فروش و اجاره انواع تجهیزات پزشکی

فروش و اجاره انواع تجهیزات پزشکی

یکی از دستگاه های مورد نیاز برای انجام اکوکاردیوگرافی میباشد:

اکوکاردیوگرافی چیست؟

اکوکاردیوگرافی یک روش تصویربرداری است که برای بررسی ساختار و عملکرد قلب استفاده می شود. دستگاه‌های اکو دوبعدی که بسیار پیشرفته و با استفاده از آخرین فناوری هستند، می‌توانند با برش‌گیری از محفظه‌ها، دریچه‌ها و رگ‌های اصلی قلب کار تصویربرداری کنند.

 

آیا می توان عمل اکوکاردیوگرافی را در خانه انجام داد؟

روش اکو را می توان در بیمارستان و همچنین در خانه انجام داد. فرآیند اکو نیاز به آمادگی خاصی ندارد. از بیمار خواسته می شود که روی تخت دراز بکشد و راحت باشد. مقدار کمی ژل روی ناحیه قفسه سینه اعمال می شود تا کیفیت تصویر واضح تر شود. در طول عمل، ممکن است پزشک به شما دستور دهد که نفس بکشید یا نفس خود را به آرامی نگه دارید. این به ما کمک می کند تا تصاویری با کیفیت بالا داشته باشیم. تصاویر به طور مداوم بر روی مانیتور نمایش داده می شوند. همچنین روی کاغذ عکس و نوار ویدیویی ضبط می شود. این رکورد داده های دائمی را ارائه می دهد و در تکمیل گزارش نهایی توسط پزشک تفسیر می شود.

 

اکوکاردیوگرافی یک روش ارزشمند است که اطلاعاتی را در مورد موارد زیر در اختیار پزشک قرار می دهد:

ابعاد حفره های قلب، حجم حفره ها و ضخامت دیواره آن. ظاهر دیواره های قلب اطلاعاتی در مورد تشخیص قطعی برخی از بیماری های مهم عضله قلب می دهد. در بیماران مبتلا به فشار خون طولانی مدت، این آزمایش ساختار دیواره بطن چپ را ارزیابی می کند. اکوکاردیوگرافی شدت و درجه بندی نارسایی قلبی و بزرگی قلب را اندازه گیری می کند. آزمایش های مکرر اکو پاسخ به درمان را اندازه گیری می کند.

عملکرد پمپاژ قلب با فرآیند اکو می توان تشخیص داد که قدرت پمپاژ قلب طبیعی است یا اندکی یا به شدت کاهش یافته است. این اندازه گیری به عنوان کسر جهشی (EF) شناخته می شود. EF در مقادیر نرمال در محدوده ۵۵-۶۵٪ است. اگر زیر ۴۵ درصد باشد خفیف است، اگر حدود ۳۰-۳۵ درصد باشد نشانه کاهش قابل توجه قدرت پمپاژ قلب است.

 

کاردیوگرافی خانگی چقدر ایمن است؟

عکسبرداری اکو در خانه بسیار ایمن است. به اندازه استفاده بالینی اولتراسوند آسان و ایمن است.

بیشتربدانید:تزریقات در منزل شمال شرق تهرانتزریقات در منزل زعفرانیهتزریقات در منزل ولنجک –اعزام پزشک به منزل شبانه روزی

چقدر طول خواهد کشید؟

۱۵-۲۰ دقیقه در یک موقعیت بدون عارضه. نیز انجام می شود. استفاده از داپلر ۱۰-۲۰ دقیقه طول می کشد. می تواند بیشتر اضافه کند. با این حال، زمانی که مشکلی برای بیمار وجود دارد (به عنوان مثال: در صورت بیماری ریوی، چاقی، بی قراری، تنگی نفس، تصویربرداری دشوارتر است.) ممکن است تا نیم ساعت طول بکشد.

 

چه زمانی به نتایج خود خواهید رسید؟

 

در پایان آزمایش، پزشک نتیجه را با شما در میان می گذارد. گزارش طی ۱۲ ساعت از طریق ایمیل برای بیمار ارسال می شود. گاهی اوقات، پزشک شما ممکن است وضعیت شما را با پزشکان دیگر در میان بگذارد و در صورت وجود یافته‌های غیرمنتظره مهم قبل از اعلام نتیجه با شما تماس بگیرد. برنامه درمانی شما با توجه به نتیجه اکو تعیین می شود.

