0
ویزیت پزشک در منزل درتهران

ویزیت پزشک در منزل تهران

برخلاف بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی و آمبولانس  اعزام می نمایند , درمان درمنزل مهرآوران نوین برای شما پزشک در منزل اعزام می نماید. پزشکان حاذق مرکز ما در اسرع وقت بر بالین بیمار شما حاضر شده و پس از تشخیص , به علت همراه داشتن داروها و تجهیزات اورژانس , درمان در منزل را در همان لحظه شروع می نمایند . در صورتی که بیمار به نوار قلب , تست قند , سرم تراپی , سونداژ , تزریق و . . . نیاز داشته باشید , همگی برای بیمار توسط پزشک در منزل انجام می پذیرد . ما امکان انجام کلیه آزمایشات , رادیوگرافی و سونوگرافی , ایجاد CCU , ICU در منزل را داریم . شما میتوانید درمان را تا سر حد بستری عینا مانند مرکز بیمارستانی در منزل خویش داشته باشید برای هر کسی گذراندن دوران بیماری در بیمارستان سخت می باشد . درمان درمنزل مهرآوران نوین امکان انتقال تمامی تجهیزات بیمارستانی مورد نیاز به منزل شما را داریم . در این حالت شما با پرستار خصوصی ۲۴ ساعته تحت نظر پزشکان متخصص ما , روند درمان را طی میکنید . خطر عفونت های بیمارستانی و افسردگی ناشی از بستری , شما را تهدید نخواهد کرد و اقدام به اعزام پزشک به منزل مینماید.
انواع خدمات پزشکی درمان درمنزل:
۱- ارائه کلیه خدمات پزشک درمنزل
۲- ویزیت پزشک در منزل (متخصص و عمومی)
۳- انجام کلیه ازمایشات( آزمایش خون در منزل )
۴- انجام سونوگرافی و رادیولوژی
۵- صدور گواهی سلامت
بجای آنکه بیمار خود را که اصولا قابلیت حرکتی کامل هم ندارند از منزل بیرون ببرید . اجازه بدهید متخصصین ما با تجهیزات کامل به منزل شما بیایند . و این درد و رنج جابجایی را از بیمار خود دور نمایید. با یک جلسه کار ما , رضایت شما حاصل خواهد شد.متخصصین ما در کمترین زمان ممکن بر بالین بیمار شما حاضر می شوند.

پزشکان ما در منزل شما را در محل شما ویزیت می‌کنند یا برنامه‌ها و درمان‌های لازم را با معاینه ویدیویی تعیین می‌کنند، مگر در مواردی که نیاز به مداخله اورژانسی و/یا آمبولانس باشد. در مواردی که نیاز به تخصص باشد، پزشک متخصص ما می تواند خدمات مشاوره ای را به صورت ویزیت یا معاینه تصویری در محیط مورد نظر شما انجام دهد.

مشاوره

درمان و کاربردهای دارویی لازم

کنترل و پیگیری منظم بیمار

پیگیری بیماری های حاد و مزمن

مشاوره و هماهنگی پزشکی

ویزیت پزشک متخصص در منزل

 

مراقبت در منزل، مراقبت در منزل و مراقبت در منزل پاسخگوی نیازهای افرادی است که به مراقبت های بهداشتی و مراقبت در منزل نیاز دارند. یکی از شاخص های مهم کیفیت خدمات این است که این موسسه دارای مجوز از وزارت بهداشت است.

خدمات ارائه شده در محدوده دو شاخه مختلف مانند دست اندازها در منزل، دست اندازها و منشور سلامت. خدمات مراقبتی خدماتی هستند که به افرادی که در فعالیت های روزمره زندگی خود نیاز به حمایت دارند ارائه می شود. در صورت پایان یافتن سلامت، طبق برنامه، پزشک، پرستار یا فیزیوتراپ خدماتی هستند که برای مقاصد درمانی ارائه می شوند.

 

مزایای خدمات مراقبت در منزل چیست؟

وظیفه پرستار یا پرستار بیمار این است که بتواند تمام نیازهای بیمار را بدون نگرانی از زمان مرتفع کند و به اندازه کافی آنها را رعایت کند.

به خصوص در طول مدت بستری طولانی مدت، بیماران تحت تأثیر عفونت های مختلفی قرار می گیرند که در مراکز درمانی قابل مشاهده است.

ارائه مراقبت های بهداشتی فردی در منزل از اثرات منفی روانی در محیط بیمارستان جلوگیری می کند و در کنار هم بودن با اعضای خانواده هم روحیه بیمار را بهبود می بخشد و هم باعث آسایش بستگان بیمار می شود.

غذای بیمارستان با غذای خانه متفاوت خواهد بود.

از آنجایی که خانه بیمار حاوی تپه هایی در خانه است، گذراندن زمان راحت تری برای اعضای خانواده وقت گیرتر است.

بیمارانی که درمان بیماری های مزمن خود را در خانه خود دریافت می کنند، کمتر تحت تأثیر این بیماری قرار می گیرند و احساس آزادی بیشتری دارند زیرا در خانه خود زندگی می کنند.

 

مراقبت در منزل در طول همه گیری

با توجه به خطر ابتلا به عفونت، باید به اپیدمی کنونی کووید-۱۹ در سراسر جهان و مزایای مراقبت در منزل در طول اپیدمی توجه شود:

 

استراحت با بیش از یک نفر در یک اتاق در بیمارستان خطر انتقال بیماری را افزایش می دهد، اما ماندن در یک اتاق ایزوله یا تماس با افراد کمی در طول فرآیند مراقبت در منزل، خطر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ را به حداقل می رساند.

افرادی که نیاز به مراقبت در منزل دارند، دائماً با یک مراقب یا پرستار در تماس هستند که این امر آنها را منزوی تر می کند.

ارائه خدمات تصویربرداری و آزمایشگاهی در خانه در همه‌گیری کووید-۱۹ با جلوگیری از ورود افراد به محیط‌های عمومی، خطر ابتلا را کاهش می‌دهد.

در طول دوره همه‌گیری، ممکن است به دلیل بسته شدن بخش‌های خاصی در بیمارستان‌ها یا تعداد محدودی از بیمارانی که خدمات ارائه می‌کنند تاخیر در ارائه خدمات وجود داشته باشد. از سوی دیگر، در مراقبت در منزل، تمام مراحل مطابق با طرح خدمات انجام می شود، زیرا خدمات فردی ارائه می شود.

توجه!!

کسانی که بالای ۶۰ سال دارند

کسانی که شرایط پزشکی مزمن جدی دارند:

بیماری قلبی

فشار خون

دیابت

بیماری مزمن تنفسی

سرطان

چاقی

سیگاری و غیره آنها می توانند بیماری را جدی تر بگیرند!

اطلاعاتی را که اعتبار علمی ندارد باور نکنید و به اشتراک نگذارید.

از به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیماران یا موارد با تشخیص احتمالی با دیگران (شبکه های اجتماعی، مطبوعات و غیره) خودداری کنید.

بیشتربدانید؛–سونداژ در منزل شمال تهراننگهداری از سالمند در تهرانتزریقات نیاوراندکتر در منزل شمال تهرانسونداژ در منزل

مراقبت از بیمار بستری

بیمار بستری به بیماری گفته می شود که در فعالیت های روزمره زندگی مانند خوردن، آشامیدن، استحمام و توالت، لباس پوشیدن، حرکت و تعامل با افراد نیاز به حمایت فرد دیگری دارد. بیمار به حمایت زیادی نیاز خواهد داشت، مانند جلوگیری از ایجاد زخم های فشاری که ممکن است از دراز کشیدن طولانی مدت در رختخواب ایجاد شود، رفع نیازهای تمیز کردن، مراقبت از پوست و پرینه، تنظیم رژیم غذایی، انجام تمرینات بدنی و تامین حمایت روانی نیاز به مراقبت و پشتکار دارد.

 

پیشگیری از زخم های فشاری

در افرادی که همیشه در یک حالت دراز می کشند، ممکن است در نواحی از بدن که با تشک تماس دارند، زخم ایجاد شود، مانند سر، پشت، آرنج، لگن و پاشنه پا. به این زخم ها زخم فشاری یا زخم فشاری می گویند. این در بیمارانی که گردش خون آنها به دلیل عدم حرکت کند شده است بیشتر دیده می شود.

 

بنابراین مراقبین بیماران بستری در منزل باید در فواصل زمانی معین وضعیت بیمار را تغییر داده و برای حفظ یکپارچگی پوست از کرم های مناسب استفاده کنند.

تشک های بادی و تشک های ژله ای که روی تشک قرار می گیرند نیز برای جلوگیری از ایجاد زخم فشاری مفید خواهند بود. تشک های بادی که انواع مختلفی دارند به دلیل گردش منظم هوا در داخل تنها از وارد شدن بار به قسمت های خاصی از بدن جلوگیری می کنند.

 

رفع نیازهای نظافتی بیمار

اگر بیمار قادر به حرکت باشد، می تواند با کمک حمام کند. اگر بیمار قادر به حرکت نباشد، می توان او را با ویلچر مخصوص حمام به حمام برد و در حالی که روی این صندلی است حمام کرد. اگر بیمار را نتوان از تخت جدا کرد، می توان بیمار را با اسفنج های تمیز کننده صابون حمام کرد.

مراقبت از دندان و دهان بسیار مهم است. مراقبت از دهان باید حداقل ۳ بار در روز انجام شود. اگر از دندان مصنوعی استفاده می شود، باید آن را در شب برداشته و به درستی تمیز کرد. مایعات دارویی وجود دارد که به دندان مصنوعی اجازه می دهد با نگه داشتن آن در طول شب تمیز شود.

بیشتربدانید:تزریقات در منزل شمال شرق تهرانبهترین مرکز پرستار کودک در تهرانویزیت پزشک در منزل غرب تهران

فایده فعالیت بدنی

از آنجایی که بی تحرکی می تواند مشکلات عمده ای در بیماران بستری ایجاد کند، باید به دقت پیگیری شود. برای جلوگیری از مشکلاتی مانند تحلیل عضلات، سفتی و کلسیفیکاسیون مفاصل، بیمار باید حرکت داده شود و در صورت امکان از فیزیوتراپیست حمایت شود.

 

چه زمانی باید برای مراقبت در منزل به دنبال حمایت حرفه ای باشیم؟

این واقعیت که افراد مسئول مراقبت از بیمار بستری سعی می کنند زندگی خود را مدیریت کنند و تعهدات مراقبت از فرد بستری ممکن است بر وضعیت روانی آنها تأثیر منفی بگذارد. در فرآیندی که مراقب شروع به تجربه فرسودگی شغلی می کند و مجبور می شود به مسئولیت های خود ادامه دهد، باید جایگزینی برای حمایت حرفه ای در نظر گرفته شود. با برنامه های مراقبتی که با توجه به نیاز بیمار توسط متخصصان مجرب و حرفه ای مراقبت های بهداشتی ایجاد می شود، روند مراقبت در منزل بیماران بستری راحت تر و موثرتر می شود. می توانید برای خدمات حرفه ای مراقبت در منزل و مراقبت از زخم که توسط پرسنل واجد شرایط به بیمارتان ارائه می شود، با مرکز مراقبت خانگی خانواده مهر آوزان نوین تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید