سرم تراپی در منزل تهران

سرم تراپی در منزل تهران؛ سرویس درج سرم در منزل چیست؟

از جمله اقدامات پرستاری مرکز مراقبت در منزل مهر آوران نوین ، قرار دادن سرم در منزل به بیمارانی که نیاز به آنتی بیوتیک های داخل وریدی (داخل وریدی)، سایر داروها، شیر خشک و مایع درمانی دارند، این امکان را می دهد که تغذیه وریدی را برای بیمارانی که از راه خوراکی (خوراکی) استفاده نمی کنند، ارائه دهد. مصرف، تا درمان خود را در آسایش خانه خود دریافت کنند.

هدف از خدمات درج سرم خانگی این است که بیماران داروهای خود را به طور کامل در منزل و بدون نیاز به مراجعه به بیمارستان یا مراکز دیگر دریافت کنند.

خدمات درج سرم در منزل نه تنها فرآیندهای بیمارستانی بیماران را کوتاه می کند، بلکه باعث صرفه جویی در وقت برای بستگان بیماران می شود.

درج سرم چیست؟

این فرآیند تزریق سرم/داروهای مورد نیاز برای درمان بیماری تشخیص داده شده مستقیماً در ورید از طریق یک کاتتر داخل وریدی (IV) است.

روش های قرار دادن سرم که به طور مکرر برای بیماران بستری در بیمارستان اعمال می شود، برای بیمارانی که می خواهند درمان خود را در خانه ادامه دهند، طبق دستور پزشک نیز اعمال می شود.

چه کسی خدمات سرم خانگی را ارائه می دهد؟

خدمات ایمن سازی در منزل توسط فارغ التحصیلان رشته پرستاری و دانشکده های معادل و توسط پرستاران مراقبت در منزل که در رشته خود متخصص هستند انجام می شود. این پرستاران که از پرستاران در منزل و دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشند با حضور در منازل بیماران محترم نسبت به انجام عمل سرم گذاری که توسط پزشک تجویز شده است، مطابق با مجوز ایشان درخواست لازم را انجام می دهند.

درمان هایی که شامل خدمات درج سرم در منزل می شوند چیست؟

در بیمارانی که نمی توانند از راه خوراکی تغذیه شوند، در درمان های تغذیه تزریقی (داخل وریدی)،

در اختلالات تعادل الکترولیت ناشی از بیماری ها، زمانی که تعادل متابولیک باید بازیابی شود،

در درمان های آنتی بیوتیکی که در موارد عفونت استفاده می شود،

در موارد مدیریت درد بعد از عمل،

در درمان بیماران سرطانی تحت شیمی درمانی،

برای افرادی که تمایلی به مراجعه به بیمارستان ندارند و دارای فوبیای بیمارستانی هستند می توان سرویس سرم خانگی را ارائه داد.

چگونه می توانم از خدمات خدمات در خانه بهره مند شوم؟

برای انجام سرم تراپی در منزل، بیمار یا بستگان بیمار با مرکز تماس مرکز مراقبت در منزل به شماره های ما تماس گرفته و از نمایندگان بهداشت در منزل درخواست قرار دادن سرم را بکنید.

نماینده سلامت ما در مرکز تماس در مورد نسخه بیمار، سن، منطقه و روزهایی که از آن زمان درخواست خدمات می‌کنید و اینکه آیا داروهای خود را برای برآورده کردن این درخواست دریافت کرده‌اید، سؤال می‌کند.

درمان‌های شما که توسط پزشک تجویز نشده‌اند توسط مهرآوران اعمال نمی‌شوند زیرا قانونی نیستند.

برنامه ریزی روز و زمان مناسبی برای فرآیند قرار دادن سرم در خانه انجام می شود.

 

پرستار مراقبت از منزل که در زمینه کاری خود متخصص است، با کیسه های دارای لوگوی مراقبت در منزل مهر آوران نوین که حاوی مواد مورد نیاز برای سرویس درج سرم در منزل است، بیمار را در زمان برنامه ریزی شده ویزیت می کند.

