بهترین مرکز پرستار کودک در تهران

بهترین مرکز پرستار کودک در تهران؛ خدمات مهرآوران که توسط والدین برای پاسخ به معمای مراقبت از کودک ایجاد شده است، راه حل های انعطاف پذیر و پاسخگو را در هر لحظه از زندگی کودک، از بدو تولد ارائه می دهد.

مراقبت از کودک گاه به گاه یا نگهداری منظم از کودک، در طول روز یا عصر، هنگام خروج از مهد کودک یا مدرسه، در طول تعطیلات، در طول یک رویداد خاص. خدمات مهرآوران با مراقبت از فرزند (فرزندان) شما با تمام نیازهای شما سازگار است.

 

 

مراقبت از کودک: چگونه کار می کند؟

نیاز به مراقبت از کودک

ما نیازهای شما را با هم تعریف می کنیم

مراقبت از کودک در خانه

شما با مهرآوران خود آشنا می شوید

از فرزند خود مراقبت کنید

ما تمام مراحل اداری را انجام می دهیم

مراقبت از کودکان خانگی ساده

شما زندگی خود را برای لذت بردن از فرزندانتان ساده می کنید

 

راه حل های مراقبت از کودک در منزل

اکثر والدین برای یافتن راه حلی کارآمد که بهترین مراقبت را برای فرزندانشان فراهم کند، تلاش می کنند. در اینجا لیستی از راه حل های مختلف ارائه شده توسط خدمات مهرآوران برای حمایت موثر از شما آمده است.

 

پرستار بچه

اگر به دنبال مراقبت های گاه به گاه از کودک در طول روز یا عصر هستید، پیشنهاد می کنیم از خدمات پرستار کودک ما استفاده کنید. ما پرستاران مجرب و قابل اعتمادی را در اختیار شما قرار می دهیم که تا زمان ورود شما از فرزندان شما مراقبت خواهند کرد. شما فقط خوشحال خواهید شد!

 

مراقبت از کودک در منزل

 

والدین

به دلایل زیادی (حرفه ای، شخصی یا سازمانی) به کسی نیاز دارید که از فرزندانتان مراقبت کند: صبح، ظهر، عصر، یک یا چند بار در هفته؟ خدمات والدین ما برای شماست. با این راه حل، خدمات قابل اعتمادی را با یک پرستار کودک مورد اعتماد تضمین می کنید. خدمات مهرآوران، در این زمینه، در صورت لزوم، جایگزینی را برای شما فراهم می کند.

 

 

روزهای خاص

آیا به دنبال راه حل مراقبت از کودکان روزهای خاص هستید؟ و چه چیزی بیشتر، مراقبت از کودکان هوشمند، غنی شده با فعالیت های سرگرم کننده، کمک به رشد کودک! آژانس های ما روزهای خاص را ارائه می دهند. کودک این لذت را خواهد داشت که هر روز خاص  یک کارگاه آموزشی متفاوت انجام دهد که با تأمل و تمرین با موضوعاتی مانند آشپزی، تئاتر، انگلیسی، آرامش، محیط زیست مشخص شده است.

 

پرستار بچه و کمک خانه

شما به یک راه حل مطمئن برای نوزاد یا دوقلوهای خود نیاز دارید! اما، هنوز پرستار بچه ایده آل را پیدا نکرده اید، یا زمانی برای جستجوی آن ندارید؟ خدمات مهرآوران دارای تاییدیه ایالتی برای مراقبت از کودکان زیر ۳ سال است و می تواند مشخصات مناسب شما را در میان کمک های خانوادگی خود پیدا کند. این راه‌حل به شما حمایتی متناسب با شرایط محیطی کودک را با هزینه‌های وعده‌های غذایی و تغییرات و اجرای فعالیت‌های متنوع متناسب با رشد آن‌ها ارائه می‌کند.

مهرآوران می توانند با در نظر گرفتن وضعیت خانوادگی شما، مراقبت ساده یا مشترک از کودکان را با خانواده دیگری به صورت تمام وقت یا پاره وقت به شما پیشنهاد دهند.

 

مراقبت از کودکان

اگر نمی دانستید، می توانید به راحتی هزینه های خود را با انتخاب مهدکودک مشترک با والدین دیگر جمع کنید. حضانت مشترک در خانه خانواده انجام می شود. فراتر از یک مزیت مالی، این راه حل به فرزند شما اجازه می دهد تا در تماس با یک یا چند کودک تکامل یابد. خدمات مهرآوران تشریفات را برای شما انجام می دهد و استخدام انتخابی را برای شما تضمین می کند.

 

هدیه خوب

چه هدیه ای بهتر از کمی وقت آزاد برای والدین جوان در حالی که می دانند فرزندانشان در دستان خوبی هستند؟ مهرآوران را به دوستان و عزیزان خود پیشنهاد دهید تا بتوانند استراحت کنند و از خود مراقبت کنند. ما ۶ بسته متناسب با سن کودک و تعداد ساعات مورد نظر را ارائه می دهیم.

 

مزایای مراقبت از کودک در منزل

  • از فرزند شما در خانه مراقبت می شود (در صورت حضانت مشترک)
  • سخنرانان پس از طی مراحل کامل استخدام (پرونده و مصاحبه) انتخاب می شوند.
  • شما در چارچوب قانونی عمل می کنید، گوینده شما بیمه و اعلام شده است
  • می توانید کمک مالی دریافت کنید

 

سوالات متداول در مورد مراقبت از کودک

هزینه نگهداری از کودکان در منزل چقدر است؟

هزینه مراقبت از کودک به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله تعداد ساعات مراقبت از کودک مورد نیاز، و همچنین نوع قرارداد. یا شما کارفرما (نماینده) هستید یا خدمات مهرآوران کارفرما (ارائه دهنده خدمات) است. پیشنهاد شخصی خود را دریافت کنید.

بیشتربدانید:تزریقات در منزل شمال شرق تهرانتزریقات در منزل زعفرانیهویزیت پزشک در منزل غرب تهراناعزام پزشک به منزل شبانه روزی

چگونه فرزندم را نگه دارم؟

هیچ چیز ساده تر نیست! خدمات پرستار کودکی را که معیارها و خواسته های شما را برآورده می کند و بسته به اینکه نیازهای روز، عصر، چند ساعت یا یک روز کامل را داشته باشید، جستجو و انتخاب می کند.

ما با شما بهترین حالت مراقبت از کودک را انتخاب می کنیم که با نیازهای شما مطابقت دارد و شما را در طول فرآیند (قبل، حین، بعد) همراهی می کنیم.

 

چه کسی از فرزند شما مراقبت خواهد کرد؟

جستجوی یک فرد شایسته در مراقبت از کودکان ظریف است. مراکز  مهرآوران ما در این زمینه متخصص هستند: منبع یابی، انتخاب، مصاحبه، آزمون، سناریو، … و حتی تماس های مرجع. شبکه خدمات مهرآوران ما پاسخگو است، کاملاً به نیازهای شما توجه دارد و به همه شرایط عادت دارد. برای هر نیاز، راه حل آن. مطمئن باشید آژانس های ما می توانند به همه چیز رسیدگی کنند. آنها همچنین می توانند در مورد اهرم های مالی به شما مشاوره دهند.

 

بهترین آژانس مراقبت از کودک کدام است؟

خدمات مهرآوران با بیش از چندین  سال تخصص در این تجارت، در رتبه بندی بهترین برندها در این بخش قرار گرفته است.

اما مهم‌ترین تشخیص مربوط به پرستاران و خانواده‌های آن است

شناخت در سطوح مختلف از طرف خانواده: درک نیازها، سرعت مداخله، شایستگی کارکنان، پاسخگویی و مدیریت حوادث غیرمترقبه.

در سمت پرستار کودک: در دسترس بودن و پاسخگویی، گوش دادن و درک، کیفیت برنامه ها و ماموریت ها، نظارت و پیگیری.

با افتتاح شعبه در نزدیکی شما، شبکه ما متعهد به ارائه خدمات پاسخگو و محلی به شما است.