سرم تراپی در منزل غرب تهران

سرم تراپی در منزل غرب تهران؛ توزیع متعادل مایعات در بدن توسط هموستاز (تعادل داخلی) حفظ می شود. علل یا بیماری های زیادی می توانند این تعادل را بر هم بزنند. انفوزیون مایع داخل وریدی (سرم) باید برای حفظ این تعادل، برای جبران تلفات هنگام اختلال یا درمان بیماری ها اعمال شود. بنابراین دادن مستقیم دارو یا مایع به جریان خون بزرگترین مزیت شروع سریع اثر و جذب آن است.

انواع سرم های تجویز شده توسط پزشک برای بیمارانی که نیاز به دارو یا مایع درمانی دارند در کابین ما یا در صورت تمایل در منزل شما توسط تیم مجرب ما نصب می شود.

سرم خانگی؛ همچنین از نظر قرار گرفتن در محیطی که بیماران در آن راحت‌تر هستند و زمان را از دست نمی‌دهند، دارای مزیت بزرگی است.

 سرم در چه شرایطی نصب می شود؟

قرار دادن سرم به طور کلی برای افرادی که دارای علائم تب بالا، تهوع، استفراغ، درد، ضعف، بی اشتهایی، خستگی و عفونت هستند، در موارد اختلالات تغذیه ای، دستگاه گوارش، یبوست یا اسهال، اختلالات متابولیک، از دست دادن الکترولیت ها، در صورت لزوم، توصیه می شود. در صورت تشنج می توان عمل جراحی را انجام داد.

بیشتربدانید:نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزلپرستاری در منزل شرق تهرانپرستار در منزل تهرانپرستاری در منزل

به عنوان خدمات مراقبت در منزل مهر آوران نوین;

در دوره همه گیر امروز، ما از مکمل سرم مولتی ویتامین به عنوان درمان علامتی برای بیماران کووید مثبت و سرم برای تسکین علائم استفاده می کنیم.

ارگانیسم انسان از میلیون ها سلول تشکیل شده است. در داخل هر سلول یک مایع درون سلولی متشکل از آب و مواد معدنی به نام الکترولیت وجود دارد. در خارج از سلول ها، مایع خارج سلولی وجود دارد، یعنی مایع خارج سلولی که آن نیز از آب و مقداری الکترولیت تشکیل شده است. از طرف دیگر مایع خارج سلولی به دو دسته مایع میانی و پلاسما تقسیم می شود که قسمت مایع خون را در وریدها تشکیل می دهد. این مایعات باید در تعادل باشند تا فرد بتواند زندگی سالمی داشته باشد. در مواردی که نمی توان دارو یا غذایی که درمان را تسریع می کند در موارد از دست دادن مایع الکترولیت مصرف کرد، سرم وارد می شود.

موثرترین اتفاقی که باعث قرار دادن سرم می شود از دست دادن مایع است. در برخی موارد، ممکن است قبل از قرار دادن سرم، آزمایش خون درخواست شود. کمبود مایعات در بدن با نگاه کردن به ادرار بر اساس وزن خود تعیین می شود. اگر بدن شما در اثر حوادثی مانند استفراغ، تعریق و خونریزی مایعات خود را از دست داده باشد، ادرار شما کاهش می یابد و بر این اساس وزن ادرار کاهش می یابد. زیرا بدن تلاش می کند تا مایع را دفع نکند. به این ترتیب می توان فهمید که آیا بدن به سرم نیاز دارد یا خیر. قبل از قرار دادن سرم، وضعیت بیمار بررسی می شود. ما تزریق سرم را به بیمارانی که می توانند به صورت خوراکی تغذیه کنند توصیه نمی کنیم، نمی خواهیم مصرف خوراکی مایع و جامد را کاهش دهیم.

در صورت داشتن علائمی مانند تب بالا، تهوع، استفراغ، درد، اسهال، ضعف و ضعف می توانید مکمل سرم ویتامین را در خانه مصرف کنید. بیماران ما که خدمات درج سرم در خانه ما را دریافت می کنند می گویند که روزهای آنها به خوبی سپری شده است، شکایت آنها کاهش یافته است و از تجربه راحتی این خدمات در یک محیط خانه بسیار خرسند هستند. برای اطلاعات دقیق و درخواست خدمات درج سرم می توانید با مرکز تماس من به وقت ملاقات بگیرید.