پرستاری که برای انجام مراحل درج سرم به خانه می آید ابتدا بیمار و بستگانش را در مورد این فرآیند مطلع می کند، فرم رضایت آگاهانه را پر می کند، از بستگان بیمار برای تایید امضا می گیرد و فتوکپی هویت فرد دریافت کننده را اضافه می کند. خدمات به پرونده بیمار

این اطمینان را ایجاد می کند که قبل از انجام فرآیند قرار دادن سرم در خانه، محیط برای شرایط استریل مناسب است. دسترسی عروقی را مطابق با شرایط بهداشتی انجام می دهد.

پس از اطمینان از باز شدن صحیح دسترسی عروقی، تجویز دارو / سرم را طبق دستور پزشک شروع می کند.

هنگامی که سرم درمانی در منزل کامل شد، پرستار با برداشتن سرم درمان را کامل می کند.

در صورت نیاز به تزریق مجدد سرم به بیمار در فواصل زمانی معین، کاتتر متصل به بازوی بیمار برداشته نمی شود. پرستار مراقبت در منزل مسئول آموزش بستگان بیمار/بیمار در مورد محافظت از کاتتر قرار داده شده است.

چه نکاتی را باید در حین سرویس درج سرم در منزل در نظر گرفت؟

در طول مصرف سرم و دارو در منزل، بیماران ممکن است واکنش های آلرژیک به دارو نشان دهند، پرستار متخصص مراقبت در منزل مسئول نظارت بر تغییرات در وضعیت بیمار و انجام اقدامات سریع در صورت لزوم است.

بیشتربدانید:پرستاری در منزل شمال تهرانسونداژ در منزلسونداژ در منزل شمال تهرانتعویض سوند در منزل تهرانهزینه تعویض سوند در منزل

مسائلی که نیاز به توجه دارند؛

باید این سوال مطرح شود که آیا بیمار به مایع و داروی مورد استفاده واکنش آلرژیک دارد یا خیر.

قبل از قرار دادن داروها و مایعات باید تاریخ انقضا بررسی شود.

پرستار مراقبت در منزل باید به خوبی بداند که دارو در چه فرمتی باید تجویز شود و باید مراقب باشد که هیچ گونه کاربرد اشتباهی نداشته باشد.

اطمینان حاصل کنید که خط داخل وریدی ایمن و پایدار است.

در صورت وجود قرمزی، تورم و درد در دسترسی عروقی، دسترسی عروقی باید بلافاصله تعویض شود.

مزایای سرویس درج سرم در منزل چیست؟

کیفیت زندگی بیماران و بستگان آنها را بهبود می بخشد. ایمن سازی در خانه باعث می شود بیمار احساس راحتی و امنیت بیشتری داشته باشد زیرا در خانه است. این راحتی باعث افزایش کیفیت زندگی می شود.

در زمان صرفه جویی می کند. در شرایط امروزی از صرف تلاش و زمان صرف شده توسط بستگان بیمار برای انتقال بیمار جلوگیری می کند.

این یک خدمات در محل برای افراد مبتلا به فوبیای بیمارستان و سوزن است. فوبیای بیمارستانی ترس رایج بسیاری از افراد است. حتی بیمارانی هستند که از درمان امتناع می کنند، به خصوص وقتی می دانند که یک روش مربوط به سوزن انجام خواهد شد. در چنین حالتی بیمار تا حد زیادی آسوده خاطر می شود، زیرا استفاده از سرم خانگی که در محیط خانه برنامه ریزی شده است، در منطقه امن بیمار انجام می شود.

خطر عفونت در بیمار کاهش می یابد. برای بیمار مهم است که از عفونت های مختلفی که ممکن است ایجاد شود دور بماند. عفونت‌هایی که ممکن است در بیمارستان یا مرکز ایجاد شوند با استفاده از تزریق IV در خانه پیشگیری می‌شوند.

برنامه درج سرم در خانه خدمات اخلاقی و قابل اعتمادی را ارائه می دهد. به عنوان تیم مراقبت در منزل و خدمات بهداشتی مهر آوران نوین ، ضروری است که کلیه خدمات ارائه شده به بیمار در چارچوب قوانین اخلاقی و در پرتو حقایق علمی انجام شود. به همین دلیل، خدماتی که توسط پرستاران متخصص در منزل ارائه می شود، خدمات ایمن و حفاظتی برای بیمار است.

