ویزیت دکتر در منزل

ویزیت دکتر در منزل

موسسه پرستاری مهرآوران نوین خدماتی  شامل ارائه کلیه خدمات پزشکی در منزل از قبیل : سونوگرافی ، رادیولوژی ، اکو و نوار قلب ، خدمات آزمایشگاهی ، ویزیت پزشک در منزل را ارائه میدهد.
مراقبتی مشاوره پزشکی در منزل نوار قلب ویزیت پزشک متخصص و پزشک عمومی بر بالین بیماران در منزل انجام ازمایش و ارسال نتیجه ازمایش به درب منزل و رویت نتجه توسط پزشک انجام رادیو گرافی و سونوگرافی در منزل توسط کادر مجرب و متخصص انجام واکسیناسیون در منزل ویزیت متخصص زنان ارتوپدی جراحی اعصاب و داخلی اعصاب در منزل تخصص ماست انجام فتو تراپی در منزل اجاره و تامین تجهیزات پزشکی در منزل ،
بعضی از افراد به دلیل مشغله کاری نمی توانند به مرکز درمانی یا بیمارستان جهت ویزیت پزشک مراجعه نمایند. لذا این افراد نیازمند خدمات پزشکی در منزل می باشند.موسسه پرستاری مهرآوران نوین خدمات اعزام  پزشک به منزل مینماید. گاهی نیز فرد توانایی رفتن به بیمارستان را ندارد و عملاً از دریافت خدمات پزشکی محروم می باشد. با توجه به پیشرفت روز افزون در کلیه زمینه ها ، خدمات پزشکی نیز روز به روز در حال پیشرفت می باشد. امروزه به جای آنکه بیمار به بیمارستان یا مرکز درمانی مراجعه نماید و زمان زیادی منتظر بمانند تا توسط پزشک ویزیت شوند پزشک به منزل فرد مراجعه می نماید و بیمار را در منزل خود ویزیت می کند. که این خدمات مزایای زیادی دارد یکی از این مزایا این است که بیمار استرسی که هنگام حضور در مطب به او وارد میشود در منزل خود همچنین استرس ای ندارد . یکی دیگر از مزایای آن این است که فرد زمان زیادی را صرف ویزیت پزشک نمی کند.
پزشکان شرح حال کاملی از خانواده بیمار گرفته تا در صورت نیاز تجهیزات خاصی را با خود ببرند. بعد از ویزیت بیمار دکتر داروهای لازم را برایش نسخه می کند . اگر داروها خوراکی باشند که نیاز به کار خاص دیگری نمی باشد و فقط دستور دارویی را به بیمار اعلام می کند . اما اگر سرم و داروی تزریقی داشته باشند با پرستاران مرکز هماهنگ می شود که سریعا بر بالین بیمار حاضر شوند و اقدامات درمانی تکمیلی را انجام دهند . ویزیت پزشک در منزل راحت ترین روش ممکن برای بیماران می باشد.