خدمات مراقبت در منزل مهر آوران نوین که زیرساخت ارائه این خدمات را در تهران و تمامی مناطق آن دارد، خدمات بهداشتی بسیاری را در منزل ارائه می دهد.

قرار دادن سرم در خانه، که برای تغذیه وریدی در نظر گرفته می شود، به بیماران این امکان را می دهد که به راحتی بر این روند غلبه کنند. برای بیمارانی که به فرمول و مایع درمانی بیش از سرم نیاز دارند، پرسنل متخصص مراقبت های بهداشتی با رویکرد خدمات حرفه ای پشتیبانی ارائه می دهند. هدف اصلی در اینجا درمان بیماران در آسایش خانه، بدون مراجعه به مرکز بهداشت یا سایر مناطق است. ما این برنامه را که باعث صرفه جویی در زمان و مزایای مالی قابل توجهی می شود، با رویکرد خدمات شرکتی مدیریت می کنیم.

فرآیند قرار دادن سرم در خانه

 

تجویز داخل وریدی دارو و مکمل مایعات برای بیماری هایی که با دستور پزشک تشخیص داده می شود، قرار دادن سرم نامیده می شود. این روش که با تجویز پزشک انجام می شود همانند عمل در بیمارستان در منزل ارائه می شود. پرسنل بهداشتی که در زمینه خود دارای تجربه بوده و دارای مجوز ورود هستند با مجوز از وزارت بهداشت در منزل خدمت می کنند. دارو، غذا و مایعات تجویز شده توسط پرسنل بهداشتی متخصص در خانه انجام می شود.

در چه شرایطی قرار دادن سرم خانگی اعمال می شود؟

ایمن سازی را می توان به دلایل مختلف در خانه انجام داد.

– برای بیمارانی که نمی توانند از راه خوراکی تغذیه شوند،

– در محدوده اختلالات تعادل الکترونیکی، به منظور بازگرداندن تعادل متابولیک،

– برای اهداف آنتی بیوتیکی در صورت عفونت،

– برای تسکین درد بعد از عمل

– از طرف بیماران سرطانی که تحت شیمی درمانی هستند،

– در مورد افراد مبتلا به فوبیای بیمارستانی،

برای تمامی این عناصر، خدمات درج سرم خانگی در محیطی کاملا سالم و بهداشتی با درک حرفه ای در منزل ارائه می شود.

سرویس درج سرم ایمن در خانه

برای دریافت پشتیبانی مهر آوران نوین در محیطی سالم و بهداشتی در آسایش خانه خود می توانید بلافاصله با ما تماس بگیرید. برای این کار می توانید از طریق سایت ارتباط برقرار کنید. بسته به بیماری، می توانید از حمایت مهر آوران نوین در خانه بهره مند شوید. پرستاران متخصص و مجرب ما این فرآیند را به بهترین نحو انجام می دهند.

سرویس درج سرم در منزل چیست؟

یکی از روش های پرستاری مرکز مراقبت در منزل  مهر آوران نوین ، قرار دادن سرم در منزل، به بیمارانی که نیاز به آنتی بیوتیک وریدی (داخلی)، سایر داروها، تغذیه وریدی دارند، این امکان را می دهد تا از تغذیه وریدی بیمارانی که از راه خوراکی استفاده نمی کنند، استفاده کنند. ) و کسانی که نیاز به مایع درمانی دارند، برای دریافت درمان راحت در محیط خانه.

هدف از سرم تراپی در منزل این است که اطمینان حاصل شود که بیماران داروهای خود را در یک محیط خانه عالی و بدون مراجعه به بیمارستان یا مراکز دیگر دریافت می کنند.

ایمن سازی در منزل نه تنها زمان حضور بیماران در بیمارستان را کاهش می دهد، بلکه باعث صرفه جویی در زمان برای بستگان آنها می شود.

