پرستاری در الهیه تهران

پرستاری در الهیه تهران؛ در دنیای امروز نیاز به خدمات پرستاری در منزل در جامعه متمدن امروز که افراد خانواده به دلیل اشتغال به کار و درگیری های زندگی شخصی شرایط رسیدگی و کمک  به عضو نیازمند از خانواده را ندارند  بیشتر از قبل احساس می شود. شما هم اگر برای نگهداری و مراقبت از هر یک از اعضای خانواده تان  از جمله کودکان، سالمندان و یا  حتی بیمار نیازمند به کمک فرد آگاه دیگری در این زمینه ها دارید، استفاده نمودن از خدمات پرستاری در الهیه تهران می تواند سطح بالایی از کیفیت و رضایت  از دریافت خدمات را به شما و عزیزانتان  منتقل کند . توصیه می‌ شود برای افزایش اطلاعاتتان در محدوده کاری این موسسات خدمات رسانی تا انتهای مطالب همراه با ما باشید .

به طور مرسوم، آسانترین و ایمن ترین و مطمئن ترین روش برای انتخاب  درست یک پرستار، مراجعه نمودن به مراکز معتبر و دارای مجوز خدمات پرستاری است ؛ زیرا مهمترین  ویژگی استفاده از این روش نسبت به استخدام نمودن پرستار منزل  از روش  آگهی های تبلیغی وآنهایی که به صورت شخصی این کار را انجام می دهند این است هنگامی که شما به این موسسات جهت درخواست پرستار مراجعه می نمایید در حقیقت وظیفه ی بررسی و نظارت کردن شخص از لحاظ سلامت اخلاقی و رفتاری، سطح مهارت در کار و سواد و … را که کاری بسیار زمان بر و حتی سخت می باشد را از دوش خود برداشته اید  و با بیان نمودن شرایط و وضعیت خود و یا حتی سطح بودجه مالی در نظر گرفته تان می توانید بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

شرکت های پرستاری در تهران

برای دریافت خدمات پزشکی و پرستاری و یا اجاره تجهیزات پزشک با ما تماس بگیرید

میتوانید با پرستاران  مصاحبه و حتی مشاهده آزمایشی نحوه عملکرد پرستار معرفی شده را از نزدیک ببینید و تایید کنید،  و خدمات پشتیبانی و پاسخگویی تک‌ تک سوالات متقاضیان و ارائه خدمات شان به صورت ۲۴ ساعته فعال و در تمامی فصل های سال حتی در ایام  تعطیل، شرایطی را برایتان فراهم میسازند تا علاوه بر کسانی که تحت نظارت و  مراقبت خود قرار گرفته اند، خانواده هایشان نیز آرامش و رفاه و اطمینان خاطر بیشتر و دغدغه و استرس کمتری داشته باشند.

ویژگی های پرستار سالمند خوب

در این قسمت به ۷ ویژگی پرستار سالمند اشاره می کنیم که باعث می شود که پرستاری با این ویژگی ها نسبت به دیگر پرستار های(استخدام  بصورت تبلیغی)  بسیار بهتر و با کیفیت تر باشد.

تجربه پرستار سالمند

مهربانی پرستار سالمند

خلاقیت پرستار سالمند

امانت داری و درستکاری پرستار سالمند

ثبات عاطفی پرستار سالمند

صبر پرستار سالمند

مقالات بیشتر: مرکز پرستاری ، تزریق در منزل سعادت آباد ، فیزیوتراپی و رادیوگرافی در منزل

مهارت های ارتباطی پرستار سالمند

برای دریافت مشاوره جهت انتخاب پرستار سالمند برای عزیزان خود می توانید با موسسه پرستاری مهراوران تماس حاصل فرمایید و پرستار مورد نیاز خود را در رابطه با نوع خدمت انتخاب نمایید.

