فروش تجهیزات پزشکی منزل

فروش تجهیزات پزشکی منزل؛ برای اینکه خدمات مراقبتی خود را در خانه بیماران خود به درستی انجام دهیم، تختخواب، تشک بادی، ویلچر، ماسک تنفسی و غیره را برای بیماران فراهم می کنیم. سازمان های خدماتی مهرآوران نوین که دستگاه ها و لوازم پزشکی مانند فروش یا اجاره را ارائه می دهد. جدای از این، ما خدمات تصویربرداری مانند اشعه ایکس، نوار قلب و سونوگرافی را به محیطی که بیمارانمان در آن هستند، با تفسیر متخصص خود، به خصوص به دلیل محدودیت حرکتی آنها، حمل می کنیم.

مهر اوران نوین که با فروش یا اجاره دستگاه‌ها و مواد پزشکی که بیماران ما به آن‌ها نیاز دارند تا خدمات مراقبتی خود را در خانه‌ هایشان به درستی انجام دهند، ارائه می‌ دهد.

تخت بیمار،

تخت خنک،

ویلچر،

آسپیراتور،

دستگاه تنفس،

تجهیزات اکسیژن،

پالس اکسی متر،

تجهیزات دیگر

همچنین انجام تصویربرداری از قبیل اشعه ایکس، نوار قلب و سونوگرافی از بیمارانی که نمی توانند محیط خود را ترک کنند یا ترجیح نمی دهند توسط تیم ما خارج شوند و گزارش حاوی نظر پزشک متخصص را برای بیمار ارسال می کنیم.

EKG موبایل،

سونوگرافی،

اشعه ایکس،

NST،

تست عملکرد ریوی

 

مراقبت های بهداشتی در منزل؛ معاینه و درمان سالمندان، کسانی که به هر دلیلی نمی توانند خانه را ترک کنند و یا در بستر هستند را در محیط خانه فراهم می کند. افرادی که دارای یک یا چند مشکل سلامتی مانند اختلالات هورمونی، بیماری های قلبی و سیستم گردش خون، بیماری های عفونی، اختلالات عصبی هستند، می توانند از این خدمات بهره مند شوند. بنابراین، بیماران می توانند با خیال راحت در خانه درمان شوند. دور شدن از تنش محیط بیمارستان می تواند استرس را کاهش دهد. علاوه بر این، خطر عفونت بیمارستانی ممکن است کاهش یابد.

 

عناصر

خدمات معاینه پزشک خانگی

خدمات پرستاری و مداخله ای در منزل

خدمات آزمایشگاهی خانگی

خدمات پس از جراحی و همچنین مراقبت های ویژه در منزل

خدمات متخصص تغذیه در منزل

خدمات چک آپ خانه

حمایت از عزیزانی که نیاز به مراقبت در منزل دارند

فیزیوتراپی در منزل

ردیابی خدمات مزمن خانگی

پشتیبانی تجهیزات پزشکی در خانه – تامین تجهیزات پزشکی خانه

بیشتربدانید:پرستار در منزل تهرانپرستاری در منزلپرستاری در منزل شمال تهران

خدمات معاینه پزشک خانگی

مرکز مهر آوران نوین می تواند خدمات پزشک را با اطمینان به بیمارانی که نیاز به مراقبت های بهداشتی در منزل دارند ارائه دهد. برای تشخیص پزشکی و پیگیری بیماری خود می توانید توسط پزشکان عمومی یا پزشکان متخصص معاینه شوید. برای این منظور می توانید از خدمات تصویربرداری تحت کنترل رادیولوژیست ما هم بهره مند شوید. همچنین می توانید برای معاینات دقیق از خدمات آزمایشگاهی خانگی بهره مند شوید. پس از مراجعه به منزل شما، پزشکان ما می توانند بلافاصله درمان مشکلات فوری شما را آغاز کنند. در مواردی که نیاز به معاینه یا معاینه دقیق تری دارد، پزشکان متخصص ما می توانند وارد عمل شوند. واحدهای درمانی ارائه دهنده خدمات بهداشتی خانگی به شرح زیر است:

تغذیه و رژیم غذایی،

پوست،

معاینه دندانپزشکی،

فیزیوتراپی،

جراحی عمومی،

بیماری های قفسه سینه،

داخلی (طب داخلی)

قلب و عروق،

گوش حلق بینی،

عصب شناسی،

ارتوپدی،

رادیولوژی،

اورولوژی

 

