پرستاری در منزل تهران

پرستاری در منزل تهران

پرستاری در منزل تهران شامل پیشگیری از بیماری ها ، توانبخشی ، بازسازی سلامت ، حفاظت از سلامت و ارتقای سلامت با هدف مدیریت مشکلات موجود و جلوگیری از مشکلات احتمالی است.
فعالیت های بهداشت خانه شامل آموزش ، مداخلات درمانی ، توانبخشی ، حمایت و نگهداری ، سازگاری اجتماعی و ادغام برای ارائه دهنده مراقبت از خانواده و شامل ، شروع هماهنگی ، مدیریت و ارزیابی منابع مورد نیاز برای ارتقاء حداکثر سطح سلامت و عملکرد بیماران
پرستاری در منزل یک تخصص پرستاری است که در آن پرستار مراقبت های چند بعدی خانه را برای بیماران در هر سنی ارائه می دهد.
پرستاری در منزل مراقبت های پرستاری است که در محیط خانه و نه در مراکز درمانی ارائه می شود. شرایط زیادی وجود دارد که در آن افراد نیاز به مراقبت در خانه دارند ، از افرادی که به طور موقت ناتوان هستند گرفته تا افرادی که به مراقبت طولانی مدت پرستاری در خانه نیاز دارند.
سطح مراقبت های پرستاری خانگی متناسب با نیازهای بیمار است. برخی از پرستاران به سادگی یک یا چند بار در روز به منزل می آیند تا وظایف پرستاری را انجام دهند که توسط سایر مراقبین انجام نمی شود یا در صورت عدم استفاده از مراقبین دیگر ، وضعیت سلامتی بیمار را بررسی می کنند. در موارد دیگر ، پرستاری خانگی یک موقعیت ثابت است ، زیرا بیمار به نظارت و مراقبت مداوم نیاز دارد.

برای دریافت خدمات پزشکی و پرستاری و یا اجاره تجهیزات پزشک با ما تماس بگیرید

برخی از افراد پرستاری خانگی را انتخاب می کنند زیرا با اقامت در بیمارستان یا مرکز درمانی مشابه مخالف هستند. اگر پزشک احساس کند که بیمار در خانه نیز به همان خوبی یا بهتر عمل می کند ، به بیمار اجازه می دهد که به خانه برود. در موارد دیگر ، پزشکان ممکن است مراقبت در منزل را به طور فعال توصیه کنند ، یا اعضای خانواده تمایل به مراقبت از بیمار در خانه را نشان دهند. تا زمانی که بیمار پایدار است و در معرض خطر کم عوارض یا فوریت های پزشکی ناگهانی قرار دارد ، پرستاری در منزل می تواند یک گزینه مراقبت عالی باشد.
پرستاران خانگی داروها را تجویز می کنند ، به فیزیوتراپی کمک می کنند و محل های جراحی ، لوله های تغذیه تکمیلی و دستگاه های پزشکی را بررسی می کنند تا مطمئن شوند که همه چیز بدون مشکل کار می کند. آن ها اغلب در مراقبت های اولیه بیمار مانند حمام کردن ، کمک به رفتن به دستشویی و غیره کمک می کنند. پرستاران خانگی همچنین می توانند بیماران خود را در سفرهای خارج از خانه همراهی کنند و اطمینان حاصل کنند که در صورت نیاز ناگهانی بیمار ، فردی در دسترس است.
پرستاری خانگی اطمینان حاصل می کند که اقدامات مهم پزشکی به درستی انجام می شود. پرستاران خانگی نیز مراقب رفاه بیماران هستند و از آموزش پزشکی خود برای شناسایی مواردی استفاده می کنند که در آن ها بیمار بهتر تحت مراقبت بیمارستانی یا پرستاری شدیدتر قرار می گیرد.

مراقبت های بهداشتی در منزل چیست؟

مراقبت های بهداشتی در خانه – که اغلب به آن “سلامت در خانه” گفته می شود – مراقبت های ماهری است که مستقیماً در خانه بیمار ارائه می شود. این نوع مراقبت توسط متخصصان پزشکی دارای مجوز از جمله پرستاران، درمانگران و دستیاران به منظور درمان یا مدیریت یک بیماری، آسیب یا وضعیت پزشکی ارائه می شود.

خدمات مراقبت های بهداشتی در خانه را می توان به محل اقامت بیمار (که ممکن است یک خانه خصوصی یا یک خانه سالمندان باشد)، یک مرکز کمکی برای زندگی یا مراقبت طولانی مدت ارائه کرد.

خدماتی که ممکن است تحت پوشش قرار گیرند شامل خدمات پزشکی مانند پرستاری ماهر، فیزیوتراپی، کاردرمانی و گفتار درمانی و همچنین خدمات غیرپزشکی مانند خدمات اجتماعی یا کمک به زندگی روزمره می شود.

آیا مراقبت های بهداشتی در منزل مانند مراقبت های خانگی است؟

خیر، مراقبت های بهداشتی در منزل به طور قابل توجهی با مراقبت در منزل متفاوت است. در حالی که این دو خدمات مشابه به نظر می رسند (هر دو در خانه یا محل سکونت بیمار انجام می شوند)، مراقبت های بهداشتی توسط متخصصان پزشکی دارای مجوز اداره می شود. علاوه بر این، نوع مراقبتی که توسط مراقبت‌های بهداشتی در منزل در نظر گرفته می‌شود، تعداد بی‌شماری از بیماری‌ها ، از جمله فیزیوتراپی، مراقبت‌های پس از عمل، و درمان آلزایمر، زوال عقل و شرایط سلامت مزمن را پوشش می‌دهد.

مزایای مراقبت های بهداشتی در منزل چیست؟

مزیت اصلی مراقبت‌های بهداشتی در خانه برای سالمندان این است که می‌توان آن را مستقیماً در محل اقامت بیمار ارائه داد، خواه این خانه شخصی باشد، خانه‌های سالمندان، مرکز مراقبت از حافظه. با ارائه مراقبت مستقیم به بیمار، می توان از هزینه های گران قیمت بیمارستان جلوگیری کرد.

اعضای خانواده تشویق می شوند تا در فرآیند برنامه ریزی مشارکت فعال داشته باشند تا به تعیین و رسیدن به اهداف کمک کنند و با متخصصان مراقبت های بهداشتی در خانه به نفع بیمار همکاری کنند.

بیشتر بخوانید: پرستار آی سی یو در منزل ، تزریق در منزل ، مراقبت های ویژه در منزل

مزایای اضافی مراقبت های بهداشتی در خانه برای سالمندان عبارتند از:

 • بهبودی سریعتر و بهبودی پس از بیماری یا آسیب
 • بهبود استقلال (در طول زمان)
 • حفظ یا بهبود وضعیت فعلی یا سطح عملکرد
 • بازیابی خودکفایی در خانه
 • کند کردن سرعت پیشرفت بیماری
 • مدیریت بهتر علائم

جوانب مثبت مراقبت های بهداشتی در خانه

 • مراقبت مستقیماً در محل اقامت بیمار (اعم از خانه یا مرکز) تحویل ارائه می شود.
 • خدمات پزشکی توسط متخصصان ماهر ارائه می شود
 • کارکنان مراقبت های بهداشتی در خانه از برنامه تجویز شده توسط پزشک پیروی می کنند
 • بیماران استقلال و خودکفایی را در خانه به دست می آورند
 • هزینه مراقبت معمولاً کمتر از بستری شدن در بیمارستان یا یک خانه سالمندان در طولانی مدت است

مراقبت های بهداشتی در خانه چگونه کار می کند؟

اولین قدم برای دریافت مراقبت های بهداشتی در منزل، دریافت دستورات پزشک و همکاری با یک شرکت مراقبت های بهداشتی در منزل برای تهیه یک برنامه مراقبت دقیق است. از آنجا از شما خواسته می شود تا یک مشاوره اولیه را با بیمار تکمیل کنید و طی آن نیازهای بیمار را ارزیابی کرده و برنامه ای برای درمان تهیه کنید. اعضای خانواده و سایر مراقبان تشویق می شوند تا در این فرآیند برنامه ریزی برای اطمینان از مراقبت مداوم و جامع شرکت کنند.

هنگامی که خدمات شروع می شود، کارکنان مراقبت های بهداشتی در منزل این طرح را اجرا می کنند و با پیروی از تمام دستورات پزشک روند بهبودی و پیشرفت بیمار را به روز نگه می دارند. تعداد و نوع ویزیت های بهداشتی منزل بسته به نیاز بیمار متفاوت خواهد بود. برخی از بیماران نیاز به مراقبت روزانه دارند در حالی که برخی دیگر فقط به یک یا دو بار در هفته ویزیت کوتاه مدت نیاز دارند.تمام خدمات متناسب با نیاز بیمار انجام می شود.

مراقبت های بهداشتی خانگی برای بیماران چه می کند؟

مراقبت های بهداشتی در منزل برای کمک به استراحت بیمار، بهبودی و دریافت درمان در آسایش خانه یا محل سکونت خود طراحی شده است. خدمات ارائه شده توسط مراقبت های بهداشتی در منزل با هدف کمک به بیمار برای به دست آوردن استقلال مجدد برای خودکفایی هر چه بیشتر و همچنین مدیریت بیماری یا وضعیت خود ارائه می شود.

مراقبت های بهداشتی در خانه می تواند برای شرایط حاد و مزمن مفید باشد، از جمله موارد زیر:

بیماری آلزایمر

بیماری مزمن کلیوی

بیماری انسدادی مزمن ریه (COPD)

دیابت

بیماری قلبی

بهبودی پس از بیماری یا جراحی

شرایط مزمن یا صدمات

متخصصان مراقبت های بهداشتی در منزل علاوه بر ارائه خدمات ضروری پزشکی برای درمان شرایط فوق، به عنوان رابط بین بیمار، خانواده بیمار و پزشک بیمار عمل می کنند. متخصصان مراقبت های بهداشتی در منزل برای هر بازدید گزارشی را نگه می دارند و در صورت نیاز به روز رسانی وضعیت بیمار را به پزشک ارائه می دهند. این به اطمینان از تداوم مراقبت کمک می کند.

مقالات بیشتر: مرکز پرستاری ، تزریق در منزل سعادت آباد ، فیزیوتراپی و رادیوگرافی در منزل

مراقبت های بهداشتی خانگی چه خدماتی ارائه می دهد؟

مراقبت های بهداشتی در منزل شامل خدمات پزشکی ضروری و ماهر است که توسط پزشک برای درمان یک بیماری، آسیب یا وضعیت پزشکی تجویز می شود.

خدمات ماهر ارائه شده توسط مراقبت های بهداشتی در منزل ممکن است شامل موارد زیر باشد:

مدیریت دارویی

مراقبت های پرستاری

خدمات تغذیه

مدیریت درد

خدمات روانپزشکی

درمان (فیزیکی، شغلی، گفتاری)

خدمات ارائه شده توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی در منزل متناسب با نیازهای فردی بیمار است. به عنوان مثال می توان به بررسی علائم حیاتی، ارزیابی درد، نظارت بر مصرف غذا، مدیریت داروها، کمک به بهداشت اولیه و اطمینان از ایمنی در خانه اشاره کرد.

مراقبت های بهداشتی خانگی چه خدماتی را ارائه نمی دهد؟

مراقبت های بهداشتی در خانه فقط خدمات ضروری پزشکی را ارائه می دهد – خدمات ماهر که توسط پزشک تجویز یا توصیه می شود. خدماتی که به مهارت نیاز ندارند یا نیازهای روزمره مانند پخت و پز، نظافت، حمام کردن و حمل و نقل را ارائه نمی دهد. این خدمات تحت پوشش مراقبت شخصی در منزل قرار می گیرند. برخی از خدمات مراقبت های بهداشتی در منزل، کمک مراقبت شخصی در منزل را با هزینه اضافی ارائه می دهند.

پرستاری در منزل چیست؟

هنگامی که نوبت به ارائه مراقبت های بهداشتی در منزل می رسد، دو نوع متخصص ماهر وجود دارد که مراقبت را ارائه می دهند – پرستاران و فیزیوتراپیست ها.

پرستاران مراقبت های بهداشتی در خانه باید افراد آموزش دیده باشند که مجوز فعالیت را داشته باشند و مجهز به پیروی از برنامه مراقبت پزشک باشند. پرستاران مراقبت در منزل معمولاً با بیماران مسن کار می کنند اما ممکن است خدماتی را برای کودکان مبتلا به مشکلات ذهنی یا رشدی و همچنین بیماران دارای معلولیت ارائه دهند.

پرستار سلامت در منزل چه می کند؟

یک پرستار بهداشتی در خانه خدمات ماهرانه ای را مطابق با برنامه مراقبتی ارائه شده توسط پزشک برای یک بیمار در منزل ارائه می دهد. این خدمات ممکن است شامل موارد زیر باشد:

بررسی موارد حیاتی بیمار

تجویز داروی ضد درد

تکمیل درمان های پزشکی

ثبت علائم

علاوه بر این وظایف ساده، یک پرستار بهداشتی در خانه به تسهیل ارتباط بین پزشک و مراقبان بیمار کمک می کند. تداوم مراقبت بسیار مهم است و یک پرستار بهداشتی در خانه به باز نگه داشتن خطوط ارتباطی کمک می کند و به همه طرف های درگیر آموزش می دهد که چگونه وضعیت بیمار را به درستی مدیریت کنند.

پرستاران بهداشت در خانه در بازدیدهای خود چه می کنند؟

وظیفه اصلی یک پرستار بهداشتی در منزل پیروی از برنامه مراقبتی پزشک، ارائه خدمات پزشکی ضروری برای درمان، پیشگیری یا مدیریت وضعیت بیمار است. در هر ویزیت، پرستار سلامت خانه اطلاعات حیاتی بیمار را بررسی میکند، علائم و سایر جزئیات وضعیت بیمار را ردیابی می کند و هر گونه دارو یا درمان لازم را انجام می دهد. پرستاران بهداشت در خانه همچنین ممکن است برای هر بیمار یک دفترچه داشته باشند و جزئیات ویزیت را ثبت کنند تا از تداوم مراقبت و ارتباط بین خانواده، مراقبان و تیم پزشکی بیمار اطمینان حاصل کنند.

دستیار بهداشتی خانه چیست؟

یک دستیار بهداشتی در خانه، حرفه ای است که به بیماران با نیازهای ویژه، از جمله افرادی که دارای معلولیت، بیماری مزمن یا دارای اختلالات شناختی هستند، کمک می کند. آنها همچنین ممکن است برای سالمندانی که نیاز به کمک در خانه دارند خدمات ارائه دهند.

یک دستیار بهداشتی در خانه ممکن است خدماتی از جمله بررسی علائم حیاتی، کمک به بهداشت شخصی، تجویز دارو و بکارگیری سایر عناصر برنامه مراقبتی تجویز شده توسط پزشک ارائه دهد.

دستیار بهداشتی خانه در مقابل دستیار مراقبت شخصی

وظایف یک دستیار بهداشت در خانه و یک دستیار مراقبت شخصی گاهی اوقات با هم همپوشانی دارند، اما تفاوت اصلی این است که دستیاران بهداشت در خانه به جای اینکه مستقیماً توسط مشتریان خود استخدام شوند، معمولاً برای شرکت ها کار می کنند. دستیاران بهداشتی در منزل نقش مهمی در تداوم مراقبت، هماهنگی بین مراقبین و متخصصان پزشکی و پیگیری وضعیت و پیشرفت مراجعین خود دارند.

در حالی که دستیاران سلامت در منزل و دستیاران مراقبت شخصی خدماتی را به همان نوع بیمار ارائه می دهند، وظایف دستیار مراقبت شخصی معمولاً به خدمات غیرپزشکی محدود می شود. این ممکن است شامل لباس پوشیدن، حمام کردن، پخت و پز، نظافت، انجام امور، شستشوی لباس و همراهی با مشتریان باشد.

نحوه دریافت مراقبت های بهداشتی در منزل

راه های مختلفی برای درخواست مراقبت های بهداشتی در منزل وجود دارد، اما اولین قدم این است که پزشک وضعیت شما را ارزیابی کرده و یک برنامه مراقبت های بهداشتی در منزل تهیه کند. هنگامی که یک برنامه تجویز شده توسط پزشک دارید، می توانید با شرکت بیمه سلامت خود تماس بگیرید یا مستقیماً با یک شرکت خدمات پرستاری مانند موسسه پرستاری مهرآوران نوین نرسینگ برای دریافت خدمات کار کنید.

خدمات پرستاری در منزل  چیست؟

خدمات پرستاری در منزل خدمات اجتماعی و پزشکی – اجتماعی است. آنها با تجویز پزشکی، مراقبت های پرستاری و بهداشت عمومی را برای افراد ۶۰ ساله و بالاتر، بیمار یا وابسته، بزرگسالان ناتوان و افراد زیر ۶۰ سال مبتلا به بیماری های مزمن، و همچنین مسابقات برای انجام کارهای ضروری زندگی ارائه می دهند.

مأموریت خدمات پرستاری در منزل، کمک به حمایت از افراد در خانه، به ویژه از طریق جلوگیری یا به تعویق انداختن پذیرش در بیمارستان یا یک مرکز مسکونی و با کوتاه کردن مدت اقامت در بیمارستان است. آنها در خانه های بیماران یا در موسسات غیرپزشکی و مراقبت از سالمندان یا معلولان کار می کنند.

کدام متخصصان خدمات خانه سالمندان را تشکیل می دهند؟

یک سرویس پرستاری در منزل  شامل حداقل یک پرستار هماهنگ کننده است که ماموریتش اطمینان از سازماندهی مراقبت است.

مراقبانی که تحت مسئولیت پرستاران مراقبت های اساسی و ارتباطی و کمک های لازم را برای انجام کارهای ضروری زندگی ارائه می کنند.

کمک های پزشکی روانی،

سایر کمک های پزشکی در صورت نیاز.

چه کسی می تواند از خدمات های بهره مند شود؟

در موارد زیر می توانید از مراقبت در منزل طبق تجویز پزشک بهره مند شوید:

شما نیاز به نظارت پزشکی دارید،

وضعیت شما نیازی به بستری شدن ندارد،

خدمات مراقبتی در شهرداری شما وجود دارد.

شرط سنی

شما باید بالای ۶۰ سال، بیمار یا وابسته باشید. افراد دارای معلولیت یا بیماری های مزمن ناتوان کننده می توانند از خدمات پرستاری در منزل استفاده کنند.

نوع مراقبت:

مراقبت های بهداشتی پرستاری توسط کمک پرستاران سرویس زیر نظر پرستاران سرویس انجام می شود.

مراقبت های پرستاری (لوازم بهداشتی، شامپو، حمام پا و …)

پیشگیری از خطرات (زخم بستر، افتادن و غیره)

مشاوره (رژیم غذایی، خودمختاری و غیره)

مانیتورینگ (وزن، نبض، هیدراتاسیون و غیره)

مراقبت های پرستاری غیر قابل واگذاری (تزریق، پانسمان، تزریق و غیره) توسط پرستاران خصوصی یا پرستاران بخش انجام می شود.

خدمات به صورت مستمر از جمله یکشنبه ها و تعطیلات رسمی در صورت لزوم ارائه می شود.

 

هر خدمات مراقبت دارای تعداد محدودی مکان است. اگر نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید، می توانید یک پرستار خصوصی استخدام کنید یا با خدمات مراقبت در منزل تماس بگیرید.

مرکز پرستاری چیست؟

مراکز مراقبت پرستاری مراکز بهداشتی هستند. در هر سنی، بیماری، موسسه مهرآوران برای همه باز استمراقبت یا در خانه یا در مرکز ارائه می شود.

آن ها هفت روز در هفته  هم کار می کنند.

عملیات تیمی اجرا شده توسط موسسه مهرآوران ها مراقبت هماهنگ و مناسب از بیمار را ارتقا می دهد. موسسه مهرآوران ها به مراقبت های اولیه کمک می کنند، بنابراین آنها در تماس دائمی با سایر بازیگران سیستم بهداشتی (پزشکان، مؤسسات بهداشتی و غیره) هستند، بنابراین کیفیت مداخلات را تضمین می کنند.

موسسه مهرآوران ها می توانند اقدامات پیشگیرانه و اطلاعاتی در زمینه سلامت (دیابت، چاقی و غیره) ارائه دهند.

پرستار خانه: نقش آنها چیست؟

آیا پرستار یک کمک فنی ساده است؟

«رسیدن به خانه، آمپول زدن و رفتن، هیچ علاقه ای ندارد. از طرفی ارتباطی که با یک سالمند برقرار خواهیم کرد، بخشی از مراقبت و کیفیت سلامت اوست. یک خانم مسنی که برایش می شوم، می توانم موهایش را هم کوتاه کنم، لباس بپوشم، جلوی تلویزیون نصبش کنم تا برنامه ببیند.

من می خواهم به افراد مسن میل به راضی کردن و راضی کردن خود را بازگردانم. بنابراین، آنها کندتر پیر می شوند.

در پیری شناسی، رابطه انسانی در قلب رابطه درمانی قرار دارد.

از طریق تماس او، ویژگی های شخصی او، لبخند او، در دسترس بودن او … یک پرستار می تواند نقش کلیدی در بهبود تدریجی یک فرد معلول داشته باشد.

یک پرستار نیز دائماً با پزشک در تماس است.

از طریق نوع نگاه او به هر بیمار، از طریق رابطه ای که این متخصص با او دارد، می تواند هر زمان که علائم خاصی ظاهر شد به او هشدار دهد.

همچنین غیرمعمول نیست که یک پرستار در حل مسائل خانوادگی نقش داشته باشد.

این به تجزیه و تحلیل رفتار مخرب یک فرد مسن کمک می کند، برای جلوگیری از اعمال خشونت علیه یک فرد معلول مداخله می کند.

غنای روابط انسانی بین یک پرستار و بیمارانش بسیاری را شگفت زده خواهد کرد.

درخواست حداقل وقت شناسی از پرستار جایز است. این غیر طبیعی است که یک سالمند تمام روز منتظر ویزیت خود باشد.

ساختار حقوقی پرستاری

مراقبت در منزل (خارک، پانسمان و غیره) که توسط پرستارانی که به صورت آزاد کار می کنند، بر اساس هزینه خدمات بازپرداخت می شود.

هزینه پرستار در منزل

افراد بالای ۶۰ سال فقط نیاز به نسخه پزشکی دارند تا تحت پوشش تامین اجتماعی قرار گیرند. این نسخه برای اخذ موافقت کنترل پزشکی بیمه سلامت استفاده می شود. در واقعیت، تامین اجتماعی عمدتاً امتناع را اعلام می کند. اگر صندوق شما ظرف ده روز پاسخ نداده باشد، درخواست بازپرداخت می تواند به عنوان دریافت نظر مساعد تلقی شود.

آیا توالت یک مراقبت پزشکی است؟

پرستاران مدت‌هاست که انحصار توالت را که به عنوان مراقبت پزشکی در نظر گرفته می‌شود، داشته‌اند. آنها می توانند توسط یک دستیار زندگی اجتماعی  کمک کنند. از این به بعد همیاران زندگی اجتماعی می توانند توالت بسازند، کسانی که دیپلم دارند برای این کار آموزش دیده اند.

آیا پرستار ملزم به تکمیل پرونده است؟

برخلاف بسیاری از کشورهای غربی که پرونده پیگیری پرستاری در منزل یک سند اجباری است، در ایران این عمل به صلاحدید خود پرستاران واگذار شده است.

پرونده پزشکی که تمام مراقبت های دریافتی بیمار را فهرست می کند، فقط در یک موسسه وجود دارد. هماهنگ کننده پرستار اطلاعات را متمرکز کرده و به کارگران منتقل می کند.

در خانه، هر حرفه ای موسسه مهرآوران دستور العمل شخصی خود را دارد و از پرونده یا فرم رابط یا دفترچه خاطرات یا برگه های شل یا دفترچه یادداشت استفاده می کند.

بیشتربدانید؛مراقبت از سالمند در منزل تهران-مراقبت از سالمند و کودک در منزلمراقبت از سالمند و کودک شمال تهراننگهداری از سالمند در تهران

پزشک عمومی: نقش او چیست؟

همه ذینفعان حرفه ای نقش خود را در خانه دارند: پرستار، فیزیوتراپ، مددکار اجتماعی، کمک در منزل، خدمات غذای روی چرخ، خدمات مددکاری اجتماعی شهرداری ها، اداره، صندوق های سلامت، بیمه سلامت و آنها خدمات پزشکی، دزدگیر از راه دور و غیره همگی نقش خود را در نگه داشتن افراد مسن با از دست دادن استقلال در خانه دارند.

پزشک عمومی که اکنون یک پزشک عمومی به عنوان بخشی از مسیر مراقبت است، در اصل فردی است که به بهترین وجه می تواند به هماهنگی مراقبت در اطراف یک فرد مسن یا یک فرد به شدت بیمار که در خانه زندگی می کند کمک کند.

او می تواند نیازهای بیماران و امکانات هر یک از مداخله کنندگان را ارزیابی کند و مهمتر از همه، باید به سازماندهی سریع هماهنگی در اطراف خانه کمک کند.

همچنین این پزشک است که به خانه های سالمندان دسترسی دارد و مشاهده می کند که آیا آنها در ایستادن یا آشپزی مشکل دارند.

رسالت او که به درستی درک شده است، باید او را قادر سازد تا مشتری خود را به سمت باشگاه های محله، دانشگاه های سالمندان، شبکه های داوطلبانه، انجمن های خانوادگی و غیره راهنمایی و هدایت کند که در این صورت می تواند کمک و آسایش به همراه داشته باشد، به خصوص زمانی که فرد تنها است. در خانه یا تمایل به افسردگی دارد.

پزشک شهر همیشه این وظیفه ارجاع را انجام نمی دهد، حتی اگر در بهترین موقعیت برای انجام این کار باشد.

دو دلیل برای این امر:

اگرچه افراد مسن بخش عمده ای از مشتریان آنها را تشکیل می دهند، برخی از پزشکان عمومی لزوماً متوجه نشده اند که حرفه آنها می تواند تکامل یافته باشد.

بعد “اجتماعی” مراقبت از سالمندان، یعنی در نظر گرفتن محیط و نیازهای خاص آنها، به آنها آموزش داده نشده است. در حال حاضر دوره هایی در مورد خودمختاری افراد مسن ارائه شده است، مشکل باید تا حدی با نسل های آینده پزشکان عمومی حل شود.

دلیل دوم این است که این ماموریت ها هنوز پاداشی دریافت نمی کنند.

وقت گذاشتن برای آشنایی با پزشکان بیمارستان، آموزش ارگونومی مسکن، تماس با انجمن های مراقبت در منزل و پشتیبانی… زمان زیادی می برد.

به عبارت دیگر نشان دهنده کسری است که باید جبران شود. بازتاب در حال انجام است.

این به مقامات دولتی و سازمان های تامین اجتماعی بستگی دارد که مکانیسم هایی را برای تشویق پزشک منطقه برای تصاحب سمتی که می تواند عبارت از: پزشک عمومی باشد، ایجاد کنند.

بیمارستان روزانه

بیمارستان روزانه سالمندان امروزه در بسیاری از بیمارستان ها و خدمات تخصصی در زمینه سالمندان وجود دارد.

لازم نیست سالمند هر روز حضور داشته باشد.

او فقط برای دنبال کردن یک درمان ظریف یا محدود کننده، برای حل یک مشکل تشخیصی، یا به دلیل اینکه یک توانبخشی سنگین در خطر است، می آید.

بیمارستان های روزانه همچنین برای ارزیابی شرایط مزمن یا حتی توسعه یک پروژه درمانی که در خانه با همکاری پزشک عمومی دنبال می شود بسیار مفید هستند.

بیشتربدانید؛–مراقبت از سالمند و کودک شمال تهراننگهداری از سالمند در تهرانتزریقات نیاوراندکتر در منزل شمال تهران

چه حمایتی؟

از آنجایی که بستری در بیمارستان وجود ندارد، فرد سالمند مجبور به پرداخت هزینه روزانه بیمارستان نیست.

بیماران تحت پوشش تامین اجتماعی هستند و نیازی به پرداخت پیش پرداخت ندارند.

قیمت یک روز هر سال برای تمام بیمارستان های کمک دولتی تعیین می شود. هزینه حمل و نقل از منزل به بیمارستان پرداخت می شود.

با سیستم بهداشت و درمان آشنا شوید
مهراوران نوین در حال تغییر سیستم مراقبت های بهداشتی خود است. تیم‌های سلامت مهراوران نوین برای ارائه راه جدیدی به جوامع محلی برای سازماندهی و ارائه خدمات ارائه می دهند. در تیم های سلامت مهراوران نوین ، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی (بیمارستان ها، پزشکان، و ارائه دهندگان مراقبت های خانگی و اجتماعی) به عنوان یک تیم کار خواهند کرد.

با ارائه دهندگان مراقبت ارتباط برقرار کنید
ارتباط با تیم ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای شخصی که از او مراقبت می کنید ضروری است. برای برقراری ارتباط خوب، مهم است که خود را به عنوان یک مراقب طبیعی برای تیم مراقبت معرفی کنید، تیمی که می‌داند با چه کسی می‌تواند اطلاعات را به اشتراک بگذارد یا آن را درخواست کند. بنابراین باید از وضعیت سلامتی بیمار، پیش آگهی آنها و نقش احتمالی خود به عنوان یک مراقب طبیعی مطلع شوید.

در اینجا چهار سوال وجود دارد که باید از تیم مراقبت های بهداشتی بپرسید:
در حال حاضر مشکل اصلی چیست؟
کار بعدی چیه؟
چرا انجام این کار مهم است؟
برای سوالات با چه کسی تماس بگیریم؟
به عنوان یک مراقب، احتمالاً مسئول ارتباطات برای انتقال اطلاعات بین مراقبین مختلف خواهید بود. این ممکن است با تبدیل شدن سوابق پزشکی الکترونیکی (EMR) به حالت عادی تبدیل شود. در ضمن، بخش مدیریت مراقبت و حفظ حریم خصوصی و رضایت را ببینید.
نقش مراقب همچنین می‌تواند شامل حمایت از طرف عزیزتان باشد – ممکن است لازم باشد از طرف او صحبت کنید و در درخواست خدمات مورد نیاز و حق آنها اصرار داشته باشید. همه چیز با ارتباط روشن شروع می شود. اما اگر در کنار آمدن با مشکلی دارید، ممکن است لازم باشد با بازرس تماس بگیرید.

انواع ارائه دهندگان مراقبت
تیم مراقبت شما ممکن است شامل انواع خدمات و ارائه دهندگان باشد. به یاد داشته باشید که به عنوان یک مراقب، شما بخش مهمی از این تیم هستید.
در اینجا مروری بر رایج ترین انواع مراقبین و رابطه شما با هر کدام است. برای یافتن خدمات در منطقه خود، با خط کمک مراقبت مهراوران نوین تماس بگیرید.

مراقبت های بهداشتی اولیه – نقطه شروع برای بسیاری از افراد، پزشک مراقبت های اولیه مراقبت از آنها را آغاز می کند. پزشک خانواده عزیزتان یک طرح تشخیص و مراقبت را به شما ارائه می دهد یا شما را به متخصص ارجاع می دهد. اگر فرد مورد علاقه شما پزشک خانواده ندارد، با شبکه محلی ادغام سلامت یا تیم بهداشت انتاریو تماس بگیرید تا بدانید چه کسی می تواند بیماران جدید را بپذیرد. نشان دهید که شما مراقب هستید و رضایت کتبی عزیزان را برای دریافت سوابق پزشکی، نتایج آزمایش و سایر اطلاعات بهداشتی از طرف او به او بدهید.

متخصصان – پزشک خانواده عزیزان ممکن است توصیه کند که به پزشک متخصص در بیماری، نوع تشخیص یا نوع مراقبت خاص مراجعه کنند.

تشخیص – ممکن است پزشک خانواده یا متخصص یکی از عزیزان آزمایش های خاصی را برای تشخیص تجویز کند. این ها ممکن است شامل آزمایش خون، اشعه ایکس یا سایر آزمایشات تصویربرداری، فیزیکی یا ذهنی باشد.

سایر ارائه دهندگان مراقبت – این خدمات مکمل مراقبت های پزشکی هستند و ممکن است برای عزیزان شما تجویز شوند. آنها شامل طیف گسترده ای از متخصصان مانند فیزیوتراپیست، کاردرمانگر، ماساژ درمانگر ثبت شده، کایروپراکتیک، متخصص طب سوزنی، متخصص تغذیه، گفتاردرمانگر و غیره است.

بیمارستان ها – فرد مورد علاقه می تواند سفر خود را از اینجا شروع یا به پایان برساند یا در طول زمان چندین بار از آنها بازدید کند. مهم است که تیم مراقبت بیمارستانی بدانند که شما مراقب تعیین شده هستید و بخشی از تیم تصمیم گیری و برنامه ریزی مراقبت هستید. هنگامی که زمان ترک بیمارستان فرا می رسد، باید بخشی از برنامه ترخیص باشید.

بیشتربدانید:نگهداری از سالمند در تهرانمراقبت از سالمند و کودک در منزلنگهداری از بیمار در منزل و بیمارستاناعزام پزشک به منزلسرم تراپی در منزل غرب تهران

مراقبت در منزل – ممکن است فرد مورد علاقه در انجام کارهای پزشکی یا شخصی به کمک بیشتری در خانه نیاز داشته باشد. یک ارائه‌دهنده مراقبت شخصی (کارگر پشتیبانی) می‌تواند به نیازهای اولیه مراقبت از جمله رفتن به حمام، غذا خوردن و حمام کردن کمک کند. اگر بعد از بستری شدن در بیمارستان به مراقبت در منزل نیاز است، از بیمارستان کمک بگیرید تا آن را در برنامه ریزی ترخیص بگنجانید. اگر مراقبت در منزل در غیر این صورت نیاز باشد، یک مددکار اجتماعی می تواند آن را ترتیب دهد. برای یافتن کمک در نزدیکی خود با خط کمک تماس بگیرید.

مراقبت طولانی مدت – گاهی اوقات مراقبت در خانه قابل ارائه نیست، بنابراین نیاز به مراقبت در یک مرکز دارد. بسته به سن و تشخیص، سطوح مختلفی از زندگی کمکی وجود دارد. میانگین انتظار برای یک مکان در خانه مراقبت های طولانی مدت ۱۶۳ روز در صورت انتقال از خانه و ۹۴ روز در صورت انتقال از بیمارستان است.

مراقبت تسکینی – اگر فرد مورد علاقه به پایان زندگی خود رسیده باشد، می توانید مراقبت تسکینی دریافت کنید. این مراقبت برای بیمارانی در نظر گرفته شده است که با یک بیماری جدی مواجه هستند که امید به زندگی آنها را محدود می کند و هدف آن تسکین درد و رنج آنها و بهبود کیفیت زندگی آنها و خانواده آنها در تمام مراحل بیماری است. همچنین می تواند کمک پزشکی در مرگ باشد. خدمات ممکن است در خانه، بیمارستان، آسایشگاه یا سایر مراکز مراقبت طولانی مدت ارائه شود.

داروسازی – داروساز شما یکی از اعضای مهم تیم مراقبت های بهداشتی است. او می تواند به سؤالات مربوط به داروها، تجویز آنها و عوارض جانبی احتمالی پاسخ دهد. داروساز می تواند با شما و عزیزتان تمام داروها و برنامه مراقبتی شما را بررسی کند.

وسایل پزشکی – ممکن است فرد مورد علاقه خود به وسایل پزشکی یا وسایل کمکی دیگری نیاز داشته باشد که توسط بیمارستان یا پزشک معالج ارائه نشده است. از ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی که این دستگاه‌ها را توصیه می‌کند بخواهید ارائه‌دهنده‌ای را به شما توصیه کند، با داروخانه خود مشورت کنید یا به فروشگاه لوازم پزشکی بروید.

مشاوره – شما و عزیزتان ممکن است به حمایت ذهنی و عاطفی بیشتری نیاز داشته باشید. برای شروع، یک گروه پشتیبانی همتایان را پیدا کنید. همچنین می توانید با یک مددکار اجتماعی، روانشناس، روان درمانگر یا مشاور معنوی مشورت کنید.

 

۴ مزیت مراقبت در منزل نسبت به خانه سالمندان
هنگامی که والدین دیگر قادر به مراقبت از خود نیستند، باید در مورد اینکه چه کسی مراقبت می کند، تصمیم گیری شود. این امر مستلزم بررسی دقیق است – به طور ایده آل قبل از اینکه فرد به مراقبت نیاز داشته باشد – زیرا هم مراقبت در خانه و هم خانه سالمندان به طور جدی وضعیت زندگی افراد درگیر را تغییر می دهند. ما چهار بحث مهم را برای شما در مورد مزایای مراقبت در منزل به خصوص برای فرد نیازمند به مراقبت خلاصه کرده ایم.

بیشتربدانید:نگهداری از بیمار در منزل و بیمارستان– درمان زخم بستر تضمینی – فیزیوتراپی و رادیوگرافی در منزلاعزام پزشک به منزل شبانه روزی

۱. محیط خانه
احتمالاً بزرگترین مزیت مراقبت در منزل این است که فرد نیازمند مراقبت مجبور نیست محیط خانه خود را ترک کند. کمتر در مورد این واقعیت است که یک فرد مسن دیگر نباید “پیوند” شود. اثاثیه و سایر وسایل شخصی که در طول سال ها انباشته شده اند و با خاطرات متعددی همراه هستند بسیار مهمتر هستند. آن‌ها داستان‌هایی از زمان‌های گذشته تعریف می‌کنند که قلب را شاد می‌کند و به احساس راحتی در محیط خانه کمک می‌کند. محیط زندگی شناخته شده به افراد مسن درجه بالایی از امنیت روانی و امنیت ارائه می دهد، به طوری که شرایط فضایی در محیط خانه اغلب سخاوتمندانه تر از خانه سالمندان است.

۲. محیط اجتماعی
محیط اجتماعی نیز در ارتباط با محیط خانه نقش محوری دارد. حتی اگر اقامت در فضای باز فقط با یک پرستار سرپایی یا یکی از بستگان امکان پذیر باشد، همیشه با چهره ای آشنا روبرو می شوید که می توانید چند کلمه با او تبادل نظر کنید. این همچنین در مورد تماس مستقیمی که بین فرد نیازمند مراقبت، بستگان او و آشنایان احتمالی برقرار می شود، صدق می کند. تماس‌های اجتماعی همه‌کاره و مهمتر از همه، برای حفظ روح و روان از اهمیت اساسی برخوردار است. از این نظر، تماس های معمول با افزایش سن منبع مهمی از زندگی است که کیفیت زندگی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. احساس تداوم تعلق داشتن و رانده نشدن عزت نفس را تقویت می کند.