 

اگر گیج یا نگران هستید، از پرسیدن سوالات از پزشک خود دریغ نکنید. مطمئناً اطلاعات توضیحی در مورد این موضوع در اختیار شما قرار می دهد.

آسپیراتور – Flaem Aspira

دستگاهی است که به ترشحات (ترشحات) ریه بیمارانی که رفلکس سرفه ندارند و مایعات انباشته شده در دهان در مواردی مانند استفراغ اجازه می دهد تا خارج و تنفس شود. هدف در اینجا جلوگیری از انسداد راه هوایی و رفع ناراحتی بیمار است. کاتتر آسپیراسیون وارد ریه ها می شود و ترشحات، مایعات دهانی و مایعات استفراغی را که بیمار نمی تواند سرفه کند بیرون می کشد.

 

جلیقه سرفه

جلیقه سرفه یک دستگاه دو تکه متشکل از یک مولد پالس هوا است که به طور مکرر دیواره قفسه سینه را با ارتعاشات هوا با فرکانس نسبتاً بالا فشرده و آزاد می کند و یک جلیقه بادی که دور قفسه سینه را احاطه کرده است. مولد پالس هوا از هوا برای باد کردن و تخلیه سریع جلیقه در مقابل دیواره قفسه سینه استفاده می کند.

پالس تولید می کند لرزش جلیقه در برابر دیواره قفسه سینه به حل شدن ترشح کمک می کند. جلیقه یک جریان هوا ایجاد می کند که ترشحات را از دیواره های مجرای هوا جدا می کند. سپس خلط را می توان آسپیراسیون کرد و برای اینکه درمان موثر باشد، باید در حین و بعد از درمان سرفه کرد.

حداکثر پاکسازی ترشح راه هوایی با CC20

  • ارتعاش نوسانی
  • حالت پرکاشن [تهویه نبض داخل ریوی]
  • لرزش دیواره قفسه سینه با فرکانس بالا
  • همگام سازی سرفه [محرک جریان]
  • مدیریت اطلاعات
  • سبک وزن، قابل حمل آسان

 

اطلاعات در مورد دستگاه های پزشکی:

خدمات فروش، اجاره و پشتیبانی دستگاه پزشکی مربوطه توسط شرکت مجاز تجهیزات پزشکی طرف قرارداد ما ارائه می شود. برای کسب اطلاعات دقیق، می توانید با مرکز تماس ما تماس بگیرید.

 

دستگاه کمپرسور نبولایزر

این دستگاه‌های بخار خانگی برای بیمارانی هستند که برای بیماری‌های مربوط به ریه‌ها و برونش‌ها از داروهای نبول در خانه استفاده می‌کنند و نیاز به بخار درمانی دارند.

 

نبولایزر که در درمان اختلالات تنفسی استفاده می شود، داروهایی را که باید به شکل مایع داده شوند را به بخار تبدیل می کند که بیمار بتواند آن را استنشاق کند. این یک ابزار درمانی مهم برای افرادی است که مشکلات تنفسی دارند، مانند بیماران مبتلا به آسم و COPD، به ویژه کودکان خردسال. مهم است که دارویی که از نبولایزر خارج می شود در ریه ها توزیع شود. عوامل اصلی مؤثر بر این توزیع ساختار دستگاه، نوع دارو و بیمار است. یک نبولایزر مدرن باید دارو را در سریع ترین زمان ممکن به ریه ها برساند. در حالی که دوز صحیح دارو در زمان کوتاهی تجویز می شود، دستگاه قطرات کوچکی ایجاد می کند و به بیمار اجازه می دهد دارو را مصرف کند. به دلایل بهداشتی امکان اجاره وجود ندارد.

