخته می شود، می تواند هنگام سرفه شدید یا عطسه رخ دهد. علاوه بر این، میل ناگهانی و شدید برای ادرار کردن به حدی است که نمی توانید به توالت برسید. بی اختیاری ادرار با افزایش سن رخ می دهد و فعالیت های روزانه را تحت تاثیر قرار می دهد. علائم بی اختیاری ادرار را می توان با تغییر سبک زندگی و حمایت پزشکی درمان کرد.

 

بی اختیاری ادرار چیست؟

بی اختیاری ادرار نشت غیرقابل کنترل ادرار به دلیل کهولت سن، یائسگی یا زایمان است. در اصطلاح پزشکی، بی اختیاری ادرار به نام بی اختیاری ادرار شناخته می شود. اگرچه ممکن است در هر سنی رخ دهد، اما در سنین بالاتر شایع تر است. بی اختیاری ادرار زمانی رخ می دهد که کنترل بر اسفنکتر ادرار از بین رفته یا ضعیف شود. بی اختیاری ادرار، که ناتوانی در جلوگیری از نشت ادرار است، می تواند به دلیل سرفه، استرس یا عطسه ایجاد شود. کنترل مثانه، کف لگن و تمرینات کگل به پیشگیری یا کاهش این وضعیت کمک می کند.

 

انواع بی اختیاری ادرار چیست؟

انواع مختلفی از بی اختیاری ادرار وجود دارد. این انواع علل و محرک های مختلفی برای بی اختیاری ادرار دارند. دانستن نوع بی اختیاری ادرار به شکل گیری برنامه درمانی متناسب با آن کمک می کند. انواع بی اختیاری ادرار به شرح زیر است:

 

بی اختیاری ادرار فوری

در صورت بی اختیاری ادرار فوری، فرد به طور ناگهانی میل به ادرار می کند و ممکن است دچار بی اختیاری ادرار شود. میل ناگهانی به ادرار کردن، تکرر ادرار، نشت ادرار قبل از رسیدن به توالت و علائم فوریت از جمله علائم هستند. این نوع بی اختیاری ادرار ممکن است پس از ضعیف شدن عضلات لگن، عفونت یا یائسگی رخ دهد.

 

بی اختیاری استرسی

بی اختیاری ادرار ممکن است به دلیل بی اختیاری استرسی پس از تولد یا جراحی رخ دهد. این نوع بی اختیاری ادرار در زنان بیشتر دیده می شود. برای بسیاری از افراد، بی اختیاری ادرار زمانی رخ می دهد که می خندند، سرفه می کنند، عطسه می کنند، می دوند، می پرند یا وسایل را بلند می کنند. در چنین شرایط تحریک کننده، فشار به مثانه وارد می شود. علاوه بر این، بی اختیاری استرسی ممکن است در مردانی که جراحی پروستات انجام داده اند نیز رخ دهد.

 

بی اختیاری سرریز

اگر هنگام ادرار کردن فرد مثانه به طور کامل تخلیه نشود، ممکن است بی اختیاری سرریز رخ دهد. در این نوع بی اختیاری ادرار، افراد با خطر بی اختیاری مواجه می شوند زیرا هرگز نمی توانند مثانه خود را به طور کامل تخلیه کنند. بی اختیاری سرریز، وضعیتی که معمولا در مردان دیده می شود، در شرایطی رخ می دهد که جریان ادرار را مسدود می کند، مانند غده پروستات یا تومور.

 

بی اختیاری ادرار مخلوط

بی اختیاری مختلط به دلیل ترکیبی از چندین مشکل ایجاد می شود که باعث مشکلات نشت می شود. بی اختیاری مخلوط ادرار، بی اختیاری استرسی و مثانه بیش فعال با هم اتفاق می افتد.

 

چه چیزی باعث بی اختیاری ادرار می شود؟

علت شایع بی اختیاری ادرار ضعیف شدن یا آسیب به ماهیچه هایی است که برای جلوگیری از ادرار استفاده می شود. بیماری هایی مانند سنگ، عفونت و سرطان که باعث انسداد مجرای ادرار و مثانه می شوند، ضعف عضلات و بافت های حمایت کننده مجرای ادرار، اختلالات عصبی که باعث ایجاد مشکلاتی در هدایت عصبی می شوند و کنترل مثانه را تحت تاثیر قرار می دهند، عفونت های مجاری ادراری و واژن از علل شایع این بیماری هستند. بی اختیاری ادرار.

