اعزام پزشک تهران

اعزام پزشک تهران؛  قبل از اینکه در مورد موضوع اعزام پزشک تهران سخنی بیان شود ؛ می توان گفت که امروزه به سبب اهمیت بالای سلامتی و همچنین به دلیل صرفه جویی در وقت و هزینه و تسریع درزمان  درمان، خانواده ها ترجیح می دهند به جای خارج شدن ازمنزل خود  تا در ازدحام جمعیت بیمارستان ها قرار بگیرند و در پشت درب مطب ها پزشکان جهت ویزیت شدن منتظر بشینند ، می توانند خدمات درمانی و مراقبتی را در منزل با آرامش و آسایش و خیال راحت وهمین طور در زمان تعیین شده و بر اساس برنامه ریزی خود دریافت کنند. از همین رو استفاده از خدمات مراقبتی و پزشک در منزل به طرز باور نکردنی از طرف خانواده های زیادی مورد استقبال و توجه  قرارگرفته است.

وجود پزشک در منزل برای بیمار مزیت های زیادی دارد. دکتر با حضور در منزل بیمار با تشخیص سریع و شروع روند درمانی به بازگرداندن سلامتی بیمار کمک زیادی می کند.

اهمیت اعزام پزشک به منزل در تهران:

اگر شما هم در تهران ساکن هستین و نیاز به خدمات ویزیت پزشک در منزل دارید مطمئن باشید که با اعتماد به تیم مجرب موسسه مهراوران  در هر ساعت از شبانه روز  که بخواهید  به پزشک دسترسی خواهید داشت. با این خدمت پزشکی از ترافیک های شلوغ در امان خواهید بود و لازم نیست که در سطح شهر در این شرایط بحرانی خطروجود ابتلا به انواع ویروس ها جابه جا شوید و فقط درزمان  تشخیص پزشک برای درمان سریع، ممکن است بیماربه بیمارستان جهت بستری شدن اعزام شود.

بعضی از بیماران سالمند هستند و رفت و آمد به مطب ها برایشان با زحمت همراه است، به همین دلیل استفاده از خدمات اعزام پزشک به منزل در تهران می توانند گزینه مناسبی برای آنها باشد .

 

برای دریافت خدمات پزشکی و پرستاری و یا اجاره تجهیزات پزشک با ما تماس بگیرید

مزایای اعزام پزشک به منزل در تهران

با اعزام پزشک به منزل در تهران، در ابتدا پزشک بیمار خود را معاینه می کند و بعد مشاوره صحیح  و تجویز داروی مناسب  را برای آن ها انجام می دهد و در هنگام نیاز به نمونه گیری از خون و ادرار، چکاپ، پانسمان، نوار قلب، سرم درمانی، گذاشتن سوند ادراری، اندازه گیری فشار خون و مواردی از این جمله  را برای تشخیص و درمان نمودن بیماری انجام می دهد.

چه به زمانی اعزام پزشک به منزل در تهران نیازمند هستیم ؟

هنگامی که بیمار سالمند بوده و دیگر توانایی حرکت کردن را ندارد.

هنگامی که بیمار به دلیل تنهایی و نداشتن همراه و حامی در هنگام مراجعه به مراکز پزشکی است.

هنگامی که بیمار به دلیل نوع بیماری خود به  نباید از تخت خود خارج شود.

هنگامی که بیمار به دلیل معلولیت توانایی حرکت کردن را ندارد.

هنگامی که به دلیل تعطیلات و روزهای خاص سال رفتن به پزشک و ویزیت شدن امکان پذیر نیست.

هنگامی که پزشک به منزل بیمار مراجعه می کند ، باعث کاهش رفت و آمد و صرفه جویی در وقت و هزینه بیمار وخانواده آن می شود. در واقع می توان  بیان کرد که دسترسی راحت به پزشک از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی استفاده از خدمات درمانی در منزل به شمار می آید.

مقالات بیشتر: اجاره دستگاه ساکشن در تهران ، اجاره ونتیلاتور ، اجاره ساکشن

در چه مواردهایی  نیازمند هستیم به پزشک در منزل داریم ؟

۱- بررسی بیمار عمومی

اگر بیماری در منزل دارید که نمی تواند به مراکز درمانی مراجعه کند. همچنین اگر در خانه شرایط بهتری نسبت به مراکز درمانی بیرون از منزل دارید. برای بیماریهایی از جمله سرماخوردگی، فشار خون و قند خون و… از خدمات پزشک عمومی استفاده کنید.

۲- مراقب ارتوپدی

 بیماری که دچار شکستگی شده است. یا نمی تواند حرکت کند یا از آرتروز، درد مفاصل، و گرفتگی عضلات رنج می برد. این افراد مسلما برای رفت و آمد به بیمارستان و مراکز درمانی دچار مشکل هستند مراقبت ارتوپدی یا پزشک متخصص شکستگی می  تواند در منزل به روند بهبودی بیمار کمک زیادی کند.

