اجاره تجهیزات پزشکی شبانه روزی

اجاره تجهیزات پزشکی شبانه روزی؛ مراقبت در منزل بخش مهمی از خدمات بهداشتی است. مراقبت در منزل فرآیندی از تولد تا مرگ است. منطقه ای را ایجاد می کند که می تواند در هر مرحله از زندگی خدمات مورد نیاز را ارائه دهد. این یک سیستم مداوم در کشورهای توسعه یافته در سراسر جهان است. همچنین قابل جبران است. این سرویسی است که در سال های اخیر به ویژه در کشور ما در حال توسعه است. وزارت بهداشت نیز در این زمینه مطالعات مهمی دارد.

مناطق خدماتی در مراقبت از منزل

در محدوده خدمات مراقبت در منزل، بسیاری از خدمات ارائه شده در بیمارستان می توانند در منزل نیز ارائه شوند. پزشکان همه شاخه ها می توانند معاینات مراقبت در منزل را انجام دهند. مثلا؛ معاینات پزشک خانگی، خدمات آزمایشگاهی در منزل، خدمات تصویربرداری مانند اکو، EKG و اشعه ایکس ارائه می شود. خدمات اجاره و فروش تجهیزات پزشکی نیز در دسترس است و ارائه خدمات پرستاری. ارائه خدمات مراقبتی به بیماران نیازمند مراقبت است. بسیاری از خدمات تشخیصی، درمانی و توانبخشی مانند خدمات فیزیوتراپی را می توان در منزل ارائه کرد.

نکته مهم در اینجا تعیین صحیح نیازهای بیمار است. علاوه بر این، ممکن است ارائه خدمات هدفمند در راستای این نیازها باشد.

  خدمات مورد نیاز برای این نیازها

قبل از اینکه بیمار از بیمارستان مرخص شود یا در خانه است، یک پرستار مدیر ویزیت می شود. در این ویزیت که سرویس شناخت نام دارد، وضعیت بالینی بیمار مشخص می شود. برنامه ریزی شده است که چه نوع خدماتی مطابق با انتظارات بستگان بیماران ارائه شود. مثلا؛ خدمات پرستاری یا کمک مراقبتی مانند رفع تنها نیازهای اجتماعی بیمار قابل ارائه است. در فرآیندهای زیر با هماهنگی بیمار ادامه می یابد.

هنگامی که بیمارانی که در خانه به آن ها خدمات مراقبت در منزل داده می شود نیاز به دستگاه های پزشکی دارند، تمام دستگاه ها و تجهیزات پزشکی زیر فروخته یا اجاره می شوند.

پالس اکسی متر

تخت بیمار، تشک بادی

ویلچر، واکر

کوموت

تغلیظ کننده های اکسیژن

لوازم مراقبت از زخم

آسپیراتور

لوازم تخت خواب (میز ناهار خوری، کشش و …)

تجهیزات اکسیژن (بسته های اکسیژن ۱۰، ۵، ۲ لیتری)

ماسک تنفسی (CPAP، BIPAP)

نبولایزر (برای رطوبت ساز و کاربردهای دارویی)

قطب های IV

پمپ های مایع تزریقی

فشارسنج، دماسنج، گلوکومتر

انواع لوازم پزشکی لازم برای مراقبت در منزل…

مرکز مراقبت در منزل مهر آوران نوین به همراه پرسنل مجرب مراقبت از بیمار، لوازم و تجهیزات پزشکی مناسب برای نیازهای شما در فرآیند مراقبت از بیمار را ارائه می دهد.