 

علل اصلی بی اختیاری ادرار عبارتند از:

 

عفونت مجاری ادراری

به دلیل عفونت دستگاه ادراری، فرد ممکن است درد داشته باشد، که باعث نیاز به دفع بیشتر ادرار می شود. پس از رفع عفونت، میل به ادرار کردن نیز کاهش می یابد.

 

بارداری

با بزرگ شدن رحم در دوران بارداری ، فشار روی مثانه افزایش می یابد. به همین دلیل ممکن است بی اختیاری ادرار در زنان باردار رخ دهد. این وضعیت پس از تولد از بین می رود.

 

داروها

بی اختیاری ادرار ممکن است به عنوان یک عارضه جانبی برخی از داروها مانند دیورتیک ها و داروهای ضد افسردگی رخ دهد.

 

یبوست

یبوست مزمن می تواند کنترل مثانه را دشوار کند و باعث مشکلات بی اختیاری ادرار شود.

 

اختلالات کف لگن

اگر عضلات کف لگن ضعیف شوند، کنترل مثانه کاهش می یابد و باعث بی اختیاری ادرار می شود.

 

سکته

هنگامی که سکته مغزی یا فلج رخ می دهد، مشکلاتی در کنترل عضلات رخ می دهد. این شامل ماهیچه هایی است که سیستم ادراری را تنظیم می کنند.

 

دیابت

در افراد مبتلا به دیابت، بدن شروع به تولید ادرار بیشتری می کند. افزایش مقدار ادرار ممکن است باعث مشکلات بی اختیاری ادرار شود.

 

مولتیپل اسکلروزیس (MS)

در مولتیپل اسکلروزیس، از دست دادن کنترل مثانه رخ می دهد که می تواند منجر به مشکلات بی اختیاری ادرار شود.

 

بزرگ شدن پروستات

اگر پروستات به دلیل بزرگ شدن پروستات بزرگتر از حد طبیعی باشد، ممکن است کنترل مثانه را دشوار کند. این مشکل بی اختیاری ادرار را به همراه دارد.

 

دلایل بی اختیاری ادرار در مردان چیست؟

علل بی اختیاری ادرار در مردان شامل مشکلات پروستات یا درمان است. مصرف الکل همچنین می تواند بی اختیاری ادرار را بدتر کند. علاوه بر این، دیابت، سرماخوردگی، دیورتیک ها یا داروهای ضد افسردگی نیز از جمله علل بی اختیاری ادرار در مردان هستند.

 

علل بی اختیاری ادرار در زنان چیست؟

از علل بی اختیاری ادرار در زنان می توان به ضعف عضلات کف لگن و تغییرات هورمونی ناشی از یائسگی اشاره کرد. علاوه بر این، بی اختیاری ادرار ممکن است در شرایطی مانند پس از زایمان، چاقی و تغذیه ناسالم نیز رخ دهد.

 

علائم بی اختیاری ادرار چیست؟

علامت اصلی بی اختیاری ادرار ناتوانی در نگه داشتن ادرار است. این وضعیت که به صورت نشت یا چکیدن ادرار دیده می شود، بسته به نوع آن متفاوت است. بی اختیاری ادرار اغلب دیده می شود و در شرایط زیر رخ می دهد:

در حین ورزش کردن

هنگام سرفه کردن

در حالی که می خندید

هنگام عطسه کردن

احساس درد هنگام ادرار کردن

اگر میل مکرر به ادرار کردن دارید و

بی اختیاری ادرار ممکن است در هنگام بیدار شدن در شب ( شب ادراری ) رخ دهد.

بی اختیاری ادرار چگونه تشخیص داده می شود؟

قبل از اعمال درمان برای بی اختیاری ادرار، تشخیص نوع بی اختیاری ادرار ضروری است. پزشک متخصص ممکن است آزمایشاتی را بر اساس علائم و معاینه فیزیکی درخواست کند. برای تشخیص بی اختیاری ادرار می توان از روش های زیر استفاده کرد:

 

آزمایش ادرار: پس از گرفتن نمونه ادرار، فرد از نظر علائم عفونت بررسی می شود. ناهنجاری ها کنترل می شوند.

دفتر خاطرات مثانه: میزان نوشیدنی مصرف شده، میزان ادرار تولید شده، تمایل به ادرار کردن و تعداد دفعات بی اختیاری ادرار را در طی چند روز ثبت می کند.

اندازه گیری باقی مانده پس از تخلیه ادرار: پس از تخلیه در ظرف اندازه گیری ادرار، با کمک سونوگرافی میزان ادرار در مثانه کنترل می شود. بسته به میزان ادرار باقی مانده در مثانه، انسداد در دستگاه ادراری یا مشکلات در عضلات مثانه تشخیص داده می شود.