۳-  مراقب بیماران دیابتی

فرد مبتلا به بیماری دیابت نیازمند به مراقبت  زیاد دارد. زیرا باید قند خون و فشار خون نظارت شود. و حتما به صورت دوره ایی و چند ماه یکبار از پزشک متخصص مشاوره بگیرد مراقبت دیابتی یا پزشک در منزل  خیلی خوب می تواند از طریق مشاوره و داروها، رژِیم غذایی خوبی را برای بیماران  پیشنهاد بدهند.

۴- مراقبت بیماران قلبی

عموم بیماران قلبی باید تحت نظر پزشک باشند. این افراد بعد از بستری شدن در بیمارستان پس از مدتی برای گذراندن دوران نقاهت به منزل منتقل می شوند. در صورت رعایت نکردن مصرف  منظم داروها و همچنین نظارت بر عملکرد قلب بیمار امکان دارد، خطراتی را به دنبال داشته باشد. پیشنهاد می کنیم بیماران قلبی در منزل با نظارت مستقیم پزشک دوره درمان را طی کرده تا به شرایط عادی جسمی  برسند.

۵- پزشک سالمندان

پزشک سالمند در منزل خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل برای آنها انجام می دهد. سالمندان نیازمند به محبت و مراقبت دارند. و در مصرف دارو ها و مواد غذایی نیاز به  توجه دارند. که با انتخاب پزشک در منزل احساس رضایت بیشتری در کنار خانواده ها می کنند.

بیشتر بخوانید: پرستار آی سی یو در منزل ، تزریق در منزل ، مراقبت های ویژه در منزل

۶- پزشک کودک

بعضی از کودکان از بیمارستان و مراکز خدمات درمانی ترس دارند. بهترین راه حل ممکن برای ارتباط کودک با دارو و پزشک این است که به جای رفتن به مطب ها  پزشک را به منزل بیاورید.

۷- تزریق سرم

اگر به وصل کردن سرم یا تزریقات دارید می توانید این کارها را به وسیله پزشک یا پرستار در منزل انجام دهید. با انجام دادن  این روش درمانی از رفت آمد به مراکز درمانی و صرف وقت و هزینه اضافی جلوگیری کرده است . تا در محیط  امن و آرام خانه کنار بیمار خود باشید.

هزینه ویزیت پزشک در منزل

باید توجه داشته باشید که اگر این هزینه ها  در بیمارستان و مراکز درمانی انجام شود؛ بسیار بیشتر از هزینه حضور پزشک در منزل است .و همین طور هزینه های رفت آمد به مطب ها  و صرف زمان یا آسیب احتمالی موجب می شود که پزشک در منزل انتخاب بسیار مناسب تری   باشد. در تهران  عواملی مانند آلودگی هوا ترافیک و شلوغی تاثیر مستقیم بر قیمت ها و روحیه بیمار می گذارد. هزینه پزشک در منزل این مشکلات را ندارد و فقط بسته به نوع بیماری و روند درمان شخص متفاوت است.باید با بررسی و مشاوره  صحیح بهترین انتخاب را برای بیمار خود انجام دهید.

ویزیت پزشک در همه مناطق تهران

شما در کجای تهران ساکن هستید؟ اگر برای رفتن به مراکز درمانی و مطب ها و بیمارستان مسافت زیادی را طی می کنید. نیاز به پزشک دارید. ولی تحمل رفت و آمد و ترافیکی و مشکل زمانی دارید؟ می توانید از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل در هر مکانی از تهران استفاده کنید. هدف موسسه پرستاری مهراوران رضایت و آسایش شماست. تا بدون هیچگونه نگرانی با سرویس پزشک در منزل روال درمانی بیماران عزیز خود را در منزل به خیال آسوده پیگیری کنید.

درخواست پزشک در منزل چگونه است ؟

هر زمانی که نیاز به پزشک در منزل داشتید می توانید از طریق تماس تلفنی با موسسه پرستاری مهراوران از خدمات اعزام پزشک تهران استفاده کنید. دادن اطلاعات بیمار خود اقدام به ثبت و اعزام متخصص به منزل کنید  تیم پرستاری مهراوران با مشاوره مناسب در اسرع وقت پزشک و پرستار خود را به منطقه مورد نظر شما اعزام می کند.

آنتی بیوتیک ها ۱۴ درصد از هزینه های نسخه را تشکیل می دهند

اگرچه میزان مصرف آنتی‌بیوتیک در کشور ما روند کاهشی را نشان می‌دهد، اما ما همچنان یکی از کشورهایی هستیم که بیشترین مصرف آنتی ‌بیوتیک ‌ها را دارد. ۱۴ درصد هزینه های نسخه مربوط به آنتی بیوتیک ها است.

معرفی آنتی بیوتیک ها یک تحول انقلابی در زمینه بیماری های عفونی و بهداشت عمومی بود. در حالی که عفونت‌ها مهم ‌ترین عامل تلفات جانی در مصرف آنتی ‌بیوتیک ‌ها بودند، امروزه پس از بیماری‌ های قلبی و عروقی و سرطان به رتبه سوم کاهش یافته است. پس از استفاده از آنتی بیوتیک ها، فراوانی برخی از بیماری های عفونی کاهش یافت و جان میلیون ها نفر با درمان های آنتی بیوتیکی نجات یافت. با این حال، استفاده شدید از آنتی بیوتیک ها در طول زمان تصویر بسیار جدی را نشان می دهد که امروز تمام جهان درباره آن صحبت می کنند.

