اعزام پزشک تهران

اعزام پزشک تهران؛  قبل از اینکه در مورد موضوع اعزام پزشک تهران سخنی بیان شود ؛ می توان گفت که امروزه به سبب اهمیت بالای سلامتی و همچنین به دلیل صرفه جویی در وقت و هزینه و تسریع درزمان  درمان، خانواده ها ترجیح می دهند به جای خارج شدن ازمنزل خود  تا در ازدحام جمعیت بیمارستان ها قرار بگیرند و در پشت درب مطب ها پزشکان جهت ویزیت شدن منتظر بشینند ، می توانند خدمات درمانی و مراقبتی را در منزل با آرامش و آسایش و خیال راحت وهمین طور در زمان تعیین شده و بر اساس برنامه ریزی خود دریافت کنند. از همین رو استفاده از خدمات مراقبتی و پزشک در منزل به طرز باور نکردنی از طرف خانواده های زیادی مورد استقبال و توجه  قرارگرفته است.

وجود پزشک در منزل برای بیمار مزیت های زیادی دارد. دکتر با حضور در منزل بیمار با تشخیص سریع و شروع روند درمانی به بازگرداندن سلامتی بیمار کمک زیادی می کند.

اهمیت اعزام پزشک به منزل در تهران:

اگر شما هم در تهران ساکن هستین و نیاز به خدمات ویزیت پزشک در منزل دارید مطمئن باشید که با اعتماد به تیم مجرب موسسه مهراوران  در هر ساعت از شبانه روز  که بخواهید  به پزشک دسترسی خواهید داشت. با این خدمت پزشکی از ترافیک های شلوغ در امان خواهید بود و لازم نیست که در سطح شهر در این شرایط بحرانی خطروجود ابتلا به انواع ویروس ها جابه جا شوید و فقط درزمان  تشخیص پزشک برای درمان سریع، ممکن است بیماربه بیمارستان جهت بستری شدن اعزام شود.

بعضی از بیماران سالمند هستند و رفت و آمد به مطب ها برایشان با زحمت همراه است، به همین دلیل استفاده از خدمات اعزام پزشک به منزل در تهران می توانند گزینه مناسبی برای آنها باشد .

 

برای دریافت خدمات پزشکی و پرستاری و یا اجاره تجهیزات پزشک با ما تماس بگیرید

مزایای اعزام پزشک به منزل در تهران

با اعزام پزشک به منزل در تهران، در ابتدا پزشک بیمار خود را معاینه می کند و بعد مشاوره صحیح  و تجویز داروی مناسب  را برای آن ها انجام می دهد و در هنگام نیاز به نمونه گیری از خون و ادرار، چکاپ، پانسمان، نوار قلب، سرم درمانی، گذاشتن سوند ادراری، اندازه گیری فشار خون و مواردی از این جمله  را برای تشخیص و درمان نمودن بیماری انجام می دهد.

چه به زمانی اعزام پزشک به منزل در تهران نیازمند هستیم ؟

هنگامی که بیمار سالمند بوده و دیگر توانایی حرکت کردن را ندارد.

هنگامی که بیمار به دلیل تنهایی و نداشتن همراه و حامی در هنگام مراجعه به مراکز پزشکی است.

هنگامی که بیمار به دلیل نوع بیماری خود به  نباید از تخت خود خارج شود.

هنگامی که بیمار به دلیل معلولیت توانایی حرکت کردن را ندارد.

هنگامی که به دلیل تعطیلات و روزهای خاص سال رفتن به پزشک و ویزیت شدن امکان پذیر نیست.

هنگامی که پزشک به منزل بیمار مراجعه می کند ، باعث کاهش رفت و آمد و صرفه جویی در وقت و هزینه بیمار وخانواده آن می شود. در واقع می توان  بیان کرد که دسترسی راحت به پزشک از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی استفاده از خدمات درمانی در منزل به شمار می آید.

مقالات بیشتر: اجاره دستگاه ساکشن در تهران ، اجاره ونتیلاتور ، اجاره ساکشن

در چه مواردهایی  نیازمند هستیم به پزشک در منزل داریم ؟

۱- بررسی بیمار عمومی

اگر بیماری در منزل دارید که نمی تواند به مراکز درمانی مراجعه کند. همچنین اگر در خانه شرایط بهتری نسبت به مراکز درمانی بیرون از منزل دارید. برای بیماریهایی از جمله سرماخوردگی، فشار خون و قند خون و… از خدمات پزشک عمومی استفاده کنید.