 

پمپ تغذیه

پمپ‌های تغذیه دستگاه‌هایی هستند که به کنترل میزان و مقدار غذای روزانه برای تغذیه در بیمارانی که سیستم گوارشی عملکردی دارند اما رفلکس بلع ندارند و نمی‌توانند مقدار غذای روزانه مورد نیاز خود را به صورت خوراکی مصرف کنند یا در افرادی که دارای سیستم گوارشی هستند، کمک می‌کند. دوره مراقبت های پس از مراقبت های ویژه این دستگاه که به عنوان دستگاه تغذیه داخلی نیز شناخته می شود، به مواد مغذی اجازه می دهد تا از طریق لوله ای از بینی، دهان، نای به معده یا روده کوچک منتقل شوند. در این دستگاه ها هر ۲۴ ساعت یکبار ست ها نیاز به تعویض دارند.

 

پمپ تزریق

پمپ انفوزیون که به بیمار اجازه می دهد محلول ها، مواد مغذی یا داروها را به صورت داخل وریدی در زمان های خاص تجویز کند، یک وسیله پزشکی است که برای افرادی که نیاز به استفاده منظم از دارو دارند، راحتی را فراهم می کند. استفاده از پمپ انفوزیون صحیح برای سلامت بیمارانی که درمان و مراقبت از آنها در منزل ادامه دارد اهمیت زیادی دارد.

 

ونتیلاتور خانگی

اطمینان از اینکه بیمار مبتلا به دیسترس تنفسی در خانه به آرامی و راحت نفس می کشد نه تنها برای کیفیت زندگی بیمار مهم است، بلکه حیاتی است. تهویه مکانیکی نامی است که به فرآیند انجام تنفس مصنوعی با کمک دستگاهی گفته می شود در صورتی که ریه ها نتوانند وظایف حیاتی خود را انجام دهند. این فرآیند با کمک دستگاهی به نام ونتیلاتور انجام می شود.

تهویه مکانیکی دستگاه تنفس خانگی است. انواع تک مدار و دو مدار وجود دارد. از آنجایی که قابل حمل تر از ماسک های تنفسی مراقبت های ویژه است، برای استفاده در خانه یا در بخش های بیمارستان مناسب است. در درازمدت، زمانی که بیمار از بخش مراقبت‌های ویژه خارج می‌شود و تصمیم بر این است که تنفس مصنوعی با این دستگاه‌ها کافی باشد، می‌توان از آن در خانه استفاده کرد.

 

چه کسانی به دستگاه پشتیبانی تنفسی (تهویه) نیاز دارند؟

هنگامی که عملکرد ریه در نتیجه هر بیماری یا شرایطی مختل می شود، ممکن است لازم باشد که از تنفس با دستگاه تنفس مصنوعی پشتیبانی شود.

 

در چه بیماری ها و شرایطی استفاده می شود؟

پنومونی و سایر عفونت ها

COPD (بیماری مزمن انسدادی ریه) یا سایر بیماری های ریوی

بیماری ها، آسیب ها، شرایطی که بر اعصاب و ماهیچه هایی که در عملکرد تنفسی نقش دارند تأثیر می گذارد (آسیب های نخاعی، فلج اطفال، میاستنی گراویس، گیلن باره، ALS)

آسیب به سر، خونریزی مغزی، سکته مغزی

مصرف دوزهای بالای دارو

اطلاعات در مورد دستگاه های پزشکی:

خدمات فروش، اجاره و پشتیبانی دستگاه پزشکی مربوطه توسط شرکت مجاز تجهیزات پزشکی طرف قرارداد ما ارائه می شود. برای کسب اطلاعات دقیق، می توانید با مرکز تماس ما تماس بگیرید.

بیشتربدانید:اجاره ویلچراجاره دستگاه اکسیژن ساز شبانه روزیاجاره اکسیژن ساز در تهراناجاره تجهیزات پزشکی شبانه روزیفروش تجهیزات پزشکی منزلتجهیزات پزشکی منزل

کنسانتره اکسیژن پوشیدنی

دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل یک دستگاه قابل حمل است که اکسیژن موجود در هوایی را که تنفس می کنیم جدا می کند و بین ۹۰ تا ۹۵ درصد آن را تصفیه می کند و برای بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی استفاده می شود.

موسسه های زیادی هستند که در زمینه پزشکی محصولات تولید می کنند. البته در این میان موسسه های داخلی نیز وجود دارند. موسسه هایی که محصولات خوبی در این زمینه تولید می کنند همیشه برجسته هستند و مورد تحقیق بیماران قرار می گیرند. یکی از موسسه های مطرح موسسه مهرآوران نوین است . این موسسه محصولات زیادی در زمینه سلامت تولید می کند. موسسه مهرآوران نوین یکی از موسسه های فروش محصولات پزشکی است.

