سرم تراپی در منزل تهران

سرم تراپی در منزل تهران؛ سرویس درج سرم در منزل چیست؟

از جمله اقدامات پرستاری مرکز مراقبت در منزل مهر آوران نوین ، قرار دادن سرم در منزل به بیمارانی که نیاز به آنتی بیوتیک های داخل وریدی (داخل وریدی)، سایر داروها، شیر خشک و مایع درمانی دارند، این امکان را می دهد که تغذیه وریدی را برای بیمارانی که از راه خوراکی (خوراکی) استفاده نمی کنند، ارائه دهد. مصرف، تا درمان خود را در آسایش خانه خود دریافت کنند.

هدف از خدمات درج سرم خانگی این است که بیماران داروهای خود را به طور کامل در منزل و بدون نیاز به مراجعه به بیمارستان یا مراکز دیگر دریافت کنند.

خدمات درج سرم در منزل نه تنها فرآیندهای بیمارستانی بیماران را کوتاه می کند، بلکه باعث صرفه جویی در وقت برای بستگان بیماران می شود.

درج سرم چیست؟

این فرآیند تزریق سرم/داروهای مورد نیاز برای درمان بیماری تشخیص داده شده مستقیماً در ورید از طریق یک کاتتر داخل وریدی (IV) است.

روش های قرار دادن سرم که به طور مکرر برای بیماران بستری در بیمارستان اعمال می شود، برای بیمارانی که می خواهند درمان خود را در خانه ادامه دهند، طبق دستور پزشک نیز اعمال می شود.

چه کسی خدمات سرم خانگی را ارائه می دهد؟

خدمات ایمن سازی در منزل توسط فارغ التحصیلان رشته پرستاری و دانشکده های معادل و توسط پرستاران مراقبت در منزل که در رشته خود متخصص هستند انجام می شود. این پرستاران که از پرستاران در منزل و دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشند با حضور در منازل بیماران محترم نسبت به انجام عمل سرم گذاری که توسط پزشک تجویز شده است، مطابق با مجوز ایشان درخواست لازم را انجام می دهند.

درمان هایی که شامل خدمات درج سرم در منزل می شوند چیست؟

در بیمارانی که نمی توانند از راه خوراکی تغذیه شوند، در درمان های تغذیه تزریقی (داخل وریدی)،

در اختلالات تعادل الکترولیت ناشی از بیماری ها، زمانی که تعادل متابولیک باید بازیابی شود،

در درمان های آنتی بیوتیکی که در موارد عفونت استفاده می شود،

در موارد مدیریت درد بعد از عمل،

در درمان بیماران سرطانی تحت شیمی درمانی،

برای افرادی که تمایلی به مراجعه به بیمارستان ندارند و دارای فوبیای بیمارستانی هستند می توان سرویس سرم خانگی را ارائه داد.

چگونه می توانم از خدمات خدمات در خانه بهره مند شوم؟

برای انجام سرم تراپی در منزل، بیمار یا بستگان بیمار با مرکز تماس مرکز مراقبت در منزل به شماره های ما تماس گرفته و از نمایندگان بهداشت در منزل درخواست قرار دادن سرم را بکنید.

نماینده سلامت ما در مرکز تماس در مورد نسخه بیمار، سن، منطقه و روزهایی که از آن زمان درخواست خدمات می‌کنید و اینکه آیا داروهای خود را برای برآورده کردن این درخواست دریافت کرده‌اید، سؤال می‌کند.

درمان‌های شما که توسط پزشک تجویز نشده‌اند توسط مهرآوران اعمال نمی‌شوند زیرا قانونی نیستند.

برنامه ریزی روز و زمان مناسبی برای فرآیند قرار دادن سرم در خانه انجام می شود.

 

پرستار مراقبت از منزل که در زمینه کاری خود متخصص است، با کیسه های دارای لوگوی مراقبت در منزل مهر آوران نوین که حاوی مواد مورد نیاز برای سرویس درج سرم در منزل است، بیمار را در زمان برنامه ریزی شده ویزیت می کند.

پرستاری که برای انجام مراحل درج سرم به خانه می آید ابتدا بیمار و بستگانش را در مورد این فرآیند مطلع می کند، فرم رضایت آگاهانه را پر می کند، از بستگان بیمار برای تایید امضا می گیرد و فتوکپی هویت فرد دریافت کننده را اضافه می کند. خدمات به پرونده بیمار

این اطمینان را ایجاد می کند که قبل از انجام فرآیند قرار دادن سرم در خانه، محیط برای شرایط استریل مناسب است. دسترسی عروقی را مطابق با شرایط بهداشتی انجام می دهد.

پس از اطمینان از باز شدن صحیح دسترسی عروقی، تجویز دارو / سرم را طبق دستور پزشک شروع می کند.

هنگامی که سرم درمانی در منزل کامل شد، پرستار با برداشتن سرم درمان را کامل می کند.