درج سرم چیست؟

سرم و کاربردهای دارویی مورد نیاز برای درمان بیماری های تشخیص داده شده باید مستقیماً به روش کاتتر داخل وریدی (IV) وارد ورید شوند.

روش قرار دادن سرم که بیشتر برای بیماران بستری در بیمارستان استفاده می شود، با تجویز پزشک برای بیمارانی که می خواهند درمان خود را در منزل ادامه دهند نیز اعمال می شود.

بیشتربدانید:پرستاری در منزل شمال تهرانسونداژ در منزلسونداژ در منزل شمال تهرانتعویض سوند در منزل تهرانهزینه تعویض سوند در منزل

چه کسی خدمات را در خانه ارائه می دهد؟

ایمن سازی در منزل توسط فارغ التحصیلان پرستاری و دانشکده های معادل و پرستاران مراقبت در منزل که در زمینه های خود متخصص هستند اعمال می شود. همراه با این پرستاران که در منزل و دارای مجوز از وزارت بهداشت خدمات بهداشتی و درمانی انجام می دهند، به منازل بیماران گرانقدر ما می آیند و مداخلات لازم را برای انجام سرم های تجویز شده توسط پزشک انجام می دهند.

درمان هایی که شامل خدمات درج سرم در منزل می شوند چیست؟

در بیمارانی که نمی توانند از راه خوراکی تغذیه شوند، در درمان های تغذیه تزریقی (داخل وریدی)،

 

در موارد مدیریت درد بعد از عمل،

در اختلالات تعادل الکترولیت ناشی از بیماری ها، زمانی که تعادل متابولیک باید بازیابی شود،

در موارد مدیریت درد بعد از عمل،

در درمان بیماران سرطانی تحت شیمی درمانی،

در درمان های آنتی بیوتیکی که در موارد عفونت استفاده می شود،

خدمات سرم خانگی را می توان به افرادی که تمایلی به حضور در بیمارستان ندارند ارائه کرد.

چگونه می توانم از خدمات خدمات در خانه بهره مند شوم؟

برای دریافت خدمات انفوزیون در منزل، می توانید با مرکز مراقبت در منزل  مهر آوران نوین  تماس بگیرید و خدمات انفوزیون را در منزل دریافت کنید.

درمان‌های شما که توسط پزشک تجویز نشده‌اند، توسط  مهر آوران نوین  اعمال نمی‌شوند، زیرا قانونی نیستند.

برنامه ریزی روز و زمان مناسبی برای فرآیند قرار دادن سرم در خانه انجام می شود.

پرستار مراقبت در منزل که در زمینه کاری خود متخصص است به همراه مواد مورد نیاز برای سرویس درج سرم در منزل در زمان مقرر در منزل بیمار حضور دارد.

پرستاری که برای انجام خدمات درج سرم به خانه می آید، ابتدا بیمار و بستگانش را از روند درمان مطلع می کند و فرم رضایت آگاهانه را پر می کند و امضای بیمار و بستگان بیمار را برای تایید می گیرد و فتوکپی آن را اضافه می کند. هویت شخص دریافت کننده خدمات در پرونده بیمار.

این اطمینان را می دهد که محیط برای شرایط استریل قبل از استفاده از سرم در خانه مناسب است. دسترسی عروقی را مطابق با شرایط بهداشتی انجام می دهد.

پس از اطمینان از باز شدن صحیح دسترسی عروقی، تجویز دارو و سرم طبق نظر پزشک شروع می شود.

پس از اتمام سرم درمانی در منزل، پرستار سرم را خارج کرده و درمان را پایان می دهد.

اگر بیمار در زمان های خاصی نیاز به قرار دادن مجدد داشته باشد، کاتتر متصل به بازوی بیمار برداشته نمی شود. پرستار مراقبت در منزل مسئول اطلاع رسانی به بیمار و بستگان وی در مورد محافظت از کاتتر قرار داده شده است.

چه نکاتی را باید در حین سرویس درج سرم در منزل در نظر گرفت؟

در حین تجویز سرم و دارو در منزل، ممکن است شرایط آلرژیک مربوط به دارو در بیماران مشاهده شود، پرستار مراقبت از منزل که در این زمینه متخصص است، وظیفه مشاهده شرایط مختلف بیمار و پاسخ سریع در صورت لزوم را بر عهده دارد. .

مسائلی که نیاز به توجه دارند؛

قبل از قرار دادن داروها و مایعات باید تاریخ انقضا بررسی شود.

اطمینان حاصل کنید که خط داخل وریدی ایمن و پایدار است.

در صورت وجود قرمزی، تورم و درد در دسترسی عروقی، دسترسی عروقی باید بلافاصله تعویض شود.

باید این سوال مطرح شود که آیا بیمار به مایع و داروی مورد استفاده واکنش آلرژیک دارد یا خیر.

پرستار مراقبت در منزل باید به خوبی بداند که دارو در چه فرمتی باید تجویز شود و باید مراقب باشد که هیچ گونه کاربرد اشتباهی نداشته باشد.

بیشتربدانید:مراقبت از سالمند و کودک شمال تهرانمراقبت از سالمند و کودک در منزلنگهداری از بیمار در منزل و بیمارستاناعزام پزشک به منزلتزریقات نیاوران

مزایای سرویس درج سرم در منزل چیست؟

صرفه جویی در زمان. در شرایط امروزی از مراقبت و زمان صرف شده توسط بستگان بیمار برای انتقال بیمار جلوگیری می کند.

این یک خدمات در محل برای افراد مبتلا به فوبیای بیمارستان و سوزن است. بیمارانی هستند که درمان را نمی پذیرند، به خصوص زمانی که افراد بدانند که درمان با سوزن انجام خواهد شد. در چنین حالتی خیال بیمار به معنای جدی آسوده می شود چرا که سرویس درج سرم خانگی که در محیط خانه افراد اعمال می شود در منطقه امن خود بیمار اعمال خواهد شد.

کیفیت زندگی بیماران و بستگان آنها را بهبود می بخشد. ایمن سازی در خانه باعث می شود بیمار احساس راحتی و امنیت بیشتری کند زیرا در منطقه آسایش خود قرار دارد. این راحتی باعث افزایش کیفیت زندگی می شود.

برنامه سرم خانگی خدمات بهداشتی و قابل اعتمادی را ارائه می دهد. به عنوان تیم متخصص مراقبت و خدمات بهداشتی  مهر آوران نوین  در منزل، ضروری است که کلیه خدمات ارائه شده به بیمار با رعایت قوانین اخلاقی انجام شود. به همین دلیل خدماتی که توسط پرستاران در منزل  مهر آوران نوین  ارائه می شود خدماتی بهداشتی، ایمن و راحت می باشد.

خطر ابتلای بیمار به عفونت را به حداقل می رساند. بیمار باید از عفونت های مختلف که ممکن است ناگهانی ایجاد شود دور بماند. با خدمات تزریق سرم در منزل می توان از این خطر جلوگیری کرد.

برای دریافت اطلاعات دقیق و قیمت خدمات نصب سرم خانگی از  مهر آوران نوین   می توانید با ما تماس بگیرید.

این یک خدمات در محل برای افراد مبتلا به فوبیای بیمارستان و سوزن است. بیمارانی هستند که درمان را نمی پذیرند، به خصوص زمانی که افراد بدانند که درمان با سوزن انجام خواهد شد. در چنین حالتی خیال بیمار به معنای جدی آسوده می شود چرا که سرویس درج سرم خانگی که در محیط خانه افراد اعمال می شود در منطقه امن خود بیمار اعمال خواهد شد.

کیفیت زندگی بیماران و بستگان آنها را بهبود می بخشد. ایمن سازی در خانه باعث می شود بیمار احساس راحتی و امنیت بیشتری کند زیرا در منطقه آسایش خود قرار دارد. این راحتی باعث افزایش کیفیت زندگی می شود.