 

موسسه ما گروه های مختلف محصولات پزشکی را به شما تحویل می دهد. در حین انجام این کار، همیشه مقرون به صرفه ترین قیمت ها را ارائه می دهد. موسسه ما با سهام بسیار گسترده به شما خدمات می دهد. به لطف این موجودی بزرگ، همیشه به سرعت به شما تحویل می دهد و محصولات را با مقرون به صرفه ترین قیمت ارائه می دهد.

 

عمده فروشی پزشکی

موسسه مهرآوران نوین به عنوان یک گروه محصول خدماتی را در زمینه های مختلف ارائه می دهد. این گروه های مختلف محصولات را به مشتریان خود ارائه می دهد. البته علاقه مردم به محصولات این موسسه در حال افزایش است. نه تنها مردم بلکه موسسه های بزرگ نیز به اینجا علاقه مند هستند. مکان هایی مانند بیمارستان ها، کلینیک ها و مطب ها نیز به محصولات این موسسه نیاز دارند و به دنبال راه هایی برای خرید عمده آن هستند.

 

موسسه مهرآوران نوین خدمات لازم را در این نقطه به شما ارائه می دهد. موسسه ما هم به صورت خرده و هم عمده به شما می فروشد. تمام نیازهای شما را به سرعت و مقرون به صرفه برآورده می کند.

 

محصولات پزشکی

محصولات موسسه مهراوران از جمله گروه های تولیدی مطرح در این بخش می باشد. این موسسه به دلیل کیفیت و قیمت مقرون به صرفه محصولاتی که تولید می کند شناخته شده است. البته مردم به چنین محصولات باکیفیتی علاقه مند هستند. محصولات این موسسه به طور مکرر در آنکارا تحقیق می شود.

موسسه مهرآوران نوین این محصولات را به شما ارائه می دهد. موسسه ما که در هر منطقه از تهران خدمات ارائه می دهد، انواع محصولات پزشکی موسسه مهرآوران نوین را به فروش می رساند. نیازهای خرده فروشی و عمده فروشی شما را برآورده می کند. این امکان وجود دارد که با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید تا نیازهای خود را به دقیق ترین روش برآورده کنید. تیم ما اطلاعاتی در مورد محصولات به شما می دهد و پیشنهاد قیمت ارائه می دهد. همچنین کمک های لازم را برای خرید عمده شما ارائه می دهد و تخفیف هایی را با نرخ های مشخص ارائه می دهد.

 

 

پزشکی ۲۴ ساعته

محصولات پزشکی ممکن است در هر زمانی مورد نیاز باشد. به ویژه، تجهیزات پزشکی ممکن است در هر زمانی مورد نیاز بیماران باشد. این البته منجر به تحقیقات پزشکی ۲۴ ساعته می شود. هنگامی که محصولات پزشکی ذکر می شود، مواردی که به ذهن خطور می کند محصولات مراقبت از بیمار، دستگاه های پانسمان و محصولات مشابه است. با این حال، دستگاه های مورد استفاده بیماران آسم، دستگاه های اکسیژن ساز و دستگاه های مشابه، البته از محصولات پزشکی محسوب می شوند. چنین دستگاه هایی نیز ممکن است به صورت فوری مورد نیاز باشند. به همین دلیل است که تحقیقات پزشکی ۲۴ ساعته اغلب انجام می شود.

 

تهران یکی از شهرهای پرجمعیت کشورمان است. در این مرحله، البته، تماس های پزشکی ۲۴ ساعته به طور مکرر در تهران برقرار می شود. موسسه مهرآوران نوین خدماتی را در این زمینه به شما ارائه می دهد. خدمات لازم برای رفع سریع نیازهای شما را ارائه می دهد. موسسه ما همچنین پاسخ لازم را به نیازهای فوری شما به محصولات پزشکی ارائه می دهد. در این مرحله موسسه ما تمامی محصولات مورد نیاز شما را به صورت ۲۴ ساعته در اختیار شما قرار می دهد.

 

موسسه ما انواع محصولات پزشکی را در اختیار شما قرار می دهد. نیازهای شما را هم در خرده فروشی و هم به صورت عمده برآورده می کند. موسسه مهرآوران نوین ، توجه را به خود جلب می کند زیرا یکی از معتبرترین موسسه ها در این زمینه است. البته با سالها تجربه بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

 

فروشگاه پزشکی ۲۴ ساعته

این یکی از موسسه هایی است که هنگام جستجوی ۲۴ ساعته پزشکی با آن روبرو خواهید شد . موسسه ما یکی از قدیمی ترین موسسه ها در تهران است که در این زمینه خدمات ارائه می دهد. در این مرحله، شما اغلب با آن روبرو می شوید. یکی دیگر از دلایل محبوبیت موسسه ما این است که همیشه بهترین محصولات را با مقرون به صرفه ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد. موسسه ما تمام مراقبت های لازم را انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که تجربه ای بدون مشکل دارید.

بیشتربدایند:نگهداری سالمند و کودکهزینه پزشک در منزل تهرانویزیت دکتر در منزلاعزام پزشک درمنزلاعزام پزشک به منزل

برای موسسه مهرآوران نوین، رضایت مشتری همیشه مهمترین معیار است. هر مشتری که وارد موسسه ما می شود باید نیازهای خود را برآورده کند و با خوشحالی مغازه ما را ترک کند. موسسه ما برای رسیدن به این هدف سخت تلاش می کند. اعضای تیم ما در این مرحله متخصص هستند و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند.

خدمات اجاره تجهیزات پزشکی چیست؟

خدمات اجاره تجهیزات پزشکی خدماتی است که بیمارانی که امروزه به طور مکرر از آنها در مطب بیمارستان ها، کلینیک های خصوصی و یا در خانه استفاده می کنند ترجیح می دهند. انعقاد قرارداد با شرکت هایی که در این زمینه تجربه دارند و دارای مجوزهای مشخص هستند، به ویژه شرکت پزشکی مهرآوران نوین که خدمات اجاره تجهیزات پزشکی دست دوم را ارائه می دهد، حائز اهمیت است. این سرویس برای رفع نقص هایی که ممکن است در طول زمان رخ دهد توسط موسسه ارائه می شود. به لطف خدمات اجاره ای، می توانید از خدمات شاتل مطمئن نیز بهره مند شوید. تهیه قطعات یدکی دستگاه های قدیمی بسیار دشوار است. این یک وضعیت مخاطره آمیز ایجاد می کند. به جای خرید دستگاه، اجاره دستگاه پزشکی محیط راحت تری را فراهم می کند.

 

خدمات کرایه ای باید درخواست شود، به ویژه برای دستگاه های پزشکی که قطعات یدکی آن ها راحت تر پیدا می شود و در هنگام نیاز به سرویس مشکلی ایجاد نمی کند. هنگام توافق در اینجا، مطمئناً می توان یک فاکتور متقابل یا گواهی گارانتی درخواست کرد. باید از ارائه مدارک توسط سرویس مجاز اطمینان حاصل شود. پس از توافق با موسسه می توان مدت اجاره دستگاه پزشکی را به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه درخواست کرد. مبلغ در مدت تعیین شده محاسبه می شود و مقرون به صرفه ترین تعرفه برای شخص اعمال می شود. در طول خدمات کرایه تجهیزات پزشکی، موسسه ما خدمات رایگان برای بردن دستگاه به منطقه مورد نظر ارائه می دهد. با ایجاد درخواست نوبت، امکان تماس با ما در کوتاه مدت و بهره مندی از خدمات اجاره دستگاه پزشکی وجود دارد.