 

آنتی بیوتیک ها ۱۴ درصد از هزینه های نسخه را تشکیل می دهند

با یادآوری اینکه امروزه استفاده شدید از آنتی بیوتیک ها نه تنها در پزشکی بلکه در کشاورزی و دامپروری نیز به افزایش و گسترش باکتری های مقاوم کمک می کند

 

بی مورد در نیمی از عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی استفاده می شود

متخصص بیماری های عفونی و میکروبیولوژی بالینی بیمارستان دانشگاه یدیتپه با بیان اینکه آنتی بیوتیک ها بیشتر در عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی استفاده می شود. دکتر. مرال سونمزوغلو سخنان خود را اینگونه ادامه داد: «در واقع آنتی بیوتیک ها بی اثر هستند زیرا این گونه عفونت ها از ویروس ها تشکیل شده اند نه باکتری ها. بنابراین مطالعات نشان می دهد که در نیمی از این عفونت ها از آنتی بیوتیک ها بی مورد استفاده می شود. برای دستیابی به راه حلی برای حل این مشکل که مربوط به کل جامعه است و استفاده منطقی از آنتی بیوتیک ها، طرفین؛ بسیار مهم است که همه گروه‌ها مانند پزشکان، داروسازان، پرستاران، سایر پرسنل بهداشتی، بیماران/بستگان بیمار، تولیدکنندگان، مقامات نظارتی و رسانه‌ها با یکدیگر همکاری کنند.»

 

کارهایی که برای استفاده صحیح از آنتی بیوتیک ها باید انجام دهید

آنتی بیوتیک ها را فقط با تجویز پزشک و با نسخه باید مصرف کرد.

مدت زمان مصرف آنتی بیوتیک باید طبق توصیه پزشک مصرف شود و در صورت کاهش تب و کاهش درد نباید قطع شود.

آنتی بیوتیک ها ضد تب یا مسکن نیستند. تب بالا دلیلی برای استفاده از آنتی بیوتیک نیست. بیماران و بستگان آنها نباید سعی کنند طبق تجربیات خود پزشک را راهنمایی کنند و اصرار نداشته باشند.

ممکن است برای هر بیمار روش درمانی متفاوتی وجود داشته باشد. بنابراین، بیماران مبتلا به همان نوع بیماری نباید آنتی بیوتیک را به دیگران توصیه کنند.

تجویز خوراکی، عضلانی یا وریدی و نوع آنتی بیوتیک توسط پزشک تعیین می شود. با این حال، به بیمارانی که در بیمارستان بستری نمی شوند، باید آنتی بیوتیک هایی داده شود که تأثیر کمی دارند و تا حد امکان به صورت خوراکی مصرف شوند.

 

۱۲ مداخله کلیدی توصیه شده توسط WHO برای ترویج استفاده منطقی از داروها

۱- ایجاد مؤسساتی برای هماهنگی سیاست های مصرف مواد مخدر و نظارت بر آثار آن.

۲- بهره مندی از دستورالعمل های تشخیص و درمان بالینی برای حمایت از آموزش، نظارت و فرآیندهای تصمیم گیری،

۳- ایجاد فهرستی از داروهای ضروری بر اساس درمان های خط اول،

۴- تشکیل هیئت های دارویی و درمانی در مناطق و بیمارستان ها.

۵- حصول اطمینان از ارائه آموزش دارو درمانی مبتنی بر مشکل در برنامه درسی پیش از فارغ التحصیلی،

۶- ساماندهی آموزش مداوم ضمن خدمت پزشکی به عنوان یک الزام

۷- توسعه سیستم های نظارت، حسابرسی و بازخورد در چارچوب نهادی

۸- استفاده از منابع اطلاعاتی مستقل (بی طرفانه) در مورد مواد مخدر.

۹- آموزش عمومی در مورد مواد مخدر

۱۰- پرهیز از ابتکارات مالی غیراخلاقی

۱۱- اجرای مقررات مناسب و اجباری.

  1. اطمینان از هزینه های کافی دولت برای اطمینان از در دسترس بودن داروها و کارکنان.

 

یکمتخصص بیماری های عفونی بیمارستانی اظهار داشت که از هر ۱۰۰ بیمار مبتلا به عفونت های تنفسی در پاییز و زمستان به طور متوسط ​​۸۰ نفر نیازی به درمان آنتی بیوتیکی ندارند. آنتی بیوتیک ها فقط در درمان بیماری های عفونی ناشی از باکتری ها استفاده می شوند.” گفت.

 

وی در بیانیه‌ای که توسط متخصص ما انجام شد، گفت: در این روزها که فصل زمستان خودنمایی می‌کند، بویژه عفونت‌های دستگاه تنفسی در حال افزایش است و یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که در این مقطع مرتکب می‌شود، روی آوردن به آنتی‌بیوتیک به محض شروع علائم است.

