سرم تراپی در منزل غرب تهران

سرم تراپی در منزل غرب تهران؛ توزیع متعادل مایعات در بدن توسط هموستاز (تعادل داخلی) حفظ می شود. علل یا بیماری های زیادی می توانند این تعادل را بر هم بزنند. انفوزیون مایع داخل وریدی (سرم) باید برای حفظ این تعادل، برای جبران تلفات هنگام اختلال یا درمان بیماری ها اعمال شود. بنابراین دادن مستقیم دارو یا مایع به جریان خون بزرگترین مزیت شروع سریع اثر و جذب آن است.

انواع سرم های تجویز شده توسط پزشک برای بیمارانی که نیاز به دارو یا مایع درمانی دارند در کابین ما یا در صورت تمایل در منزل شما توسط تیم مجرب ما نصب می شود.

سرم خانگی؛ همچنین از نظر قرار گرفتن در محیطی که بیماران در آن راحت‌تر هستند و زمان را از دست نمی‌دهند، دارای مزیت بزرگی است.

 سرم در چه شرایطی نصب می شود؟

قرار دادن سرم به طور کلی برای افرادی که دارای علائم تب بالا، تهوع، استفراغ، درد، ضعف، بی اشتهایی، خستگی و عفونت هستند، در موارد اختلالات تغذیه ای، دستگاه گوارش، یبوست یا اسهال، اختلالات متابولیک، از دست دادن الکترولیت ها، در صورت لزوم، توصیه می شود. در صورت تشنج می توان عمل جراحی را انجام داد.

بیشتربدانید:نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزلپرستاری در منزل شرق تهرانپرستار در منزل تهرانپرستاری در منزل

به عنوان خدمات مراقبت در منزل مهر آوران نوین;

در دوره همه گیر امروز، ما از مکمل سرم مولتی ویتامین به عنوان درمان علامتی برای بیماران کووید مثبت و سرم برای تسکین علائم استفاده می کنیم.

ارگانیسم انسان از میلیون ها سلول تشکیل شده است. در داخل هر سلول یک مایع درون سلولی متشکل از آب و مواد معدنی به نام الکترولیت وجود دارد. در خارج از سلول ها، مایع خارج سلولی وجود دارد، یعنی مایع خارج سلولی که آن نیز از آب و مقداری الکترولیت تشکیل شده است. از طرف دیگر مایع خارج سلولی به دو دسته مایع میانی و پلاسما تقسیم می شود که قسمت مایع خون را در وریدها تشکیل می دهد. این مایعات باید در تعادل باشند تا فرد بتواند زندگی سالمی داشته باشد. در مواردی که نمی توان دارو یا غذایی که درمان را تسریع می کند در موارد از دست دادن مایع الکترولیت مصرف کرد، سرم وارد می شود.

موثرترین اتفاقی که باعث قرار دادن سرم می شود از دست دادن مایع است. در برخی موارد، ممکن است قبل از قرار دادن سرم، آزمایش خون درخواست شود. کمبود مایعات در بدن با نگاه کردن به ادرار بر اساس وزن خود تعیین می شود. اگر بدن شما در اثر حوادثی مانند استفراغ، تعریق و خونریزی مایعات خود را از دست داده باشد، ادرار شما کاهش می یابد و بر این اساس وزن ادرار کاهش می یابد. زیرا بدن تلاش می کند تا مایع را دفع نکند. به این ترتیب می توان فهمید که آیا بدن به سرم نیاز دارد یا خیر. قبل از قرار دادن سرم، وضعیت بیمار بررسی می شود. ما تزریق سرم را به بیمارانی که می توانند به صورت خوراکی تغذیه کنند توصیه نمی کنیم، نمی خواهیم مصرف خوراکی مایع و جامد را کاهش دهیم.

در صورت داشتن علائمی مانند تب بالا، تهوع، استفراغ، درد، اسهال، ضعف و ضعف می توانید مکمل سرم ویتامین را در خانه مصرف کنید. بیماران ما که خدمات درج سرم در خانه ما را دریافت می کنند می گویند که روزهای آنها به خوبی سپری شده است، شکایت آنها کاهش یافته است و از تجربه راحتی این خدمات در یک محیط خانه بسیار خرسند هستند. برای اطلاعات دقیق و درخواست خدمات درج سرم می توانید با مرکز تماس من به وقت ملاقات بگیرید.

