تزریقات در منزل غرب

تزریق در منزل غرب تهران

تزریق بخشی از روش های مراقبت های بهداشتی رایج است. از تزریقات به طور معمول برای تزریق دارو ، واکسن یا سایر داروهای درمانی به بدن استفاده می شود. تزریق باید با اطمینان انجام شود تا صدمه ای به بیمار و همچنین پرستار وارد نشود. به همین دلیل ما اطمینان حاصل می کنیم که پرستاران ما رویه های ایمنی را رعایت کرده و ویال ها و سرنگ ها را به درستی استفاده می کنند.

حالت های مختلف تزریق در منزل غرب چیست؟

تزریق برای برنامه های پزشکی فرایندی است که یک سوزن یا سرنگ قسمت کوچک پوست را برای وارد کردن دارو به اهداف درمانی سوراخ می کند. یک پزشک یا پرستار واجد شرایط برای تزریق ، تزریق را به درستی و با اطمینان انجام می دهد. روش های مختلف تزریق تزریق به شرح زیر است:

 1. تزریق داخل روده: حالت تزریق داخل بدن شامل تزریق مایعات به لایه پوستی پوست است. این ماده به طور برجسته در درمان شرایط سلامتی مانند سل و آلرژی های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین خدمات تزریقات در منزل غرب به شما در تزریق داخل بدن به راحتی در محل زندگی شما کمک می کند.

۲- تزریق عضلانی: شایعترین حالت تزریق داروها عضلانی است که در آن دارو مستقیماً در عضلات تجویز می شود. این امر باعث جذب سریع داروی درمانی ، دسترسی آسان به جریان خون و بهبود سریع می شود. این روش تزریق به عنوان بهترین و بی خطرترین روش تجویز دارو محسوب می شود.

 1. تزریق های زیر جلدی: این روش تزریق هنگامی استفاده می شود که داروی تجویز شده نیاز به کندی در بدن بیمار داشته باشد. در این حالت ، تزریق دارو را در بافت زیر جلدی ، یعنی لایه چربی پوست ، تجویز می کند. تزریقات زیر جلدی حداقل عوارض جانبی دارند. انسولین با این روش تزریق تجویز می شود.

۴- تزریق داخل وریدی: هنگامی که تزریق دارو را به داخل وریدها تزریق می کند ، به آن روش تزریق داخل وریدی گفته می شود. یک پرستار متخصص در منزل برای تزریق به تجویز داخل وریدی به راحتی در محل شما کمک می کند.

مدیریت تزریق صحیح برای کودکان:

بعد از بزرگترها ، اگر کسی نیاز به تزریق متناوب داشته باشد ، این نوزادان و خردسالان هستند که برای محافظت از آن ها در برابر بیماری های متنوع ، نیاز به تزریق منظم واکسن دارند. تزریق به نوزادان و کودکان به دلیل فوبیا و درد ناشی از آن ، بسیار چالش برانگیز است. در چنین مواردی دریافت خدمات پرستار تزریق در منزل برای کودک و والدین بسیار مفید است. پرستار تزریق داخل منزل مهر آوران نوین بسیار باتجربه است و در مدیریت بچه ها مهارت دارد و تزریق مورد نیاز را تا آنجا که ممکن است بدون دردسر انجام دهد.

از نظر اقتصادی نیز ، نسبت به تزریق در بیمارستان یا کلینیک پرستاری بسیار عاقلانه تر است. شما نه تنها در سفر هزینه می کنید بلکه از خدمات پرستار تزریق منزل نیز لذت می برید.

بنابراین ، اگر به خدمات تزریق پرستار برای بیمار نیاز دارید با ما در مهر آوران نوین تماس بگیرید و بگذارید پرستار باتجربه ما در آسایش خانه شما حضور یابد.

تزریق در خانه

مهر آوران نوین یشرو در خدمات بهداشتی و درمانی خانگی است. بنابراین در صورت نیاز به خدمات تزریقات در منزل غرب پرستار برای بیمار ، کافیست با ما در تماس باشید و پرستار باتجربه ما تزریق مورد نیاز را به سرعت و به روش بدون درد انجام می دهد.

تیم دلسوز ، معتبر و شناخته شده در انتخاب پزشک در مهر آوران نوین به رفع نیازهای پزشکی و اهداف پزشکی بی نظیر هر بیمار اختصاص یافته است.