سیستوسکوپی: سیستوسکوپ شامل نگاه کردن به داخل دستگاه ادراری برای بررسی آن است. بنابراین، مجرای ادرار و مثانه با جزئیات نمایش داده می شوند.

تست یورودینامیک: تست یورودینامیک میزان ادراری که مثانه می تواند نگه دارد یا اینکه چقدر خوب کار می کند را بررسی می کند.

تست پد: پزشک متخصص با دادن پد برای گرفتن ادرار فراری کنترل را انجام می دهد.

 

چگونه بی اختیاری ادرار را درمان کنیم؟

درمان بی اختیاری ادرار بسته به نوع ادرار، شدت آن و علت زمینه ای ایجاد می شود. پس از بررسی علائم، فرآیند درمان بی اختیاری ادرار آغاز می شود. پزشک متخصص ممکن است روش های درمانی زیر را به فرد توصیه کند:

 

هنگامی که میل به ادرار رخ می دهد، فعالیت هایی مانند تاخیر در دفع ادرار را می توان از طریق آموزش مثانه انجام داد. زمانی که میل به ادرار کردن دارید، سعی کنید ۱۰ دقیقه صبر کنید تا زمان ادرار طولانی شود.

برای تخلیه کامل ادرار انباشته شده در مثانه می توان از تکنیک تخلیه مثانه استفاده کرد. ادرار مضاعف شامل انتظار چند دقیقه پس از ادرار و سپس تلاش مجدد است.

روش های تغذیه و مایعات برای دستیابی به کنترل ادرار نیز از جمله درمان های بی اختیاری ادرار است. کاهش مصرف مایعات به صورت کنترل شده، کاهش وزن یا افزایش فعالیت بدنی برای بی اختیاری ادرار مفید است.

ورزش کگل به رشد عضلات کف لگن کمک می کند که باعث بی اختیاری ادرار می شوند.

پزشک متخصص ممکن است برای مشکلات مثانه دارو تجویز کند. علاوه بر این، جراحی نیز از جمله درمان های بی اختیاری ادرار است.

 

چه چیزی برای بی اختیاری ادرار مفید است؟

فرد می تواند برای بی اختیاری ادرار از آموزش مثانه استفاده کند. برای این منظور فرد باید در سبک زندگی خود تغییراتی ایجاد کند. روش های زیر برای بی اختیاری ادرار استفاده می شود:

بیشتربدانید: تزریقات در منزل زعفرانیه تزریقات در منزل تزریق در منزل غرب تهران تزریقات در غرب تهران تزریقات در شهرک غرب تزریق در منزل تهران

مصرف بیش از حد مایعات باید کاهش یابد و مصرف ناکافی مایعات باید افزایش یابد.

حداقل ۱.۵-۲ لیتر مایع باید در روز مصرف شود.

از مصرف مایعات در شب باید چهار ساعت قبل از خواب پرهیز شود و مثانه باید قبل از رفتن به رختخواب تخلیه شود.

از مصرف میوه ها و سبزیجات آبدار در هنگام عصر خودداری شود.

از مصرف بیش از حد مواد غذایی و نوشیدنی های کافئین دار، اسیدی، تند و مصرف بیش از حد الکل باید اجتناب شود.

فعالیت بدنی باید افزایش یابد و یک رژیم غذایی متعادل و منظم برای حمایت از کاهش وزن مصرف شود.

عادت سیگار کشیدن، در صورت وجود، باید ترک شود.

غذاهای فیبردار باید به رژیم غذایی اضافه شود تا از یبوست مزمن و مشکل در رفتن به توالت جلوگیری شود.

یک برنامه روتین توالت باید ایجاد شود و در موارد شدید، درمان های آرامش بخش باید اعمال شود.

 

سوالات متداول در مورد بی اختیاری ادرار

چگونه ورزش کگل را انجام دهیم؟

تمرینات کگل که از جمله راه های تقویت عضلات کف لگن است با نگه داشتن و شل کردن عضلات انجام می شود. در حین رشد این عضلات، می توانید آنها را در هنگام ادرار تمرین کنید. تمرین کگل شامل نگه داشتن ادرار برای چند ثانیه و سپس فشار دادن آن است.