 

کارشناس ما که در مورد بیماری هایی مانند سرماخوردگی و آنفولانزا که به عنوان شایع ترین مشکلات سلامتی به ویژه در فصل پاییز و زمستان خودنمایی می کند، چه اقداماتی می توان انجام داد، به این نکته توجه کرد که سرماخوردگی و آنفولانزا اغلب با آنفولانزا اشتباه گرفته می شود. اما تفاوت های آشکاری بین آنها وجود دارد، خاطرنشان کرد: علاوه بر سرفه خشک، گلودرد، آبریزش بینی و گاهی تب خفیف در سرماخوردگی های ناشی از بسیاری از ویروس ها و سرماخوردگی ها دیده می شود.

 

“آنتی بیوتیک ها در درمان سرماخوردگی و آنفولانزا هیچ فایده ای ندارند”

در آنفلوآنزا که به دلیل ویروس های آنفلوانزا ایجاد می شود، بیماری با گلودرد شروع می شود، اما با تب ۳۸.۵ درجه به بالا، درد شدید عضلانی، سردرد و حتی درد مفاصل پیش می رود.

کارشناس ما با تاکید بر اینکه آنتی بیوتیک ها در درمان سرماخوردگی و آنفولانزا هیچ فایده ای ندارند، خاطرنشان کرده است: در صورت مصرف بی مورد، باعث ایجاد مقاومت در باکتری های فلور مفید در بدن می شود.

به طور متوسط ​​از هر ۱۰۰ بیمار که در پاییز و زمستان به عفونت های تنفسی مبتلا می شوند ۸۰ نفر نیازی به درمان آنتی بیوتیکی ندارند زیرا ۸۰ درصد عفونت های دستگاه تنفسی ناشی از ویروس ها و بقیه توسط باکتری ها است. درمان عفونت های ناشی از باکتری، سرماخوردگی و آنفولانزا که در افراد خارج از گروه خطر ایجاد می شود، به طور خود به خود در عرض ۵ تا ۷ روز بهبود می یابد. شاید شایع ترین بیماری هایی باشد که روش های درمانی طبیعی شکایات را کاهش داده و سریع تر بهبود می یابند. سرماخوردگی و آنفولانزا که در افراد خارج از گروه خطر ایجاد می شود در افرادی که توسط پزشک تشخیص داده شده است علاوه بر استراحت کافی، تغذیه و مصرف مایعات کافی، می توان از برخی محصولات طبیعی نیز برای اهداف حمایتی استفاده کرد. باید در نظر داشت که محصولات طبیعی ممکن است با داروهای مختلف تداخل داشته باشند، به ویژه برای کسانی که به دلیل بیماری های مزمن از داروهای مختلف استفاده می کنند.

 

سیر یک محصول طبیعی با اثربخشی ثابت شده در سرماخوردگی است.

وی با بیان اینکه سیر یک فرآورده طبیعی است که اثربخشی آن در سرماخوردگی پذیرفته شده است، اظهار داشت: با مصرف منظم سیر می تواند از دفعات و تعداد بیماری ها بکاهد و در چنین مواردی بهبودی را تسریع بخشد.

او با تاکید بر اینکه اکیناسه یک گیاه طبیعی موثر در عفونت های ویروسی مجاری تنفسی فوقانی است، اظهار داشت: می توان از آن به طرق مختلف برای این منظور استفاده کرد.

وی همچنین تاکید کرد: استفاده از ویتامین C در دوره قبل از فصل زمستان می تواند خطر ابتلا به سرماخوردگی را کاهش دهد و روی که به مقدار کم اما در تمام سلول های بدن وجود دارد نقش مهمی ایفا می کند. در تکثیر سلولی، پاسخ ایمنی و عملکردهای عصبی، بنابراین اگر به محض شروع علائم سرماخوردگی استفاده شود، باعث طولانی شدن بیماری می شود و خاطرنشان کرد که می تواند از شدت آن بکاهد.

دکتر با اشاره به اینکه می توان روی را با غذا به دست آورد گفت: در صدف، کله پاچه، حبوبات و جوانه گندم وجود دارد

بیشتربدانید؛–اجاره تجهیزات پزشکی شبانه روزینگهداری از سالمند در تهرانتزریقات نیاوراندکتر در منزل شمال تهرانسونداژ در منزلتعویض سوند در منزل تهران

“آب با لیمو و عسل برای رفع گلودرد”

بوکه اظهار داشت که گلودرد می تواند در طول دوره عفونت های ویروسی مانند سرماخوردگی و آنفولانزا و همچنین در مورد آنژین ناشی از باکتری ها به ویژه استرپتوکوک های بتا همولیتیک گروه A رخ دهد.

او با تاکید بر اینکه برای تشخیص و درمان در مواردی مانند گلودرد و سرماخوردگی باید به پزشک مراجعه کرد و برای کاهش شکایت گلودرد توصیه های زیر را ارائه کرد:

گلودرد را می توان با مخلوط کردن ۱ قاشق قهوه عسل و آب نصف لیمو در ۲۵۰ میلی لیتر آب داغ تسکین داد. به لطف اثر آنتی اکسیدانی این مخلوط، التهاب گلو نیز تسکین می یابد. دهانشویه با نمک یا از آب بی کربنات نیز می توان در این فرآیند استفاده کرد، همچنین شربت پیاز با عسل و آب اکالیپتوس نیز می تواند به تسکین علائم کمک کند.