خدمات پرستاری و مداخله ای در منزل

اعمال پرستاری و خدمات مداخله‌ای مانند تست خواب، دسترسی عروقی، خون‌گیری، پانسمان، سرم و قرار دادن کاتتر را می‌توان در منزل در زیر بدنه مرکز تخصصی مهر آوران نوین انجام داد. درخواست های دارویی و مراقبت های پزشکی لازم را می توان توسط پرستاران تکمیل کرد. علاوه بر این موارد می توان از اندازه گیری فشار خون، آزمایش اشباع اکسیژن، برداشتن بخیه، گذاشتن هولتر، الکتروکاردیوگرافی (ECG)، تنقیه و سرویس سرم استفاده کرد. به لطف این روش ها، هدف آن افزایش کیفیت زندگی بیمار است. پرستاران می توانند تا زمانی که بیماران بخواهند خدمت کنند. جدای از این کاربردها، روش های رادیولوژیکی را می توان با استفاده از دستگاه های سیار اشعه ایکس برای بررسی دقیق به کار برد.

 

خدمات آزمایشگاهی خانگی

افرادی که می خواهند آزمایش خون خود را در منزل انجام دهند می توانند مرکز تخصصی مهر آوران نوین را برای خدمات آزمایشگاهی در منزل انتخاب کنند. روش هایی مانند آزمایش PCR، آزمایش آنتی بادی، آنالیز خون، کشت ادرار، آزمایش مقاومت آنتی بیوتیکی را می توان اعمال کرد. نمونه های گرفته شده از بیماران با استفاده از ابزارهای ویژه و استریل در محیط خانه با خیال راحت نگهداری می شود و به آزمایشگاه های مرکز تخصصی مهر آوران نوین  تحویل داده می شود. نمونه های بررسی شده توسط آزمایشگاه ها را می توان در قالب گزارش به پزشک ارائه کرد. با توجه به نتایج آزمایشگاهی، تشخیص و پیگیری بیماری در محیط خانه قابل انجام است.

 

خدمات پس از جراحی و هم مراقبت های ویژه در منزل

ممکن است پس از اعمال جراحی یا مراقبت‌های ویژه، مراقبت‌های پزشکی خاصی در بیمارستان مورد نیاز باشد. پس از ترخیص از بیمارستان، اقدامات افرادی که می خواهند در منزل از آنها مراقبت کنند، توسط پرستاران مجرب قابل انجام است. علاوه بر این، پیگیری روند بهبودی می تواند توسط پزشکان انجام شود. توجه دقیق به بیمار و حمایت روانی ارائه شده به بیمار می تواند تأثیر مثبتی بر روند بهبودی داشته باشد. علاوه بر این، آنها می توانند با برقراری ارتباط دائمی با اعضای خانواده که دور از خانه یا کار هستند، حمایت شوند. خدمات جراحی بعد از منزل و مراقبت های ویژه توسط تیم های مجرب در مرکز تخصصی مهر آوران نوین انجام می شود.

 

خدمات متخصص تغذیه در منزل

برای کاهش یا افزایش وزن می توان با یک متخصص تغذیه مشورت کرد. ممکن است توصیه شود که قبل و بعد از جراحی به تغذیه منظم روی بیاورید. علاوه بر این، زنان باردار و شیرده، بیماران سرطانی، افرادی که تحت درمان دیابت قرار می گیرند، بیماران مبتلا به نارسایی کبد یا کلیه ممکن است به برنامه غذایی خاصی نیاز داشته باشند. برای تغذیه سالم و کنترل وزن، خدمات متخصص تغذیه در منزل در مرکز تخصصی مهر آوران نوین ارائه می شود. با توجه به نتایج آزمایشاتی مانند اندازه گیری شاخص توده بدنی (BMI)، آنالیز کالری و پروتئین انجام شده در محیط خانه می توان یک برنامه تغذیه شخصی برای بیمار تهیه کرد.

 

خدمات چک آپ خانه

تمام آزمایش های غربالگری که برای کل بدن به منظور ارزیابی وضعیت سلامت عمومی افراد در فواصل زمانی معین انجام می شود، چک آپ نامیده می شود. به لطف چک آپ می توان بیماری ها را زود تشخیص داد و درمان را آغاز کرد. بنابراین، روند درمان می تواند بدون دردسر باشد. مشکلات سلامتی مانند بیماری های قلبی عروقی، سرطان، تومورها، بیماری های ریوی، بیماری های کلیوی را می توان در محدوده چک آپ ارزیابی کرد. در محدوده خدمات چک آپ در منزل که در محدوده خدمات بهداشتی منزل مرکز تخصصی مهر آوران نوین اعمال می شود، اولین معاینه توسط پزشک انجام می شود. ارزیابی دقیق را می توان با توجه به نتایج معاینه دقیق، تجزیه و تحلیل خون و تصویربرداری رادیولوژیکی انجام داد.