خدمات مراقبت در منزل مهر آوران نوین که زیرساخت ارائه این خدمات را در تهران و تمامی مناطق آن دارد، خدمات بهداشتی بسیاری را در منزل ارائه می دهد.

قرار دادن سرم در خانه، که برای تغذیه وریدی در نظر گرفته می شود، به بیماران این امکان را می دهد که به راحتی بر این روند غلبه کنند. برای بیمارانی که به فرمول و مایع درمانی بیش از سرم نیاز دارند، پرسنل متخصص مراقبت های بهداشتی با رویکرد خدمات حرفه ای پشتیبانی ارائه می دهند. هدف اصلی در اینجا درمان بیماران در آسایش خانه، بدون مراجعه به مرکز بهداشت یا سایر مناطق است. ما این برنامه را که باعث صرفه جویی در زمان و مزایای مالی قابل توجهی می شود، با رویکرد خدمات شرکتی مدیریت می کنیم.

فرآیند قرار دادن سرم در خانه

 

تجویز داخل وریدی دارو و مکمل مایعات برای بیماری هایی که با دستور پزشک تشخیص داده می شود، قرار دادن سرم نامیده می شود. این روش که با تجویز پزشک انجام می شود همانند عمل در بیمارستان در منزل ارائه می شود. پرسنل بهداشتی که در زمینه خود دارای تجربه بوده و دارای مجوز ورود هستند با مجوز از وزارت بهداشت در منزل خدمت می کنند. دارو، غذا و مایعات تجویز شده توسط پرسنل بهداشتی متخصص در خانه انجام می شود.

در چه شرایطی قرار دادن سرم خانگی اعمال می شود؟

ایمن سازی را می توان به دلایل مختلف در خانه انجام داد.

– برای بیمارانی که نمی توانند از راه خوراکی تغذیه شوند،

– در محدوده اختلالات تعادل الکترونیکی، به منظور بازگرداندن تعادل متابولیک،

– برای اهداف آنتی بیوتیکی در صورت عفونت،

– برای تسکین درد بعد از عمل

– از طرف بیماران سرطانی که تحت شیمی درمانی هستند،

– در مورد افراد مبتلا به فوبیای بیمارستانی،

برای تمامی این عناصر، خدمات درج سرم خانگی در محیطی کاملا سالم و بهداشتی با درک حرفه ای در منزل ارائه می شود.

سرویس درج سرم ایمن در خانه

برای دریافت پشتیبانی مهر آوران نوین در محیطی سالم و بهداشتی در آسایش خانه خود می توانید بلافاصله با ما تماس بگیرید. برای این کار می توانید از طریق سایت ارتباط برقرار کنید. بسته به بیماری، می توانید از حمایت مهر آوران نوین در خانه بهره مند شوید. پرستاران متخصص و مجرب ما این فرآیند را به بهترین نحو انجام می دهند.

سرویس درج سرم در منزل چیست؟

یکی از روش های پرستاری مرکز مراقبت در منزل  مهر آوران نوین ، قرار دادن سرم در منزل، به بیمارانی که نیاز به آنتی بیوتیک وریدی (داخلی)، سایر داروها، تغذیه وریدی دارند، این امکان را می دهد تا از تغذیه وریدی بیمارانی که از راه خوراکی استفاده نمی کنند، استفاده کنند. ) و کسانی که نیاز به مایع درمانی دارند، برای دریافت درمان راحت در محیط خانه.

هدف از سرم تراپی در منزل این است که اطمینان حاصل شود که بیماران داروهای خود را در یک محیط خانه عالی و بدون مراجعه به بیمارستان یا مراکز دیگر دریافت می کنند.

ایمن سازی در منزل نه تنها زمان حضور بیماران در بیمارستان را کاهش می دهد، بلکه باعث صرفه جویی در زمان برای بستگان آنها می شود.

درج سرم چیست؟

سرم و کاربردهای دارویی مورد نیاز برای درمان بیماری های تشخیص داده شده باید مستقیماً به روش کاتتر داخل وریدی (IV) وارد ورید شوند.

روش قرار دادن سرم که بیشتر برای بیماران بستری در بیمارستان استفاده می شود، با تجویز پزشک برای بیمارانی که می خواهند درمان خود را در منزل ادامه دهند نیز اعمال می شود.

