0
خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل

شرکت خدمات پرستاری مهرآوران نوین  مفتخر است در طول بیش از یک دهه خدمات در زمینه های خدمات پرستاری در منزل ، نگهداری کودک و سالمند، فیزیوتراپ خانم و آقا، تزریقات در منزل ، اعزام آمبولانس ، اعزام بهیار و کمک بهیار و.. ارائه داده است و در این مسیر همواره کوشش خود را برآن داشته تا با کیفیت ترین نوع خدمات پرستاری در منزل و نگهداری کودک و سالمند و … را ارائه دهد. جهت ارائه خدمات پرستاری و پزشکی ، مهرآوران نوین  از بهترین پرسنل خانم و آقا و همچنین بهترین پرستار و نگهدار های کودک و سالمند بهره میبرد در زمینه خدمات پزشکی نیز همواره از معتبر ترین و متبحر ترین نیرو ها سود میبرد لذا جهت استفاده از خدمات پرستاری و پزشکی با خیال آسوده به موسسه مهرآوران نوین اعتماد کنید.

خدمات پزشکی و پرستاری این موسسه شامل:
اعزام پزشک عمومی و تخصصی به منزل
نوار قلب ، پانسمان ، سونداژ
درمان زخم بستر تضمینی با تکنیک های جدید
فیزیوتراپی و رادیوگرافی در منزل
مراقبت از سالمند و کودک در منزل
نگهداری از بیمار در منزل و بیمارستان
انجام کلیه آزمایشات خون ، تزریقات ، سرم تراپی
اعزام پرستار و بهیار جهت بیماران تخصصی CCU / ICU

یکی از خدمات پرستاری در منزل انجام فیزیوتراپی می باشد:

فیزیوتراپی نامی است که به جریان الکتریکی، اعمال گرم یا سرد، ورزش ‌هایی گفته می ‌شود که برای بازگرداندن کاهش عملکردی حرکات به دلایلی مانند فلج (سکته مغزی)، آسیب، بیماری یا کهولت سن انجام می ‌شود.

در بسیاری از موارد همانند بیماری های عصبی، تروماهای متعدد ، بیماری های ارتوپدی و مشکلات مربوط به سالمندی، خدمات فیزیوتراپی خانگی (که فیزیوتراپی نیز نامیده می شود) و خدمات توانبخشی توسط فیزیوتراپیست های خصوصی ارائه می شود.

خدمات فیزیوتراپی خانگی ما افراد را قادر می سازد تا خدمات مورد نیاز  را در محیطی راحت با آرامش دریافت کنند و استقلال خود را سریعتر به دست بیاورند.

در عین حال، بستگان بیماران را توانا می سازد تا در روند توانبخشی شرکت کنند.

 

به دلیل مزایای فیزیوتراپی یک به یک می تواند بیماری فرد را به راحتی و به سرعت درمان کند. روند توانبخشی پس از معاینه پزشک متخصصی که به خانه شما می آید توسط فیزیوتراپیست ما برنامه ریزی و اعمال می شود.

بیشتربدانید:قیمت خدمات پرستاری در منزلارائه خدمات پرستاریخدمات پرستاری در خانهخدمات پرستاری در منزل تهرانخدمات پرستاری در تهران

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل برای شکایاتی مانند مولتیپل اسکلروزیس، همی پلژی (سکته مغزی، سکته مغزی)، بیماری های روماتیسمی (بیماری های مفصلی)، عمل های قبلی (شکستگی لگن، پروتز لگن و زانو، فتق دیسک) و کاهش قدرت، عدم تعادل، محدودیت حرکتی مفصل و مزمن درد ناشی از پیری خدمات درمانی ما به طور موثری روند بهبودی بیماران را تسریع می کند.

ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل که در برخی از بیماری های خاص مانند آلزایمر مورد نیاز است تا آسیبی به بیمار وارد نشود بسیار مهم است.

 

درمان تنفسی

درمانگران تنفسی متخصص ما به بیماران مبتلا به بیماری مزمن تنفسی (COPD، آمفیزم، آتلکتازی) یا عفونت های ریوی خدمات ارائه می دهند.

در درمان تنفسی، استفاده از دارو و اکسیژن با استفاده از دستگاه های خاص انجام می شود.

 

گفتار درمانی

گفتار درمانگران ما با انجام تمرینات و درمان های خاص از بیماران شما در درمان اختلالات گفتار یا بلع ناشی از بیماری های عصبی یا دلایل روانی حمایت می کنند.

 

کار درمانی

کاردرمانگران و کاردرمانگرهای ما به بیمار کمک می کنند تا مهارت های لازم برای انجام فعالیت های روزمره زندگی را توسعه دهد.

در نتیجه توصیه پزشک و ارزیابی جامع درمانگر متخصص ما، یک برنامه درمانی مناسب برای به حداکثر رساندن توانایی های عملکردی بیمار ایجاد می شود.

 

درمانگر ما هنگام ایجاد طرح درمانی، سلامت جسمی، روانی و اجتماعی بیمار و همچنین عوامل محیطی را در نظر می گیرد.

 

کار درمانی

درد مفاصل در دست، بازو یا شانه

مشکل در لباس پوشیدن

مشکل در حمام

مشکل در خوردن

این به بیمار شما کمک می کند تا مهارت های روزانه را در مواردی مانند فراموشی کسب کند.

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی از فیزیوتراپ های خصوصی ما، می توانید با موسسه ما تماس بگیرید و از تیم ما درخواست کنید تا شما را ملاقات کنند.

 

فیزیوتراپی در منزل و مناطق کاربردی

از آنجایی که رفت و آمد به بیمارستان برای گروه‌هایی از بیماران شدیداً بیمار چالش ‌های بزرگی است، دریافت فیزیوتراپی در منزل برای بیماران و خانواده‌شان مفید است.

فیزیوتراپی خانگی نیاز به فیزیوتراپی در بیماری های عصبی (سکته مغزی، پارکینسون، ام اس، ضایعات نخاعی و غیره)، بیماری های ارتوپدی (شکستگی لگن، پروتز مفصل ران، جراحی رباط و …) و بیماری های کودکان (اسپینابیفیدا، مغزی) را برطرف می کند. فلج، تورتیکولی و غیره) مجموعه ای از خدمات کاربردی است که ما به بیماران خود با هدف ارائه می کنیم.

 

خدمات فیزیوتراپی در منزل چگونه اعمال می شود؟

در این فرآیند پس از ارزیابی وضعیت لازم در خصوص بیمار، استفاده از وسایل (دستگاه های تقویت کننده عضله، دستگاه TENS، باند درد، وزنه مچ دست و …) و تمرینات محرک با تقویت سیستم اسکلتی عضلانی انجام می شود.

در محدوده این خدماتی که در محیط خانه ارائه می کنیم، مطالعاتی انجام می شود تا به پیشرفت روند درمان کمک کند و به بیمارانی که به هر دلیلی عملکرد راه رفتن خود را از دست داده اند یا عمل جراحی آنها به پایان رسیده است کمک کند تا آسایش خود را دوباره به دست آورند.

 

فیزیوتراپی در منزل چند ساعت و چند جلسه طول می کشد؟

بسته به بیماری و شرایط بیمار ۱-۱.۵ ساعت طول می کشد. در شرایط عادی، فیزیوتراپی خانگی ۳-۴ جلسه در هفته انجام می شود، اما در برخی موارد با توجه به شرایط بیمار ما، در هر روز هفته متفاوت است.

 

چرا فیزیوتراپی در خانه؟ مزایای فیزیوتراپی در منزل چیست؟

برنامه های درمانی شخصی

ما می دانیم که هر بدن متفاوت است و درمان یکسان برای هر فردی مناسب نیست. هر تکنیک درمانی، هر تمرین، هر روش الکتروتراپی ثابت نیست. بسته به فرد، بیماری، سطح تحرک، ساختار مفصل و وضعیت مفصل متفاوت است. در این صورت، شما تصمیم می گیرید که نسخه های ورزشی استاندارد و درمان استاندارد چقدر برای شما مفید باشد.

 

نتایج سریع

ما با برنامه‌های توانبخشی و ورزش خانگی مخصوص بیمار، با این اصل که بیماری وجود ندارد، بیمار وجود دارد، نتایج سریع‌تر و سریع‌ تری به دست می‌آوریم. سلامتی شما بزرگترین پاداش ماست.

سفر با بیماران آلزایمر

برای بسیاری از خانواده ها، سوار شدن تمام اعضای خانواده خود در ماشین یا سفر با هواپیما به شهر دیگری در کشور هرگز آسان نبوده است. اما اگر یکی از اعضای خانواده شما از آلزایمر و زوال عقل رنج می برد، این امر به ویژه دشوار است.

پرستاران مرکز پزشکی به بسیاری از خانواده هایی که برای سفر آماده می شدند و همچنین بستگان بیماران آلزایمر و زوال عقل کمک کردند. راهنمای زیر به کاهش استرس برای شما و خانواده کمک می کند.

 

آماده سازی چمدان:

اطمینان حاصل کنید که لباس‌های آن‌ها برای تعویض راحت است، همچنین غذا، نوشیدنی و داروی لازم

یک لیست کامل از شماره های تماس تهیه کنید. این لیست باید شامل شماره تلفن هایی برای تماس در مواقع اضطراری باشد. (به عنوان مثال، پزشک بیمار، خدمات اورژانس و شماره تماس در هتل یا منطقه سفر)

ممکن است در نظر داشته باشید که یک ردیاب پوشیدنی را روی عزیز خود قرار دهید، در صورتی که در معرض خطر گم شدن هستید.

 

برنامه ریزی :

یک برنامه ی مشخص سفر برای سفر خود ایجاد کنید

برای مقابله با تاخیرها زمان بیشتری به خود اختصاص دهید. این به کاهش استرس شما کمک می کند.

در صورت امکان مسیرهای شناخته شده را ترجیح دهید.

استراحت های کوتاه و مکرر داشته باشید تا از موقعیت های استرس زا دوری کنید

 

سفر :

تا حد امکان از استرس و عصبانیت خودداری کنید. استرس می تواند مسری باشد، به خصوص در محیط های داخلی مانند اتومبیل و هواپیما.

در صورت امکان، سعی کنید با بیش از یک مراقب سفر کنید. بنابراین در کنار عزیزتان احساس امنیت بیشتری می کنید

از مسافرت با افراد استرس زا و عصبانی خودداری کنید

اگر فرد مورد علاقه شما در طول سفر آشفته شد، آن را کنار بکشید. تلاش برای آرام کردن آنها در حین رانندگی مفید نخواهد بود.

 

محل اقامت:

اگر در هتل یا استراحتگاه اقامت دارید، اطلاع رسانی به مدیریت در مورد وضعیت عزیزتان مفید است.

اگر با خانواده یا دوستان خود اقامت دارید، باید آنها را از نیازهای عزیز خود مطلع کنید. همه در مورد آلزایمر یا زوال عقل آگاهی ندارند، بنابراین عاقلانه است که با افراد جداگانه صحبت کنید تا نیازهای عزیزتان را برآورده کنید.

یاد آوردن! هنگام سفر با افراد مبتلا به آلزایمر یا زوال عقل، همیشه باید بهتر از بهترین آمادگی خود را انجام دهید. اگر مرکز مراقبتی وجود دارد که در آن خدمات دریافت می کنید، از درخواست کمک برای آماده سازی خود دریغ نکنید.

 

آیا مایل به دریافت این سرویس هستید؟

خدمات بهداشتی و مراقبتی مورد نیاز خود را از سایت ما انتخاب کرده و با اطلاعات تماس خود با ما به اشتراک بگذارید.

بیشتربدانید:هزینه تعویض سوند در منزلفروش تجهیزات پزشکی منزلسرم تراپی در منزل غرب تهرانسرم تراپی در منزل تهران

دقیق ترین خدمات مراقبتی برای سالمندان

پیدا کردن مراقب مناسب برای عزیزانتان که به کمک نیاز دارند دشوار است تا آنها بتوانند در آرامش و آسایش در خانه خود زندگی کنند. حتی اگر مزایای حمایت در خانه مشخص باشد، حتی فکر داشتن یک غریبه در خانه می تواند شما را ناراحت کند. دشواری جستجوی خدمات مراقب و یافتن مراقب مناسب ممکن است منجر به نیاز به کنترل همه چیز در بستگان بیمار شود.

پیدا کردن خدمات و مراقبی که نیاز دارید چندان دشوار نیست. شما دو گزینه برای دسترسی به مراقبین مناسب (پرسنل پشتیبانی مراقبت) و خدماتی که به دنبال آن هستید دارید.

می توانید از مراکز مراقبت خانگی دارای مجوز خدمات دریافت کنید

می توانید با مراقبین خوداشتغال یا خارجی کار کنید

کار با مراقبین مستقل یا اتباع خارجی ممکن است در ابتدا مناسب تر به نظر برسد. اما این خدمت یک رابطه کارفرما و کارمند است بنابراین باید قوانین و مقررات استخدامی در نظر گرفته شود.

علاوه بر این، شما باید یک شرح شغل و قرارداد کاری جامع بنویسید.

اکثر مردم غافلند که در انتخاب چنین مراقبانی علاوه بر ناامیدی های موجود، مشکلات جدی را نیز به جان می خرند.

گزینه دیگر شما این است که به دنبال پشتیبانی حرفه ای باشید.

 

مزایای دریافت خدمات مراقب از یک موسسه دارای مجوز مراقبت در منزل به شرح زیر است.

شرکت های مراقبت در منزل به شما مراقب نمی دهند. این خدمات مراقبتی را در بالاترین سطح برای بیمار و شما تعریف، برنامه ریزی، اجرا و نظارت می کند. مراقبین بیمار اجرای این خدمت را در چارچوب خدمت تعیین شده انجام می دهند.

شرکت های مراقبت در منزل به طور مداوم کنترل های پزشکی قانونی، غربالگری های سلامت و برنامه های آموزشی همه پرسنل خود را به روز می کنند. یک موسسه مراقبت در منزل خوب به شما این امکان را می دهد که مراقب خود را ارزیابی کنید و همیشه تجربیات و مراجع آنها را به اشتراک بگذارید. یک مرکز مراقبت در منزل با مجوز از شما در انجام تحقیقات پیشینه جلوگیری می کند

پرستاران دارای گواهینامه و بیمه هستند. در خدمات مراقبتی ارائه شده، تمامی مسئولیت خدمات و مراقب به موسسات مراقبت در منزل تعلق دارد. اگر می خواهید یک مراقب مستقل انتخاب کنید، به یاد داشته باشید! به عنوان کارفرما، شما مسئول ایمنی و خدمات مراقب خواهید بود.

مؤسسات مراقبت در منزل به طور مداوم مراقبین خود را برای اطمینان از ارائه خدمات با کیفیت نظارت می کنند. نواقص یا مشکلات مشاهده شده در سرویس را برطرف می کند، در برابر حوادث ناگهانی اقدامات احتیاطی انجام می دهد (مراقبان پشتیبان به سرعت فعال می شوند).

موسسات مراقبت در منزل مسئول حقوق شخصی مراقبین هستند. پرداخت های مراقبین، مرخصی، بیماری، برنامه ریزی توسط موسسات مراقبت در منزل به خوبی سازماندهی شده انجام می شود.

قبل از استخدام مراقبان مستقل، عزیزان و مسئولیت های خود را به دقت در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید