تجهیزات پزشکی خاص

تجهیزات پزشکی خاص؛ اجاره تجهیزات پزشکی / فروش تجهیزات پزشکی

تعیین تجهیزات و مواد مصرفی مورد استفاده مطابق با طرح درمان و نگهداری بیماران

مناسب ساختن محیط خانه برای نصب تجهیزات

ارائه آموزش کاربران به بیماران و بستگان آن ها

ارائه پشتیبانی فنی ۷ روز / ۲۴ ساعت

ارائه تجهیزات برای اجاره یا فروش، بسته به ترجیح افراد

 

دستکش های جراحی پودری

کاهش خطر آلرژی با به حداقل رساندن سطح پروتئین

افزایش حساسیت در انگشتان دست و کف دست

به دلیل ساختار نرم و شکل آناتومیک آن از خستگی دست در هنگام استفاده جلوگیری می کند

روان کننده: نشاسته ذرت با کیفیت “USP” قابل جذب زیستی

گاما استریل (۵ سال)

 

ماسک اکسیژن غیر استریل

گیره فلزی قابل تنظیم برای قرارگیری مناسب ماسک در ناحیه بینی

شلنگ لوله ستاره برای اطمینان از جریان مداوم اکسیژن

اندازه بزرگسال و کودک

قابل عرضه

طول شلنگ: ۲ متر

 

الکترود ECG

اندازه بزرگسال و کودک

مواد پشتی فوم پلی اتیلن (PE) و مدل های با پوشش کربن سازگار با MR

پوشش هیدروژلی که قسمت ژله ای آن می تواند الکتریسیته را به سرعت هدایت کند

ژل غیر تحریک کننده و غیر تحریک کننده

قلاب برای اتصال به کابل EKG

 

 

مواد مراقبت از زخم

GRASSOLIND (پانسمان زخم گاز پرافین)

استریل، آماده استفاده در بسته های تکی.

این گاز از گاز پارافین طبیعی بدون دارو مناسب برای درمان زخم، ژل نفتی، اسید چرب جزئی و استر دی گلیسرول و موم ساخته شده است.

قسمت پارچه گز نخی با بافت لنو (تول) است.

برای بستن زخم های سطحی ترشح شده، زخم های خراشیده، پارگی ها، زخم های بریده شده، سوختگی ها، سوختگی های سوزاننده، پاسخ های اسیدی، پیوندهای پوستی، زخم های ناحیه ای که بافت در جراحی پلاستیک و زیبایی برداشته شده است، مناسب است.

 

HYDROCOLL (ضد زخم هیدروکلوئیدی)

آماده استفاده در بسته های تکی استریل.

برای درمان زخم هایی با اگزودای کم یا متوسط ​​مناسب است.

برای درمان زخم‌های پا و زخم بستر و همچنین سوختگی‌های جزئی، محل اهداکننده پوست و سایر زخم‌های جراحی یا تروماتیک مناسب است.

یک نسخه خاجی شکل مناسب برای درمان خاص زخم بستر در ناحیه خاجی وجود دارد.

دارای یک نسخه برش مقعر خاص است که سهولت استفاده در مناطق منحنی را فراهم می کند.

این در نسخه نازک برای استفاده در درمان زخم های با ترشح کم و در مرحله اپیتلیال شدن موجود است.

در زخم های بدون عارضه می تواند تا ۷ روز روی زخم بماند.

قسمت حامل محصول از فیلم پلی اورتان شفاف و قابل تنفس ساخته شده است.

قسمت چسب محصول از چسب جاذب هیدروکلوئیدی ساخته شده است.

هیچ ماده یا ترکیبات مشتق شده حیوانی شناخته شده یا محتمل برای ایجاد تحریک یا واکنش های آلرژیک مانند کلوفونیوم و مشتقات آن در محصول استفاده نشده است.

 

HYDROTULE (پوشش توری هیدرو اکتیو)

استریل، آماده استفاده در بسته های تکی.

پانسمان گاز هیدرو اکتیو برای درمان زخم های اتروماتیک نشان داده شده است.

برای درمان زخم های سطحی حاد و مزمن مناسب است.

هنگامی که ماده غیر فعالی که در محصول جذب می شود با مایع زخم ترکیب می شود به ژل تبدیل می شود و در نتیجه محیط زخم مرطوبی ایجاد می کند که اثر آن تسریع در بهبود زخم است.