بیشتربدانید:انجام آزمایش خون و تزریقات در منزلتزریقات در منزل زعفرانیهتزریقات در منزل شمال شرق تهرانتزریقات در منزل ولنجکتزریقات نیاوران

هزینه نصب سرم در خانه چقدر است؟

هزینه قرار دادن سرم در منزل برای بیمارانی که در رفتن به بیمارستان مشکل دارند، نمی خواهند صرفاً برای گذاشتن سرم خود به بیمارستان بروند و یا در منزل تحت درمان بستری هستند، گزینه اقتصادی تری است.

در شرایط امروزی خدمات بسیار خوبی است، به ویژه با توجه به اینکه از عفونت های بیمارستانی برای بیماران سرطانی و بیماران مسن دور خواهد بود.

هنگام مقایسه هزینه تزریق وریدی در منزل و خدمات تزریق داخل وریدی در بیمارستان یا مراکز، هنگام مراجعه مکرر به بیمارستان (بازگشت به بیمارستان در صورت نیاز به تعویض خط وریدی و غیره) و انتقال بیمار به یک مرکز، مبلغی که باید برای خدمات مراقبت های بهداشتی در منزل پرداخت شود، می تواند توسط بستگان خانواده قابل قبول و پایدار باشد.

برای دریافت اطلاعات دقیق و قیمت خدمات نصب سرم خانگی از مهر آوران نوین ، می توانید با مرکز تماس ما تماس بگیرید یا از خط کمک سلامت واتساپ به شماره پشتیبانی دریافت کنید.

برایتان روزهای تندرستی آرزومندیم، در هر نفس با شما هستیم، با شعار خود آماده خدمت هستیم.

سرم تراپی:

در طب بیولوژیکی، سرم درمانی به عنوان یکی از درمان های انتخابی برای سم زدایی بدن و تقویت سیستم ایمنی، روز به روز بیشتر می شود. کاربردهای سرم تراپی  بسیار زیاد است و عناوین مختلفی را زیر پوشش قرار می دهد.

سرم درمانی عبارت است از تجویز داخل وریدی ترکیبی از ویتامین ها، مواد معدنی برای بهینه سازی عملکرد آنزیمی سلول ها و کمک به خود درمانی ارگانیسم بدن ما است.

نیاز ما به ویتامین ها در حال افزایش است، زیرا غذای ما کافی نیست و در عین حال به طور فزاینده ای در مواد افزودنی که آنها را غیرفعال یا تخریب می کند، فراوان است.

سرم درمانی به سرعت و به طور موثر سطوح ویتامین ها و مواد معدنی را در سطح سلولی بازیابی می کند و به ما این امکان را می دهد که انرژی بیشتری احساس کنیم، استرس را از بین ببریم، رادیکال های آزاد اضافی را خنثی کنیم، به ما کمک کند تا سموم را از بدن خود حذف کنیم یا سیستم ایمنی خود را تقویت کنیم.

سرم تراپی و انجام انواع تزریقات در منزل توسط پرستاران مجرب و متخصص ما در موسسه پرستاری مهراوران نوین قابل انجام است.

 

تاریخچه درمان از طریق سرم درمانی:

سرم درمانی برای اولین بار در جهان در سال ۱۸۸۹ توسط دکتر شیباسابورو کیتاساتو، که تحت نظر دکتر رابرت کخ در برلین، آلمان، در “در مورد ایجاد ایمنی دیفتری و کزاز در حیوانات” با استفاده از سم کزاز ۱ مطالعه می کرد، استفاده شد. تاریخ انتشار آن مقاله، ۴ دسامبر، روز سرم درمانی در ژاپن در نظر گرفته شده است. این مقاله لحظه ای را نشان می دهد که بشر اولین ابزار مؤثر خود را در برابر بیماری های عفونی به دست آورد، وجود آنتی بادی ها (آنتی توکسین ها) را آشکار کرد و در عین حال اجازه استفاده از آنها را در حیوانات دیگر از جمله سایر انسان ها داد.

 

سرم چیست؟

سرم خون جزئی از پلاسمای خون است. این دو ارتباط نزدیک دارند، بنابراین اغلب تصور می شود که آنها یک چیز هستند. سرم مایعی است که در پلاسما یافت می شود و حاوی بسیاری از اجزای جامد مشابه پلاسمای خون (مانند الکترولیت ها، آنتی بادی ها، هورمون ها و سایر پروتئین ها) است. با این حال، یک تفاوت اساسی بین این دو وجود دارد: پلاسما حاوی مواد منعقد کننده و سلول های خونی است و سرم این گونه نیست.

 

سرم تراپی در منزل:

افراد وقتی از بیمارستان ترخیص میشوند نیاز به انجام ادامه روند بهبودی در منزل دارند. ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی داروها یا سایر درمان هایی را که شما یا خانواده شما باید در خانه مصرف کنید، را برای شما انجام میدهد

سرم درمانی (داخل وریدی) به معنای دادن دارو یا مایعات از طریق سوزن یا لوله (کاتتر) است که به داخل خون می رود. لوله یا کاتتر ممکن است یکی از موارد زیر باشد:

کاتتر ورید مرکزی

کاتتر ورید مرکزی – پورت

کاتتر به صورت محیطی وارد پوست شده است

سرم تراپی  طبیعی (یکی که در ورید درست زیر پوست شما وارد می شود)

سرم تراپی در خانه راهی برای شما یا فرزندتان برای دریافت داروی های وریدی بدون حضور در بیمارستان یا رفتن به کلینیک است.

موسسه پرستاری مهراوران نوین پیشرو در انجام انواع خدمات تزریقی در منزل با پرستاران مجرب و متخصص است.

 

چرا به داروهای تزریق وریدی در خانه نیاز دارید؟

ممکن است به دوزهای بالایی از یا آنتی بیوتیک هایی نیاز داشته باشید که نتوانید از طریق خوردن آن را مصرف کنید.

ممکن است آنتی بیوتیک های داخل وریدی را در بیمارستان شروع کرده باشید که باید مدتی پس از ترک بیمارستان به مصرف آن ادامه دهید.

به عنوان مثال، عفونت در ریه ها، استخوان ها، مغز یا سایر قسمت های بدن ممکن است با این روش درمان شود.

سایر درمان های داخل وریدی که ممکن است پس از ترک بیمارستان دریافت کنید عبارتند از:

درمان کمبود هورمون

داروهای مسکن

شیمی درمانی برای درمان سرطان

شما یا خانواده خود ممکن است پس از ترخیص از بیمارستان به دارو های کاملا تزریقی  نیاز داشته باشید.

شما  نیز ممکن است از طریق تزریق داخل وریدی به مایعات اضافی نیاز داشته باشید.

 

دریافت تزریق های  داخل وریدی در منزل:

اغلب، پرستاران مراقبت های بهداشتی در منزل برای دادن دارو به خانه شما می آیند.

پرستار بررسی می کند تا مطمئن شود که حال شما خوب است و هیچ نشانه ای از عفونت وجود ندارد. سپس پرستار دارو را تزریق میکند. به یکی از روش های زیر تزریق خواهد شد:

بولوس سریع، به این معنی که دارو به سرعت و به یکباره تجویز می شود.

انفوزیون آهسته، به این معنی که دارو به آرامی در یک دوره طولانی تجویز می شود.

پس از دریافت دارو، پرستار منتظر می ماند تا ببیند آیا واکنش بدی دارید یا خیر. اگر حالت خوب باشد، پرستار خانه شما را ترک خواهد کرد.

سوزن های استفاده شده باید در ظرف سوزنی دور ریخته شوند. لوله های سرم استفاده شده، کیسه ها، دستکش ها و سایر لوازم یکبار مصرف می توانند در یک کیسه پلاستیکی قرار گرفته و در سطل زباله قرار داده شوند.

نکات قابل توجه:

مراقب این مشکلات باشید:

سوراخی در پوست که سرم در آن قرار دارد دارو یا مایع می تواند وارد بافت اطراف ورید شود. می تواند به پوست یا بافت  اطراف آن آسیب برساند.

تورم ورید: می تواند منجر به لخته شدن خون شود.

مشکلات نادرکه در زیر ذکر شده است ممکن است باعث مشکلات تنفسی یا قلبی شوند:

یک حباب هوا وارد سیاهرگ می شود و به قلب یا ریه ها می رود (به نام آمبولی هوا).

واکنش آلرژیک یا سایر واکنش های جدی به دارو که ممکن است مشاهده شود.

پرستاران مراقبت های بهداشتی در منزل مهراوران  به صورت ۲۴ ساعته در دسترس هستند. اگر مشکلی در سرم تراپی وجود دارد، می‌توانید با مرکز مراقبت‌های بهداشتی منزل مهراوران تماس بگیرید و از ما کمک بگیرید.

 

اگر سرم از رگ خارج شود:

ابتدا روی منفذی که سرم قرار داشت فشار دهید تا خونریزی متوقف شود.

فوراً با مرکز مراقبت های بهداشتی منزل یا پزشک خود تماس بگیرید و اطلاع دهید

بیشتربدانید:تزریقات در منزل شمال شرق تهرانتزریقات در منزل زعفرانیهتزریقات در منزل ولنجک –اعزام پزشک به منزل شبانه روزی

 

چه زمانی باید با مرکز خدمات بهداشتی خود تماس بگیرید:

اگر علائمی از عفونت دارید، مانند:

قرمزی، تورم یا کبودی در محلی که سوزن وارد سیاهرگ می شود

درد

خون ریزی

تب ۳۸ درجه سانتیگراد یا بالاتر

اگر موارد زیر را دارید فوراً با شماره اضطراری ۱۱۵ تماس بگیرید:

هر گونه مشکل تنفسی

ضربان قلب سریع

سرگیجه

درد قفسه سینه

چگونه از سرم استفاده کنیم؟

چگونه از سرم استفاده کنیم؟ برای انجام عمل، ابتدا ست سرم از بسته بندی آن خارج شده و به درستی به بطری سرم متصل می شود. برای جلوگیری از تشکیل حباب های هوا، مجموعه سرم به آرامی تکان داده می شود تا اطمینان حاصل شود که حباب های هوا به سمت بالا بالا می روند. سپس یک دسترسی عروقی پیدا می شود و سرم وارد می شود.

 

هنگام پاسخ به این سوال که چگونه سرم را وارد کنید، توجه به این نکته مهم است که ابتدا باید یک محیط استریل برای این عمل فراهم شود. اولین قدم شستن دست های بیمار یا شخصی که از بیمار مراقبت می کند با محلول ضد عفونی کننده و ضد عفونی کردن ناحیه ای که سرم در آن قرار می گیرد، می باشد. قرار دادن سرم توسط هیچ فردی غیر از متخصصین مراقبت های بهداشتی که در این زمینه آموزش دیده و مجاز هستند، قابل انجام نیست. این وضعیت ممکن است عواقب جدی داشته باشد.

 

قبل از تمرکز بر جزئیات استفاده از سرم، ” سرم چیست ؟” این سوال را می توان به صورت زیر پاسخ داد:

 

سرم یک مایع استریل است که برای جایگزینی مایعات و الکترولیت های از دست رفته در بدن استفاده می شود. بسیاری از داروهایی که ممکن است ضروری و مناسب با شرایط بیمار باشد را می توان به این مایع اضافه کرد.   هنگام استفاده از سرم در منزل ، تهیه و استفاده صحیح از ست سرم اهمیت زیادی دارد. مجموعه انفوزیون استفاده شده تضمین می کند که سرم با سرعت و مقدار صحیح به بدن تزریق می شود.

 

چگونه از سرم در خانه استفاده کنیم؟

انجام IV در خانه می تواند در برخی موارد باعث افزایش راحتی بیمار و کاهش نیاز به مراجعه به بیمارستان شود. اما برای انجام صحیح و ایمن این فرآیند باید مراحل خاصی را طی کرد. اولین قدم ایجاد دسترسی عروقی است . این شامل یافتن ورید مناسب در بازوی بیمار و قرار دادن صحیح سوزن در رگ می باشد.

 

مرحله بعدی تنظیم سرم نام دارد . برای این روش، مجموعه سرم به صورت استریل باز می شود. سپس مواد لازم برای کاربرد با افزودن سالین فیزیولوژیک یا سایر داروها ادامه می یابد. مجموعه سرم برای اطمینان از جریان صحیح سرم از ورید به بدن تهیه شده است. سوزن که به درستی روی دسترسی عروقی قرار می گیرد، به سرم اجازه ورود به بدن را می دهد.

 

برخی از مزایای سرویس سرم خانگی را می توان به شرح زیر برشمرد:

بیماران می توانند در خانه خود تحت درمان قرار گیرند. این یک مزیت مهم است، به ویژه برای افرادی که محدودیت حرکتی دارند یا تمایلی به مراجعه به بیمارستان ندارند.

بیمارستان ها مکان هایی هستند که در آن عفونت های مختلف قابل انتقال است. درمان خانگی خطر قرار گرفتن در معرض چنین عفونت هایی را کاهش می دهد.

درمان خانگی به بیماران مراقبت های شخصی و انفرادی بیشتری ارائه می دهد. بنابراین، ممکن است بتوان به نیازهای بیمار بهتر پاسخ داد.

سرم خانگی به بیماران و مراقبان این امکان را می دهد که در برنامه روزانه خود انعطاف بیشتری داشته باشند. جلسات را می توان با توجه به برنامه بیمار ترتیب داد.

بیماران با حمایت و نزدیکی اعضای خانواده خود درمان می شوند. این می تواند روحیه بیمار را تقویت کرده و روند بهبودی را تسریع کند.

 

نحوه استفاده از سرم

گاهی ممکن است مشکلاتی در جریان سرم ایجاد شود. اگر سرم با مشکل جریان نداشتن مواجه شد، ممکن است لازم باشد انسدادهای مجموعه را برطرف کنید یا بررسی کنید که آیا سوزن در موقعیت صحیح قرار دارد یا خیر. انواع سرم بسته به نیاز بیمار ممکن است متفاوت باشد. بنابراین مهم است که توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی در مورد نوع و مقدار سرم مطلع شوید.

 

هنگام استفاده از سرم در منزل، تمام مراحل باید به صورت استریل انجام شود و از سوزن و غیره استفاده نشود. باید دقت کرد که مواد یکبار مصرف هستند. اگر در حین عمل تردید یا مشکلی وجود داشت، باید بلافاصله با یک متخصص مراقبت های بهداشتی مشورت شود. قرار دادن قطره ای IV در خانه می تواند راحتی و راحتی زیادی را برای بیماران فراهم کند که با آگاهی و مراقبت مناسب انجام شود.

بیشتربدانید: تزریقات در منزل زعفرانیه تزریقات در منزل تزریق در منزل غرب تهران تزریقات در غرب تهران تزریقات در شهرک غرب تزریق در منزل تهران

موسسه مهراوران نوین خدمات سرم خانگی را همراه با بسیاری از خدمات پزشکی و اقدامات مراقبتی دیگر ارائه می دهد. همچنین می توانید برای گذراندن مراحل درمان در منزل با ما تماس بگیرید

سرویس سرم در منزل

سرویس سرم خانگی به افرادی که به دلایل مختلف نمی توانند به بیمارستان مراجعه کنند این امکان را می دهد تا به راحتی از پشتیبانی سرم برخوردار شوند. این سرویس در بسیاری از موارد مانند کاربردهای مختلف آنتی بیوتیکی و نیاز به سرم به دلیل مشکلات تغذیه ای راحتی را برای بیمار فراهم می کند.

به لطف سرویس سرم خانگی، امکان تجویز داروها و مکمل ها به صورت سرمی با تجویز پزشک بدون مراجعه به بیمارستان وجود دارد. افراد مجاز به ارائه این خدمات؛ آنها پرستاران مراقبت در منزل هستند که آموزش های پرستاری یا معادل آن را دیده اند. برای خدمت، مراجعه به مراکز بهداشتی درمانی در منزل و دارای مجوز از وزارت بهداشت الزامی است.

