در کشور ما خدمات موجود برای بیماران مبتلا به اختلالات روانپزشکی شدید و مزمن مانند اسکیزوفرنیا، اسکیزوافکتیو، بیماری افسردگی شدید و اختلال خلقی دو قطبی عمدتا به صورت بستری شدن کوتاه مدت در بیمارستان های روانپزشکی و یا خدمات پزشکی در منزل توسط اعضاء خانواده انجام می­شود. اما باید توجه داشت که:بین دو منبع فوق یعنی خانه و بیمارستان، خدمات آموزشی و توانبخشی مناسب و فراگیر و منظم وجود ندارد. جهت دریافت خدمات تزریقات در هر نقطه از تهران با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

جهت اطلاع از تعرفه کلیه خدمات پزشکی در منزل(تزریقات -سرم تراپی- اعزام پزشک ……)با شماره های زیر تماس بگیرید.

طی سا­ل­های اخیر خدمات «خدمات پزشکی درمنزل» به صورت محدود توسط سازمان بهزیستی به اجرا در آمده است که امیدواریم شاهد توسعه و گسترش آن باشیم.علاوه بر موارد فوق، مدد جویان عزیز به مراکز توانبخشی روزانه نیاز دارند تا بتوانند ساعتی از روز را به بازتوانی فعالیت­های روانی خود بپردازند. ایجاد مراکز اشتغال حمایت شده، از دیگر تسهیلاتی است که امیدواریم سازمان­های مسئول در صدد ایجاد آن باشند.
تحقیقات در تمام دنیا نشان داده است که خدمات پزشکی در تهران و خدمات پزشکی در منزل باعث کاهش دفعات عود بیماری، فشار روانی بیمار و خانواده و ارتقاء سلامت روانی و جسمانی آنان می­شود.
مهرآوران نوین نیز یکی از سازمان هایی است که در زمینه ی خدمات پزشکی در منزل تمام سعی خود را کرده تا بهترین خدمات را ارائه دهد.

دسترسی شبانه روزی به خدمات پزشکی در تهران بی شک یکی از نیازهای مبرم هر خانواده است. عدم دسترسی به مطب پزشکان در ساعات روز و شب و ایام تعطیل، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران سالمند، نیاز به استفاده از خدمات شبانه روزی و قابل دسترس را دو چندان می نماید.موسسه مهرآوران نوین “خدمات پزشکی در منزل” یا محل کار را با مزایای و تعرفه خدمات پزشکی مناسب در اختیار عموم قرار می دهد.
مددجویان گرامی می توانند در کلیه ساعات شبانه روز از طریق تلفن به خدمات پزشکی در تهران دسترسی پیدا نمایند.
مددجویان در صورت نیاز به ویزیت پزشک عمومی در منزل یا محل کار به این خدمات که شامل ویزیت، مشاوره، معاینه و تجویز دارو است دسترسی دارند.
مددجویان در صورت نیاز به خدمات پزشکی در تهران به این خدمات از جمله تزریقات، پانسمان، سرم درمانی، گذاشتن یا تعویض سوند ادراری، نوار قلب، سنجش فشار خون، مراقبت لازم در طب سالمندان، مراقبت روزانه بهداشتی بیماران و سایر خدمات مجاز دسترسی دارند.
مددجویان در صورت نیاز به خدمات تخصصی در منزل می توانند پس از تماس تلفنی و هماهنگی به این خدمات از جمله فیزیوتراپی، گفتار درمانی، مشاور تغذیه و مشاوره روانپزشکی دسترسی پیدا نمایند.قیمت و تعرفه خدمات پزشکی متفاوت را در مهرآوران جربه کنید.
پزشکان ما از بهترین ترین افراد در حوزه درمان می باشند و این افراد در بیمارستان های درجه یک تهران مشغول به کار می باشند که با شرکت ما همکاری صمیمانه دارند و تمام تلاش خود را می کنند که درمان مناسب را در منزل بیمار انجام دهند.
موسسه مهرآوران نوین به منظور سهولت در امر درمان کلیه خدمات پزشکی ، پرستاری و آزمایشگاهی را در منزل انجام می دهد خدمات ما شامل : ویزیت پزشک در منزل ، انجام خدمات پرستاری از قبیل تزریقات و پانسمان در منزل ، فیزیوتراپی در منزل ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، سونوگرافی ، رادیولوژی ، گرفتن نوار قلب ، انجام آزمایش خون و … می باشد.