بیشتربدانید:هزینه تعویض سوند در منزلتعویض سوند در منزل تهرانسونداژ در منزل شمال تهران

حمایت از عزیزانی که نیاز به مراقبت در منزل خود دارند

مرکز تخصصی مهر آوران نوین می تواند خدمات معاینه و مراقبت را توسط متخصصان بهداشتی که در زمینه های خود متخصص هستند در محدوده حمایت از عزیزان نیازمند مراقبت در منزل ارائه دهد. افرادی که نیاز به مراقبت دارند، معلولان، سالمندان یا در بستر بیماری می توانند برای این خدمات درخواست دهند. با حمایت تیم متخصص بیمارستان های ما، فعالیت های روزمره مانند غذا خوردن، لباس پوشیدن، دستشویی رفتن، استحمام می تواند ادامه یابد. برای جلوگیری از مشکل هنگام رفتن به توالت در شب و کاهش خطر افتادن می توان از پشتیبانی مراقبت در منزل استفاده کرد. حمایت از عزیزانی که نیاز به مراقبت در منزل خود دارند می تواند بر انگیزه بیماران تأثیر مثبت بگذارد.

 

فیزیوتراپی در منزل

بیماران یا افراد ناتوانی که محدودیت حرکتی دارند ممکن است بخواهند فیزیوتراپی در خانه انجام شود. فیزیوتراپی را می توان در منزل در محدوده فعالیت فیزیوتراپیست های متخصص در کارکنان مرکز تخصصی مهر آوران نوین انجام داد. بیمارانی که سکته قبلی داشته اند، افراد مبتلا به بیماری پارکینسون، تعویض مفصل ران، پارگی رباط صلیبی قدامی ممکن است نیاز به استفاده از روش های فیزیوتراپی داشته باشند. با فیزیوتراپی در خانه می توانید احساس راحتی بیشتری داشته باشید. شما همچنین می توانید راحتی فیزیوتراپی را در یک محیط آشنا تجربه کنید. علاوه بر این، به دلیل بیرون نرفتن، می توانید خطر آسیب دیدگی را کاهش دهید. با روش های مختلف فیزیوتراپی خانگی مانند الکتروتراپی، TENS، تحرک قدیمی و قدرت بدنی می توان دوباره به دست آورد.

 

ردیابی خدمات مزمن خانگی

از نظر سلامت، بیماری های مزمن بیماری هایی هستند که نیاز به درمان منظم و کنترل های معمول دارند. فشار خون، کم کاری تیروئید، آسم، گواتر، دیابت، کلسترول از جمله این بیماری ها هستند. افرادی که در بستر هستند، بسیار مسن یا ناتوان هستند ممکن است برای رفتن به بیمارستان مشکل داشته باشند. جدای از این، افرادی که به دلایل دیگر نمی توانند به محیط بیمارستان مراجعه کنند، ممکن است بخواهند درمان بیماری های مزمن را در خانه ادامه دهند. واحد پیگیری خدمات مزمن خانگی در مرکز تخصصی مهر آوران نوین می تواند نیازهای پزشکی بیماران مبتلا به بیماری های مزمن را برآورده کند. تمام مراحل در این محدوده می تواند توسط پزشکان و پرستاران اعمال شود. تجزیه و تحلیل، معاینه و فرآیندهای درمانی را می توان در محیط خانه انجام داد. علاوه بر این، بیماران می توانند تحت حمایت دارو یا دستگاه قرار گیرند.

 

پشتیبانی تجهیزات پزشکی خانه – تامین تجهیزات پزشکی خانه

در محدوده خدمات مراقبت در منزل مرکز تخصصی مهر آوران نوین تجهیزات پزشکی قابل ارائه به بیماران می باشد. علاوه بر این، لوازم پزشکی نیز قابل تهیه است. می توان آن را با فروش و اجاره به بیماران نیازمند پوشش داد. مواد لازم برای تامین تجهیزات پزشکی خانگی ممکن است شامل تشک بادی، دستگاه پشتیبانی تنفسی، فشارسنج، پالس اکسیمتر، دستگاه اکسیژن، کاتتر ادراری، دستگاه تزریق باشد.

 

خدمات بهداشتی خانگی که می تواند در مرکز تخصصی مهر آوران نوین ارائه شود توسط یک تیم پرجمعیت انجام می شود. این تیم ممکن است شامل پزشکان، پرستاران، مراقبان، فیزیوتراپیست ها، دستیاران آزمایشگاه و متخصصان تغذیه باشد. رویه های انجام شده در این زمینه ممکن است شامل روش های معاینه و درمان مشابه با روش های موجود در محیط بیمارستان باشد. افرادی که برای مراجعه به بیمارستان مشکل دارند و یا می خواهند در محیط منزل خود خدمات بهداشتی دریافت کنند می توانند با مرکز های ما که سال هاست با تمام واحدهای خود خدمات رسانی می کنند تماس گرفته و اطلاعات و نوبت دریافت کنند.

m/فروش تجهیزات پزشکی منزل

محصولات پزشکی مورد استفاده در زندگی روزمره

ممکن است استفاده از برخی محصولات پزشکی به منظور پیشگیری از مشکلات سلامتی در زندگی روزمره و افزایش بیشتر کیفیت زندگی توصیه شود. این محصولات به طور کلی می توانند به عنوان دستگاه یا محصولات نگهداری ظاهر شوند. علاوه بر حفظ محصولات پزشکی در طول زندگی بیمار، می توانند به گذراندن زمان راحت نیز کمک کنند.

جدای از همه اینها، به جز ناراحتی، یا به انجام فعالیت هایی که نمی توان انجام داد، به درد بسیار کمتری نیز کمک می کند. اگر نگاهی به محصولات پزشکی مورد استفاده در شرایط امروز بیندازیم؛

  • محصولات ارتوپدی
  • محصولات مراقبت از بیمار
  • تجهیزات بیمارستانی
  • تجهیزات پزشکی
  • ویلچر
  • محصولات محافظ شخصی
  • به عنوان مواد مصرفی پزشکی گنجانده شده است.
  • ویلچر

 

یکی از پرکاربردترین محصولات پزشکی ویلچر است. این صندلی ها محصولاتی هستند که توسط افرادی که در راه رفتن مشکل دارند و یا به دلیل بیماری توانایی راه رفتن خود را از دست داده اند استفاده می کنند. ویلچرهایی که برای استفاده بیماران زن یا مرد مناسب هستند، می توانند ویژگی ها و عملکردهای مختلفی داشته باشند. به این ترتیب خریدهای متناسب با نیاز انجام می شود.

 

محصولات ارتوپدی

محصولات ارتوپدی ممکن است از جمله محصولاتی باشند که توسط بیمارستان ها یا بیماران خریداری می شوند و به شدت نیاز دارند. این محصولات محصولاتی هستند که باعث ایجاد ناراحتی در اندام های مختلف مانند دست، کمر، گردن، مچ دست و یا ساق پا می شوند و به این معنا مورد استفاده قرار خواهند گرفت. به طور کلی می توان از آن در شرایط مختلفی که پزشکان مناسب تشخیص می دهند مانند رگ به رگ شدن، شکستگی و درد استفاده کرد.

 

تجهیزات پزشکی

وسایل پزشکی از جمله محصولاتی هستند که افراد در موارد بیماری یا بیماری از آنها استفاده می کنند. این دستگاه ها به طور کلی می توانند به افراد کمک کنند تا راحت تر نفس بکشند و شرایط سلامتی خود را بیشتر کنترل کنند.

 

مواد مصرفی پزشکی

مواد مصرفی پزشکی نیز از جمله محصولات پزشکی مورد استفاده در بیمارستان ها و یا در منزل می باشد. این محصولات شامل محصولات مختلفی مانند محصولات توالت یا دستگاه تنفسی یا پانسمان می شود. همچنین می توان گفت که این محصولات عموما در جعبه کمک های اولیه استفاده می شوند.

بیشتربدایند:نگهداری سالمند و کودکهزینه پزشک در منزل تهرانویزیت دکتر در منزلاعزام پزشک درمنزلاعزام پزشک به منزل

شما می توانید از طریق موسسه ما مهرآوران نوین ما که در تهران خدمت می کنند به همه این محصولات پزشکی که امروزه استفاده می شوند دسترسی داشته باشید.