موسسه پرستاری در منزل

خدمات و اعزام پزشک در منزل

موسسه پرستاری در منزل

مرکز پرستاری مهرآوران نوین با کادر مجربی از پرستاری، آماده ارائه خدمات پرستاری در منزل می باشد. تمامی خدمات به صورت روزانه ،شبانه میباشد .موسسه پرستاری مهرآوران نوین در پی آن است تا با ارائه خدمات ویژه رضایت سالمندان ، کودکان را جلب نماید.

در این موسسه هدف پرورش کادر باتجربه پرستاری است تا برای پرستاری و مراقبت از سالمندان، کودکان و بیماران عزیز در منزل به صورت روزانه، شبانه و ۲۴ ساعته آماده شوند. پرستاران با فراگیری دوره‌های آموزش نگهداری از سالمندان و دوره‌های روانشناسی سالمند و کودک آماده هرگونه خدمان رسانی به خانواده این عزیزان هستند.

مهم‌ترین خدماتی که در این موسسه ارائه می‌شود ارسال پرستار به منزل است. دیگر نیازی نیست خانواده‌ها برای نگهداری از عزیزانشان آن‌ها را به موسسه مربوطه بیاورند و زمانی را صرف رفت‌و‌آمد به موسسه نمایند. موسسه مهرآوران نوین برای حل این مشکل با اعزام پرستاران مجرب و حرفه‌ای به منزل در صدد نگهداری از بیماران، کودکان و سالمندان از بر‌آمده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۴۸۴۴۰۳۷ – ۸۸۰۸۱۷۱۱ تماس حاصل نمایید و از مشاره رایگان  کادر مهرآوران نوین بهره‌مند شوید.

خدمات شستشوی گوش در منزل – گوش شویی چیست؟

شستشوی گوش روشی است که برای از بین بردن کثیفی و زباله های انباشته شده در داخل گوش انجام می شود. تجمع موم در گوش می تواند به مرور زمان باعث ناراحتی گوش، کاهش شنوایی و حتی عفونت گوش شود. شستشوی گوش روشی برای حذف کثیفی و مایعات از داخل گوش شما است. این کار را می توان با تعدادی از تکنیک ها و ابزارهای مختلف که برای حذف موم و مایعات از داخل گوش استفاده می شود، انجام داد.

 

علائم عفونت گوش شامل درد گوش، احساس فشار در گوش، کاهش شنوایی، ترشح گوش، سردرد، تب بالا، وزوز گوش، احساس پری گوش است. عفونت گوش وضعیتی است که در نتیجه عفونت در پرده گوش یا مجرای گوش رخ می دهد.

 

شستن گوش روشی است که برای از بین بردن آلودگی و مایع انباشته شده در گوش استفاده می شود. در طی این روش، فشار داخل گوش تنظیم می شود، آب یا محلولی به داخل کانال گوش تزریق می شود و سپس این محلول دوباره خارج می شود. در طی این فرآیند، کثیفی و مایعات داخل گوش به دلیل حرکت محلول به بیرون پرتاب می شود.

 

ابزارهایی که برای شستشوی گوش استفاده می شوند می توانند اشکال مختلفی داشته باشند، مانند کیت شستشوی گوش، ابزار آبیاری گوش، شیر کوچک یا بطری. شستشوی گوش باید توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی حرفه ای انجام شود. شستشوی گوش، اگر اشتباه انجام شود، می تواند باعث مشکلات جدی مانند آسیب به پرده گوش، عفونت یا کاهش شنوایی شود.

 

شستن گوش را می توان با چندین تکنیک مختلف انجام داد. می توان از تکنیک های مختلفی مانند استفاده از آب تحت فشار، روش مکش یا تزریق محلول مخصوص به گوش استفاده کرد. هر روشی مزایا و معایب خاص خود را دارد.

 

قبل از شستشوی گوش، مهم است که با یک متخصص مراقبت های بهداشتی برای تعیین وضعیت گوش خود مشورت کنید. در برخی موارد، دارو یا سایر مداخلات پزشکی ممکن است به جای شستشوی گوش ضروری باشد.

 

در پایان، شستن گوش فرآیندی است که برای تمیز کردن کثیفی و مایعات انباشته شده در گوش انجام می شود. علایم عفونت گوش شرایطی مانند گوش درد، کم شنوایی، ترشحات گوش است و شست و شوی گوش با تنظیم فشار داخل گوش و تزریق آب یا محلول به داخل مجرای گوش انجام می شود. شستشوی گوش باید توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی حرفه ای انجام شود و می تواند باعث مشکلات جدی مانند آسیب به پرده گوش، عفونت یا کاهش شنوایی شود. مهم است که قبل از شستشوی گوش، وضعیت گوش خود را با مشورت یک متخصص مراقبت های بهداشتی تعیین کنید.

 

مواردی که باید هنگام شستن گوش در نظر بگیرید عبارتند از:

فقط متخصصان مراقبت های بهداشتی باید شستشوی گوش را انجام دهند. تلاش برای شستن گوش های خود ممکن است باعث آسیب به پرده گوش شود.

 

تنظیم فشار و تعیین مقدار محلول مورد استفاده در فرآیند شستشوی گوش بسیار مهم است. بنابراین، وضعیت شما باید قبل از انجام عمل توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی ارزیابی شود و تکنیک مناسب انتخاب شود.

 

در صورت وجود عفونت در گوش یا سوراخ شدن پرده گوش، شستن گوش نباید انجام شود. در این موارد ممکن است نیاز به دارو یا سایر مداخلات پزشکی باشد.

 

اگر مشکلاتی مانند حساسیت گوش، درد یا ترشح بعد از فرآیند شستشوی گوش رخ دهد، باید بلافاصله با یک متخصص مراقبت های بهداشتی مشورت شود.

 

محلول هایی که در طول فرآیند شستشوی گوش استفاده می شود باید در دوزهای تعیین شده توسط متخصص مراقبت های بهداشتی و در یک محیط استریل تهیه شوند.

بیشتربدانید:اعزام پزشک به منزل شبانه روزیاعزام پزشک شمال تهرانخدمات پزشکی در تهرانهزینه پزشک در منزل تهرانویزیت دکتر در منزلاعزام پزشک به منزل

به عنوان مرکز بهداشت و مراقبت خانگی موسسه مهرآوران نوین ، شستشوی گوش در آسایش خانه شما انجام می شود. برای اطلاعات دقیق می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

خدمات پرستار در منزل مهرآوران نوین

ما به عنوان خدمات بهداشتی خانه موسسه ما مهرآوران نوین ، خدمات پرستار در منزل را که از روز اول به شما ارائه کرده ایم، به عنوان خدمات پرستار در منزل مهرآوران نوین ارائه می دهیم. هدف اصلی از خدمات پرستاری که در منزل دریافت می کنید را می توان تعیین نیاز افراد بیمار و به کارگیری خدمات لازم در راستای خواسته ها و خواسته های بیمار عنوان کرد. خدمات پرستار در منزل که ما ارائه می کنیم عموماً توسط افراد مسن و افراد ناتوانی که نیاز به مراقبت دارند و در جابجایی مشکل دارند ترجیح داده می شود. این خدمات همچنین برای بستگان بیمار بسیار مهم است، زیرا ممکن است به دلیل زندگی کاری یا هر دلیل دیگری در دسترس نباشند. خدمات پرستار در منزل فقط به افرادی که ما مشخص کرده ایم ارائه نمی شود. افرادی که برای بیرون رفتن مشکل دارند، افرادی که سکته کرده اند، مادران و فرزندانشان که زایمان کرده اند و مبتلایان به بیماری های مزمن و غیره. همچنین افراد می توانند در صورت درخواست خود از خدمات پرستاری در منزل بهره مند شوند. کافی است با خانواده مهرآوران نوین تماس بگیرید و در صورت برآورده شدن شرایط و درخواست های لازم از خدمات امن و راحت ما بهره مند شوید. فراموش نکنید که ما را برای خدمات پرستاری ایمن با همراهی پرسنل متخصص مراقبت های بهداشتی انتخاب کنید.

 

خدمات مراقبت از زخم در خانه مهرآوران نوین

آیا می خواهید از خدمات مراقبت از زخم در خانه مهرآوران نوین ما بهره مند شوید  ؟ به لطف خدمات بهداشتی موسسه ما مهرآوران نوین ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته در خدمت شماست، می توان بهترین خدمات درمانی را با خیال راحت دریافت کرد.

 

زخم نامی است که به زوال پوست انسان داده می شود. درمان زخم یک روش درمانی است که باید بسیار با دقت انجام شود. اگر زخم نادیده گرفته شود، ممکن است عفونت رخ دهد و آسیب جدی به سلامت انسان وارد کند. اقدامات احتیاطی و درمان لازم باید توسط متخصصان بهداشت و درمان که در زمینه خود متخصص هستند و با توجه به تیزی و اندازه زخم انجام شود.

 

زخم ها به دو نوع حاد و مزمن تقسیم می شوند. زخم های حاد زودتر از زخم های مزمن بهبود می یابند. بر خلاف زخم های حاد که ممکن است بین ۳ تا ۴ هفته بهبود یابد، روند بهبود زخم های مزمن می تواند تا ۶ تا ۸ هفته طول بکشد. یک نمونه از زخم حاد، جای زخم بخیه پس از جراحی است. نمونه هایی از زخم های مزمن عبارتند از دیابت، نارسایی عروقی و زخم های فشاری (تخت) که در افرادی که نمی توانند برای مدت طولانی حرکت کنند رخ می دهد.

 

می توان گفت که بهترین کار برای سلامتی شما این است که انواع مراقبت از زخم توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی انجام شود. در این راستا، ما به عنوان خانواده موسسه ما مهرآوران نوین ، بهترین خدمات مراقبت از زخم در منزل را که می توانید دریافت کنید، به شما ارائه می دهیم. ما به عنوان خدمات موسسه ما مهرآوران نوین که از نظر رضایتمندی مشتریان یکی از بهترین ها در زمینه خدمات بهداشتی در منزل می باشد، مفتخریم که با صمیمیت تمام در خدمت شما هستیم.

 

خدمات چک آپ مهرآوران نوین در خانه

اگر به دنبال خدمات چک آپ در منزل خود با قیمتی مقرون به صرفه هستید، در جای مناسبی هستید. شرکت ما که بهترین و مطمئن ترین خدمات را به شما ارائه می دهد،   همچنان خدمات خود را با خدمات چک آپ منزل در بستانجی ارائه می دهد. به لطف معاینات خود می توانید از بیماری ها و بیماری هایی که ممکن است در سال های آینده با آن ها مواجه شوید پیشگیری کنید و با تشخیص زودهنگام درمان را زود شروع کنید. ما خدمات چک آپ را در منزل یا هر کجا که بخواهید همراه با تجهیزات پزشکی جدید و کاملا مجهز ارائه می دهیم. شرکت ما که سال هاست در بسیاری از مناطق به ویژه توزلا، پندیک، کارتال، بستانچی و گبزه خدمات بهداشتی ارائه می کند، در این زمینه در موقعیت بسیار قاطعانه ای قرار دارد.

 

در خدمات چک‌آپ خانگی مهرآوران نوین ، متخصصان بهداشت و درمان ما که در زمینه کاری خود متخصص هستند، به محل درخواست شما می‌آیند و کلیه اقدامات بهداشتی لازم (نمونه‌گیری خون و ادرار) را قبل از معاینه و پس از ارائه نتایج انجام می‌دهند. در محیط آزمایشگاهی، آنها می توانند نوار قلب و اشعه ایکس ریه را انجام دهند. پس از گرفتن نوار قلب و اشعه ایکس ریه، نتایج شما به شما ارائه شده و توسط تیم مراقبت های بهداشتی ما ارزیابی می شود. پس از این فرآیند، یک فرآیند چک آپ انجام می شود. نتایج فرآیند چک‌آپ با جزئیات کامل توسط تیم مراقبت‌های بهداشتی ما، درست مانند روش‌های ECG و اشعه ایکس ریه، به شما ارائه می‌شود. اگر در مورد نتایج خود سوالی دارید، می توانید با پزشک خود مشورت کنید و اطلاعات لازم را دریافت کنید. به خاطر داشته باشید، برای سلامتی شما، ما با متخصصان متخصص مراقبت های بهداشتی و جدیدترین تجهیزات فن آوری به شما خدمات می دهیم.

 

خانگی مهرآوران نوین ، می توانید   به وب سایت ما مراجعه کنید، یک سیستم نوبت دهی ایجاد کنید و خدمات بهداشتی با کیفیت و ایمن دریافت کنید.

بیشتربدایند:نگهداری سالمند و کودکهزینه پزشک در منزل تهرانویزیت دکتر در منزلاعزام پزشک درمنزلاعزام پزشک به منزل

برای بهره مندی از خدمات بهداشتی خانگی مهرآوران نوین چه باید بکنید؟

آیا به دنبال یک سرویس بهداشتی خانگی مطمئن، آرام، راحت و مقرون به صرفه هستید؟ به عنوان خدمات بهداشتی موسسه ما مهرآوران نوین ، ما این فرصت را به شما پیشنهاد می کنیم.  اگر می خواهید از خدمات بهداشتی در منزل در محدوده خدمات بهداشتی خانه بوستانچی بهره مند شوید، می توانید همین الان با تماس با سامانه نوبت دهی در صفحه تماس  در وب سایت ما   یا خدمات مشتریان ما که می توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز به آن دسترسی داشته باشید، وقت ملاقات بگیرید. ، ۷ روز در هفته، و می توانید روزهای سالم قدیمی خود را از جایی که متوقف کرده اید ادامه دهید.