 

سرویس سرم خانگی چیست؟

در بسیاری از بیماری ها و شرایط، می توان داروها و سایر مکمل های مربوطه را با سرم به بیمار تزریق کرد. داروهای مسکن و غیره به صورت داخل وریدی مصرف شوند. داروها سریعتر عمل می کنند. با این حال، برخی از درمان ها، مانند یک دوره شیمی درمانی، فقط با سرم قابل انجام است.

 

قرار دادن سرم در منزل به شرح زیر انجام می شود:

اول از همه، یک کارمند بهداشتی از یک موسسه مجاز با تجهیزات خود به خانه می آید.

پس از انجام استریلیزاسیون لازم، دسترسی عروقی بیمار باز می شود.

سرم مطابق با تجویز پزشک و توصیه های دیگر استفاده می شود.

پس از اتمام عمل، سرم توسط کادر پزشکی خارج می شود.

دریافت خدمات پرستاری در منزل برای سرم و اقدامات درمانی و مراقبتی مشابه در منزل ضروری است . خدمات پزشک در منزل عموماً برای طیف وسیع تری از نیازها در مؤسساتی که خدمات دریافت می شود در دسترس است .

 

سرویس سرم در منزل

قیمت درج سرم در منزل

با افزایش جمعیت سالمندان، مراقبت در منزل به یکی از نیازهای بسیاری از بیماران و بستگان آنها تبدیل شده است. به همین دلیل موسسات و سازمان هایی مانند مراکز مراقبت در منزل نیز در حال افزایش هستند. توسط مراکز مراقبت در منزل ؛

مراقب،

فیزیوتراپیست،

دکتر،

خدمات پرستاری در دسترس است.

این افراد مجاز به ارائه کلیه خدمات پزشکی و پرستاری ممکن در شرایط منزل هستند. آیا خدمات بهداشتی خانگی مایعات IV را وارد می کنند؟ پاسخ به یک سوال مشابه “بله” خواهد بود.

 

هنگام تحقیق در مورد قیمت سرم در منزل ، باید دانست که قیمت ها بسته به عوامل مختلف متفاوت خواهد بود. خدمات ممکن است بسته به شرایط بیمار، مدت زمان سرم و موقعیت منزل با قیمت های متفاوتی ارائه شود. برای اینکه به راحتی مراحل را طی کنید، لازم است با یک سازمان مجرب و مجاز مشورت کنید.

بیشتربدانید:اعزام پزشک به منزل شبانه روزیاعزام پزشک شمال تهرانخدمات پزشکی در تهرانهزینه پزشک در منزل تهرانویزیت دکتر در منزلاعزام پزشک به منزل

می توانید با تماس با مرکز مراقبت خانگی خصوصی مهرآوران نوین ، پشتیبانی و خدمات حرفه ای دریافت کنید. برای اطلاع از قیمت و رفع نیازهای شما توسط تیم دوستانه و حرفه ای ما با ما تماس بگیرید.

مراقب سلامتی خود در خانه باشید: با خدمات بی نظیر درج سرم در خانه آشنا شوید!

حفظ سلامتی شما در بالاترین سطح برای شما و عزیزانتان اولویت اصلی ماست. آیا می دانستید که اکنون می توانید خدمات مراقبت های بهداشتی را در راحتی در خانه خود دریافت کنید؟ با خدمات منحصر به فرد نصب سرم در خانه ما، می توانید ضمن محافظت از سلامت خود، به راحتی نیز برسید.

 

بهترین خدمات برای شما:

مراقبت سفارشی: هر فردی منحصر به فرد است، بنابراین ما خدمات مراقبت های بهداشتی خود را مطابق با نیازهای شما سفارشی می کنیم. پرستاران متخصص ما اینجا هستند تا مناسب ترین خدمات را با برنامه های درمانی شخصی به شما ارائه دهند.

 

تیم مجرب: پرستاران مجرب و حرفه ای ما اینجا هستند تا سلامت شما را به بهترین نحو مدیریت کنند. راحتی کار با یک تیم قابل اعتماد و آگاه را تجربه خواهید کرد.