برنامه سرم خانگی خدمات بهداشتی و قابل اعتمادی را ارائه می دهد. به عنوان تیم متخصص مراقبت و خدمات بهداشتی  مهر آوران نوین  در منزل، ضروری است که کلیه خدمات ارائه شده به بیمار با رعایت قوانین اخلاقی انجام شود. به همین دلیل خدماتی که توسط پرستاران در منزل  مهر آوران نوین  ارائه می شود خدماتی بهداشتی، ایمن و راحت می باشد.

خطر ابتلای بیمار به عفونت را به حداقل می رساند. بیمار باید از عفونت های مختلف که ممکن است ناگهانی ایجاد شود دور بماند. با خدمات تزریق سرم در منزل می توان از این خطر جلوگیری کرد.

برای دریافت اطلاعات دقیق و قیمت خدمات نصب سرم خانگی از  مهر آوران نوین  می توانید با ما تماس بگیرید.

انجام سرم تراپی برای اکثر بیماری ها:

سرم درمانی یک درمان امیدوارکننده برای کهیر مقاوم به درمان است. این در کشورهای در حال توسعه مفید است زیرا این یک گزینه اقتصادی است. حداقل ابزاری مانند سانتریفیوژ، سرنگ و سوزن برای این عمل مورد نیاز است.

کهیر مزمن  یک درماتوز آزاردهنده بسیار شایع برای بیمار و همچنین برای پزشک است. این بیماری با واکنش‌های پوستی به‌صورت خودبه‌خود، کوتاه‌مدت و خارش‌دار مشخص می‌شود. کهیر توسط مکانیسم های خود واکنشی تقریباً در ۳۰-۵۰٪ از همه بیماران ایجاد می شود .بیماران بلافاصله پس از تزریق سرم خود یک واکنش پوستی از نوع حساسیت مفرط نشان می دهند

بیشتربدانید:تزریقات در منزل شمال شرق تهرانتزریقات در منزل زعفرانیهتزریقات در منزل ولنجک –اعزام پزشک به منزل شبانه روزی

 

سرم تراپی:

سرم تراپی یک روش جزئی است که باعث ناتوانی نمی شود و نیازی به بیهوشی ندارد. این روش شامل استفاده دارو در داخل وریدی است که به لطف اجزای خود، به طور موثر، ایمن و سریع تعادل و عملکرد سیستم ها و اندام های بدن را بازیابی می کند، علاوه بر این، به تنظیم فرآیندهای دفاع شخصی بدن در برابر بیماری های مختلف کمک می کند. درمان با توجه به نیازهای هر بیمار انتخاب می شود، به همین دلیل یک قرار ملاقات ارزیابی پزشکی قبلی تعیین می شود که در آن هر مورد خاص ارزیابی می شود.

ما خدمات سرم تراپی را در شهر تهران ، توسط پرستاران مجرب موسسه مهراوران ارائه می دهیم. قرار ملاقات خود را با موسسه پرستاری مهراوران  هماهنگ کنید

خدمات تزریقی و سرم تراپی:

پرستاران ماهر موسسه مهراوران مراقبت در منزل طیف وسیعی از خدمات پزشکی را در بر می گیرد که به راحتی می توان در خانه بیمار انجام داد. خوبی پرستاری در منزل این است که ارزان تر و به اندازه خدمات ارائه شده در خانه های سالمندان و بیمارستان ها موثر است.

از جمله خدمات در منزل که در مهراوران ارائه می‌شود، سرم تراپی است که در آن بیماران می‌توانند تزریق‌هایی را که توسط یک پرستار آموزش دیده در خانه‌شان انجام می‌شود، دریافت کنند.

ما در موسسه پرستاری مهراوران می‌دانیم که برای برخی از افراد، مانند سالمندان، معلولان، و سایر افراد خانه‌نشین، رفتن به مراکز درمانی می‌تواند یک کار دشوار باشد. برای این افراد دریافت این خدمات در منزل می تواند نعمت بزرگی باشد.

اگر شما یا شخصی که به او اهمیت می دهید در حال بهبودی در خانه است و نیاز به تزریق یا واکسیناسیون متناوب دارید، می توانیم ترتیبی دهیم که یکی از پرستاران آموزش دیده خود در مهراوران  به شما یا عزیزتان رسیدگی کند. پرستاران ما بسیار ماهر هستند و می توانند انواع تزریقات را به افراد در هر سنی تا حد امکان بدون درد انجام دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات مدیریت تزریق ما، با مهراوران بگیرید .

هزینه خدمات مراقبت های بهداشتی در خانه چقدر است؟

موقعیت های زیادی وجود دارد که در آن خدمات مراقبت های بهداشتی در منزل اعمال می شود. ممکن است در ادامه زندگی به تنهایی مشکل داشته باشید یا ممکن است برای درمان خود به حمایت نیاز داشته باشید. در این صورت می توانید خدمات مراقبت های بهداشتی در منزل را از موسسه مهراوران نوین دریافت کنید. حوزه های مختلفی از خدماتی که دریافت می کنید وجود دارد. به عنوان مثال، در برخی موارد، کافی است هر چند روز یک بار به خانه خود مراجعه کنید، در حالی که در برخی موارد، ارائه دهنده مراقبت ممکن است نیاز به یک شب اقامت داشته باشد. در برخی موارد، بررسی درمان پزشکی خود کافی است، در حالی که گاهی اوقات می توانید خدماتی را درخواست کنید که شامل مراقبت شخصی می شود. با توجه به همه این تغییرات، دامنه مراقبتی که می خواهید یا شخصی که خدمات را ارائه می دهد (مانند پرستار یا مراقب بیمار) ممکن است باعث تفاوت در هزینه خدمات شود. به همین دلیل، می‌توانید با تماس با مؤسسه‌ای که این خدمات را ارائه می‌کند، از پوشش بیمه‌ای خود و جزئیات مربوط به طرح کارمزد و پرداخت برای اطلاعات دقیق‌تر در مورد مراقبت‌های بهداشتی در منزل مطلع شوید.

اطلاعات عمومی:

“ایزوتونیک فیزیولوژیکی سرم”

سرم فیزیولوژیک ایزوتونیک: تعریف، زمینه استفاده و خواص:

سالین فیزیولوژیک یک محلول ایزوتونیک است که به طور گسترده در پزشکی و مراقبت های بهداشتی استفاده می شود. از مخلوط کردن ترکیبی به نام کلرید سدیم (NaCl) با نسبت معینی آب به دست می آید. این محلول «ایزوتونیک» نامیده می شود زیرا فشار اسمزی مشابه مایعات بدن دارد. در این مقاله به بررسی محلول ایزوتونیک نمکی، مناطق استفاده و خواص آن می پردازیم.

 

تعریف:

سالین فیزیولوژیکی نامی است که به محلول ایزوتونیک کلرید سدیم ۰.۹% (NaCl) داده شده است. این محلول از حل کردن ۹ گرم کلرید سدیم در یک لیتر مایع به دست می آید. بنابراین فشار اسمزی کلرید سدیم به فشار اسمزی مایعات بدن نزدیک می شود. این نشان می دهد که محلول با مایعات بدن سازگار است و به سلول ها کمک می کند تا عملکرد طبیعی خود را حفظ کنند.

 

مناطق استفاده:

  1. مکمل مایع: ایزوتونیک سالین فیزیولوژیکی، برای تکمیل مایعات در صورت کم آبی (از دست دادن مایع بدن) استفاده می شود. برای جایگزینی مایعات داخل وریدی، به ویژه در موارد کم آبی خفیف یا زمانی که مصرف مایعات خوراکی امکان پذیر نیست، ترجیح داده می شود.

 

  1. رقیق سازی داروها: برخی از داروها را می توان با محلول ایزوتونیک سالین رقیق کرد که از طریق تزریق یا انفوزیون تجویز شوند. به این ترتیب می توان غلظت داروها را کاهش داد و با خیال راحت تری تجویز کرد.

 

  1. مراقبت از زخم: می توان از آن برای تمیز کردن زخم و پانسمان زخم استفاده کرد. از آنجایی که یک محلول استریل است، یک گزینه ایده آل برای تمیز کردن و مرطوب کردن زخم ها است.