در صورت نیاز به تزریق مجدد سرم به بیمار در فواصل زمانی معین، کاتتر متصل به بازوی بیمار برداشته نمی شود. پرستار مراقبت در منزل مسئول آموزش بستگان بیمار/بیمار در مورد محافظت از کاتتر قرار داده شده است.

چه نکاتی را باید در حین سرویس درج سرم در منزل در نظر گرفت؟

در طول مصرف سرم و دارو در منزل، بیماران ممکن است واکنش های آلرژیک به دارو نشان دهند، پرستار متخصص مراقبت در منزل مسئول نظارت بر تغییرات در وضعیت بیمار و انجام اقدامات سریع در صورت لزوم است.

بیشتربدانید:پرستاری در منزل شمال تهرانسونداژ در منزلسونداژ در منزل شمال تهرانتعویض سوند در منزل تهرانهزینه تعویض سوند در منزل

مسائلی که نیاز به توجه دارند؛

باید این سوال مطرح شود که آیا بیمار به مایع و داروی مورد استفاده واکنش آلرژیک دارد یا خیر.

قبل از قرار دادن داروها و مایعات باید تاریخ انقضا بررسی شود.

پرستار مراقبت در منزل باید به خوبی بداند که دارو در چه فرمتی باید تجویز شود و باید مراقب باشد که هیچ گونه کاربرد اشتباهی نداشته باشد.

اطمینان حاصل کنید که خط داخل وریدی ایمن و پایدار است.

در صورت وجود قرمزی، تورم و درد در دسترسی عروقی، دسترسی عروقی باید بلافاصله تعویض شود.

مزایای سرویس درج سرم در منزل چیست؟

کیفیت زندگی بیماران و بستگان آنها را بهبود می بخشد. ایمن سازی در خانه باعث می شود بیمار احساس راحتی و امنیت بیشتری داشته باشد زیرا در خانه است. این راحتی باعث افزایش کیفیت زندگی می شود.

در زمان صرفه جویی می کند. در شرایط امروزی از صرف تلاش و زمان صرف شده توسط بستگان بیمار برای انتقال بیمار جلوگیری می کند.

این یک خدمات در محل برای افراد مبتلا به فوبیای بیمارستان و سوزن است. فوبیای بیمارستانی ترس رایج بسیاری از افراد است. حتی بیمارانی هستند که از درمان امتناع می کنند، به خصوص وقتی می دانند که یک روش مربوط به سوزن انجام خواهد شد. در چنین حالتی بیمار تا حد زیادی آسوده خاطر می شود، زیرا استفاده از سرم خانگی که در محیط خانه برنامه ریزی شده است، در منطقه امن بیمار انجام می شود.

خطر عفونت در بیمار کاهش می یابد. برای بیمار مهم است که از عفونت های مختلفی که ممکن است ایجاد شود دور بماند. عفونت‌هایی که ممکن است در بیمارستان یا مرکز ایجاد شوند با استفاده از تزریق IV در خانه پیشگیری می‌شوند.

برنامه درج سرم در خانه خدمات اخلاقی و قابل اعتمادی را ارائه می دهد. به عنوان تیم مراقبت در منزل و خدمات بهداشتی مهر آوران نوین ، ضروری است که کلیه خدمات ارائه شده به بیمار در چارچوب قوانین اخلاقی و در پرتو حقایق علمی انجام شود. به همین دلیل، خدماتی که توسط پرستاران متخصص در منزل ارائه می شود، خدمات ایمن و حفاظتی برای بیمار است.

بیشتربدانید:انجام آزمایش خون و تزریقات در منزلتزریقات در منزل زعفرانیهتزریقات در منزل شمال شرق تهرانتزریقات در منزل ولنجکتزریقات نیاوران

هزینه نصب سرم در خانه چقدر است؟

هزینه قرار دادن سرم در منزل برای بیمارانی که در رفتن به بیمارستان مشکل دارند، نمی خواهند صرفاً برای گذاشتن سرم خود به بیمارستان بروند و یا در منزل تحت درمان بستری هستند، گزینه اقتصادی تری است.

در شرایط امروزی خدمات بسیار خوبی است، به ویژه با توجه به اینکه از عفونت های بیمارستانی برای بیماران سرطانی و بیماران مسن دور خواهد بود.

هنگام مقایسه هزینه تزریق وریدی در منزل و خدمات تزریق داخل وریدی در بیمارستان یا مراکز، هنگام مراجعه مکرر به بیمارستان (بازگشت به بیمارستان در صورت نیاز به تعویض خط وریدی و غیره) و انتقال بیمار به یک مرکز، مبلغی که باید برای خدمات مراقبت های بهداشتی در منزل پرداخت شود، می تواند توسط بستگان خانواده قابل قبول و پایدار باشد.

برای دریافت اطلاعات دقیق و قیمت خدمات نصب سرم خانگی از مهر آوران نوین ، می توانید با مرکز تماس ما تماس بگیرید یا از خط کمک سلامت واتساپ به شماره پشتیبانی دریافت کنید.

برایتان روزهای تندرستی آرزومندیم، در هر نفس با شما هستیم، با شعار خود آماده خدمت هستیم.