s/تجهیزات پزشکی شبانه روزی تهران

تجهیزات پزشکی شبانه روزی تهران

تجهیزات پزشکی شبانه روزی تهران؛ به مهرآوران نوین متخصص شما در فروش تجهیزات پزشکی خوش آمدید.

پیش ‌بینی تکامل تعداد افراد وابسته، پیش‌بینی تلاش‌های مالی و انسانی جامعه را برای آنها ممکن می‌سازد. این یک چالش بزرگ برای آینده ما است. بنابراین لازم است پاسخ هایی در مورد زندگی روزمره سالمندان، به ویژه مدیریت وابستگی در خانه ارائه شود.

 

چه تجهیزات پزشکی برای تضمین استقلال سالمندان؟

برای گسترش مراقبت در منزل، مجموعه ای از کمک های فنی، اتوماسیون خانگی و تکنولوژیکی وجود دارد.

 

کمک های فنی برای جبران ناتوانی دائمی:

وسایل کمک سفر: هدف کاهش خطر سقوط است. برای ایجاد تعادل، عصا ضروری است و در نسخه های قابل تنظیم، تاشو، عصایی صندلی و غیره وجود دارد. سپس رولاتورها و قاب های پیاده روی برای سفر ایمن تر وجود دارد. در مورد صندلی های چرخدار و صندلی های صدفی، آنها حداکثر راحتی را با تطبیق با مورفولوژی های مختلف تضمین می کنند. در نهایت، نصب رمپ های دسترسی برای ایمن سازی خانه ضروری است.

 

وسایل کمکی انتقال: اینها به شما امکان می دهند تکیه گاه را تغییر دهید، برای مثال از ویلچر به صندلی. بنابراین میله های گیره یا بالابرها ابزاری قابل اعتماد و کاربردی هستند. دسته های انتقال این امکان را فراهم می کند که فرد را از نقطه ای به نقطه دیگر همراهی کند و در عین حال به توانبخشی او کمک کند. زنجیر بلند کردن بیمار یا برگه انتقال نیز حرکت یک سالمند بی حرکت را تسهیل می کند.

 

سمعک: دستگاه‌های سفارشی، دستیارهای دیجیتالی برای تقویت صدا، یا هدفون‌های بی‌سیم برای لذت بردن از برنامه‌های تلویزیونی: راه‌حل‌های زیادی وجود دارد. علاوه بر این تجهیزات پزشکی مختلف، اشیاء خاصی که آزادانه در دسترس هستند به طور روزانه به سالمندان کمک می کنند: تلفن و ساعت زنگ دار مخصوص افراد کم شنوایی، سیستم های سیگنالینگ و غیره.

 

تجهیزات پزشکی و تجهیزات پزشکی را به صورت آنلاین سفارش دهید

سال‌هاست که در مورد تجهیزات و مواد پزشکی با کیفیت بالا، ما در ایران جزو آدرس‌های مرجع بوده‌ایم. پزشکان، بیمارستان ها، کلینیک ها، موسسات بهداشتی و مراقبتی، همگی از تجربه طولانی ما و انتخاب وسیع تجهیزات با کیفیت بالا بهره می برند. مشتریان ما همچنین از راحتی امکان سفارش در هر زمان از مطب پزشک یا خانه خود قدردانی می کنند.

 

چه مقالات پزشکی رایج باشد و چه برای عمل پزشکی، تجهیزات پزشکی از برندهای معروف را در سایت فروش آنلاین ما پیدا خواهید کرد. مشاوران متخصص ما با پاسخ به تمام سوالات شما در مورد محصولات ما به شما کمک حرفه ای می کنند. برای پاسخگویی به نیازهای متخصصان مراقبت های بهداشتی، محصولات ما برای فروش به دسته هایی مانند پانسمان، تزریق، تشخیص، موارد آزمایشگاهی، اورژانس، ضد عفونی، لباس پزشک و ابزار تقسیم می شوند. ما همچنین مبلمان پزشکی مانند میز معاینه یا صندلی چرخدار را برای بهبود راحتی کارکنان پزشکی و بیماران شما ارائه می دهیم.

امروزه، خرید تجهیزات پزشکی شما از طریق اینترنت به یک عمل رایج بین اکثر متخصصان سلامت تبدیل شده است. نشئه شرکت ها نسبت به سلامت الکترونیک و رشد ابزارهای تکنولوژیکی از دلایل اصلی توسعه این رویه است.