 

برای خود وقت بگذارید: با خدمات قطره ای IV خانگی، نیازی به صرف وقت در اتاق های انتظار بیمارستان ندارید. با اختصاص زمان بیشتر به خود و عزیزانتان می توانید از زندگی لذت ببرید.

 

ما سلامت و راحتی را با هم ارائه می دهیم:

درمان ایمن و موثر: درمان ایمن به اندازه مراقبت از سلامت شما مهم است. با خدمات نصب سرم خانگی ما، از سلامت خود محافظت می کنید و از آسایش درمان ایمن لذت می برید.

 

آسایش در خانه: درمان در آسایش خانه هم آسایش جسمی و هم روحی را به همراه دارد. شما می توانید درمان را به راحتی در تخت یا صندلی بیمار خود دریافت کنید.

 

ما اینجا برای شما هستیم: ما اینجا هستیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم، از سلامتی شما حمایت کنیم و آسایش شما را تضمین کنیم.

 

هم اکنون با ما تماس بگیرید:

خدمات نصب سرم ما را در خانه امتحان کنید تا از سلامتی خود محافظت کرده و راحتی را تجربه کنید. ما خوشحال خواهیم شد که با برنامه های درمانی ویژه و تیم متخصص بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. همین حالا با ما تماس بگیرید و آسایش مراقبت از سلامتی خود را تجربه کنید!

 

قرار دادن IV در خانه ممکن است برای انواع شرایط پزشکی و درمان مورد نیاز باشد. در اینجا مواردی وجود دارد که در آن قطره IV اغلب در خانه مورد نیاز است:

 

 

 

تعادل مایعات: به منظور حفظ یا اصلاح تعادل مایعات، ممکن است در مواردی مانند کم آبی بدن، مکمل مایعات در خانه مورد نیاز باشد.

 

حمایت تغذیه ای: در موارد سوءتغذیه یا در بیمارانی که نمی توانند به اندازه کافی از طریق خوراکی تغذیه کنند، می توان حمایت های تغذیه ای را در خانه ارائه کرد.

 

درمان دارویی: برخی از داروها ممکن است نیاز به تزریق داخل وریدی داشته باشند. IV را می توان در خانه قرار داد، به خصوص برای داروهایی مانند مسکن، ضد التهاب یا آنتی بیوتیک.

 

بیماری‌های مزمن: در بیماری‌های مزمن مانند دیابت یا نارسایی کلیه، سرم را می‌توان در خانه برای حذف یا تنظیم برخی مواد از بدن تجویز کرد.

 

درمان سرطان: در طول یا بعد از درمان سرطان، سرم را می توان در خانه قرار داد تا جایگزین مایعات و مواد مغذی از دست رفته در بدن به دلیل شیمی درمانی یا رادیوتراپی شود.

 

مراقبت های بعد از عمل: پس از جراحی های بزرگ، مایعات IV را می توان در خانه تجویز کرد تا تعادل مایعات بیماران را بازگرداند یا حمایت تغذیه ای ارائه دهد.

 

عفونت یا تب: از دست دادن مایعات از بدن ممکن است به دلیل عفونت های جدی یا تب بالا رخ دهد. در این صورت ممکن است نیاز به قرار دادن سرم در منزل باشد.

 

مشکلات سلامت موقت: به عنوان مثال، از دست دادن مایعات از بدن ممکن است در مواردی مانند ناراحتی معده، استفراغ یا اسهال رخ دهد و در این مورد، مصرف مکمل مایع در خانه ممکن است مهم باشد.

بیشتربدانید:اعزام پزشک به منزل شبانه روزیاعزام پزشک شمال تهرانخدمات پزشکی در تهرانهزینه پزشک در منزل تهرانویزیت دکتر در منزلاعزام پزشک به منزل

در هر صورت نیاز به قرار دادن سرم در منزل با توجه به وضعیت سلامتی بیمار و توصیه پزشک مشخص می شود. با تماس با ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی خود، می‌توانید یک برنامه درمانی را ایجاد کنید که به بهترین وجه مناسب شما یا شرایط عزیزتان باشد.