خدمات مراقبت از سالمندان و بیماران در منزل

خدمات مراقبت از سالمندان و بیماران در خانه به افرادی که در برآوردن نیازهای شخصی خود مشکل دارند، این امکان را می دهد که بدون ترک خانه مراقبت دریافت کنند. به این ترتیب بسیاری از نیازهای بیمار یا سالمندان توسط مراقب یا پرسنل قابل رفع است.

موسسات و سازمان های مختلفی وجود دارند که خدمات مراقبت از سالمندان و بیماران را در منزل ارائه می دهند. با مراجعه به این موسسات می توان نیازها را تعیین کرد و خدمات مناسب را در منزل ارائه کرد. اماکن ارائه دهنده خدمات در این زمینه باید مؤسسات مجاز باشند که مجوزهای لازم را دریافت کرده باشند. این موسسات همچنین مجاز به رفع نیازهای ناشی از مشکلات بهداشتی در منزل هستند.

 

خدمات مراقبت از سالمندان و نیز بیماران در منزل چیست؟

به لطف مراقبت از سالمندان و بیماران در محدوده خدمات مراقبت در منزل، رفع بسیاری از نیازها در منزل امکان پذیر است. در بسیاری از موارد مانند کهولت سن ، از کارافتادگی یا بیماری بستری، زندگی فرد و خانواده اش با ارائه خدمات آسان می شود. پاسخ به سؤال «خدمات مراقبت در منزل شامل چه مواردی است؟» را می توان به صورت زیر ارائه کرد.

 

تمام نیازهای روزانه بیمار می تواند توسط یک مراقب یا مراقب تامین شود.

در محدوده خدمات بهداشتی خانگی، خدمات تصویربرداری پزشکی، نسخه و معاینه قابل ارائه و انجام فیزیوتراپی است.

به لطف خدمات مراقبتی ، بیمار می تواند بدون نیاز به بستگان همراه باشد.

 

خدمات مراقبت از سالمندان و نیز بیماران در منزل

خدمات مراقبت از بیمار در رفع این نیازها و بسیاری از نیازهای مشابه بسیار مفید است. این نکته حائز اهمیت است که افرادی که خدمات مراقبت از سالمند یا مراقبت از بیمار را در منزل ارائه می دهند، کارشناسان مجاز و آموزش دیده ای هستند که گواهی مراقبت لازم را دریافت کرده اند . به این ترتیب در مواقع اضطراری احتمالی و رفع نیازهای خود از کمک های ایمن و حرفه ای برخوردار خواهید شد.

 

چگونه خدمات مراقبت از بیمار و سالمند را در خانه دریافت کنیم؟

امکان دریافت خدمت از موسسات خصوصی متخصص در این زمینه و موسسات مختلف دولتی وابسته به وزارت بهداشت وجود دارد. خدمات مراقبت از بیمار در منزل موضوع بسیار حساسی است. خدمات حرفه ای از افراد مناسب بر وضعیت بیمار تأثیر مثبت خواهد گذاشت. به همین ترتیب، مداخلات و رفتارهای نادرست نیز پیامدهای منفی خواهد داشت.

 

مرکز مراقبت در منزل خصوصی  مهراوران نوین  با کادری متخصص و مجرب خدمات ارائه می دهد. دارای تمام مدارک لازم و بسیاری از تجهیزات لازم برای مراقبت های بهداشتی در منزل است. شما می توانید برای مراقبت در منزل و سایر نیازهای خود با ما تماس بگیرید و برای اطلاع از قیمت و جزئیات خدمات ما با ما تماس بگیرید.

بیشتربدانید:اعزام پزشک به منزل شبانه روزیاعزام پزشک شمال تهرانخدمات پزشکی در تهرانهزینه پزشک در منزل تهرانویزیت دکتر در منزلاعزام پزشک به منزل

برنامه های کاربردی خدمات مراقبت از منزل

برخی از اقداماتی که می تواند توسط مقامات خدمات مراقبت در منزل خصوصی انجام شود به شرح زیر است.

 

معاینه پزشک، تجویز دارو و …

دریافت سرم یا تزریق در منزل،

کاربردهایی مانند آنالیز خون،

انجام اندازه گیری هایی مانند اکوکاردیوگرافی،

خدمات فیزیوتراپی،

مراقبت از زخم، پانسمان، تعویض کاتتر و

اینها نیازهایی مانند تغذیه و مراقبت از خود هستند که توسط مراقبین برآورده خواهند شد.

هر کدام از این خدمات نیاز باشد، کارکنان مجاز با تجهیزات لازم به خانه می آیند. با ارائه خدمات بهداشتی و مراقبتی بدون خروج از خانه، این روند برای بیماران و بستگان آنها آسان تر می شود .