خدمات پرستاری

دسترسی به خدمات پرستاری یکی از نیازهای هر خانواده است عدم دسترسی به مراکز درمانی در بعضی ساعات روز، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران و سالمندان، نیاز به استفاده از خدمات پرستاری قابل دسترس را دو چندان می نماید، همچنین ارائه خدمات پرستاری در منزل باعث احساس امنیت و آرامش بیشتر برای بیمار و خانواده ایشان می شود و روند بهبودی را تسریع می بخشد.
خدمات پرستاری در منزل شامل:
۱- تزریقات به صورت وریدی و عضلانی ( و در صورت نیاز وصل آنژیوکت)
۲- وصل سرم
۳- پانسمان ( پانسمان معمولی و پانسمان نوین ) جهت انواع زخم ها، سوختگی ها، زخم بستر ، زخم های متعاقب اعمال جراحی و …
۴- نمونه گیری آزمایش ( ارسال نمونه به آزمایشگاه )
۵- سونداژ

مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری مهرآوران نوین مفتخر است که با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، گامی بزرگ در جهت ارایه خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی بردارد.
این مرکز به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال آماده ارائه خدمات پرستاری در تهران به هموطنان عزیز می باشد.
خدمات پرستاری در تهران و خدمات پرستاری در منزل مهرآورن نوین جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، در منزل هم قابل انجام است.
درمان در منزل مهرآوران نوین با اعزام پزشک ، پرستار ، ماما ، بهیار ، کمک بهیار ، کودک یار ، مراقب ، فیزیوتراپ و ماساژور به منزل این امکان را به بیمار می دهد که در محیطی راحت تر ، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد و خانواده را آموزش می دهد تا نقش فعالتری در درمان بیمار ایفا کنند.
پرستار کودک،پرستار در منزل،مراقبت و نگهداری از کودک و نوزاد بزرگترین و معتبرترین مرکز خدمات پرستاری،ارائه دهنده کلیه امور خدمات پرستاری،مراقبت ، خدمات پرستاری در تهران ،  نگهداری ازسالمند بیمار ، خدمات پرستاری در منزل
نگهداری سالمند در منزل و تعرفه خدمات پرستاری سالمندی در مهرآوران نوین : سالمندی  دوره ای حساس از زندگی است و مراقبت از سالمند در منزل حساستر که فرد را مستعد ابتلا به بیماری های زیادی میکند .ازینر موسسه مهرآوران نوین آماده خدمات پرستاری در تهران و خدمات پرستاری در منزل به شما میباشد.
استخدام پرستار بیمار در منزل و بیمارستان : پرستاری و مراقبت از سالمندان و نگهداری از بیمار اگر شما هم بدنبال پرستار و قیمت و هزینه خدمات پرستاری برایتان مهم است به مهرآوران مراجعه کنید.
پرستار سالمند در منزل : پرستاری از سالمند نگهداری و مراقبت از سالمند در منزل اصول بنیادی دارد گاهی از عهده فرزندان نیز خارج میشود
پرستار کودک،پرستار در منزل،مراقبت و نگهداری از کودک و نوزاد بزرگترین و معتبرترین مرکز خدمات پرستاری،ارائه دهنده کلیه امور خدمات پرستاری،مراقبت ، نگهداری ازسالمند بیمار