 

  1. مراقبت از چشم: می توان از آن برای تمیز کردن چشم ها، شستشوی لنزهای تماسی یا تسکین سوزش چشم استفاده کرد. محصولات نمکی آماده به صورت اسپری یا قطره چشمی موجود است.

 

  1. بهبود تنفس: می توان از آن برای مرطوب کردن بینی و گلو در بیماری های تنفسی استفاده کرد. هنگامی که از طریق اسپری های بینی یا بخارات از طریق اسپری های تنفسی استفاده می شود، می تواند به آرامش دستگاه تنفسی کمک کند.

 

امکانات:

 

– استریل: سرم فیزیولوژیک ایزوتونیک، استریل و به صورت بهداشتی نگهداری می شود. بنابراین، این یک گزینه بی خطر برای اهداف پزشکی است.

 

– فشار اسمزی: فشار اسمزی مشابه مایعات بدن دارد. به این ترتیب می تواند به سلول ها کمک کند تا عملکرد طبیعی خود را حفظ کنند.

 

– سازگاری: از آنجایی که با مایعات بدن سازگار است، عموماً به خوبی تحمل می شود و عوارضی ایجاد نمی کند.

 

– سهولت استفاده: می توان آن را به صورت آماده یا در بطری های مخصوص تزریقی برای تزریق داخل وریدی خریداری کرد.

 

سالین فیزیولوژیک محلول پزشکی ایزوتونیک، محلول کلرید سدیم (NaCl) و دارای فشار اسمزی سازگار با مایعات بدن است. این محلول در بسیاری از کاربردها و درمان های پزشکی استفاده می شود. برای اهداف مختلفی از جمله پر کردن مایعات، رقیق کردن داروها، مراقبت از زخم، مراقبت از چشم و بهبود مجاری تنفسی استفاده می شود. استریل بودن، سازگاری و سهولت استفاده آن، محلول ایزوتونیک سالین را به گزینه ای ارجح تبدیل می کند. با این حال، قبل از هر گونه کاربرد یا استفاده پزشکی، مهم است که با یک متخصص مراقبت های بهداشتی مشورت کنید.

بیشتربدانید؛دکتر در منزل شمال تهرانویزیت پزشک در منزل غرب تهرانتزریقات در منزل شمال شرقی تهرانتزریق در منزل غرب تهرانتزریق در منزل تهران

این اطلاعات اطلاعات عمومی سلامت است و جایگزین توصیه های پزشکی نمی شود و صرفا برای اهداف اطلاعاتی ارائه شده است. لطفاً برای هرگونه نگرانی سلامت یا توصیه خاص در مورد استفاده از مکمل با یک متخصص مراقبت های بهداشتی مشورت کنید.

سرم خانگی به دلیل تراکم جمعیت تهران یک برنامه کاربردی با میزان تقاضای بالا است. محلول سرمی تهیه شده با توجه به نیاز بیمار به داخل ورید تزریق می شود. بنابراین، فرد می تواند آب، نمک، مواد معدنی یا ویتامین های مورد نیاز خود را دریافت کند.

 

قیمت سرم خانگی در تهران چقدر است ؟ قیمت سرم‌هایی که می‌توانند در خانه انجام شوند ممکن است بسته به جزئیات خدمات و اینکه آیا یک برنامه پزشکی اضافی مورد نیاز است متفاوت باشد. به لطف سرم، فرد می تواند بخشی از نیازهای خود مانند آب، نمک، ویتامین ها و دارو را برطرف کند. به لطف استفاده از سرم، می توان پس از جراحی یا در طول بیماری های مختلف، از حمایت پزشکی خوبی برای بیمار برخوردار شد. فقط یک پزشک می تواند در مورد استفاده از سرم تصمیم بگیرد.

 

آیا می توانم از سرم در خانه استفاده کنم؟

سرم؛ برای درمان کم آبی بدن، کمبود ویتامین و برخی بیماری ها استفاده می شود. این یک برنامه بسیار مهم برای جایگزینی مایعات از دست رفته است. سرم که یک کاربرد بهداشتی در منزل است توسط پرستاران تهیه و اجرا می شود. پزشک تصمیم می گیرد که آیا بیمار به سرم نیاز دارد یا خیر.