ماده آغشته شده به زخم نمی چسبد. حاوی پترولاتوم، کاپریلیک/کاپریک/میریستیک/تری گلیسیرید استئاریک، صمغ سلولزی (سدیم کربوکسی متیل سلولز)، بیس دی گلیسریل پلی اسیل دیپات-۲، ایزواستئاریل دی گلیسریل سوکسینات، گلیسریل استئارات، گلیسریدهای هیدروژنه نارگیل است.

 

تغلیظ کننده اکسیژن

تغلیظ کننده اکسیژن یک دستگاه الکترونیکی است که اکسیژن را بدون وقفه با لمس یک دکمه، در صورت نیاز و در صورت نیاز فراهم می کند. اکسیژن ساز فشرده ۵۲۵ هوای اتاق را گرفته، اکسیژن را از سایر گازها جدا می کند و اکسیژن با غلظت بالایی را به بیمار می دهد. اگرچه تغلیظ کننده اکسیژن هوای اتاق را فیلتر می کند، اما بر میزان طبیعی اکسیژن اتاق تأثیری نخواهد داشت.

 

دستگاه تنفسی BIPAP

این دستگاهی است که توسط بیمارانی که به دلیل نارسایی تنفسی نیاز به اکسیژن درمانی طولانی مدت دارند استفاده می شود. این دستگاه ها اکسیژن هوای محیط را فیلتر کرده و از طریق کانول بینی یا ماسک به بیمار می دهند.

بیشتربدانید:پرستاری در منزل شمال تهرانسونداژ در منزلسونداژ در منزل شمال تهرانتعویض سوند در منزل تهرانهزینه تعویض سوند در منزل

نبولایزر بخار

به طور کلی در کودکان زیر ۲-۳ سال ترجیح داده می شود. همچنین می تواند در کودکان زیر ۴-۵ سال و در کودکان بزرگتر که نمی توانند روش های دیگر را انجام دهند ترجیح داده شود.

دستگاه‌های نبولایزر کمپرسور، که ما آنها را نبولایزر جت می‌نامیم، برای تجویز دارو در کودکان استفاده می‌شوند. نبولایزرهای اولتراسونیک ترجیح داده نمی شوند. این دارو با دهانی یا ماسک صورت تجویز می شود.

قبل از دادن دارو با نبولایزر باید موها را با کلاه یا کلاه بپوشانید تا دارو به فولیکول های مو آسیب نرساند و از عینک مخصوص کودکان یا عینک شنا برای محافظت از چشم استفاده شود. اگرچه در مصرف کوتاه مدت داروها مانند ۱ سال هیچ عارضه ای مشاهده نمی شود، اما در صورت مصرف طولانی تر به فولیکول های مو و چشم آسیب می رساند. از آنجایی که میزان مصرف این داروها مشخص نخواهد بود، رعایت نکات احتیاطی از همان ابتدا مفید است.

 

تخت بادی

این سیستم به عنوان سه خروجی هوای مستقل در واحد موتور و سه ورودی هوای مستقل در یونیت بستر تعریف می‌شود و عبارت است از جابجایی هوای داخل سلول‌های روی بستر در بازه‌های زمانی معینی مستقل از یکدیگر. به این ترتیب ایده آل ترین کنترل فشار در قسمت هایی از بدن که با تشک در تماس هستند به دست می آید.

تخت های هوای سیستم لوله ای شناخته شده با سیستم A+b «یک ورودی یک خروجی» کار می کنند.بر خلاف این سیستم ها، BHY 30 با سیستم A+b+C کار می کند، مهمترین مزیتی که برای کاربر و بیمار فراهم می کند این است. کارایی و حداکثر حفاظت تا مرحله چهارم زخم فشاری معنی دارد.

تخت‌های لوله‌ای با سیستم A+b (سیستم‌های روکش تشک A+b) به عنوان محافظ فقط در زخم بستر مرحله اول و دوم و بیماران گروه کم خطر استفاده می‌شود. حتی برای تخت هایی که به عنوان محافظ استفاده می شود توصیه می شود.مهم ترین دلیل این امر این است که ساختار پوست هر فرد و میزان خطر تشکیل زخم فشاری متفاوت است و زخمی که باید تشکیل شود در مراحل مختلف در هر فردی مشاهده می شود.