بیشتربدانید:پرستاری در منزل شمال تهرانسونداژ در منزلسونداژ در منزل شمال تهرانتعویض سوند در منزل تهرانهزینه تعویض سوند در منزل

چه کسی خدمات را در خانه ارائه می دهد؟

ایمن سازی در منزل توسط فارغ التحصیلان پرستاری و دانشکده های معادل و پرستاران مراقبت در منزل که در زمینه های خود متخصص هستند اعمال می شود. همراه با این پرستاران که در منزل و دارای مجوز از وزارت بهداشت خدمات بهداشتی و درمانی انجام می دهند، به منازل بیماران گرانقدر ما می آیند و مداخلات لازم را برای انجام سرم های تجویز شده توسط پزشک انجام می دهند.

درمان هایی که شامل خدمات درج سرم در منزل می شوند چیست؟

در بیمارانی که نمی توانند از راه خوراکی تغذیه شوند، در درمان های تغذیه تزریقی (داخل وریدی)،

 

در موارد مدیریت درد بعد از عمل،

در اختلالات تعادل الکترولیت ناشی از بیماری ها، زمانی که تعادل متابولیک باید بازیابی شود،

در موارد مدیریت درد بعد از عمل،

در درمان بیماران سرطانی تحت شیمی درمانی،

در درمان های آنتی بیوتیکی که در موارد عفونت استفاده می شود،

خدمات سرم خانگی را می توان به افرادی که تمایلی به حضور در بیمارستان ندارند ارائه کرد.

چگونه می توانم از خدمات خدمات در خانه بهره مند شوم؟

برای دریافت خدمات انفوزیون در منزل، می توانید با مرکز مراقبت در منزل  مهر آوران نوین  تماس بگیرید و خدمات انفوزیون را در منزل دریافت کنید.

درمان‌های شما که توسط پزشک تجویز نشده‌اند، توسط  مهر آوران نوین  اعمال نمی‌شوند، زیرا قانونی نیستند.

برنامه ریزی روز و زمان مناسبی برای فرآیند قرار دادن سرم در خانه انجام می شود.

پرستار مراقبت در منزل که در زمینه کاری خود متخصص است به همراه مواد مورد نیاز برای سرویس درج سرم در منزل در زمان مقرر در منزل بیمار حضور دارد.

پرستاری که برای انجام خدمات درج سرم به خانه می آید، ابتدا بیمار و بستگانش را از روند درمان مطلع می کند و فرم رضایت آگاهانه را پر می کند و امضای بیمار و بستگان بیمار را برای تایید می گیرد و فتوکپی آن را اضافه می کند. هویت شخص دریافت کننده خدمات در پرونده بیمار.

این اطمینان را می دهد که محیط برای شرایط استریل قبل از استفاده از سرم در خانه مناسب است. دسترسی عروقی را مطابق با شرایط بهداشتی انجام می دهد.

پس از اطمینان از باز شدن صحیح دسترسی عروقی، تجویز دارو و سرم طبق نظر پزشک شروع می شود.

پس از اتمام سرم درمانی در منزل، پرستار سرم را خارج کرده و درمان را پایان می دهد.

اگر بیمار در زمان های خاصی نیاز به قرار دادن مجدد داشته باشد، کاتتر متصل به بازوی بیمار برداشته نمی شود. پرستار مراقبت در منزل مسئول اطلاع رسانی به بیمار و بستگان وی در مورد محافظت از کاتتر قرار داده شده است.

چه نکاتی را باید در حین سرویس درج سرم در منزل در نظر گرفت؟

در حین تجویز سرم و دارو در منزل، ممکن است شرایط آلرژیک مربوط به دارو در بیماران مشاهده شود، پرستار مراقبت از منزل که در این زمینه متخصص است، وظیفه مشاهده شرایط مختلف بیمار و پاسخ سریع در صورت لزوم را بر عهده دارد. .

مسائلی که نیاز به توجه دارند؛

قبل از قرار دادن داروها و مایعات باید تاریخ انقضا بررسی شود.

اطمینان حاصل کنید که خط داخل وریدی ایمن و پایدار است.