یک پزشک خانگی فواید زیادی دارد. داشتن مراقبت های بهداشتی با کیفیت در منزل ارزش افزوده ای است که از انتظار طولانی در مراکز درمانی جلوگیری می کند و به ما کمک می کند آرامش خود را حفظ کنیم، زیرا مراقبت همیشه در محیطی شناخته شده برای بیمار ارائه می شود. در زیر برخی از مزایای این نوع خدمات را نشان خواهیم داد.

 

۳ مزیت داشتن پزشک خانگی خصوصی

به مرتبط ترین موارد توجه داشته باشید:

 

✔️ مراقبت های پزشکی بدون خروج از منزل. هنگام کار در منزل بیمار، نیازی به مراجعه به مرکز بهداشت برای دریافت مشاوره نیست. این امر تأثیر مثبتی بر بینش عمومی کسانی دارد که به خدمات ما نیاز دارند و با محاصره شدن همیشه توسط خانواده و عزیزان خود آرامش بیشتری را ارائه می دهد. در صورت لزوم، می‌توان یک تیم کامل را برای رسیدگی به مشکلات طولانی‌مدت یا نیاز به حضور متخصصان مراقبت‌های پرستاری بسیج کرد.

 

✔️ مناسب برای بیماران مزمن یا افراد وابسته. گاهی اوقات نمی توان به راحتی بیمار را جابجا کرد تا مراقبت های مورد نیاز را همیشه دریافت کند. بنابراین، انجام تمام مراقبت ها در خانه ضروری است. با وجود پزشک خصوصی ما در خانه، این کار برای خانواده شما چندان مهم نخواهد بود و می توانید وقت آزاد بیشتری داشته باشید.

 

✔️ پیشنهاد گسترده از منزل بیمار می‌توانیم درمان‌های روزانه لازم و همچنین نظافت‌ها و پروب‌های مختلف را که نیاز به تیم پزشکی لازم است، انجام دهیم. در صورت نیاز به انجام آزمایش خون، بدون خروج بیمار از خانه نیز می توان آن را انجام داد.

 

پزشک خصوصی شما همیشه در دسترس است

ما یک شماره تلفن فوریت های پزشکی داریم که به ما امکان می دهد در زمان بسیار کوتاهی به هر مشکلی رسیدگی کنیم. این سرویس به صورت ۲۴ ساعته در تمامی روزهای سال دارای متخصصین پزشکی می باشد. ما می دانیم که مراقبت به موقع چقدر ضروری است و به همین دلیل است که هر روز برای بهبود کار می کنیم.

 

کمک شخصی در هر شرایطی

هر اتفاقی بیفتد، ما همیشه با بیماران خود سازگار می شویم. ما آماده پاسخگویی به هر نیازی هستیم و هدف ما رسیدن به حداکثر رضایت است. ما پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی را برای مقابله با احتمالاتی که ممکن است در طول یک اورژانس پزشکی رخ دهد حمل می کنیم و با حداکثر سرعت کار می کنیم تا زندگی روزمره بیمارانی که از آنها مراقبت می کنیم مختل نشود.

 

در اورژانس ها و معاینات پزشکی می دانیم که چقدر حیاتی است که بتوانید از مزایای یک پزشک در خانه بهره مند شوید. از شما دعوت می کنیم با ما تماس بگیرید تا بتوانیم کمک کنیم. این کار را می توان با تماس با شماره تلفن ما  یا از طریق ایمیل ما انجام داد.

 

چه زمانی در خانه با پزشک تماس بگیریم؟

دانستن زمان تماس با پزشک در خانه یک تصمیم پیچیده است، زیرا همیشه یک سوال بین انتقال بیمار یا انتظار برای رسیدن کمک وجود دارد. در این مقاله می خواهیم در مورد مواردی صحبت کنیم که در آنها مراقبت در منزل مناسب ترین است.

 

چه زمانی با دکتر تماس بگیریم؟

طب خانگی تخصصی است که هم مراقبت در منزل برای بیماران مزمن و هم در موارد اورژانسی را پوشش می دهد. اینها آسیب شناسی هایی هستند که اغلب به خدمات نیاز دارند.

 

✔️ لومباگو

لومباگو نامی است که معمولاً به کمر یا درد در ناحیه کمر داده می شود. شایع ترین علل آن انقباض عضلات ناحیه و فتق دیسک های بین مهره ای است. در بسیاری از موارد، شدت درد می تواند مانع از ایستادن یا راه رفتن فرد شود.

 

✔️ گاستروانتریت و اسهال

اسهال عبارت است از افزایش دفعات دفع بیش از سه بار در روز. هنگامی که علت عفونی باشد، به آن گاستروانتریت می گویند که معمولا ویروسی است و می تواند با کم آبی عارضه پیدا کند. این تصویر بالینی در کودکان و افراد مسن بیشتر و شدیدتر است، به خصوص زمانی که اسهال همراه با استفراغ باشد.

 

✔️ قولنج کیسه صفرا

وجود انسداد در کیسه صفرا باعث تجمع صفرا و انقباض دردناک این اندام می شود. درد با خوردن وعده های غذایی پرچرب ایجاد می شود و در ربع فوقانی راست شکم ظاهر می شود.