وظایف پرستار سالمند در الهیه

پرستار سالمند موسسه پرستاری مهراوران  ، اطمینان داشته باشید مهارت و تخصص کافی را در پرستاری از سالمند را دارد و این کار را به خوبی و درستی و با کمترین نقص انجام می دهد . به دلیل رضایت مشتریان و همشهریان گرامی از خدمات پرستاری و مراقبتی ارائه شده از سوی موسسه پرستاری مهراوران  آسایش مراقبت ایده آل ، این مرکز سابقه ای درخشان دارد . از جمله وظیفه پرستار سالمند باید با فرد سالمند همدلی کرده و به صحبت ها و حتی  درد دل های او به درستی گوش دهد . تحت هیچ شرایطی  حق فریاد کشیدن و داد زن را بروی سر سالمند ندارد زیرا این کار او باعث میشود که  سالمند نسبت  به فرد پرستار بی اعتماد شده و در نتیجه دیگر اجازه ارتباط با خود را به پرستار نمی دهد.

یک پرستار سالمند باید نهایت دقت و توجه  را در کارها و مراقبت های روزانه خود از سالمند داشته باشد . از جمله این کارها باید نهایت دقت و توجه در بررسی وضعیت جسمانی بیمار و دادن سر موقع دارو ها را به درستی انجام دهد .یکی دیگر از مهم ترین خصوصیت های پرستار سالمند مورد اعتماد بودن وی می باشد .پرستار سالمند باید رازهای سالمند را فاش نکند زیرا این کار سبب تضعیف روحیه فرد سالمند می شود .تمامی پرستاران موسسه پرستاری مهراوران تمامی این خصوصیات را داشته و در کار خود موفقیت های  بسیاری را کسب نموده اند.

مدرک پرستار سالمند

معمولا پرستاران سالمند( جز تعدادی از  آنهایی که سالیان سال در این شغل هستند و تجربه زیادی کسب نموده اند )شغل خود را با گذراندن دوره تخصصی خاصی شروع می کنند و مدرک پرستاری را دریافت می کنند.معمولا افرادی که علاوه بر تجربه ناشی از سالها فعالیت ،دوره های آموزشی پرستاری سالمندی را نیز می گذرانن موفق تر هستند.

تعاریف مفید

اگر در نقش مراقبت کننده تازه کار هستید، ممکن است با برخی از اصطلاحات استفاده شده آشنا نباشید. این راهنمای مرجع شامل تعاریف مفیدی است.

مراقب: اعضای خانواده، همسر یا شریک زندگی، دوستان یا همسایگانی که مراقبت های شخصی، اجتماعی یا روانی را به فرد نیازمند ارائه می کنند. برخی از سازمان ها به جای مراقب از اصطلاح “مراقب” استفاده می کنند.

 

فرسودگی مراقب: حالتی از فرسودگی جسمی، عاطفی و ذهنی که ممکن است با تغییر نگرش از مثبت و مراقبت به منفی و بی تفاوت همراه باشد. فرسودگی شغلی زمانی رخ می‌دهد که مراقب کمک‌های مورد نیاز خود را دریافت نکند، یا اگر سعی کند بیش از توانایی خود، چه از نظر جسمی، چه از نظر عاطفی یا مالی، به او بدهد. یک مراقب “فرسوده” ممکن است خستگی، استرس، اضطراب و افسردگی را تجربه کند.

 

فرد مورد علاقه: شخصی که از او مراقبت می کنید.

حمایت غذایی: وعده های غذایی را برای بیمار فراهم می کند و اطمینان می دهد که نیازهای غذایی او برآورده می شود.

دکتر: با بیمار و مراقب در مورد سلامتی بیمار صحبت می کند و برای یافتن درمان های مناسب با شما همکاری می کند.

خدمات محیطی: از پاکیزگی و سلامت محیط بیمار اطمینان حاصل شود.

مراقبت در منزل و اجتماع: خدماتی که در منزل بیمار پس از ترخیص از بیمارستان ارائه می شود.

پرستار: به طور روزانه از داروها و نیازهای مراقبت بهداشتی بیمار مراقبت می کند.

دستیار کاردرمانی و فیزیوتراپی: یک برنامه ورزشی با بیمار تنظیم می کند و تجهیزاتی را برای بازیابی قدرت در اختیار او قرار می دهد.

کاردرمانگر: به بیمار کمک می کند تا نحوه مراقبت از خود (لباس پوشیدن، آشپزی و غیره) را دوباره بیاموزد و تجهیزات مورد نیاز خود را برای مستقل بودن پیشنهاد می کند.