در صورت وجود قرمزی، تورم و درد در دسترسی عروقی، دسترسی عروقی باید بلافاصله تعویض شود.

باید این سوال مطرح شود که آیا بیمار به مایع و داروی مورد استفاده واکنش آلرژیک دارد یا خیر.

پرستار مراقبت در منزل باید به خوبی بداند که دارو در چه فرمتی باید تجویز شود و باید مراقب باشد که هیچ گونه کاربرد اشتباهی نداشته باشد.

بیشتربدانید:مراقبت از سالمند و کودک شمال تهرانمراقبت از سالمند و کودک در منزلنگهداری از بیمار در منزل و بیمارستاناعزام پزشک به منزلتزریقات نیاوران

مزایای سرویس درج سرم در منزل چیست؟

صرفه جویی در زمان. در شرایط امروزی از مراقبت و زمان صرف شده توسط بستگان بیمار برای انتقال بیمار جلوگیری می کند.

این یک خدمات در محل برای افراد مبتلا به فوبیای بیمارستان و سوزن است. بیمارانی هستند که درمان را نمی پذیرند، به خصوص زمانی که افراد بدانند که درمان با سوزن انجام خواهد شد. در چنین حالتی خیال بیمار به معنای جدی آسوده می شود چرا که سرویس درج سرم خانگی که در محیط خانه افراد اعمال می شود در منطقه امن خود بیمار اعمال خواهد شد.

کیفیت زندگی بیماران و بستگان آنها را بهبود می بخشد. ایمن سازی در خانه باعث می شود بیمار احساس راحتی و امنیت بیشتری کند زیرا در منطقه آسایش خود قرار دارد. این راحتی باعث افزایش کیفیت زندگی می شود.

برنامه سرم خانگی خدمات بهداشتی و قابل اعتمادی را ارائه می دهد. به عنوان تیم متخصص مراقبت و خدمات بهداشتی  مهر آوران نوین  در منزل، ضروری است که کلیه خدمات ارائه شده به بیمار با رعایت قوانین اخلاقی انجام شود. به همین دلیل خدماتی که توسط پرستاران در منزل  مهر آوران نوین  ارائه می شود خدماتی بهداشتی، ایمن و راحت می باشد.

خطر ابتلای بیمار به عفونت را به حداقل می رساند. بیمار باید از عفونت های مختلف که ممکن است ناگهانی ایجاد شود دور بماند. با خدمات تزریق سرم در منزل می توان از این خطر جلوگیری کرد.

برای دریافت اطلاعات دقیق و قیمت خدمات نصب سرم خانگی از  مهر آوران نوین   می توانید با ما تماس بگیرید.

این یک خدمات در محل برای افراد مبتلا به فوبیای بیمارستان و سوزن است. بیمارانی هستند که درمان را نمی پذیرند، به خصوص زمانی که افراد بدانند که درمان با سوزن انجام خواهد شد. در چنین حالتی خیال بیمار به معنای جدی آسوده می شود چرا که سرویس درج سرم خانگی که در محیط خانه افراد اعمال می شود در منطقه امن خود بیمار اعمال خواهد شد.

کیفیت زندگی بیماران و بستگان آنها را بهبود می بخشد. ایمن سازی در خانه باعث می شود بیمار احساس راحتی و امنیت بیشتری کند زیرا در منطقه آسایش خود قرار دارد. این راحتی باعث افزایش کیفیت زندگی می شود.

برنامه سرم خانگی خدمات بهداشتی و قابل اعتمادی را ارائه می دهد. به عنوان تیم متخصص مراقبت و خدمات بهداشتی  مهر آوران نوین  در منزل، ضروری است که کلیه خدمات ارائه شده به بیمار با رعایت قوانین اخلاقی انجام شود. به همین دلیل خدماتی که توسط پرستاران در منزل  مهر آوران نوین  ارائه می شود خدماتی بهداشتی، ایمن و راحت می باشد.

خطر ابتلای بیمار به عفونت را به حداقل می رساند. بیمار باید از عفونت های مختلف که ممکن است ناگهانی ایجاد شود دور بماند. با خدمات تزریق سرم در منزل می توان از این خطر جلوگیری کرد.

برای دریافت اطلاعات دقیق و قیمت خدمات نصب سرم خانگی از  مهر آوران نوین  می توانید با ما تماس بگیرید.