خدمات تزریق پرستار در منزل :

اگر شما یا یکی از اعضای خانواده در حال بهبود یافتن از جراحی هستید ، که از بیماری پزشکی مزمن رنج می برد ، یا به دلیل مراقبت های اساسی پزشکی به کمک نیاز دارید ، پرستاران دارای مجوز و دلسوز در انتخاب پزشک می توانند خدمات زیر را در رابطه با تزریقات ارائه دهند:

دوزهای دارویی را اندازه گیری و مصرف کنید

مراقبت های ویژه

تزریق هفتگی و ماهانه

مدیریت درد

آنتی بیوتیک ها

شیمی درمانی

برداشت و تجدید نسخه ها

نظارت بر سلامت و پیشرفت کلی

انجام کلیه خدمات پزشکی و تزریقات و خدمات امور بیماران کرونا وتزریق رمدسیور و….
توسط نرس با تجربه و ICUکار

تزریق (سوزن) در خانه چیست؟

تزریق، فرآیند تزریق مایع یا دارو در ورید، بافت، کانال یا فضای بدن، معمولاً از طریق سرنگ است. این دارو به صورت تزریقی، خارج از دستگاه گوارش تجویز می شود. برای سلامتی شما بسیار مهم است که تزریق فقط توسط پرسنل مراقبت های بهداشتی مجاز انجام شود. روش های تزریقی که ساده به نظر می رسند در واقع باید حرفه ای و آگاهانه انجام شوند، در غیر این صورت ممکن است مشکلات جبران ناپذیری در سلامت شما ایجاد کنند.

 

مراقبت در منزل نفس یک موسسه دارای مجوز از وزارت بهداشت است، کارکنان ما فارغ التحصیل دانشکده های پرستاری و معادل آن هستند و مشمول سیستم آموزش مداوم ضمن خدمت هستند. ما خدمات خود را به همراه تیم متخصص خود به صورت سیار به شما بیماران گرامی ارائه می کنیم.

 

چگونه تزریق را در خانه انجام دهیم؟

روش های تزریق در خانه را می توان به روش های مختلفی انجام داد که متداول ترین روش های مورد استفاده به شرح زیر است.

 

۱) زیر جلدی

 

۲) به آدل (عضله)

 

۳) داخل وریدی

 

انواع تزریق در منزل چیست؟

۱) زیر جلدی: اولین روش تزریق، تزریق زیر جلدی است. مناسب ترین محل برای تزریق زیر جلدی سطح خارجی بازو یا قسمت فوقانی – خارجی ساق پا می باشد. علاوه بر این مکان ها، می توان تزریق را در قفسه سینه، بالای سینه یا از طریق پوست شکم نیز انجام داد.

 

۲) داخل عضلانی: تزریق داخل عضلانی بیشتر از مفصل ران انجام می شود. علاوه بر این، می توان به عضلات ساق پا یا بازو تزریق کرد.

 

مناسب ترین محل برای تزریق لگن به شرح زیر تعیین می شود. خطی از دنبالچه فرد برای تزریق به سمت راست یا چپ و عمود بر ستون فقرات کشیده می شود. یک خط عمودی از وسط این خط کشیده شده است. به این ترتیب یک طرف لگن به چهار قسمت تقسیم می شود.سوزن باید به قسمت های فوقانی و بیرونی این قسمت ها زده شود.

 

۳) داخل وریدی: تزریق داخل وریدی برای رساندن مستقیم دارو به سیستم گردش خون از طریق ورید انجام می شود. اندازه سرنگ مورد استفاده برای این کار بسته به مقدار دارو متفاوت است.

مناسب ترین محل برای تزریق وریدی، وریدهای بازو در جلوی آرنج است. موقعیت رگها در اینجا شبیه حرف M است. هر قسمت از این حرف M برای ساختن سوزن مناسب است.

 

برای خدمات تزریق در منزل چه موسسه ای باید خدمات دریافت کنم؟

اول از همه، اگر تصمیم به دریافت خدمات تزریق در منزل گرفته اید، اولین اولویتی که باید انجام دهید این است که شایستگی را زیر سوال ببرید.

 

بنابراین، این زیر سوال بردن شایستگی چیست؟

افراد و موسساتی هستند که در انجام تزریق صلاحیت دارند. این افراد شامل افرادی می شود که از دانشکده های پرستاری و معادل آن فارغ التحصیل شده اند، پزشکان و موسسات دارای مجوز از وزارت بهداشت (مانند مراکز درمانی، پلی کلینیک ها، بیمارستان ها، مراکز مراقبت در منزل، کابین های بهداشت).

 

هنگامی که تصمیم به دریافت خدمات تزریق در منزل دارید، مطمئن شوید که آیا موسساتی که از آنها خدمات دریافت خواهید کرد دارای مجوز از “وزارت بهداشت” هستند یا خیر. هنگامی که تصمیم به دریافت خدمات انفرادی می‌گیرید، حتماً از افرادی که این روش را انجام می‌دهند، بخواهید گواهی دهند که از پرستاری یا دانشکده‌های مشابه فارغ‌التحصیل شده‌اند.

 

برای انجام تزریق در خانه، متخصص مراقبت های بهداشتی باید نسخه شما را ببیند. تجویز دارو بدون نسخه یک فرآیند قانونی نیست.

 

بنابراین هزینه خدمات تزریق در خانه چقدر است؟

هزینه روش تزریق خانگی (سوزن) بر اساس دفعات دارویی که باید تجویز شود، منطقه مورد استفاده و تعداد کل تزریق هایی که باید انجام شود تعیین می شود.

 

ما به عنوان خدمات مراقبت در منزل نفس ، با تیم متخصص خود در منزل به بیماران عزیز خدمت می کنیم.

 

می توانید ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته با شماره ۰۹۱۲۴۸۴۴۰۳۷ تماس بگیرید.

بیشتربدانید: تزریقات در منزل زعفرانیه تزریقات در منزل تزریق در منزل غرب تهران تزریقات در غرب تهران تزریقات در شهرک غرب تزریق در منزل تهران

با آرزوی روزهای تندرستی، با شعار “در هر نفس با شما هستیم” آماده خدمت رسانی هستیم.

چه کسی خدمات تزریق را در خانه ارائه می دهد؟

خدمات مراقبت در منزل سال هاست که در کشور ما آغاز شده است، و ایت خدمات  راحتی زیادی را برای بسیاری از بیماران و بستگان آنها فراهم می کند. ارائه خدمات مراقبت در منزل ، تضمین می کند که این سیستم چیزهای جدیدی را به خود اضافه می کند و هر روز توسعه می یابد. افزایش موسسات ارائه خدمات مراقبت در منزل دسترسی به این خدمات را آسان تر می کند.

 

وقتی نوبت به خدمات مراقبت در منزل می‌رسد، بسیاری از روش ها مانند پانسمان، مراقبت از زخم، مراقبت ویژه از معلولان و سالمندان، خدمات آنالیز آزمایشگاهی و تزریق در دسترس هستند. پس از مداخلات جراحی مختلف، خدمات مراقبت در منزل هم بهبود را تسریع می کند و هم خطر عفونت را کاهش می دهد. خدمات مراقبت در منزل شامل برنامه های شخصی سازی شده است. بیمار راحتی دریافت خدمات را در منطقه آسایش خود دارد.

 

چه کسی می تواند خدمات تزریق را در خانه ارائه دهد؟

خدمات مراقبت در منزل توسط موسسات و سازمان های دولتی و همچنین توسط موسسات و سازمان های خصوصی ارائه می شود. برای کسانی که می خواهند این خدمات را در خانه دریافت کنند، چه کسی خدمات تزریق را در خانه ارائه می دهد؟ ما زیاد با این سوال مواجه می شویم. موسسات و افراد مجاز برای انجام تزریق وجود دارند.

 

این خدمات توسط فارغ التحصیلان رشته های ، پزشکان و همچنین مراکز درمانی، بیمارستان ها و مراکز مراقبت در منزل وابسته به وزارت بهداشت انجام می شود. پزشکان خانواده برای کسانی که می خواهند خدمات مراقبت در منزل را دریافت کنند، هماهنگی می کنند.

 

محدوده خدمات مراقبت در منزل چیست؟

طرح خدمات مراقبت در منزل تمام خدماتی است که تیم های ویژه به خانه شما می آیند و بدون خروج از خانه یا استرس ترافیک به شما ارائه می دهند. خدمات مراقبت در منزل؛ این سازمان برای حمایت از روند بهبودی بیماران با مشارکت با برنامه های مراقبتی آنها در مناطق امن بیمارانی که درمان و مراقبت از آنها در خانه ادامه دارد، وجود دارد. خدمات مراقبت در منزل همچنین حمایت روانی را برای اعضای خانواده فراهم می کند. خدمات مراقبت در منزل؛

 • مراقبت از زخم و پانسمان بعد از عمل،
 • کاربردهای تزریق،
 • خدمات پزشک و پرستاری در منزل
 • معاینات آزمایشگاهی و تست های تشخیصی در منزل،

این برنامه بسیاری از برنامه ها مانند مراقبت از سالمندان و معلولان را پوشش می دهد.

با خدمات مراقبت در منزل، یک برنامه مراقبت شخصی ارائه می شود. درمان بدون خروج از منطقه راحتی بیمار اعمال می شود. این اجازه می دهد تا زخم بدون عفونت سریع تر بهبود یابد، به خصوص در زخم های باز، پس از روش های جراحی. خدمات مراقبت در منزل همچنین حمایت روانی را برای بیماران و بستگان آنها فراهم می کند.

 

تزریق زیر جلدی چیست؟

تزریق زیر جلدی عمل تزریق دارو در ناحیه شل بافت همبند است. به آن تزریق زیر جلدی نیز می گویند. این روشی است که برای تجویز داروهایی استفاده می شود که مایل به جذب منظم و آهسته هستند.

 

برای تزریق زیر جلدی، پوست بین انگشت شست و سبابه گرفته شده و فشرده می شود تا چین خوردگی ایجاد شود. با وارد کردن سوزن در این چین، دارو به بدن تزریق می شود. کاربرد آن برای نوزادان نیاز به معاینه دقیق توسط پزشک دارد.

 

محل های تزریق زیر جلدی

محل های برای تزریق زیر پوست وجود دارد. این مناطق شامل؛

 • قسمت پایینی شانه (Scapula) که در ناحیه پشت قرار دارد.
 • تزریق زیر جلدی به شکم (ناحیه شکمی).
 • سمت پشت بازو
 • سمت قدامی ناحیه ران
 • ناحیه لگن

رگ های خونی کمتری در نواحی مشخص شده وجود دارد. بنابراین برای تزریق زیر جلدی مناسب تر است و جذب و توزیع دارو در این مکان ها کندتر اتفاق می افتد.

 

بسیاری از داروهای دیگر از جمله داروهای مخدر، واکسن مننژیت، واکسن آبله مرغان، انسولین، واکسن اوریون، واکسن سرخجه و واکسن سرخک را می توان با تزریق زیر جلدی در منزل با استفاده از این روش به بدن تزریق کرد.

 

مراحل تزریق زیر جلدی چیست؟

مراحل تزریق زیر جلدی به شرح زیر است:

دست ها را باید با آب و صابون شست و سپس از دستکش استفاده کرد.

دارو باید از آمپول یا ویال خارج شود.

نوک سوزن باید تعویض شود.

برای اینکه دارو با دوز کامل به بیمار برسد، باید ۰.۲ تا ۰.۵ میلی متر هوا به داخل آن کشیده شود. با قفل هوا که به این روش ارائه شده است، در حین بیرون کشیدن سوزن، حتی از خارج شدن مقدار کمی از دارو به داخل پوست جلوگیری می شود. بنابراین از بروز موقعیت های نامطلوب جلوگیری می شود. زاویه سوزن باید ۹۰ درجه باشد.

مناسب ترین قسمت بدن باید انتخاب شود.

محل استفاده باید با الکل پاک شود.

پس از استفاده، باید یک پیگیری کوتاه برای بررسی عوارض جانبی انجام شود.

در پایان برنامه، بیمار باید یک موقعیت راحت بگیرد.

دست ها باید دوباره شسته شوند.

مواردی که در تزریق زیر جلدی باید در نظر گرفته شود

بیشتربدانید:تزریقات در شهرک غربتزریقات در سعادت آبادتزریقات در تهرانتزریقات در غرب تهرانتزریقات در منزلتزریقات در منزل زعفرانیهتزریقات نیاورانتزریقات در منزل ولنجک

مواردی که هنگام تزریق زیر پوستی باید در نظر گرفت به شرح زیر است:

 

منطقه ای که برنامه در آن ساخته می شود باید به درستی انتخاب شود.

در بیمارانی که این روش به طور مکرر انجام می شود، ناحیه ای که عمل انجام می شود باید به طور دوره ای تغییر یابد.

کنترل خون نباید در طول مصرف انسولین و هپارین انجام شود.

استفاده از Airlock باید در طول مصرف داروهایی مانند هپارین انجام شود.

در طول عمل نباید عجله داشت.

انتخاب طول سوزن باید با دقت انجام شود.

باید به زاویه وارد کردن سوزن توجه شود.

باید به زاویه ای که سوزن از بدن خارج می شود توجه شود.

این کار باید توسط یک پرستار با تجربه انجام شود.

یکی ار عوامل فرار افراد از تزریقات ترس از سوزن میباشد بهتر است در باره آن بیشتربدانیم:

ترس از سوزن

ترس از سوزن یکی از مهم‌ترین مشکلاتی است که اخیراً به‌ ویژه با اقدامات واکسیناسیون علیه همه‌ گیری ویروس کرونا مطرح شده است. ترس از سوزن، که از نظر پزشکی به عنوان تریپانوفوبیا شناخته می شود، می تواند به عنوان اضطراب و ترس شدید افراد نسبت به هر عمل پزشکی شامل تزریق یا استفاده از سوزن تعریف شود. بر این اساس، بیماران ممکن است از درمان شامل تزریق خودداری کنند یا از کمک پزشکی اجتناب کنند. مجدداً، بیماران ممکن است علائم مختلفی مانند فشار خون بالا، افزایش ضربان قلب و غش را در حین واکسیناسیون یا تزریق تجربه کنند. از آنجایی که کاربرد واکسیناسیون در از بین بردن اپیدمی‌هایی که بر سلامت عمومی تأثیر منفی می‌گذارند، مانند همه‌گیری کرونا، ترس از سوزن، اهمیت حیاتی دارد. که مانع جدی برای واکسیناسیون یا درمان دارویی افراد است، باید برطرف شود.

 

چه چیزی باعث ترس از سوزن می شود؟

اگرچه ترس شدید از سوزن، مخصوصاً در کودکان خردسال بسیار رایج است، اما معمولاً با بزرگسالی کاهش می یابد. دلیل اصلی این ترس در این واقعیت نهفته است که فرد عادت ندارد از طریق سوراخ کردن پوست، سوزن هایی را وارد بدنش کند. در عین حال، ترس از سوزن ممکن است بسته به شرایطی مانند بیمارانی که تجربه ترومایی قبلی داشته اند، نگرانی در مورد بیمار شدن پس از تزریق، یا داشتن فوبی های مختلف ایجاد شود. جدای از اینها، مطالعات نشان می دهد که ترس از سوزن ممکن است ریشه ژنتیکی داشته باشد. مشخص شده است که ترس از سوزن در بیمارانی که اعضای خانواده آنها فوبیا نسبت به عناصر مختلف دارند بیشتر است ترس از سوزن مشکلی است که می تواند زندگی فرد را به طور جدی تحت تاثیر قرار دهد و باید جدی گرفته شود. مبارزه موثر با ترس از سوزن ضروری است، زیرا ممکن است منجر به اجتناب بیماران از روش های مرتبط با سوزن مانند آزمایش خون، فعالیت های واکسیناسیون و درمان های مداخله ای شود.

 

بر ترس خود از سوزن غلبه کنید

برای از بین بردن ترس از سوزن چه کاری می توان انجام داد؟

از آنجایی که ترس از سوزن می تواند به دلیل عوامل مختلفی رخ دهد، روش هایی که برای از بین بردن این ترس استفاده می شود ممکن است از بیمار به بیمار دیگر متفاوت باشد. اما مهمترین نکته در درمان ترس از سوزن، جدی گرفتن مشکل و کمک گرفتن از افراد متخصص در این زمینه بدون اتلاف وقت است.متداول ترین روش در مبارزه با ترس از سوزن، روان درمانی است. در این زمینه، درمان شناختی رفتاری از جمله روش های پرکاربرد است. به ویژه در درمان شناختی رفتاری، هدف این است که با قرار دادن تدریجی فرد در معرض شرایط ناشی از سوزن و سوزن، ارزیابی و نسبت به عامل ترس حساسیت زدایی شود. در مواردی که روان درمانی ناکافی است، می توان از داروهای آرام بخش و کاهش دهنده اضطراب مختلف استفاده کرد.

شما میتوانید تزریقات خود را در منزل بدون هیچ نگرانی و ترسی انجام دهید کافیست با متخصصان موسسه مهر آوران نوین تماس بگیرید.

 

هشدار تزریق برای مصرف دارو

 

استفاده از داروهای تزریقی در بیماری ها سریعتر عمل می کند. این روش درمانی پرخطرتر است: حساسیت دارویی در داروهای تزریقی می تواند شدیدتر، خطرناک تر و حتی کشنده باشد.

افزایش عفونت آنفولانزا به ویژه در ماه های زمستان وجود دارد و بیمارانی که به بخش اورژانس مراجعه می کنند می خواهند درمان تزریقی هر چه زودتر بهبود یابند. تزریق درمانی موثر است.

 

«زندگی امروز بسیار شلوغ است. همه دوست دارند هر چه زودتر به سر کار، خانه و زندگی عادی برگردند. به همین دلیل ترجیح می دهند هنگام دریافت درمان، درمان های سریع و قدرتمندی دریافت کنند. ا

تزریق در این زمینه مزیتی زیادی دارد. در واقع وقتی دارو تزریق می کنید، آن دارو به سرعت با خون مخلوط می شود و به اندام های بیمار ما می رسد. درمان سری عتر و قدرتمند تر انجام می شود. با این حال، تزریق یک درمان کاملاً بی ضرر نیست. در حالی که ما به طور کلی درمان های تزریقی را برای عفونت ها و بیماری های شدید ترجیح می دهیم، داروهای خوراکی را برای بیماری های خفیف ترجیح می دهیم.

بیشتربدانید:اعزام پزشک به منزل شبانه روزیاعزام پزشک شمال تهرانخدمات پزشکی در تهرانهزینه پزشک در منزل تهرانویزیت دکتر در منزلاعزام پزشک به منزل

هنگامی که داروها به صورت تزریقی استفاده می شوند واکنش های آلرژیک قوی تر می شوند.

هر دارویی این پتانسیل را دارد که یک واکنش آلرژیک ایجاد کند. واکنش های آلرژیک به ویژه زمانی که داروها به صورت تزریقی استفاده می شوند قوی تر می شوند. در صورت وجود واکنش آلرژیک به داروهای خوراکی، داروها از طریق استفراغ و اسهال دفع می شوند. اگر واکنش با تزریق به تاخیر بیفتد، بدن پتانسیل حذف این دارو را ندارد. مدت بیشتری در بدن باقی می ماند. دارویی که می دهید با خون مخلوط می شود و در سراسر بدن پخش می شود. ممکن است واکنش آلرژیک به گونه ای رخ دهد که همه سیستم ها را تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل واکنش شدیدتر و شدیدتری را تجربه می کنیم. ما واکنش آلرژیکی را که بر تمام سیستم های بدن تأثیر می گذارد، آنافیلاکسی می نامیم. آنچه در آلرژی ها بیشتر از همه می ترسیم واکنش های آنافیلاکسی است. به خصوص درگیری سیستم تنفسی و گردش خون می تواند تهدید کننده زندگی باشد. هنگام استفاده از دارو توصیه می کنیم که بیماران در این مورد راهنمایی نشوند و آن را به تجربه پزشک بسپارند. درمان های تزریقی در بیماری های شدید ترجیح داده می شود. اما ما می‌خواهیم روش‌های تضمین‌ شده ‌تری در بیماری ‌های خفیف ترجیح داده شود و پزشک در تصمیم ‌گیری مناسب داشته باشد.

در چه مواردی باید از سرم استفاده کرد؟

قرار دادن سرم به طور کلی برای تغذیه، اختلالات گوارشی، یبوست یا اسهال، اختلالات متابولیک، از دست دادن الکترولیت، در مواردی که پس از جراحی یا عمل جراحی لازم است، برای افرادی که دارای علائم تب بالا، تهوع، استفراغ، درد، ضعف، از دست دادن اشتها هستند، استفاده می شود. خستگی و عفونت در موارد تشنج قابل انجام است.

 

به عنوان خدمات مراقبت در منزل;

در طول دوره همه گیری امروز، ما به بیماران مبتلا به کووید مثبت مکمل های سرم مولتی ویتامین به عنوان درمان علامتی و سرم برای تسکین علائم می دهیم.

 

ارگانیسم انسان از میلیون ها سلول در بدن تشکیل شده است. هر سلول حاوی مایع درون سلولی متشکل از آب و مواد معدنی به نام الکترولیت است. در خارج از سلول ها، مایع خارج سلولی وجود دارد که از آب و مقداری الکترولیت تشکیل شده است. مایع خارج سلولی به دو دسته تقسیم می شود: مایع میانی و پلاسما که قسمت مایع خون در رگ ها را تشکیل می دهد. برای اینکه یک فرد زندگی سالمی داشته باشد، این مایعات باید متعادل باشند. در صورت از دست دادن مایع-الکترولیت، زمانی که نمی توان دارو یا مواد مغذی را که درمان را تسریع می کنند مصرف کرد، از سرم استفاده می شود.

بیشتربدانید: خدمات پزشکی در تهراناعزام پزشک شمال تهراندکتر در منزل شمال تهرانویزیت پزشک در منزل غرب تهراناعزام پزشک به منزل شبانه روزی

موثرترین علت تزریق IV از دست دادن مایع است. در برخی موارد، ممکن است قبل از قرار دادن سرم، آزمایش خون درخواست شود. کمبود مایعات در بدن با نگاه کردن به وزن مخصوص ادرار تعیین می شود. اگر بدن شما در اثر حوادثی مانند استفراغ، تعریق، خونریزی و … مایعات خود را از دست بدهد، ادرار شما کاهش می یابد و بر این اساس وزن مخصوص ادرار کاهش می یابد. زیرا بدن تلاش می کند تا مایع را دفع نکند. به این ترتیب می توان فهمید که آیا بدن به سرم نیاز دارد یا خیر. قبل از استفاده از سرم، وضعیت بیمار بررسی می شود. ما استفاده از مایع IV را به بیمارانی که می توانند به صورت خوراکی تغذیه کنند توصیه نمی کنیم و نمی خواهیم مصرف مایعات و غذای جامد خوراکی آنها کاهش یابد.

 

هنگامی که علائمی مانند تب بالا، تهوع، استفراغ، درد، اسهال، ضعف دارید، می توانید مکمل های سرم ویتامین را در خانه مصرف کنید. بیماران ما که خدمات درج سرم در خانه ما را دریافت می کنند، می گویند که روزهای آنها بسیار خوب گذشت، شکایت آنها کاهش یافت و از تجربه راحتی این خدمات در خانه بسیار خوشحال شدند. برای اطلاعات دقیق و درخواست خدمات درج سرم می توانید با مرکز ما تماس و وقت قبلی بگیرید.

 

راه حل تزریقی چیست؟

داروهایی که از حل کردن یک یا چند ماده مؤثر در آب یا حلال مناسب دیگر به دست می آیند محلول نامیده می شوند.

محلول‌های استریل و بدون پیروژن که از طریق تزریق در ورید یا بافت تجویز می‌شوند، محلول‌های تزریقی نیز نامیده می‌شوند.

محلول های تزریقی ممکن است حاوی مواد کمکی مانند حلال ها، واسطه ها، مواد بافر، موادی باشند که فشار اسمزی فرآورده را با فشار اسمزی خون برابر می کنند (آن را ایزوتونیک می کنند)، تثبیت کننده ها (مواد متعادل کننده) یا نگهدارنده های ضد میکروبی.

 

این آماده‌سازی‌ها، از جمله واکسن‌ها، سرم، محلول‌های دیالیز صفاقی و داروهای رادیواکتیو، نیاز به فرمولاسیون، روش‌های تولید و/یا ارائه مناسب برای استفاده دارند. برخی از تزریق ها و انفوزیون های داخل وریدی ممکن است به شکل محلول غلیظ استریل ارائه شود که قبل از استفاده به طور مناسب رقیق شده است.

 

تجویز تزریقی در شرایط اورژانسی که لازم است دارو به سرعت عمل کند ترجیح داده می شود.

خدمات تزریق در منزل

یکی از ضروری ترین نیازهای بهداشتی تزریق است. با این حال این عمل نیاز به توجه دقیق، تمرکز و همچنین افرادی متخصص و حرفه ای است . که در نوع خود در این زمینه بسیار چالش برانگیز است و مراجعه گاه به گاه به پزشک، به خصوص اگر آسیب دیده یا مسن تر شده اید، ممکن است ناراحت کننده باشد. بهترین گزینه در این مواقع یافتن یک پرستار برای تزریق در خانه است که ضمن صرفه جویی در وقت، مراقبت های پزشکی مورد نیاز شما را نیز انجام می دهد.

خانه شما یک محیط دنج است در نتیجه در تسریع روند بهبودی شما بسیار کمک کننده است . شما فقط باید تصمیم بگیرید، با موسسه پرستاری مهرآوران تماس بگیرید و ترتیب ملاقات در خانه را بدهید. با کمک این سرویس می توانید رابطه خود را با عزیزان خود حفظ کنید و همچنین از انواع ناراحتی ها جلوگیری کنید. بدون نیاز به مراجعه مکرر به بیمارستان، می توانید با قیمت مناسب از خدمات تزریق در ساعات اولیه استفاده کنید.

 

مزایای داشتن خدمات تزریق در خانه در غرب تهران

 1. راحت است و به از بین بردن فوبیا کمک می کند

به دلیل بیماری ها، جراحات یا افزایش سن، اکثر افراد مراجعه به کلینیک یا بیمارستان برای تزریق را دشوار می دانند. آنها با استفاده از خدمات تزریق در خانه احساس راحتی بیشتری می کنند. داشتن اعضای خانواده در نزدیکی خود که منبعی مستمر از حمایت برای آنها هستند نیز به از بین بردن ترس آنها از تزریق کمک می کند.

 

 1. به صرفه جویی در زمان و جلوگیری از عفونت کمک می کند

اطمینان از عدم تماس فرد با میکروب در هنگام بیماری یا زخمی ضروری است. یک پرستار برای تزریق در منزل شما می تواند کارها را ساده تر کند و به پیشگیری از عفونت کمک کند.

 

 1. مقرون به صرفه بودن در مقایسه با حضور در بیمارستان

با انتخاب خدمات تزریق در منزل، می توانید از رفتن به بیمارستان، پرداخت هزینه های حمل و نقل و فرسودگی خودداری کنید. فقط پرستاری که واکسن را انجام می دهد برای شما هزینه دارد.

 

 1. بهترین گزینه برای کودکان

برای تزریق برای کودکان ترجیح والدین به پرستار خانگی است زیرا هم برای نوجوانان و هم برای والدین راحت تر است. خدمات مراقبت پرستاری در خانه می تواند از فرزند شما مراقبت کند، همچنین می تواند به کنترل ترس از تزریق و آمپول کمک کند.

 

چگونه موسسه پرستاری مهرآوران نوین می تواند به شما کمک کند ؟

موسسه پرستاری مهرآوران در تهران می تواند بهترین خدمات تزریق را بر اساس نیاز شما به شما ارائه دهد. ما می توانیم ترتیبی دهیم که بهترین پرستاران به خانه شما مراجعه کنند و مراقبت های لازم را انجام دهند. شاید تعجب کنید که بدانید حضور پرستار در منزل شما چقدر در زمان و انرژی شما صرفه جویی می کند. هنگامی که نوع تزریق مورد نیاز و محدوده زمانی را تأیید کردید، متخصصان تصمیم خواهند گرفت که آیا خدمات تزریق را در خانه شما انجام دهند یا خیر. پرستار تزریق را تحت نظر مشاور برنامه ریزی می کند.تزریق عضلانی، تزریق داخل وریدی، تزریق زیر جلدی، تزریق برای دیابت، تزریق برای آهن و تزریق برای آنتی بیوتیک مهم ترین انواع خدمات تزریق هستند.

 

در کنار سلامت جسمانی، حفظ سلامت روان نیز مهم است. برای ترویج یک محیط آرام و بهبود سریعتر و بهتر، پرستاران مهربان و حساس خواهند بود. پس از انتخاب این خدمات نباید نگران باشید زیرا یک پرستار ماهر که خدمات تزریق را در خانه در تهران ارائه می دهد می تواند تمام نیازهای پزشکی شما را برطرف کند. پرستاران خصوصی برای تزریق و کمک به شما در دسترس هستند. پرستاران می توانند به شما در رفع نیازهایتان کمک کنند، چه به تازگی از بیمارستان مرخص شده باشید و چه نیاز به مراقبت فوری داشته باشید. پرستاران دارای تجربه زیادی در کار در بیمارستان ها، بخش های مراقبت ویژه و سایر مراکز بهداشتی درمانی هستند. آنها ماهر، آگاه در مورد جدیدترین فن آوری ها و در ارتباط مداوم با سایر کارشناسان مراقبت های بهداشتی هستند.

 

خدمات تزریق خانگی چیست؟

خدمات تزریق در خانه به این صورت است که یک پرستار حرفه ای به منزل شما می آید و با هزینه کم تزریقات را انجام می دهد. شما می توانید برای تجویز دارو به یک متخصص مراقبت های بهداشتی مراجعه کنید، اما مجبور نیستید به مطب آنها بروید.

ثابت شده است که خدمات تزریق خانگی در تهران برای افرادی که دارای شرایط خاصی هستند و حضور در مطب یا بیمارستان برای آن ها دشوار است، یک موهبت بزرگ است. شرایط زیادی وجود دارد که فقط با نسخه قابل درمان است، اما به دلیل باری که بر دوش بیمار می‌گذارد، امکان دسترسی به مراقبت‌ها وجود ندارد. خدمات تزریق خانگی توانسته اند این مشکل را حل کنند.

 

مزایای داشتن خدمات تزریق خانگی در غرب تهران

همان طور که گفته شد حضور یک پرستار در منزل شما،برای انجام خدمات پزشکی و پرستاری،دارای مزایای بسیاری است که در ادامه به بعضی از آن ها اشاره می کنیم .

دسترسی راحت : اگر شرایط خاصی دارید که مراجعه به کلینیک یا بیمارستان را برای شما دشوار می کند، خدمات تزریق خانگی گزینه ایده آلی است. با خدمات تزریق در خانه، لازم نیست خانه را ترک کنید و برای دریافت داروهای مورد نیاز خود به کلینیک یا بیمارستان بروید .

مقرون به صرفه بودن : حضور در مطب پزشک یا در بیمارستان مستلزم پرداخت هزینه هایی است . این هزینه شامل ویزیت پزشک، هزینه دارو، هزینه بیمارستان و غیره است. خدمات تزریق خانگی نیازی به انجام هیچ یک از این موارد ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که زمانی را پیدا کنید که برای شما مفید باشد و بتوانید در خانه دارو مصرف کنید.

دسترسی آسان‌تر به دارو : برخی از داروها نیاز به نسخه دارند، اما به دلیل باری که بر دوش بیمار می‌گذارد، آن‌ها قادر به دسترسی به آن نیستند. با استفاده از خدمات تزریق در منزل، می‌توانید بدون نیاز به دریافت نسخه، دارو دریافت کنید.

کنترل بهتر : انجام تزریق در خانه به این معنی است که کنترل بهتری بر دوز و ماده مصرفی دارید. این موضوع می تواند به ویژه برای کسانی که داروهایی را مصرف می کنند که با نسخه کنترل می شوند، حائز اهمیت باشد .

بیشتربدانید:اعزام پزشک به منزل شبانه روزیاعزام پزشک شمال تهرانخدمات پزشکی در تهرانهزینه پزشک در منزل تهرانویزیت دکتر در منزلاعزام پزشک به منزل

 

نتیجه

موسسه پرستاری مهرآوران با توجه رضایت بی شمار بیماران عزیز، ثابت کرده است که بسیار موفق است، به خصوص در شهر تهران، که در آن حضور در مطب پزشک یا بیمارستان با توجه به حجم سنگین  ترافیک در اکثر ساعات شبانه روز، بسیار دشوار است. خدمات تزریق در خانه یک راه عالی برای دریافت داروهای مورد نیاز بدون نیاز به دردسرهای جا به جایی و حضور در مطب پزشک است .

 

کارشناسان ما در اسرع وقت در سراسر تهران در خدمت شما هستن