۳. عامل هزینه
همچنین این هزینه ها هستند که نقش کلیدی در تصمیم گیری برای انتخاب مراقبت در منزل دارند که به طور قابل توجهی کمتر از هزینه های یک خانه سالمندان است.

۴. نیازهای مراقبتی فردی
نیاز به مراقبت را می توان با نیازهای واقعی فرد نیازمند مراقبت در مراقبت در منزل یا “مراقبت ۲۴ ساعته” با هدف ارتقای استقلال تا حد امکان تنظیم کرد. بستگان در مراقبت تنها نیستند، بلکه از طریق مشاوره مراقبتی و دوره های مراقبتی که در آن به بستگان دانش لازم برای مراقبت در منزل داده می شود، در مراقبت در منزل کمک می گیرند. با توجه به حمایت مالی بیمه نامه مراقبت طولانی مدت قانونی، امکان استفاده از خدمات حمایتی بیشتر وجود دارد. این امر در مورد خدمات حمایتی و مراقبت سرپایی، که چهار خدمات اساسی ارائه می‌دهند: اقدامات مراقبتی مرتبط با بدن، مراقبت درمانی، کمک در انجام کارهای خانه و اقدامات حمایتی مراقبت اعمال می‌شود، به این معنی که بستگان تسکین قابل توجهی را تجربه می‌کنند. سایر پیشنهادات کمکی شامل حمایت در زندگی روزمره، وعده های غذایی روی چرخ، مراقبت روزانه و شبانه، مراقبت های تنفسی و مراقبت های کوتاه مدت است، که برخی از آنها توسط بیمه مراقبت های طولانی مدت قانونی تا سقف تعیین شده تامین می شود. به طور کلی، مراقبت در منزل، کسانی را که به مراقبت نیاز دارند تشویق می کند تا تا حد امکان مستقل عمل کنند، حداقل در برخی زمینه ها. به این ترتیب جسم، ذهن و روح به چالش کشیده و تربیت می شوند. همچنین پیشنهادهای متعددی برای مراقبت از بستگان وجود دارد که مهلت و تسکین را ارائه می دهد، به طوری که هنوز فضای کافی برای زندگی شما وجود دارد.

مراقبت روزانه و شبانه برای حمایت از مراقبت در منزل
مراقبت شبانه روزی یکی از راه های رهایی خانواده از زیر بار مراقبت در منزل است. افراد نیازمند مراقبت در درجه ۲ تا ۵ مراقبت از این حق برخوردار هستند.افراد نیازمند مراقبت با درجه مراقبت ۱ می توانند از مبلغ کمک برای هزینه های انجام شده توسط مراقبت روزانه یا شبانه استفاده کنند. همچنین می‌توان استحقاق مراقبت شبانه و روزانه، مزایای مراقبتی در نوع و کمک هزینه مراقبت را با هم ترکیب کرد.

مراقبت روز و شب – آن چیست؟
مراقبت روزانه و شبانه مکمل مراقبت در منزل. اینها به اصطلاح خدمات نیمه بستری هستند که به عنوان بخشی از مراقبت در منزل به نفع کسانی است که نیاز به مراقبت دارند. این امر به ویژه در مواردی صدق می کند که محدودیت های ذهنی یا جسمی باعث شود که فرد نیازمند مراقبت نتواند در غیاب مراقب تنها در خانه بماند. مراقبت روزانه و شبانه یک گزینه است، به عنوان مثال، اگر بستگان مراقب کار می کنند یا اگر نظارت مداوم در شب نیز لازم است. سپس فرد نیازمند به مراقبت، چند ساعت در روز یا شب را در یک مرکز مراقبت می گذراند. فردی که نیاز به مراقبت دارد به طور مرتب برای مراقبت روزانه یا شبانه انتخاب می شود و پس از مراقبت به خانه بازگردانده می شود. مراقبت روزانه یا شبانه نیز می تواند توسط بستگان در یک دوره چند روزه استفاده شود که به موجب آن می توان چندین هفته را نیز رزرو کرد. کسانی که نیاز به مراقبت دارند یا بستگان آنها می توانند از صندوق بیمه مراقبت طولانی مدت مربوطه مطلع شوند که با چه امکاناتی کار می کنند. صندوق‌های بیمه مراقبت طولانی‌مدت دارای پایگاه‌های اطلاعاتی هستند که در آن می‌توانید به طور مستقل امکانات مراقبت روزانه و شبانه محلی را جستجو کنید.

بیشتربدانید:بهترین مرکز پرستار کودک در تهرانرادیولوژی و سونوگرافیدرمان زخم بستر تضمینینوارقلب در منزل

در مراقبت های شبانه روزی چه اتفاقی می افتد
مراکز مراقبت روزانه به طور منظم در روزهای هفته از ساعت ۸:۰۰ صبح تا ۵:۰۰ بعد از ظهر باز هستند. برخی از امکانات نیز در تعطیلات رسمی و آخر هفته ها مراقبت از کودکان را ارائه می دهند. مرکز مربوطه خدمات حمل و نقلی را سازماندهی می کند که فرد نیازمند مراقبت را از خانه می گیرد و در شب به خانه باز می گرداند. در مهدکودک، کسانی که نیاز به مراقبت دارند با هم غذا می خورند، آواز می خوانند یا در گروه های قصه گویی یا برنامه های ورزشی شرکت می کنند. در صورت لزوم، پرسنل پرستاری از بهداشت فردی نیز مراقبت می کنند، دارو تجویز می کنند یا بانداژ را تعویض می کنند. برخی از امکانات نیز مراقبت شبانه را ارائه می دهند. وقتی افرادی که نیاز به مراقبت دارند، به خصوص در شب فعال هستند، این منطقی است. با این حال، پیشنهادات بسیار اندک است. شما می توانید از محل ارائه مراقبت شبانه از یک مرکز مشاوره مراقبت یا از یک پایگاه مراقبت مطلع شوید.

برای مراقبت روز و شب اقدام کنید
برای بهره مندی از مراقبت روزانه یا شبانه، باید در صندوق بیمه مراقبت درخواست شود. اگر تصمیم مثبت باشد، یعنی تأیید شود، مراکز مراقبتی مسئول مراقبت های روزانه و شبانه مستقیماً با شرکت بیمه مراقبت تسویه حساب می کنند. صندوق بیمه مراقبت های طولانی مدت در هزینه های مراقبت و پرستاری مشارکت می کند، در حالی که هزینه های اقامت، غذا، نگهداری و نگهداری از مرکز پرستاری باید توسط فرد نیازمند مراقبت یا بستگان خارج از خود پرداخت شود.

