0
پرستار بیمار

پرستار بیمار

خانواده ها بنا بر دلایلی گاهی به دنبال پرستار بیمار هستند. پرستار بیمار در منزل ، پرستار کودک بیمار، پرستار سالمند بیمار یا پرستار بیمار در بیمارستان می بایست با تجربه و آموزش دیده باشد. مرکز پرستاری مهراوران نوین ارائه دهنده خدمات مراقبت و پرستار بیمار با متخصصین مجرب آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان می باشد.
پرستار بیمار بایستی اطلاعات لازم در زمینه نوع بیماری و موارد مصرف دارو و روند درمان را دریافت کند. وی با داشتن اطلاعات کافی و کامل در خصوص فرد بیمار به وظیفه خود با عملکرد بهتری میتواند بپردازد. پرستار بیمار همواره وضعیت بیمار را کنترل و گزارشی از روند حال بیمار را به پزشک گزارش داده و با توجه به نظر پزشک در بهبود بیمار همراهی میکند. همچنین پرستار گزارشی کامل را به همراهان یا اعضای خانواده وی میدهد.
روحیه و اخلاق پرستار بیمار و با انرژی بودن او بسیار تاثیر گذار در بهبود و روحیه خوب بیمار است. خوش اخلاقی، صبر و دلسوزی و حفظ آرامش در هر شرایطی از مهارت های یک پرستار خوب می باشد. محل کار پرستار بیمار، ممکن است در منزل یا در بیمارستان بوده همچنین شبانه روزی یا به صورت شیفتی با همکار خود باشد. پرستار کودک بیمار با پرستار سالمند بیمار بسیار متفاوتند. هیچگاه سالمندان را چون کودکان بخصوص از نظر روحی و خلقی در این دوران نپندارید.
دوران سالمندی هم ویژگی های خاصی را برای افراد و اطرافیان آنان به همراه می آورد. عده ای از سالمندان دچار افسردگی یا بیماری های مختص سن و سال خود میگردند. حفظ روحیه و شادابی در سالمندان وظیفه مهم پرستار سالمند می باشد.
پرستار سالمند بیمار در منزل با توجه به نوع بیماریهای سالمند و توان حرکت جسمی وی و شرایط زندگی کنونی و قبل از بیماری به عملکردی مناسب می پردازد. سالمندان نیازمند رسیدگی و توجه از سوی خانواده یا پرستار خود هستند. برخی از سالمندان بسیار شاداب و سرحال اند و فقط در کنترل بیماری و یادآوری مصرف دارو و کمک به بهبود خود نیازمند پرستار می باشند.
مرکز پرستاری مهراوران نوین یکی از مراکزی می باشد که شما میتوانید پرستاری از عزیزان خود را به آن بسپارید. مرکز پرستاری مهراوران نوین با دارا بودن کادری مجرب ( پرستار مرد و پرستار زن ) و متخصص، آماده ارائه بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن را فراهم می کند.
جهت استخدام پرستار بیمار با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱۸۸۰۸۱۷۱۱

دیدگاهتان را بنویسید