 

شایع ترین علت سنگ کیسه صفرا است. اگر حرکت کنند و خروجی کیسه صفرا به نام مجرای کیستیک را مسدود کنند، باعث درد می شوند.

 

✔️ قولنج کلیه

قولنج کلیوی یک درد بسیار شدید و ناگهانی در ناحیه کمر است که به اندام تناسلی تابش می کند و با حالت تهوع و تعریق زیاد همراه است. شایع ترین علت وجود سنگ در کلیه یا حالب است. اگر انسدادی در جریان ادرار وجود داشته باشد، تجمع می یابد و افزایش فشار باعث ایجاد درد می شود.

 

✔️ تب بالا

تب زمانی که از ۴۰ درجه سانتیگراد تجاوز کند زیاد است. در کودکان، افراد مسن، افراد دچار سرکوب سیستم ایمنی یا مبتلا به پاتولوژی های مزمن، ممکن است نیاز به کمک فوری باشد. علائم مرتبطی وجود دارد که نشان می دهد یک اورژانس است، مانند تاکی کاردی، مشکل در تنفس یا تغییر حالت هوشیاری.

 

✔️ سالمندان بستری

سالمندان وابسته یا مبتلایان به بیماری های مزمن ساعات زیادی در روز در رختخواب می مانند. این شرایط آنها را مستعد عوارض خاصی می کند. از جمله شایع ترین آن ها می توان به ذات الریه، ترومبوآمبولی ریوی، زخم فشاری، هیپوترمی و کم آبی اشاره کرد.

بیشتربدانید:ویزیت پزشک در منزل غرب تهراناعزام پزشک به منزل شبانه روزیاعزام پزشک شمال تهراناعزام پزشک به منزل

با اطلاعاتی که ارائه کرده‌ایم، تشخیص زمان تماس با پزشک در خانه آسان‌تر خواهد بود. روی شرکت، اورژانس و معاینات پزشکی ما حساب کنید و از صفحه ما دیدن کنید تا در هر مشکلی که ممکن است به شما کمک کند.

یک پزشک خانگی فواید زیادی دارد. داشتن مراقبت های بهداشتی با کیفیت در منزل ارزش افزوده ای است که از انتظار طولانی در مراکز درمانی جلوگیری می کند و به ما کمک می کند آرامش خود را حفظ کنیم، زیرا مراقبت همیشه در محیطی شناخته شده برای بیمار ارائه می شود. در زیر برخی از مزایای این نوع خدمات را نشان خواهیم داد.

 

۳ مزیت داشتن پزشک خانگی خصوصی

به مرتبط ترین موارد توجه داشته باشید:

 

✔️ مراقبت های پزشکی بدون خروج از منزل. هنگام کار در منزل بیمار، نیازی به مراجعه به مرکز بهداشت برای دریافت مشاوره نیست. این امر تأثیر مثبتی بر بینش عمومی کسانی دارد که به خدمات ما نیاز دارند و با محاصره شدن همیشه توسط خانواده و عزیزان خود آرامش بیشتری را ارائه می دهد. در صورت لزوم، می‌توان یک تیم کامل را برای رسیدگی به مشکلات طولانی‌مدت یا نیاز به حضور متخصصان مراقبت‌های پرستاری بسیج کرد.

 

✔️ مناسب برای بیماران مزمن یا افراد وابسته. گاهی اوقات نمی توان به راحتی بیمار را جابجا کرد تا مراقبت های مورد نیاز را همیشه دریافت کند. بنابراین، انجام تمام مراقبت ها در خانه ضروری است. با وجود پزشک خصوصی ما در خانه، این کار برای خانواده شما چندان مهم نخواهد بود و می توانید وقت آزاد بیشتری داشته باشید.

 

✔️ پیشنهاد گسترده از منزل بیمار می‌توانیم درمان‌های روزانه لازم و همچنین نظافت‌ها و پروب‌های مختلف را که نیاز به تیم پزشکی لازم است، انجام دهیم. در صورت نیاز به انجام آزمایش خون، بدون خروج بیمار از خانه نیز می توان آن را انجام داد.

 

پزشک خصوصی شما همیشه در دسترس است

ما یک شماره تلفن فوریت های پزشکی داریم که به ما امکان می دهد در زمان بسیار کوتاهی به هر مشکلی رسیدگی کنیم. این سرویس به صورت ۲۴ ساعته در تمامی روزهای سال دارای متخصصین پزشکی می باشد. ما می دانیم که مراقبت به موقع چقدر ضروری است و به همین دلیل است که هر روز برای بهبود کار می کنیم.

 

کمک شخصی در هر شرایطی

هر اتفاقی بیفتد، ما همیشه با بیماران خود سازگار می شویم. ما آماده پاسخگویی به هر نیازی هستیم و هدف ما رسیدن به حداکثر رضایت است. ما پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی را برای مقابله با احتمالاتی که ممکن است در طول یک اورژانس پزشکی رخ دهد حمل می کنیم و با حداکثر سرعت کار می کنیم تا زندگی روزمره بیمارانی که از آنها مراقبت می کنیم مختل نشود.