۲- مراقب ارتوپدی

 بیماری که دچار شکستگی شده است. یا نمی تواند حرکت کند یا از آرتروز، درد مفاصل، و گرفتگی عضلات رنج می برد. این افراد مسلما برای رفت و آمد به بیمارستان و مراکز درمانی دچار مشکل هستند مراقبت ارتوپدی یا پزشک متخصص شکستگی می  تواند در منزل به روند بهبودی بیمار کمک زیادی کند.

۳-  مراقب بیماران دیابتی

فرد مبتلا به بیماری دیابت نیازمند به مراقبت  زیاد دارد. زیرا باید قند خون و فشار خون نظارت شود. و حتما به صورت دوره ایی و چند ماه یکبار از پزشک متخصص مشاوره بگیرد مراقبت دیابتی یا پزشک در منزل  خیلی خوب می تواند از طریق مشاوره و داروها، رژِیم غذایی خوبی را برای بیماران  پیشنهاد بدهند.

۴- مراقبت بیماران قلبی

عموم بیماران قلبی باید تحت نظر پزشک باشند. این افراد بعد از بستری شدن در بیمارستان پس از مدتی برای گذراندن دوران نقاهت به منزل منتقل می شوند. در صورت رعایت نکردن مصرف  منظم داروها و همچنین نظارت بر عملکرد قلب بیمار امکان دارد، خطراتی را به دنبال داشته باشد. پیشنهاد می کنیم بیماران قلبی در منزل با نظارت مستقیم پزشک دوره درمان را طی کرده تا به شرایط عادی جسمی  برسند.

۵- پزشک سالمندان

پزشک سالمند در منزل خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل برای آنها انجام می دهد. سالمندان نیازمند به محبت و مراقبت دارند. و در مصرف دارو ها و مواد غذایی نیاز به  توجه دارند. که با انتخاب پزشک در منزل احساس رضایت بیشتری در کنار خانواده ها می کنند.

بیشتر بخوانید: پرستار آی سی یو در منزل ، تزریق در منزل ، مراقبت های ویژه در منزل

۶- پزشک کودک

بعضی از کودکان از بیمارستان و مراکز خدمات درمانی ترس دارند. بهترین راه حل ممکن برای ارتباط کودک با دارو و پزشک این است که به جای رفتن به مطب ها  پزشک را به منزل بیاورید.

۷- تزریق سرم

اگر به وصل کردن سرم یا تزریقات دارید می توانید این کارها را به وسیله پزشک یا پرستار در منزل انجام دهید. با انجام دادن  این روش درمانی از رفت آمد به مراکز درمانی و صرف وقت و هزینه اضافی جلوگیری کرده است . تا در محیط  امن و آرام خانه کنار بیمار خود باشید.

هزینه ویزیت پزشک در منزل

باید توجه داشته باشید که اگر این هزینه ها  در بیمارستان و مراکز درمانی انجام شود؛ بسیار بیشتر از هزینه حضور پزشک در منزل است .و همین طور هزینه های رفت آمد به مطب ها  و صرف زمان یا آسیب احتمالی موجب می شود که پزشک در منزل انتخاب بسیار مناسب تری   باشد. در تهران  عواملی مانند آلودگی هوا ترافیک و شلوغی تاثیر مستقیم بر قیمت ها و روحیه بیمار می گذارد. هزینه پزشک در منزل این مشکلات را ندارد و فقط بسته به نوع بیماری و روند درمان شخص متفاوت است.باید با بررسی و مشاوره  صحیح بهترین انتخاب را برای بیمار خود انجام دهید.

ویزیت پزشک در همه مناطق تهران

شما در کجای تهران ساکن هستید؟ اگر برای رفتن به مراکز درمانی و مطب ها و بیمارستان مسافت زیادی را طی می کنید. نیاز به پزشک دارید. ولی تحمل رفت و آمد و ترافیکی و مشکل زمانی دارید؟ می توانید از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل در هر مکانی از تهران استفاده کنید. هدف موسسه پرستاری مهراوران رضایت و آسایش شماست. تا بدون هیچگونه نگرانی با سرویس پزشک در منزل روال درمانی بیماران عزیز خود را در منزل به خیال آسوده پیگیری کنید.

درخواست پزشک در منزل چگونه است ؟

هر زمانی که نیاز به پزشک در منزل داشتید می توانید از طریق تماس تلفنی با موسسه پرستاری مهراوران از خدمات اعزام پزشک تهران استفاده کنید. دادن اطلاعات بیمار خود اقدام به ثبت و اعزام متخصص به منزل کنید  تیم پرستاری مهراوران با مشاوره مناسب در اسرع وقت پزشک و پرستار خود را به منطقه مورد نظر شما اعزام می کند.