 

بنابراین، آیا می توان از سرم در خانه استفاده کرد ؟ بله، در صورتی که بیمار نیاز به سرم داشته باشد، می تواند در محدوده خدمات بهداشتی خانگی از برنامه استفاده کند . علاوه بر این، نیازهای بیمار که قبلاً سرم دارد، مانند مراقبت و دارو نیز در محدوده اقدامات بهداشتی در خانه قرار دارد. درمان سرمی چگونه انجام می شود؟

 

سرم در واقع به خودی خود یک درمان نیست، یک برنامه پشتیبانی است. گاهی اوقات دارو به مایع سرم اضافه می شود. بنابراین، درمان برخی از بیماری ها امکان پذیر است. هرکسی که نیاز به مراقبت یا درمان دارد می تواند از مراقبت های خانگی و خدمات بهداشتی بهره مند شود.

 

خدمات سرم تهران در منزل

شماره تلفن خدمات بهداشتی خانه تهران چیست ؟ اگر به مراقبت در منزل یا خدمات بهداشتی نیاز دارید، می توانید به سازمانی مانند موسسه مهراوران نوین درخواست دهید.

 

آیا افراد بالای ۶۵ سال می توانند مراقبت های بهداشتی در منزل دریافت کنند؟ بله، در صورت نیاز به مراقبت یا درمان، بدون در نظر گرفتن سن می توانید از خدمات بهره مند شوید. این شامل برنامه هایی مانند سرم خانگی و تصویربرداری پزشکی خانگی می شود. خدمات ارائه شده توسط وزارت بهداشت تنها در صورت رعایت معیارهای خاصی ارائه می شود. این موارد را می توان به صورت زیر بیان  کرد.

 

بیماران بستری یا نیمه وابسته،

بیمارانی که نیاز به مراقبت تسکینی نهایی دارند،

بیماران عضلانی پیشرفته،

بیماران مبتلا به آلزایمر، پارکینسون یا زوال عقل.

برای دریافت خدمات از مرکز خصوصی نیازی به معیار خاصی نیست. بیماران در هر سنی می توانند از خدمات نیازمند بهره مند شوند. برای این منظور معیار بیماری یا ناتوانی خاصی وجود ندارد.

 

درج سرم در خانه تهران

خدمات مراقبت در منزل در کلان شهرهایی مانند تهران تقاضای زیادی دارد. در حالی که یکی از دلایل این امر جمعیت زیاد است، دلیل دیگر درآمد سرانه نسبتاً بالا است. پس قیمت سرم در خانه چقدر است ؟

 

محدوده سرویس سرم در منزل، محتوای سرم و نیازهای درمانی بیمار تعیین کننده قیمت است. ممکن است برای موارد مختلفی مانند دارو، تزریق، تکنیک های تصویربرداری و معاینه هزینه دریافت شود. به طور خلاصه، دستمزدها متاثر از تفاوت ها و نیازهای فردی است.

 

استفاده از درج سرم چیست ؟ سرم حاوی مواد خاصی است که بیمار به آن نیاز دارد، به ویژه آب و نمک. امکان گنجاندن مواد معدنی، برخی داروها و ویتامین ها در این محتوا وجود دارد. برای دریافت مراقبت های بهداشتی در منزل چه باید بکنم؟ ممکن است بخواهید خدمات مراقبت در منزل را برای شرایطی مانند سن بالا، ناتوانی یا هر بیماری دریافت کنید.

بیشتربدانید: تزریقات در منزل زعفرانیه تزریقات در منزل تزریق در منزل غرب تهران تزریقات در غرب تهران تزریقات در شهرک غرب تزریق در منزل تهران

در صورت نیاز، می‌توانید با تماس با ارائه‌دهنده خدمات بهداشتی و درمانی خانگی مانند موسسه مهراوران نوین ، پشتیبانی پزشکی دریافت کنید. این سازمان‌ها که مورد تایید وزارت بهداشت هستند، با متخصصانی کار می‌کنند که در زمینه‌های خود صلاحیت دارند.