 

در اورژانس ها و معاینات پزشکی می دانیم که چقدر حیاتی است که بتوانید از مزایای یک پزشک در خانه بهره مند شوید. از شما دعوت می کنیم با ما تماس بگیرید تا بتوانیم کمک کنیم. این کار را می توان با تماس با شماره تلفن ما  یا از طریق ایمیل ما انجام داد.

 

چه زمانی در خانه با پزشک تماس بگیریم؟

دانستن زمان تماس با پزشک در خانه یک تصمیم پیچیده است، زیرا همیشه یک سوال بین انتقال بیمار یا انتظار برای رسیدن کمک وجود دارد. در این مقاله می خواهیم در مورد مواردی صحبت کنیم که در آنها مراقبت در منزل مناسب ترین است.

 

چه زمانی با دکتر تماس بگیریم؟

طب خانگی تخصصی است که هم مراقبت در منزل برای بیماران مزمن و هم در موارد اورژانسی را پوشش می دهد. اینها آسیب شناسی هایی هستند که اغلب به خدمات نیاز دارند.

 

✔️ لومباگو

لومباگو نامی است که معمولاً به کمر یا درد در ناحیه کمر داده می شود. شایع ترین علل آن انقباض عضلات ناحیه و فتق دیسک های بین مهره ای است. در بسیاری از موارد، شدت درد می تواند مانع از ایستادن یا راه رفتن فرد شود.

 

✔️ گاستروانتریت و اسهال

اسهال عبارت است از افزایش دفعات دفع بیش از سه بار در روز. هنگامی که علت عفونی باشد، به آن گاستروانتریت می گویند که معمولا ویروسی است و می تواند با کم آبی عارضه پیدا کند. این تصویر بالینی در کودکان و افراد مسن بیشتر و شدیدتر است، به خصوص زمانی که اسهال همراه با استفراغ باشد.

 

✔️ قولنج کیسه صفرا

وجود انسداد در کیسه صفرا باعث تجمع صفرا و انقباض دردناک این اندام می شود. درد با خوردن وعده های غذایی پرچرب ایجاد می شود و در ربع فوقانی راست شکم ظاهر می شود.

 

شایع ترین علت سنگ کیسه صفرا است. اگر حرکت کنند و خروجی کیسه صفرا به نام مجرای کیستیک را مسدود کنند، باعث درد می شوند.

 

✔️ قولنج کلیه

قولنج کلیوی یک درد بسیار شدید و ناگهانی در ناحیه کمر است که به اندام تناسلی تابش می کند و با حالت تهوع و تعریق زیاد همراه است. شایع ترین علت وجود سنگ در کلیه یا حالب است. اگر انسدادی در جریان ادرار وجود داشته باشد، تجمع می یابد و افزایش فشار باعث ایجاد درد می شود.

 

✔️ تب بالا

تب زمانی که از ۴۰ درجه سانتیگراد تجاوز کند زیاد است. در کودکان، افراد مسن، افراد دچار سرکوب سیستم ایمنی یا مبتلا به پاتولوژی های مزمن، ممکن است نیاز به کمک فوری باشد. علائم مرتبطی وجود دارد که نشان می دهد یک اورژانس است، مانند تاکی کاردی، مشکل در تنفس یا تغییر حالت هوشیاری.

 

✔️ سالمندان بستری

سالمندان وابسته یا مبتلایان به بیماری های مزمن ساعات زیادی در روز در رختخواب می مانند. این شرایط آنها را مستعد عوارض خاصی می کند. از جمله شایع ترین آن ها می توان به ذات الریه، ترومبوآمبولی ریوی، زخم فشاری، هیپوترمی و کم آبی اشاره کرد.

بیشتربدانید:ویزیت پزشک در منزل غرب تهراناعزام پزشک به منزل شبانه روزیاعزام پزشک شمال تهراناعزام پزشک به منزل

با اطلاعاتی که ارائه کرده‌ایم، تشخیص زمان تماس با پزشک در خانه آسان‌تر خواهد بود. روی شرکت، اورژانس و معاینات پزشکی ما حساب کنید و از صفحه ما دیدن کنید تا در هر مشکلی که ممکن است به شما کمک کند.

کار پزشکانی که مراقبت های خانگی را ارائه می دهند

ما به عنوان پزشک از مراقبت و رفاه بیماران خود اطمینان می‌ دهیم، بنابراین، می ‌خواهیم خدمات حرفه ‌ای و با کیفیت ارائه دهیم و این به نوبه خود در دسترس همه کسانی است که به آن نیاز دارند.

گاهی برای برخی افراد مراجعه به مراکز درمانی برای نیاز به خدمات پزشکی مانعی است، بنابراین مراقبت های بهداشتی در منزل برای ارائه کمک و مراقبت به همه بیماران به طور یکسان ضروری است.

 

مزایای خدمات مراقبت های بهداشتی در منزل

حرفه پزشکی زمینه های زیادی برای تخصص دارد و مراقبت های بهداشتی در منزل یکی از آن ها است. از طریق این مقاله می ‌خواهیم این روش را آشکار کنیم، زیرا دسترسی همه بیماران به خدمات پزشکی با کیفیت ضروری است.

 

مراقبت های بهداشتی در منزل یک سرویس پزشکی است که برای افرادی طراحی شده است که به دلیل موقعیت یا شرایط خود بدون نیاز به مسافرت به مراقبت های پزشکی در منزل خود نیاز دارند. این مکمل خدمات پزشکی سنتی است که امکان مراقبت همه جانبه را برای بیماران در محیط خانواده آن ها فراهم می کند و در نتیجه آسایش، حریم خصوصی و امنیت را فراهم می کند. به این ترتیب چشم اندازی جامع از سلامتی شما ارائه می شود که کمک مستمر توسط متخصصان واجد شرایط و با تجربه را تضمین می کند.

 

این نوع خدمات پزشکی در بیشتر موارد به بیماران مسن ارائه می شود. با این حال، در موقعیت ‌های وابستگی، آسیب ‌پذیری و خطر نیز می ‌تواند توسط افراد ها مورد نیاز باشد. هدف و انگیزه اصلی پزشکانی که بخشی از این خدمات هستند این است که همه بیماران بتوانند به دارو دسترسی داشته باشند، علیرغم اینکه شرایط آن ها مانع از دسترسی آن ها به خدمات سنتی بهداشتی می شود که در مشاوره ارائه می شود. انتقال دارو به خانه ها، درمان و مراقبت از مردم است.

 

این خدمات پزشکی مزایای بسیار خوبی را ارائه می دهد، بنابراین، افراد بیشتری این نوع مراقبت را به عنوان بهترین جایگزین سلامتی و عاطفی، هم برای خود و هم برای خانواده خود انتخاب می کنند. این امکان را فراهم می کند که بیمار بتواند در خانه بماند، در محاصره وسایل و عزیزان خود باشد و به نوبه خود، روی بهترین متخصص مراقبت های بهداشتی حساب کند. مهم است که این خدمات کیفیت پزشکی خود را حفظ کرده و سلامت عاطفی بیمار را تضمین کند.

 

دکتر به عنوان همراه بیمار

پزشک متخصص در مراقبت های بهداشتی در منزل باید دارای یک سری قابلیت های کلیدی باشد که به آن ها امکان می دهد خدماتی را ارائه دهند که حرفه ای بودن و کیفیت خدمات را چارچوب بندی می کند. داشتن توانایی زمینه سازی موقعیتی که در آن از بیمار مراقبت می شود با توجه به محیط انسانی و محیط فیزیکی- تدارکاتی ضروری است. برای این امر، آموزش و تجربه در مراقبت در منزل ضروری است، زیرا نیاز به دیدی متفاوت از آموزش و تجربه در مراکز بهداشتی دارد.

 

تخصص هایی مانند پزشکی خانواده، سالمندان یا طب داخلی آن هایی هستند که دید سلامت را تسهیل می کنند و آماده سازی آن ها با تجربه مستقیم در خانه تکمیل می شود. بنابراین، اگر به عنوان یک پزشک، می خواهید حرفه حرفه ای خود را بر روی خانه متمرکز کنید، این سه تخصص هستند که به شما کمک می کنند تا به صورت عملی تمرین کنید.

 

پزشکان خانگی مراقبت از بیمار را بر اساس نیازها و وضعیت رفاه ارائه می دهند، در اینجا برخی از وظایف اصلی ذکر شده است:

  • مراقبت و نظارت پزشکی پاتولوژی های مزمن
  • مراقبت های پزشکی و پیگیری بعد از جراحی
  • توجه و نظارت بر درمان ها
  • توجه و پیگیری درمان ها
  • مراقبت فوری
  • ارتقای خودمختاری و کیفیت زندگی

بدون شک این بیماران به غیر از دارو نیاز به حمایت عاطفی دارند زیرا در بسیاری از مواقع به تنهایی در خانه اقامت می کنند. بنابراین، پزشک باید یک ورزش همراه انجام دهد و خدمات را انجام دهد تا بیمار در حین کمک احساس راحتی کند. کمک در خانه را می توان با خدمات دیگری مانند پرستاری، فیزیوتراپی یا ملاقات حمایت عاطفی با روانشناس تکمیل کرد.

 

ابزارهای جدیدی که تکمیل کننده خدمات خانگی هستند

مراقبت در منزل نقش تعیین کننده ای در تضمین رفاه بیمارانی دارد که نمی توانند سفر کنند. این سرویس به لطف دیجیتالی شدن سیستم های پزشکی در حال پیشرفت است و جایگزین های جدیدی را برای دریافت خدمات پزشکی بدون نیاز به مراجعه حضوری به مشاوره روی میز قرار می دهد.

 

مهراوران مشاوره های پزشکی آنلاین را ادغام کرده است که امکان کمک سریع را بدون نیاز به سفر پزشک و بیمار فراهم می کند. این تکنیک جدید برای حل بسیاری از مشکلات بهداشت عمومی، مانند زمان انتظار طولانی، خدمت کرده است.

در مورد مراقبت در منزل، خدمات مجازی علاوه بر ویزیت حضوری می تواند کلید پیگیری خوب بیمار نیز باشد.

شکی نیست که این نوع خدمات ضروری است، همانطور که به آن قابل مشاهده است تا متخصصان پزشکی بتوانند این گزینه را به عنوان یک تخصص در نظر بگیرند که بتوانند حرفه و آینده خود را به آن اختصاص دهند.