 

ممکن است نه تنها در بیمارستان‌ها یا کلینیک‌ها، بلکه برای بیمارانی که در منزل از آنها مراقبت می‌شوند، درخواست خدمات کرایه تجهیزات پزشکی وجود داشته باشد . این وضعیت اخیرا بیشتر و بیشتر اتفاق افتاده است. به عنوان کاربردی تر ترجیح داده می شود، به ویژه از آنجایی که مواد مصرفی پزشکی که بیمار ممکن است به آن نیاز داشته باشد به راحتی در دسترس است. قابلیت اطمینان دستگاه های پزشکی الکتریکی باید آزمایش شود. در مقابل خطرات احتمالی باید اقدامات احتیاطی انجام شود و در صورت لزوم در توافق نامه انجام شده، ارتباط برقرار شود. خرید دستگاه ممکن است هزینه بیشتری نسبت به اجاره آن داشته باشد. علاوه بر این، تنظیمات سرویس و کالیبراسیون دستگاه مورد استفاده ممکن است زمان ببرد. در عملیات های جدی، دستگاه های پزشکی که در عمل های جراحی مورد نیاز خواهد بود توسط موسسه ما از منطقه آنکارا اجاره می شود ، اصل کار در مدت زمان کوتاهی به اطلاع شما می رسد و هر گونه مشکلی که ممکن است در دستگاه ایجاد شود با حفظ تماس برطرف می شود. با دستگاه در طول فرآیند.

 

محصولات  پزشکی

کلمه پزشکی را می توان به عنوان برنامه هایی توصیف کرد که به منظور یافتن سریع راه حل برای مشکلات مربوط به سلامت افراد ساخته شده است. از سوی دیگر، مواد پزشکی در عین محافظت از افراد و یافتن راه حل برای مشکلات مربوط به سلامتی، مواد ارجح هستند. صدها تولید کننده تجهیزات پزشکی در سراسر جهان وجود دارد. این موسسه ها عموماً تولید یا فروش کلیه مواد را در زمینه پزشکی انجام می دهند. کارمندانی که مواد یا مواد مورد نیاز تمامی این شعبه ها را می فروشند در بسیاری از زمینه ها از جمله کشف مواد برای فروش و مشاهده آنها در منطقه کاربرد درگیر هستند.

 

محصولات  پزشکی چیست؟

مردم عموماً محصولات پزشکی را برای تسریع روند بهبودی خود ترجیح می دهند. در حالی که برخی از محصولات پزشکی را می توان تحت نظارت پزشک استفاده کرد، برخی از مواد را می توان مستقیماً به راحتی استفاده کرد.

 

برخی از محصولات اولیه پزشکی وجود دارند که امروزه به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. اینها را می توان به طور کلی به عنوان ویلچر، محصولات ارتوپدی یا محصولات مراقبت از بیمار مثال زد.

 

مواد پزشکی در صورت استفاده صحیح می توانند نتایج درمانی بسیار خوبی ایجاد کنند و حمایت قابل توجهی در افزایش استانداردهای زندگی بیماران داشته باشند.

 

در انتخاب تجهیزات پزشکی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

مواد پزشکی باید از عناصر باکیفیت و سالم تشکیل شده باشد. قبل از همه این عوامل، همکاری با موسسه های معتبر در زمینه تامین نیز بسیار مهم است. موسسه مهرآوران نوین ما که سال هاست در منطقه تهران خدمت می کند و کیفیت خود را در این زمینه ثابت می کند، می تواند به عنوان یک آدرس قابل اعتماد برجسته شود. هنگامی که به عواملی که در انتخاب مواد پزشکی باید در نظر گرفته شود نگاه می کنیم، موسسه های تولید شده حرفه ای می توانند با محصولات با کیفیت ما به بهترین شکل به سوالات شما پاسخ دهند.

بیشتربدایند:نگهداری سالمند و کودکهزینه پزشک در منزل تهرانویزیت دکتر در منزلاعزام پزشک درمنزلاعزام پزشک به منزل

جدا از محصولاتی که با دقت زیادی تولید می شوند، روش های تولید یا انتخاب مواد اولیه نیز می تواند به تولید نتایج بسیار سالم برای افراد کمک کند. محصولات ما می توانند راه حل های بسیار سودمندی را ارائه دهند تا افراد از نظر استانداردهای زندگی خود به نقطه خاصی برسند و کیفیت زندگی خود را به سطوح بالاتری برسانند. پزشکان، پرستاران یا همه افراد در زمینه مراقبت های بهداشتی می توانند ببینند که محصولات ما به آنها کمک می کند تا روند بهبودی بسیار رضایت بخشی را تجربه کنند. ما همیشه با محصولات تجهیزات پزشکی سالم و باکیفیت ارزش بیشتری داریم.