 

تیم سلامت مهراوران نوین: گروه ها یا شبکه هایی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که مسئول ارائه مداوم مراقبت کامل به بیماران خود هستند، از جمله مراقبت های اولیه، مراقبت های بیمارستانی، مراقبت های خانگی، مراقبت های حاد، مراقبت های طولانی مدت، مراقبت های تسکینی. و خدمات سلامت روان و اعتیاد.

 

مراقبت تسکینی: مراقبت از بیمارانی که با یک بیماری جدی مواجه هستند که امید به زندگی آنها را محدود می کند و هدف آن تسکین درد و رنج آنها و بهبود کیفیت زندگی آنها و خانواده آنها در تمام مراحل بیماری به ویژه در پایان زندگی است.

 

ارائه ‌دهنده مراقبت شخصی (کارگر پشتیبانی): به بیمار در رفع نیازهای اولیه مراقبت از جمله توالت، غذا خوردن و حمام کردن کمک می ‌کند.

 

داروساز: به بیمار و مراقب کمک می کند و به سؤالات آنها در مورد عوارض جانبی دارو و نحوه مصرف آنها پاسخ می دهد.

 

فیزیوتراپیست: به بیمار کمک می کند تا تعادل، قدرت و توانایی خود را برای راه رفتن یا حرکت روی ویلچر بهبود بخشد.

 

متخصص تغذیه: توصیه های تغذیه ای را بر اساس عادات غذایی و ترجیحات بیمار ارائه می دهد.

 

پرستار یا پرستار کمکی: به بیمار دارو می‌دهد، به زخم‌های او رسیدگی می‌کند و تمام مراقبت‌های بهداشتی او را بر عهده می‌گیرد.

 

مقیم: یک متخصص مراقبت های بهداشتی که پس از فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی، آموزش های بیشتری را با همکاری با پزشک بیمار برای رفع نیازهای پزشکی خود می بیند.

 

تسکین: تسکین یا استراحت موقت.

 

مراقبت مهلت: جایگزینی موقت مراقب برای ارائه دوره کوتاهی از تسکین یا استراحت (معمولاً بیش از ۲۴ ساعت).

 

مددکار اجتماعی: از بیمار و مراقب از نظر عاطفی حمایت می کند، ترخیص را برنامه ریزی می کند و منابع جامعه را پیشنهاد می کند.

 

گفتار درمانگر: به بیمار در بلع کمک می کند و مشکلاتی را که ممکن است بر صدا، گفتار و زبان تأثیر بگذارد، درمان می کند.

 

مراقبت معنوی: فرد یا جامعه ای که از بیمار و مراقب حمایت معنوی و عاطفی می کند.

 

منشی واحد/منشی: وظایف اداری تیم مراقبت های بهداشتی را انجام می دهد، به تماس های تلفنی پاسخ می دهد و هنگام ورود به شما سلام می دهد.

 

مراقب جوان یا مراقب جوان: کودک یا جوانی که در مراقبت از خواهر یا برادر، والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ شرکت می کند.

 

مدیریت مراقبت – تیم مراقبت خود را آموزش دهید

مدیریت مراقبت یک فرآیند مداوم است که احتمالاً در طول زمان برای شما و عزیزتان تکامل خواهد یافت. بنابراین مهم است که یک تیم مراقبتی داشته باشید که قادر به ارائه مراقبت و ارائه خدمات لازم به شما باشد. در اینجا یک مرور کلی از آنچه باید بدانید و چندین منبع برای کمک به شما، از جمله یک کتاب کار مراقبت وجود دارد.

قبل از شروع مدیریت مراقبت، زمانی را برای تعریف نیازهای خود اختصاص دهید و با سیستم مراقبت های بهداشتی آشنا شوید.

بیشتربدانید:نگهداری از سالمند در تهرانمراقبت از سالمند و کودک در منزلنگهداری از بیمار در منزل و بیمارستاناعزام پزشک به منزلسرم تراپی در منزل غرب تهران

تیم مراقبت خود را آموزش دهید

این عزیز یک تیم پشتیبانی از جمله مراقبین، خدمات اجتماعی، خانواده، دوستان و همسایگان دارد که همگی می توانند در مراقبت از آنها کمک کنند. شما به عنوان یک مراقب، رهبر این تیم هستید. هنگام هماهنگی، مدیریت و درخواست حمایتی که برای رفع نیازهای عزیزتان نیاز دارید، مهم است که در این راه به خودتان فکر کنید.

 

چه کسی باید در تیم مراقبت شما باشد؟

برای یافتن خدمات اجتماعی در منطقه خود، با خط راهنمای مراقب انتاریو تماس بگیرید.

 

هماهنگی مراقبت

یکی از بزرگترین چالش ها در ارائه مراقبت می تواند هماهنگی تمام نیازها و قرار ملاقات های عزیزتان و دانستن نقش هر ارائه دهنده باشد. چه دوستی به او پیشنهاد داده باشد که او را به یک قرار ملاقات برساند، یا همسایه ای داوطلب شده باشد که هفته ای یک بار غذا بپزد، سازماندهی همه اعضای تیم مراقبت شما می تواند یک کار دلهره آور باشد.

مراقبت در خانه در مقابل خانه سالمندان: از بستگان شما در کجا بهتر مراقبت می شود؟

تصور کنید به شما این انتخاب داده می شود: ترجیح می دهید در صورت نیاز کجا از شما مراقبت شود: در خانه یا در خانه سالمندان؟ احتمالاً شما نیز مانند اکثر مردم محیط آشنای خود را ترجیح می دهید. در این مقاله می خواهیم مزایا و معایب مراقبت در منزل و مراقبت در خانه های مسکونی یا سالمندان را به شما نشان دهیم.

بیشتربدانید:بهترین مرکز پرستار کودک در تهرانرادیولوژی و سونوگرافیدرمان زخم بستر تضمینینوارقلب در منزل

اگر نکات بسیار بیشتری در مورد موضوع مراقبت در منزل می خواهید (از جمله اطلاعاتی در مورد هزینه ها، برنامه ها و کمک ها)، کتاب الکترونیکی رایگان ما “نمای کلی آنچه که باید به عنوان یک خویشاوند در مورد مراقبت در منزل بدانید” را دانلود کنید!

 

افراد بیشتری به مراقبت نیاز دارند. این به این دلیل است که ما در حال پیر شدن هستیم و بیماری های مرتبط مانند دیابت، آرتروز، زوال عقل یا نارسایی وریدی در حال افزایش است. وقتی زمانش فرا می رسد و شما یا بستگانتان برای گذراندن زندگی روزمره به کمک وابسته هستید، این یک چالش برای همه افراد درگیر است.

 

از یک طرف، کسانی که نیاز به مراقبت دارند بخش بزرگی از استقلال خود را رها می کنند و به افراد دیگر اجازه می دهند به حوزه خصوصی خود دسترسی داشته باشند. از سوی دیگر، اگر در انجام فعالیت های خسته کننده مانند دوش گرفتن از آنها کمک بگیرند، کیفیت زندگی بسیار بهتری را به دست می آورند. حتی افکار منفی مانند “آیا هنوز هم می توانم خانواده ام را خودم مدیریت کنم؟” در صورت ارائه کمک توسط خانواده یا مراقبان کاهش می یابد.

 

حدود دو سوم افراد نیازمند مراقبت در آلمان، چه توسط بستگان به تنهایی و چه با حمایت خدمات مراقبت سرپایی، در خانه تحت مراقبت قرار می گیرند.

 

بنابراین مراقبت یک موضوع حساس است که همیشه باید به صورت جداگانه در نظر گرفته شود. زیرا حتی برای شخصی که به او اهمیت می دهد، مسئولیت مراقبت از یک عزیز همه چیز را در زندگی تغییر می دهد.

 

زندگی در دوران پیری – امکانات اسکان

الف) در منزل

آمارها نشان می دهد که اکثر کسانی که نیاز به مراقبت دارند در محیط خانه مراقبت می شوند.

 

باید تقسیم بندی شود که آیا فقط اعضای خانواده، دوستان و همسایگان از آن مراقبت می کنند یا اینکه خدمات پرستاری سرپایی نیز وجود دارد. این برای محاسبه کمک هزینه پرستاری بسیار مهم است.

 

ب) در خوابگاه یا سرای سالمندان

حتی اگر افرادی که نیاز به مراقبت دارند اغلب در خوابگاه های تحت نظارت و متناسب با سن زندگی می کنند، باید آنها را از خانه های سالمندان خالص متمایز کرد. ساکنان آنها بسیار به اشخاص ثالث وابسته هستند و اغلب به مراقبت های ویژه نیاز دارند.

 

مهم: فردی که نیاز به مراقبت دارد باید قبلاً در یک درجه مراقبت طبقه بندی شده باشد تا بتواند پذیرفته شود.

 

پشتیبانی ارائه شده توسط کارکنان متخصص در آنجا را می توان به موارد زیر تقسیم کرد:

تمام روز (بیمارستان)

در طول روز (تا حدی بستری)

در شب (نیمه ثابت)

در این میان، اصطلاح خوابگاه نیز باید گسترش یابد: جوامع پرستاری روند هستند. چندین نفر با سطح مراقبت مانند یک خانواده با هم زندگی می کنند و به طور شبانه روزی توسط کارکنان پرستاری مراقبت می شوند.

 

همچنین امکان داشتن یک آپارتمان مستقل به عنوان بخشی از یک مجتمع مسکونی با اتصال پرستاری وجود دارد. یا اتاق یک نفره کلاسیک شامل حمام در خانه، با ساکنان غذا خوردن و گذراندن اوقات فراغت خود در اتاق های مشترک.

 

مزایای مراقبت در منزل

 1. خانه شیرین خانه

مردم در خانه احساس امنیت و آرامش می کنند. شما با خاطرات احاطه شده اید، حتی ممکن است خودتان خانه را ساخته باشید و روابط خوبی با همسایگی دارید.

 

 1. از آزادی لذت ببرید

روال روزانه را می توان بسیار بیشتر به صورت فردی طراحی کرد تا با اسکان بستری. این مورد حتی اگر با یک ارائه دهنده مراقبت در منزل کار می کنید یا از یک سرویس تحویل غذا کمک بگیرید، صدق می کند. به هر حال، شما به تنهایی تصمیم می گیرید که چه زمانی غذا بخورید، به رختخواب بروید یا برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را با صدای بلند تماشا کنید.

 

 1. هزینه های کمتر

مراقبت گران است، مراقبت خوب بیشتر از آن. با این حال، اگر مراقبت تا حد زیادی توسط اعضای خانواده شما انجام شود، مطمئناً می توانید پس انداز کنید. به عنوان مثال، هیچ هزینه ای از خدمات پرستاری سرپایی وجود ندارد.

بیشتربدانید:نگهداری از بیمار در منزل و بیمارستان– درمان زخم بستر تضمینی – فیزیوتراپی و رادیوگرافی در منزلاعزام پزشک به منزل شبانه روزی

 1. حرکت در دوران پیری بازدارنده است

افراد مسن معمولاً درگیر شدن در یک چیز کاملاً جدید دشوار است. به نظر می رسد که حرکت کردن برای آنها مشکل بزرگی است. اگر آنها نیز به مراقبت وابسته باشند، غیرمنتظره حتی ترسناک تر است. ماندن در چهار دیواری خود جنبه روانشناختی مثبتی در بهبود یا تثبیت سلامتی شما دارد.

 

 1. احساس امنیت

احتمالاً دلیل شماره ۱ برای بیرون نرفتن از خانه خود: امنیت. اگر دچار معلولیت شوید، اهمیت آن بیشتر می شود. آشنا می تواند به افراد مبتلا به زوال عقل کمک کند تا زندگی مستقلی در خانه داشته باشند. چهره‌های آشنا از خانواده که مراقبت را بر عهده می‌گیرند، به اندازه یادگاری‌های دوران کودکی و مسیرهای آشنا در خانه، بخشی از این امر هستند.

 

مضرات مراقبت در منزل

برای شخصی که باید از او مراقبت شود

همه وسایل کمک پرستاری فوراً در دسترس نیستند، به عنوان مثال تخت پرستاری که پس از زمین خوردن نیاز فوری دارد.

ممکن است درمان نادرستی وجود داشته باشد زیرا خویشاوند دلسوز دانش تخصصی کاملی ندارد

انزوا زمانی که بیمار نمی تواند به طور مستقل از خانه خارج شود و مراقبین شاغل هستند

برای مراقب

در مورد تصاویر بالینی خاص، مانند سکته مغزی، کار شبانه روزی امکان پذیر است، که آزادی شخصی کمی باقی می گذارد.

خطر اضافه بار، همچنین برای سلامتی شما (درد پشت یا عواقب روانی ممکن است)

زیان های مالی به این دلیل که مراقب اغلب می تواند فقط به صورت پاره وقت کار کند یا اصلاً زمانی برای یک شغل ندارد (بیشتر زنان تحت تأثیر قرار می گیرند، که در هنگام بازنشستگی نیز وضعیت بدتری دارند – نمودار زیر را ببینید)

 

مزایای مراقبت های بستری

 1. متخصصان به طور مستقیم در محل

در یک خانه مسکونی یا سالمندان (بسته به شرایط شخصی) همیشه فردی وجود دارد که با پزشکی و پرستاری آشنا باشد. کارکنان بسته به سطح مراقبت ساکنین بر اساس کلید خاصی به خدمات اختصاص داده می شوند. به این ترتیب حتی در مواقع اضطراری نیز می توانید به سرعت عمل کنید.

 

 1. تسکین خانواده

در برخی موارد، مراقبت از اعضای خانواده در محیط خانه برای اعضای خانواده به سادگی ممکن نیست، شاید به این دلیل که آنها خیلی دور از هم زندگی می کنند یا به دلیل تعهدات کاری سنگین. اما ممکن است نیاز به مراقبت آنقدر زیاد شود که دیگر در خانه قابل مدیریت نباشد. سپس بدون پشتیبانی حرفه ای کار نخواهد کرد.

 

 1. تنهایی کمتر

حتی اگر خانواده تمام تلاش خود را در خانه انجام می دهند – علاوه بر مراقبت، زندگی روزمره باید برای دیگران از جمله در محل کار ادامه یابد. به همین دلیل است که افراد زیادی هستند که می‌خواهند کمی بیشتر در اطرافشان شرکت کنند. در مراقبت های بستری، تلاش ها برای ادغام همه ساکنان، حتی اگر آنها از کار افتاده یا نیاز به مراقبت دارند، انجام می شود.

 

معایب مراقبت های بستری

 1. هزینه بالا

البته در دسترس بودن و پشتیبانی متخصصان در شبانه روز هزینه بیشتری دارد. اگرچه کمک هزینه مراقبت برای این مورد استفاده می شود، اما کافی نیست. بنابراین، برای یک خانه خوب (بسته به میزان مراقبت) اغلب باید مبلغ چهار رقمی پرداخت شود.

 

 1. عادت کردن به چیزی اغلب دشوار است

دست کشیدن از زندگی قبلی و عادت کردن به یک محیط جدید برای بسیاری از افراد آسان نیست. تشریفات محبوب حذف شده اند، ممکن است مجبور شوید یادگاری های شخصی را پشت سر بگذارید و نمی دانید در محیط جدید چه انتظاری دارید.

 

 1. شکایات احتمالی

خانه با خانه یکسان نیست – برخی کار عالی انجام می دهند، برخی دیگر با کمبود کارکنان یا مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنند. در این صورت ممکن است مراقبان در مراقبت نادیده گرفته شوند، به عنوان مثال دچار عارضه شکمی شوند یا احتمالاً تعمیر شوند.

 

نتیجه گیری در مورد مراقبت در منزل در مقابل خانه سالمندان

در حالی که اکثر مردم احتمالاً مراقبت در منزل را به خانه سالمندان ترجیح می دهند، هر دو گزینه مزایا و معایبی دارند. آنها بسیار متفاوت هستند، به خصوص در مورد هزینه ها.

 

در اکثر موارد، مراقبت در منزل توسط اعضای خانواده همراه با خدمات مراقبت سرپایی ارائه می شود. با این حال، برای این افراد نیز مهم است که با موضوع خانه های سالمندان یا آپارتمان های مشترک کنار بیایند تا بدانند در صورت مراقبت های پیشگیرانه از بستگان به خوبی مراقبت می شود.