 

در واقع، تجهیزات پزشکی به تمام ابزارهایی اطلاق می شود که امکان تشخیص و درمان مشکلات پزشکی را فراهم می کند. چندین نوع اساسی وجود دارد:

تجهیزات تشخیصی؛

تجهیزات پزشکی؛

تجهیزات درمانی؛

تجهیزات بیمارستانی؛

 

تجهیزات آموزشی پزشکی

به صورت آنلاین در مهرآوران نوین انتخاب گسترده ای از محصولات را برای پزشکان، جراحان، دندانپزشکان ، فیزیوتراپ ها، پرستاران، دانشجویان پزشکی و همچنین برای افراد کشف کنید.

مهر آوران نوین پیشرو در فروش آنلاین تجهیزات پزشکی نه تنها برای حرفه ای ها بلکه برای افراد است. تعهد ما بر اساس کیفیت محصولات و همچنین رعایت چندین استاندارد است.

 

مزایای خرید آنلاین تجهیزات پزشکی شما

شما می توانید به طور خاص در سایت ما با جدید ترین محصولات جدید ارائه شده، کاتالوگ ما و همه محصولات ما و همچنین جدید ترین محصولات جدید در بازار مشورت کنید.

شما می توانید در هر زمان خرید کنید، در حالی که در خانه می مانید و تحویل معمولاً ظرف ۴۸ ساعت پس از سفارش انجام می شود.

دیگر لازم نیست برای خرید تجهیزات خود در صندوق منتظر بمانید یا به فروشگاه ها بروید. خرید آنلاین زمان بسیار بیشتری را برای کاربران اینترنت صرفه جویی می کند. از طریق سایت مهر آوران نوین ما می توانید ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش دهید و خدمات مشتریان برای راهنمایی شما در هنگام خرید در دسترس است.

یک مزیت واقعی برای مشتری با توجه به تحویل محصولات پزشکی حجیم (میز ماساژ، مانیکور درمانی، صندلی تخصصی، چهارپایه و صندلی و …).

مهر آوران نوین یک سایت امن است که دارای پروتکل انتقال کاملا ایمن است، این پوشش رمزگذاری به بازدید کننده اجازه می دهد تا هویت وب سایت را کنترل کند. ما محرمانه بودن و یکپارچگی داده های ارسال شده توسط کاربر را تأیید می کنیم و بنابراین پرداخت ۱۰۰٪ ایمن با را تضمین می کنیم.

همچنین امکان یافتن مطالبی وجود دارد که یافتن آن ها در منطقه شما دشوار است.

 

تولید کنندگان تجهیزات پزشکی ما

مهر آوران نوین محصولاتی را از بزرگترین برندهای بخش پزشکی و غیره توزیع می کند.

ما برای دانش و تجربه آن ها در این زمینه با آن ها همکاری می کنیم، این برندها کارشناسان واقعی هستند که تجارت خود را می شناسند و نوآوری های دائمی خود را برجسته می کنند.

برای فروش و  اجاره انواع تجهیزات پزشکی از مهر آوران نوین کمک بگیرید.

مهر آوران نوین تجهیزات پزشکی منزل را انتخاب و توزیع می کند. متخصص در فروش آنلاین، پلت فرم ما به ما اجازه می دهد تا سفارشات دستگاه های پزشکی را در هر زمان ۲۴ ساعت شبانه روز پردازش کنیم. ما متخصص بهداشت نیستیم. تجارت ما فروش اینترنتی تجهیزات پزشکی و فقط فروش اینترنتی می باشد.

چه یک فرد یا یک متخصص مراقبت های بهداشتی (خدمات پرستاری ، پزشک عمومی یا متخصص) باشید که در مطب خصوصی، در مطب پزشکی، در کلینیک یا بیمارستان کار می کنید، ما هزاران مرجع را برای شما در زمینه تشخیص (خون) انتخاب کرده ایم. مانیتور فشار، الکتروکاردیوگراف، مانیتور علائم حیاتی و اجاره مانیتور پزشکی و غیره)، مواد مصرفی (برگ معاینه، محصولات ضد عفونی و غیره) یا مبلمان پزشکی و غیره. تا بتوانید حرفه خود را انجام دهید یا سلامت خود را با بهترین ابزار و با بهترین قیمت کنترل کنید.

اجاره تخت بیمار

تخت بیمار دارای ویژگی تخت قابل تنظیم با موتور الکتریکی است که مخصوص استفاده افراد بیمار طراحی شده است. اجاره تخت بیمار فرآیند اجاره تخت با ویژگی های مشخص شده برای مدت معین برای بیماران نیازمند است.

 

تخت های بیمار تخت هایی هستند که برای بیمارانی که نیاز به درمان بستری طولانی مدت دارند یا در بستر هستند تولید می شود. ویژگی تخت های بیمار اطمینان از راحتی بیمار و پشتیبانی از روند درمان است. همچنین به جلوگیری از زخم بستر، یکی از بزرگترین مشکلاتی که در بیماران بستری تجربه می شود، کمک می کند.

 

در کدام بیماری ها از تخت بیمار استفاده می شود؟

تخت های بستری برای بیمارانی استفاده می شود که به هر دلیلی در بستر هستند، محدودیت حرکتی دارند و نیاز به درمان بستری دارند.

 

  • در بیماری های مرتبط با فلج یا مشکلات عصبی،
  • بیماری های ستون فقرات، شکستگی لگن،
  • در مراحل پایانی درمان سرطان،
  • در بیماران مبتلا به COPD یا کسانی که نیاز به حمایت ریوی و تنفسی دارند،
  • بعد از جراحی های بای پس

 

هنگام خرید تخت برای بیمار چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

هنگام خرید تخت بیمار باید با توجه به ویژگی های تخت بیمار انتخاب صحیحی انجام شود. تخت ها با توجه به بیماری ها با ویژگی های بسیار متفاوت تولید می شوند.

 

در دو طرف تخت بیمار باید نرده هایی وجود داشته باشد تا از افتادن بیمار جلوگیری شود. به لطف این محافظت ها، ایمنی بیمار تضمین می شود.

 

به منظور ایجاد فرم ارگونومیک به پشت، کمر و پاهای بیمار، تختی متشکل از بخش هایی با دکمه های برقی قابل تنظیم ترجیح داده شود. به این ترتیب می توان به بیمار حالت نشسته داد تا غذا بخورد و یا قسمت های پایینی را تنظیم کرد تا پای او راحت شود.

زیر تخت بیمار باید چرخ داشته باشد تا بتوان آن را به محل مورد نظر منتقل کرد.

خواص بهداشتی و ضد باکتریایی برای بیماران بستری در بیمارستان که بیشتر مستعد عفونت هستند بسیار مهم است. زیرا عفونت های موجود یا زخم بستری که ممکن است بعداً در چنین بیمارانی ایجاد شود، باعث ایجاد مشکل در روند درمان بیمار می شود.

ابعاد تخت باید با توجه به اندازه اتاقی که تخت در آن قرار می گیرد و قد / وزن بیمار تعیین شود. پس از قرار دادن تخت، باید توجه ویژه ای به گذاشتن اتاق برای بستگان بیمار/بیمار در اتاق شود.

 

 

اجاره یا خرید تخت بیمارستانی

برای پاسخ به این سوال باید به دلایل استفاده از تخت بیمار نگاه کرد و در این راستا امکان سنجی انجام داد. در صورت شکستگی یا استفاده بیمار از ۳ تا ۵ ماه، بهتر است تخت بیمارستان را برای استفاده در منزل از یک شرکت اجاره کنید. اگر درمان خانگی بیمار برای مدت طولانی، یعنی سالها ادامه یابد، خرید تخت بیمار با در نظر گرفتن دلایل مالی صحیح تر خواهد بود.

 

چگونه یک تخت برای بیمار انتخاب کنیم؟

تخت های بیماران بر اساس نوع و عملکردشان متفاوت است. به همین دلیل، انتخاب مناسب ترین تخت بیمار برای بیمار مهم است. تخت بیمار که باید با توجه به بیمار تعیین شود باید با مشورت پزشک، پرستار و مسئولان شرکت تصمیم گیری شود.

 

انواع تخت های بیمار چیست؟

مدل های مختلفی از تخت های بیمار وجود دارد که برای بیمارانی که بعد از بیمارستان ترخیص می شوند، استفاده می شود.

 

تخت بیمارستانی موتوردار

تخت بیمار موتوردار که در بیماران با فعالیت بدنی محدود یا فلج استفاده می شود، به لطف موتوری که در زیر تخت قرار می گیرد، با کنترل از راه دور برای بیمار کاربردی می شود. با توجه به ویژگی های تخت بیماران موتوردار، دو نوع موتور، سه موتور و چهار موتور وجود دارد. قسمت سر، قسمت پا، ارتفاع و پایینی را می توان با توجه به نوع موتور تنظیم کرد.

 

تخت بیمارستان فلج

تخت های مختلفی در بازار وجود دارد که برای استفاده در درمان بیمارانی که سکته کرده اند تولید می شود. این تشک ها که بسیار کاربردی توسط سازندگانشان توسعه یافته اند، راحتی را برای بیماران فلج با تحرک محدود فراهم می کنند. به لطف قسمتی که در تخت بیمار وجود دارد، امکان ساخت سرویس بهداشتی بیمار (تخت بیمار با پوتی) نیز وجود دارد. علاوه بر این، پشت و پاهای بیمار را می توان با کنترل از راه دور قرار داد.

 

تخت بیمار خودکار با موقعیت یابی

تخت های اتوماتیک بیمار (تخت های بیمار برقی) تخت هایی هستند که به گونه ای تولید می شوند که تخت از نقاط مورد نظر حرکت کند. این نوع تخت ها در دوران نقاهت بیمار یا بیمارانی که برای مدت طولانی در بیمارستان بستری هستند، راحتی را برای بیماران فراهم می کند. متحرک بودن و امکان قرار گرفتن بیمار نیز ویژگی بستر بیمار بودن را که بیشتر مورد پسند بستگان بیمار است را فراهم می کند.

 

تخت بیمارستانی تاشو

تخت های بیمار تاشو تخت هایی هستند که به بیمار اجازه می دهند تا زمانی که شرایط بهداشتی اجازه می دهد بنشیند. تاشو و متحرک است و امکان استفاده از آن را در اتاق های مختلف خانه فراهم می کند.

 

 

 

تخت بادی

تشک های بادی مورد استفاده در درمان بیماران بستری از اهمیت بالایی برای بیماران برخوردار است. با قرار دادن آن بر روی تخت بیمار برای جلوگیری از زخم های فشاری (زخم بستر) که ممکن است به دلیل دراز کشیدن طولانی مدت روی بیمار ایجاد شود، استفاده می شود. به لطف موتور موجود در تخت هوا، تخت به طور خودکار حرکت می کند و بیمار نیز جابجا می شود.

 

پشتیبانی شرکت پزشکی

قبل از خرید تخت بیمارستانی باید از یک شرکت پزشکی حمایت شود. تمام جزئیات مربوط به بیمار باید به شرکت داده شود. بر اساس جزئیات به دست آمده، شرکت پزشکی با توضیح گزینه ها و عملکرد تخت بیمار به بستگان بیمار، بهترین تخت را برای بیمار ارائه می دهد. پس از خرید تخت بیمار، شرکت پزشکی تخت را در منزل نصب می کند. در دوره های بعدی نگهداری خود را در دوره های خاصی انجام می دهد.

بیشتربدانید:بهترین مرکز پرستار کودک در تهرانرادیولوژی و سونوگرافیدرمان زخم بستر تضمینینوارقلب در منزل

دستگاه کنار تخت

هنگام خرید تخت بیمار، خرید دستگاه تخت علاوه بر استفاده از تخت مناسب خواهد بود. میز ناهار خوری کنار تخت که به بیمار اجازه می دهد غذای راحت تری بخورد یا به بیمار اجازه می دهد غذای خود را بخورد یکی از این دستگاه ها است. آویز سرم یا دستگاه نگهدارنده/ایستاده کنار تخت از جمله محصولاتی هستند که خرید آنها توصیه می شود زیرا باعث راحتی بیمار می شوند.

 

آیا مایل به دریافت این سرویس هستید؟

خدمات بهداشتی و مراقبتی مورد نیاز خود را انتخاب کرده و با اطلاعات تماس خود با ما به اشتراک بگذارید. اجازه دهید در اسرع وقت با مدیران بهداشتی متخصص خود با شما تماس بگیریم.