تجهیزات پزشکی و خدمات مواد ما؛

تعیین لوازم، تجهیزات و مواد مصرفی پزشکی برای استفاده مطابق با برنامه درمانی و مراقبتی بیمار

مناسب ساختن محیط خانه برای نصب تجهیزات

نصب تجهیزات در منطقه مناسب برای استفاده و آزمایش عملکرد آن

ارائه آموزش استفاده به بستگان بیمار یا افراد مرتبط

نگهداری منظم تجهیزات پزشکی در حین استفاده

ارائه پشتیبانی فنی تجهیزات ۷ روز / ۲۴ ساعته

ارائه تجهیزات برای اجاره یا فروش، به صورت اختیاری

تجهیزات تحت پوشش خدمات؛

لوازم فیزیوتراپی

مانیتورها و دستگاه های اندازه گیری

پشتیبانی از اکسیژن

دستگاه های پشتیبانی تنفسی

تخت و لوازم جانبی بیمار (ساده / برجسته)

تخت بادی

ویلچر

واکرها

آسپیراتورها

نبولایزرها

دستگاه های CPAP

دستگاه های BPAP

پالس اکسی متر

پمپ های مایع تزریقی و روده ای

لوازم مراقبت از زخم

فشار خون و گلوکز سنج

محصولات مراقبت و درمان مادر و نوزاد در خدمت شماست.

سایر لوازم پزشکی

خرید و اجاره تجهیزات پزشکی برای استفاده در منزل

بیماران و بستگان آنها ممکن است برای اطمینان از آسایش بیمار در طول فرآیندهای بیماری در خانه و انجام درمان بدون وقفه به برخی از وسایل و تجهیزات پزشکی نیاز داشته باشند. ما به عنوان مرکز مراقبت در منزل NF، مناسب ترین راه حل های جایگزین را در این زمینه ارائه می دهیم. ما ارزیابی‌های شخصی‌سازی شده برای دستگاه‌های پزشکی و مواد مصرفی مورد نیاز در طول بازدید از منزل خود انجام می‌دهیم.

آنچه بیماران ما برای استفاده کوتاه مدت یا میان مدت نیاز دارند

تخت بیمارستان،

سیلندر اکسیژن،

تغلیظ کننده اکسیژن و

توصیه می کنیم به جای خرید تجهیزاتی مانند ماسک تنفسی، آنها را اجاره کنید. ما حمل، نصب و نگهداری تجهیزات پزشکی خریداری شده یا اجاره شده را بر عهده داریم.

شما می توانید خانه و محل کار خود را به دلیل بیماری همه گیر و موارد مشابه ضد عفونی کنید.

وسایل پزشکی، مواد مصرفی پزشکی، ابزار و تجهیزات درمانی، ارتز، پروتز چیست؟

دستگاه پزشکی: انواع ابزار، تجهیزات، ابزار، دستگاه، دستگاه، لوازم جانبی یا سایر مواد برای استفاده شخصی که در آیین نامه تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت تعریف شده است.

مواد مصرفی پزشکی: مواد پزشکی هستند که در تعریف پروتز و ارتز گنجانده نشده اند و به تنهایی باعث بهبودی نمی شوند و برای یک بار یا تعداد محدودی برای اهداف تشخیص، درمان و نگهداری استفاده می شوند.

ابزار و تجهیزات شفا: وسایل پزشکی هستند که در تعریف پروتز و ارتز نمی گنجند، اما به خودی خود دارای ویژگی شفابخشی هستند.

ارتزها: اینها وسایل پزشکی هستند که برای جلوگیری از از دست دادن عملکرد مادرزادی یا اکتسابی یا نارسایی در اندام یا حمایت یا محافظت از یکی از اعضای بدن استفاده می شوند.

پروتز: این وسایل پزشکی برای انجام عملکرد آن اندام یا اندام ها و/یا ایجاد یکپارچگی بینایی بدن در از دست دادن کامل یا جزئی یک یا چند عضو بدن به دلایل مادرزادی یا بعدی است.

تامین پزشکی

تامین ملزومات پزشکی در درمان بستری چگونه مورد استفاده قرار می گیرد؟

نحوه استفاده از تهیه و پرداخت ملزومات پزشکی در درمان سرپایی چگونه است؟

کمک های بصری تجویز شده (عینک و فریم، لنزهای تماسی)؛ از موسسات بینایی سنجی طرف قرارداد با موسسه ما تهیه می شود. هزینه های مواد مذکور توسط موسسه به مرکز بینایی سنجی پرداخت می شود.

دستگاه های پزشکی برگشت داده شده توسط موسسه؛ افراد موظفند با گزارش هیات سلامت به ادارات کل تامین اجتماعی استان ها مراجعه کنند و در صورت داشتن موجودی دستگاه در اختیار فرد قرار می گیرد. در صورتی که موسسه در انبار نداشته باشد توسط افراد تامین می شود و هزینه ها بر اساس گزارش بهداشتی، نسخه، فاکتور و سایر مدارک درخواستی طبق قوانین موسسه به آنها پرداخت می شود.

 

سایر لوازم پزشکی تجویز شده؛ توسط افراد ارائه می شود و هزینه ها در چارچوب قانون بر اساس گزارش بهداشتی، نسخه، فاکتور و سایر مدارک درخواستی به آنها پرداخت می شود.

لوازم پزشکی در محدوده دستگاه مرجوعی چیست؟

تدارکات پزشکی ارائه شده در مقابل تعهد، مشروط بر اینکه به افرادی که از مزایای بهداشتی سازمانی بهره مند می شوند، بازگردانده شود.

الف) دستگاه های تهویه مکانیکی غیر تهاجمی (CPAP، Auto CPAP، BPAP، BPAP-S، BPAP S/T، BPAP S/T AVAPS، ASV)،

ب) دستگاه های اکسیژن درمانی با قطعات طولانی مدت یا قابل حمل در خانه (تغلیظ کننده اکسیژن، لوله و سر اکسیژن، دستگاه های اکسیژن درمانی با قطعات قابل حمل)

ج) ونتیلاتور خانگی،

د) ویلچر با باتری.

د) منبع تغذیه بدون وقفه برای هواکش خانگی

آیا تمدید لوازم پزشکی نیاز به زمان دارد؟

برای تجدید برخی از پروتزها و ارتزهای تعیین شده توسط موسسه، دوره های خاصی باید طی شود. ارتزها و پروتزهای دارای دوره تمدید و دوره تجدید آنها در بیانیه عملکرد بهداشت منتشر شده توسط موسسه ما و ضمایم آن مشخص شده است. قبل از این دوره ها، ملزومات پزشکی مذکور تمدید نمی شود. اما لوازم پزشکی منقضی شده که برای کودکان در سن رشد و تکامل ضروری تشخیص داده می شود، طبق مقررات SUT قبل از زمان خود تجدید می شوند، مشروط بر اینکه مواد به دلیل رشد و تکامل قابل استفاده نباشد. از کودک و نیاز به تمدید دارد، مشروط بر اینکه مستند به گزارش هیئت بهداشت باشد.

علاوه بر این، اگر نگهداری و تعمیر مواد برای بزرگسالان امکان پذیر نباشد، مطابق با مفاد SUT قبل از زمان آن تمدید می شود، مشروط بر اینکه مستند به گزارش هیئت بهداشت باشد که قابل استفاده نیست و نیاز به تمدید شود.

ضمناً در صورتی که دستگاه های مرجوعی توسط مؤسسه دارای گزارش هیأت بهداشتی مبنی بر خرابی یا غیرقابل استفاده شدن آنها قبل از پایان عمر مفید باشد، امکان تمدید آنها قبل از تاریخ انقضا وجود دارد.

 

بیشتربدانید؛–سونداژ در منزل شمال تهراننگهداری از سالمند در تهرانتزریقات نیاوراندکتر در منزل شمال تهرانسونداژ در منزلتعویض سوند در منزل تهران

اصول لوازم پزشکی چگونه تنظیم شده است؟

مقررات مربوط به ملزومات پزشکی ارائه شده به بیمه شدگان بیمه سلامت عمومی و افراد تحت تکفل آنها و تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در بند سوم ابلاغیه اجرای سلامت (SUT) که مطابق با قانون بیمه های اجتماعی و بیمه سلامت عمومی منتشر شده است، درج شده است.

تعمیر و نگهداری در تجهیزات پزشکی

تعمیر و نگهداری دو اصطلاح بسیار مهم در زمینه مدیریت دارایی هستند. اصطلاحاتی که ذکر کردیم نه تنها در مورد وسایل پزشکی (تعمیر موتور سوراخ کننده ارتوپدی، تعمیر موتور برش و غیره) بلکه در مورد تمام دستگاه ها و تجهیزاتی که عمری در زندگی ما دارند نیز صدق می کند.

 

در واقع، هدف نهایی تعمیر و نگهداری یکسان است:

برای دستیابی به بیشترین عمر مفید برای دستگاه و تجهیزاتی که استفاده می کنیم.

 

تفاوت بین تعمیر و نگهداری چیست؟

تعمیر اقدامی است که ما برای بازگرداندن یک دستگاه به شرایط عملکرد مناسب انجام می دهیم. به عبارت دیگر، برای این است که دستگاه پس از نقص عملکرد دوباره کار کند. از سوی دیگر، تعمیر و نگهداری، اقدامات پیشگیرانه ای است که هم برای افزایش عمر دستگاه و هم به حداقل رساندن وضعیت خرابی اعمال می شود.

 

نقش واحدهای زیست پزشکی در بیمارستان ها در تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی

با توسعه فناوری ها در تجهیزات پزشکی، تعداد دستگاه های الکترونیکی در بیمارستان ها افزایش یافته است. وجود محصولاتی که نیاز به خدمات فنی و به عبارتی محصولات زنده دارند، امروزه جایگاه واحدهای زیست پزشکی در بیمارستان ها را به نقطه مهمی رسانده است.

 

وظایف بخش‌های بیومدیکال در بیمارستان‌ها ممکن است اشتباه گرفته شود. برخی از بیمارستان ها معتقدند که بخش بیومدیکال صلاحیت و اختیار تعمیر کلیه تجهیزات پزشکی را دارد. گاهی اوقات، واحدهای زیست پزشکی ممکن است در معرض فشار بیمارستانی برای تعمیر دستگاه با منابع در دسترس قرار گیرند، زیرا ممکن است هنگام ارسال آن به سازنده، هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد.

 

وظایف واحدهای زیست پزشکی در بیمارستان ها چیست؟

در تهیه مشخصات فنی تجهیزات پزشکی که برای ورود به مؤسسه در نظر گرفته می شود و در پذیرش معاینه تجهیزات پزشکی خریداری شده اظهار نظر کند. برای ارائه پیگیری فرآیند دستگاه های تضمین شده.

کالیبراسیون دوره ای دستگاه های پزشکی در حال استفاده و نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه این دستگاه ها.

نگهداری سوابق با همراهی مراحل دمو، نصب، نگهداری و کالیبراسیون تجهیزات پزشکی.

برای اطمینان از به روز نگه داشتن موجودی قطعات یدکی، موجودی تجهیزات پزشکی و کلیه اطلاعات مربوط به دستگاه ها.

ثبت استفاده از وسایل پزشکی با آموزش پرسنل مربوطه.

انجام اقدامات لازم برای محافظت از بیماران و کارکنان در برابر اثرات مضر وسایل پزشکی، نظارت بر عملکرد کارآمد و مطابق با هدف آنها. برای اطمینان از پیگیری حوادث تجهیزات پزشکی و اجرای برنامه های تحقیق / توسعه بر روی تجهیزات پزشکی.

انجام بررسی های لازم برای اطمینان از استفاده کاربر از دستگاه های مربوطه مطابق با استانداردها و به گونه ای که سلامت کارمند و بیمار را تهدید نکند و از مواد مناسب در آن استفاده شود. مکان مناسب

پیگیری دستگاه های معیوب، حصول اطمینان از پیگیری فرآیندهای خروج و برگشت از موسسه.

واحدهای بیومدیکال در بیمارستان ها فقط می توانند تعمیر و نگهداری و مینی تعمیرات دستگاه را طبق دستورالعمل سازنده انجام دهند.

 

چرا واحدهای زیست پزشکی نمی توانند دستگاه ها را در بیمارستان ها تعمیر کنند؟

پس از تولید، دستگاه های پزشکی الکتریکی باید تحت آزمایش های ایمنی الکتریکی EMC و LVD مطابق با مقررات ISO 13485 و CE قرار گیرند. در این تست ها، سازنده تضمین می کند که تمام قطعات دستگاه در طول عمر دستگاه تغییر نخواهند کرد.

 

به عبارت دیگر، تعویض مدار یا قطعه ای در دستگاه با بالا بودن هزینه تعویض قطعه از سوی سازنده، برای ایمنی بیمار و کاربر بسیار خطرناک است. در عین حال، هنگام تعویض قطعه یدکی که برای شرایط عملکرد دستگاه مناسب نیست، ممکن است آسیب بیشتری نسبت به معمول به دستگاه وارد شود.

 

به عنوان مثال، سیستم های موتور جراحی ارتوپدی در یک اتوکلاو بخار ۱۳۴ درجه سانتیگراد قرار می گیرند تا قبل از هر عمل استریل شوند. به عبارت دیگر تمامی قطعات دستگاه الکتریکی باید در برابر این دما مقاوم باشند. اگر واحدهای زیست پزشکی از این جزئیات صرف نظر کنند و برای صرفه جویی در هزینه کمتر، قطعه یدکی با کیفیت پایین تری را جایگزین کنند، ممکن است دستگاه آسیب بیشتری ببیند.

 

علاوه بر این، طبق استاندارد ، دستگاه های پزشکی الکتریکی باید پس از هر بار تعمیر تحت آزمایش جریان نشتی و عایق قرار گیرند.

 

اشخاص یا مؤسساتی که خدمات فنی را طبق استاندارد ISO  ارائه می کنند، باید رویه های زیر را برای تأیید فرآیندهای خدمات فنی مستند کنند.

 

معیارهای تعریف شده برای بررسی و تصویب فرآیندها؛

صلاحیت تجهیزات و صلاحیت پرسنل؛

استفاده از روش ها، رویه ها و معیارهای پذیرش خاص؛

تکنیک های آماری موجه برای اندازه نمونه، در صورت لزوم.

شرایط لازم برای ثبت نام

تأیید مجدد از جمله معیارهای تأیید مجدد؛

تصویب تغییرات در فرآیندها.

 

ارزیابی بلوک تعمیر و نگهداری در تجهیزات پزشکی

مهندسان زیست پزشکی نقش عمده ای در توسعه تجهیزات پزشکی ایفا می کنند. اما برای اینکه مهندس زیست پزشکی بتواند یک دستگاه الکتریکی را تعمیر کند، لازم است از مرکز تولید دستگاه مربوطه آموزش ببیند و تست های ایمنی الکتریکی اجباری را در بیمارستان ارائه دهد.

 

با توجه به وجود صدها دستگاه مختلف پزشکی در بیمارستان ها، امکان تسلط واحدهای زیست پزشکی بر فرآیند تولید تمامی دستگاه ها وجود ندارد. حتی در صورت تسلط بر کل فرآیند، نادیده گرفتن تست های ایمنی که باید پس از تعمیر انجام شود، می تواند خطرات بسیار جدی را به دنبال داشته باشد.

 

وظیفه اصلی واحدهای زیست پزشکی اطمینان از عملکرد سالم و ایمن دستگاه از زمان خرید تا پایان چرخه عمر دستگاه است.

 

محصولاتی مانند سیستم های موتور جراحی ارتوپدی با هزینه های سرمایه گذاری بالا. برای سلامتی بیمار/کاربر و برای اینکه بیمارستان با هزینه های غیر منتظره مواجه نشود، باید در سرویس های مجاز تعمیر شود.

 

مروری بر ادبیات دستگاه های پزشکی

ادبیات همه نوشته ها و آثاری است که در هر شاخه ای از علم نوشته شده است. در این مقاله، به‌ویژه افراد با تجربه که تازه وارد این حرفه شده‌اند یا تازه وارد دستگاه‌های پزشکی شده‌اند، نکات مختصری برای مرور ادبیات دستگاه‌های پزشکی خواهند یافت.

بیشتربدانید:تزریقات در منزل شمال شرق تهرانتزریقات در منزل زعفرانیهویزیت پزشک در منزل غرب تهراناعزام پزشک به منزل شبانه روزیبهترین مرکز پرستار کودک در تهران

مطالعه مرور ادبیات چیست و چگونه انجام می شود؟

مرور ادبیات یکی از اولین گام هایی است که نه تنها در مطالعات دانشگاهی بلکه در هر زمینه نوآوری برداشته می شود. گاش این فرآیند را به عنوان جستجوی عمیق و سیستماتیک برای و شناسایی هر چه بیشتر مطالعات منتشر شده در مورد یک موضوع خاص تعریف کرد.

 

قبل از شروع جستجوی منابع، اگر متوجه شوید که کدام کلمات کلیدی توسط شرکت شما برای دستگاه شما تعیین و تخصیص داده شده است، استفاده موثر از زمان برای شما مفید خواهد بود. اگر پس از تایپ کلمات مربوطه در بخش جستجوی سایت‌هایی که امکان اسکن منابع را فراهم می‌کنند، نتایج را بر اساس محدوده تاریخی که مشخص کرده‌اید فیلتر کنید، مطالعات ادبیات دستگاه خود را به ترتیب مشاهده خواهید کرد.

 

چگونه می توانید ارتباط آن را بدون خواندن تمام آثار ادبی فهرست شده درک کنید؟

*اگر حوزه کاربرد متفاوت باشد، می توان کار را مستقیماً حذف کرد.

*در صورت مناسب بودن منطقه کاربرد، نقش دستگاه پزشکی در مطالعه قابل بررسی است. (به عنوان محصول اصلی استفاده می شود یا به عنوان محصول کمکی؟)

*در مطالعه بر روی کدام ویژگی های دستگاه پزشکی تمرکز شده است.

*آیا این فوکوس از نظر عملکردی در استفاده فعلی مناسب است؟ (به عنوان مثال: اگر ابزار دستی مورد استفاده در مطالعه بزرگتر از محل استفاده در بدن انسان باشد، اگر تصمیم گرفته شود که نمی توان آن را در مفهوم کاربردی به کار برد، مطالعه ممکن است حذف شود).

*اگر دستگاه پزشکی مورد مطالعه برای یک دستگاه معادل قابل استفاده باشد و از نظر عملکرد یک محصول به روز باشد، آیا می توان آن را در زمینه تجزیه و تحلیل ریسک، بهبود رضایت مشتری یا عملکرد مجددا ارزیابی کرد؟ این استعلام ها قابل انجام است.

 

نکته تسهیل کننده برای جستجوی ادبیات در دستگاه های پزشکی

استفاده زیاد از کلمات لاتین هنگام بررسی ادبیات، گاهی اوقات می تواند برای مهندسان Quality یا R&D برای درک و مطابقت کلمات چالش برانگیز باشد. در مواردی که ترجمه کار نمی کند، رایج ترین روشی که به عنوان ACF استفاده می کنیم، جستجوی کلمه لاتین و بررسی تصاویر است. اسکن تصاویر می تواند پاسخ سریعی در مورد منطقه برنامه بدهد. مهم نیست که چقدر کلمات خارجی وجود دارد، پس از میانگین ۵-۶ بررسی ادبیات، روند بررسی مطالعات برای کارمند آسان تر می شود.

ما به عنوان خانواده خدمات بهداشتی و مراقبتی خانگی مهرآوران نوین،  خوشحالیم که تهران در خدمت شما هستیم تا از خدمات  اجاره و فروش تجهیزات پزشکی بهره مند شوید. ما به عنوان خانواده مهرآوران نوین، انواع روش‌های اجاره و فروش دستگاه‌های پزشکی  را که بیماران نیاز دارند،  به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

برای اجاره و فروش تجهیزات پزشکی می توانید به موسسه ما اعتماد کنید  . تیم حرفه ای ما   یک موسسه معتبر در بخش پزشکی و عمدتاً در  فروش و اجاره دستگاه های پزشکی و الکترونیکی است. ما سال ها راه حل های موثری را برای مراقبت شخصی ارائه می دهیم و صنعت اجاره تجهیزات پزشکی را  با لوازم آرایشی، بهداشت شخصی، محصولات کودک، رژیم غذایی و غیره ترکیب می کنیم.  با خدمات اجاره تجهیزات پزشکی  ، نیازهای درمانی بیماران در زمینه مورد نیاز آنها به سرعت، مطمئن و آسان برای شما برآورده می شود.

 

ماموریت ما این است که مسیر بیمار را به سمت بستری شدن در بیمارستان یا توانبخشی تا حد ممکن آرام و راحت کنیم و همراه با دقت و حرفه ای بودن، مفیدترین محصولات را برای درمان علائم یا حمایت از درمان ارزیابی کنیم.

 

کارکنان مجرب ما با سالها تجربه در این صنعت، در انتخاب بهترین محصولات موجود در بازار که برندهای آن شهرت دارند و در میان معروف ترین ها هستند، برای شما فراهم میکنن. ما به عنوان خانواده مهرآوران نوین خدمات مراقبتی و بهداشتی در منزل، خرسندیم که هر زمان که در رابطه با اجاره و فروش تجهیزات پزشکی به ما نیاز داشته باشند، در کنار شما بیماران گرامی هستیم.

 

اجاره تجهیزات پزشکی

فروش تجهیزات پزشکی و پزشکی نسبت به روش اجاره بسیار گران است. ما به عنوان خانواده مهرآوران نوین،  راحتی در فرآیند اجاره دستگاه های پزشکی برای شما فراهم می کنیم  تا بار هزینه را از طرف بیماران خود کاهش دهیم.

 

اجاره به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه بسته به نیاز بیمار در دسترس است. دستگاه های پزشکی  اجاره شده  توسط پرسنل مجرب ما نصب می شود و با پایان یافتن وابستگی بیمار به دستگاه، تیم ما  می آید و بدون اینکه شما را خسته کند ، دستگاه پزشکی  اجاره شده را پس می گیرد.

 

اجاره دستگاه پزشکی پندیک  همواره در جهت رفاه و آسایش افرادی است که به دنبال موثرترین و معتبرترین راه حل های علمی برای پیشگیری و درمان مشکلات سلامتی هستیم. هدف این است که به بیمار کمک شود تا به بهترین شکل ممکن و با آسایش لازم با شرایط خود کنار بیاید. یکی از خدمات پیشرو ما، امکان درخواست اجاره دستگاه های پزشکی و الکترو پزشکی طراحی شده برای کسانی است که می خواهند از بیمار برای درمان علائم یا استفاده کوتاه مدت از تجهیزات یا تجهیزات برای حمایت از درمان حمایت کنند.

بیشتربدایند:نگهداری سالمند و کودکهزینه پزشک در منزل تهرانویزیت دکتر در منزلاعزام پزشک درمنزلاعزام پزشک به منزل

اجاره تجهیزات پزشکی ممکن است برای کسانی مناسب باشد که می خواهند به یکی از اعضای خانواده به شیوه ای حرفه ای کمک کنند، حتی در خانه. استفاده از تجهیزات پزشکی مورد نیاز در خانه، راحتی زیادی را برای شما فراهم می کند. زمانی که نیاز به اجاره تجهیزات پزشکی  در استانبول  برآورده شود، برای مثال، می توان یک اتاق خصوصی مجهز به امکانات رفاهی لازم برای اقامت کوتاه مدت در بیمارستان ترتیب داد. پس از نصب دستگاه های پزشکی ما، اطلاعات لازم در مورد دستگاه به افرادی که از بیمار مراقبت می کنند داده می شود و نحوه استفاده از دستگاه به آنها آموزش داده می شود. در صورت بروز هر گونه موقعیت منفی یا شکایت، می توانید با ما خانواده مهرآوران نوین تماس بگیرید و درخواست کمک لازم را داشته باشید.