خدمات پزشکی و پرستاری در منزل

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل

ارائه مراقبت در منزل، روش جایگزین مناسبی است که مرکز خدمات پرستاری در مهرآوران نوین با چندین سال سابقه در راستای خدمت رسانی به بیماران که درنهایت به کاهش هزینه‌های درمان منجر می‌شود اقدم نموده است .
مهم‌ترین فواید مراقبت در منزل، افزایش کیفیت مراقبت، کاهش دفعات و مدت‌زمان بستری، پیشگیری از بستری‌های غیرضروری، کاهش خطر ابتلا به عفونت‌های بیمارستانی، افزایش ایمنی و آسایش بیماران و خانواده، هزینه کمتر از خدمات بیمارستانی و بازگشت سریع‌تر بیمار به زندگی عادی است.
مراقبت از سالمندان در منزل توسط مراقبین مرکز پرستاری مهرآوران نوین بصورت روزانه ، شبانه ، شبانه روزی و یا به صورت مقطعی (مدت معین) انجام میپذ یرد با افزایش سن عمومی جامعه نیاز به پرستار سالمند در منزل و مراقبت و نگهداری از سالمندان در منزل رو به افزایش می باشد. و استخدام پرستار سالمند روبه افزایش است .
وهمچنین مهرآوران نوین خدمات نگهداری از کودک را توسط کودکیاران تحصیل کرده در رشته های روان شناسی، علوم تربیتی ، مشاوره و …. ارائه میدهد.

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل

پرستاری از بیماران
پرستاری از بیماران درمنزل این امکان را فراهم می آورد که خانواده ها از روند بهبودی بیمارشان مطلع باشند و بیماردر منزل از احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری برخوردار باشد ، همچنین خدمات پرستاری منحصراً به بیمار شما در طول شبانه روز ارائه میگردد .
مهرآوران نوین قادر است تمامی تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران را همراه با آموزش نحوه استفاده و نصب اجاره میدهد .

چرا مرکز پرستاری مهرآوران نوین :

  • تیمی متشکل از پرستاران بالینی دارای مجوز و پزشکان عمومی و متخصص
  • اعزام افراد و مراقبین و متخصصین آموزش دیده متناسب با شرایط سالمند یا کودک
  • ارائه خدمات شبانه روزی
  • دارای سابقه چندن ساله

چنانچه نیاز به پرستار سالمند یا پرستار کودک یا پرستار بیمار در منزل،دارید به صورت روزانه و یا شبانه روزی کافی است درخواست خود را ثبت کنید و یا با تماس حاصل نمایید.
۰۹۱۲۴۸۴۴۰۳۷