مزایای مراقبت و خدمات پرستاری در منزل:

با مراقبت های حرفه ای، ما سعی می کنیم اطمینان حاصل کنیم که وقتی نمی توانید از نظر فیزیکی نزدیک باشید، کسی در اطراف شما باشد تا از سلامتی اعضای خانواده شما مراقبت کند. مراقبت از سالمندان در منزل فواید زیادی دارد. اینها تنها تعدادی از آنها هستند:

 

 1. آسایش خانه را حفظ کنید:

صندلی ای که دوست دارید، پاسیو با باغ، پارکی در نزدیکی، گردهمایی با دوستان و خانواده، عکس های شما، گوشه های شما، خاطرات شما، زندگی شما. مهمترین مزیت مراقبت در منزل، نزدیک نگه داشتن چیزهایی است که دوست دارید.

 

 1. مراقبت شخصی از سالمندان:

برای هر فرد، یک برنامه مراقبت فردی تعریف شده است که با نیازها و سلایق هر یک تطبیق می یابد، به طوری که علاوه بر حمایت از فعالیت های اساسی زندگی روزمره و ارتقای خودمختاری با فعالیت های تحریک جسمی یا شناختی، این کار را از طریق فعالیت هایی انجام دهیم که مورد پسند سالمندان است.

 

 1. استقلال، اعتماد به نفس و راحتی:

راحت ترین سالمندان کجا هستند؟ کجا بیشتر احساس اعتماد به نفس می کند و برای شرکت در فعالیت ها باز است؟ پاسخ، به احتمال زیاد، در خانه خودتان است. نه تنها روند بهبودی در آشنایی با خانه آسان‌تر و سریع‌تر است، بلکه باید خدمات مراقبت در منزل را نیز با یک برنامه مراقبت سفارشی اضافه کنید. به این ترتیب، سالمند شما نیز کنترل و توانایی داشتن یک زندگی کامل و مستقل را دارد.

 

 1. حمایت و مشارکت خانواده:

یک شبکه مراقبت در منزل با کیفیت چیزی فراتر از ارائه یک مراقب حرفه ای برای عزیزان شماست. با کار با یک شرکت حرفه ای، یک پرستار پرستار با خانواده در فرآیند تعریف مراقبت و حفظ ارتباط واضح با پروکسی درگیر است. این شامل تماس های معمول یا بازدیدهای نظارتی بدون هزینه اضافی است.

 

 1. آرامش شما:

در بیشتر موارد، ارائه وسعت و سطح مراقبتی که عزیز شما به آن نیاز دارد و سزاوار آن است، به سادگی امکان پذیر نیست.

در برخی موارد با کودکان و کار به زمان نمی رسد. در برخی دیگر، ما دانش و تجربه لازم برای مراقبت از یک فرد مسن را نداریم. واقعیت استخدام شرکتی که مراقبت های حرفه ای را ارائه می دهد به معنای خودخواه بودن یا کنار گذاشتن با پدر یا مادرتان نیست. برعکس، مراقبت از او را با توجه حرفه‌ای بهبود می‌بخشید و کیفیت لحظاتی را که با او در کنار او می‌گذرانید، بهبود می‌بخشید.

 

آیا به کسی نیاز دارید یا می شناسید که به پرستار در منزل نیاز دارد؟ مزایای متعددی برای داشتن یک متخصص مراقبت در خانه شما وجود دارد. نترسید: می توانید اطمینان کامل داشته باشید که شخصی که به خانه شما می آید حرفه ای، تایید شده و تایید شده است.

بیشتربدانید:سرم تراپی در منزل غرب تهرانمراقبت از سالمند و کودک در منزلنگهداری از بیمار در منزل و بیمارستاناعزام پزشک به منزلتزریقات نیاوران

 1. توجه شخصی

هر بیماری و هر بیمار متفاوت است. علاوه بر این، پرستاران بهداشت در خانه برای گوش دادن و توجه به نیازهای خاص آموزش دیده اند. چه چیزی نیاز دارید؟ حمایتی که از یک پرستار نیاز دارید را شناسایی کنید که می تواند به شرح زیر باشد:

 

تحرک بیمار

بهداشت و راحتی

تغذیه

مدیریت و کنترل داروها

 

 1. از مراقبت فراتر می روند

از طرفی پرستاران خانگی نیز دارای تجربه و آموزش انسانی هستند. از این نظر، آنها می توانند حمایت عاطفی بزرگی برای شما و محیطتان باشند. اغلب اوقات، داشتن کسی که با او صحبت کنید یا روی او حساب کنید، می تواند تفاوت بزرگی در بهبودی ایجاد کند. به یاد داشته باشید که حمایت روانی برای هر بهبودی یا بیماری مزمن مهم است.

 

 1. خانواده را درگیر می کنند

خانواده باید رکن اساسی مراقبت از فرد مبتلا به بیماری ناتوان کننده باشد. یک پرستار از دانش خود برای مشارکت دادن اعضای خانواده در مراقبت از بیمار استفاده می کند. آیا پس از جراحی یا جراحت در حال بهبودی هستید؟ یک پرستار می تواند اعضای خانواده شما را در مورد هر چیزی که باید بدانند آموزش دهد.

 

 1. استقلال بیشتر

اگر فرد مسن‌تری داشته باشید، متوجه شده‌اید که یکی از چیزهایی که بیش از همه برای آن‌ها ارزش قائل هستند، استقلال است. داشتن یک پرستار در خانه می تواند مراقبت شما را سریعتر، کارآمدتر و کمتر تهاجمی کند. از سوی دیگر، در موارد بهبودی پس از آسیب یا جراحی، یک پرستار (یا پرستار) می‌تواند ابزارهایی را در اختیار شما قرار دهد تا آن را در محیط خود انجام دهید. به این ترتیب زمان زیادی را که در خانه می گذرانید در بیمارستان نمی گذرانید.

 

 1. نتایج را بهبود می بخشند

ثابت شده است که مراقبت های پرستاری در منزل به طور قابل توجهی زمان بهبودی و کیفیت زندگی را افزایش می دهد. علاوه بر این، آنها می توانند به جیب شما کمک کنند: بسیاری از شرایط وجود دارد که بهبودی آنها را می توان در خانه انجام داد و نه در بیمارستانی که صورت حساب ها می تواند روز به روز افزایش یابد.

 

پرستاران خانگی: یک راه حل موثر

در سهوگر خدمات پرستار در منزل را داریم. اگر سوالی دارید یا می خواهید درخواستی داشته باشید، در تماس با ما دریغ نکنید.