آموزش تزریقات

تزریق در منزل و در محل

یک سرویس پرستاری در منزل ضمن ارائه دلسوزی بیشتر نسبت به بیمار ، مراقبت های شخصی پرستاری را در خانه ارائه می دهد ، همانطور که در بیمارستان معمولی ارائه می شود و در خانواده بیمار یکپارچه می شود و پیوند احساسی با بیمار و خانواده آن ها برقرار می کند.

خدمات ارائه شده توسط پرستاران مراقبت از منزل توسط پرستاران ثبت نام شده ، فیزیوتراپیست ها و متخصصین کاردرمانی و تزریقات در منزل در بین دیگران ارائه می شود. و به همین ترتیب ، لازم نیست نگران کیفیت خدمات ارائه شده توسط پرستار خانگی باشید.

امروزه ، مردم درک بهتری در مورد مراقبت های بهداشتی خانگی یا خدمات پرستاری در منزل ایجاد کرده اند که اساساً مراقبت پرستاری ماهر است در حالی که اصطلاح مراقبت در منزل شامل خدمات مراقبت های غیر پزشکی مانند مراقبت شخصی ، همراهی و نظارت است.

چه زمانی به ما احتیاج دارید؟

هدف اصلی خدمات پرستاری در منزل ، درمان بیماری یا جراحت است. خدمات پرستاری خانگی معمولاً مستلزم مراقبت از زخم درمورد زخم های فشار یا زخم های جراحی ، آموزش بیمار و مراقبت از فرد ، تزریق داخل وریدی یا تغذیه درمانی ، تزریق آمپول در منزل ، روش های توانبخشی و نظارت بر بیماری های جدی و وضعیت بهداشتی ناپایدار است.

واکسیناسیون:

در خانه واکسینه شوید و از بیماری های عفونی بیمارستان ها در امان بمانید.

مراقبت های بعد از جراحی:

مراقبت های بعد از جراحی بسیار مهم است و همه چیز را شامل می شود از مدیریت درد و تغذیه گرفته تا مدیریت تنفسی و مدیریت مایعات. زودتر تحت مراقبت پرستاران خود قرار بگیریم ، که در آسایش خانه خود از این همه به شما کمک می کنند.

پانسمان زخم:

آیا می دانید فرایند بهبودی بسته به نوع زخم متفاوت است؟ پرستاران ما در اداره انواع مختلفی از زخمهای جراحی بعد از عمل ، زخم های آلوده و زخم های فشار را تجربه می کنند و بر این اساس برای بهبودی سریعتر مراقبت از زخم مناسب را ارائه می دهند.

مدیریت اکسیژن:

تجویز اکسیژن در هر دو حالت حاد و مزمن مانند تروما ، خونریزی ، شوک ، نفس نفس ، بیماری ریوی و موارد دیگر مورد نیاز است. اگر به آن نیاز دارید وحشت نکنید. در حالی که او نیازمندان را انجام می دهد ، با یک پرستار پرتوی به خانه تماس بگیرید و بنشینید.

تزریق در منزل و در محل :

برای یک روند جزئی مانند تزریق تزریق یا تزریق IV ، مشکل سفر و ساعت طولانی بیمارستان خود را نجات دهید. فقط کافیست یک پرستار خانگی با ما داشته باشید و یک پرستار باتجربه و ثبت نام شده برای بازدید از تزریق یا تزریق IV به منزل شما مراجعه می کنند.

فواید مراقبت از منزل بسیار است. علاوه بر این که راحت تر از بستری شدن در بیمارستان یا خانه سالمندان نیستید ، مراقبت های پرستاری در منزل نیز به بیمار کمک می کند که زودتر بهبود یابد ، زیرا مشخص شده است که افراد در محاصره عزیزان خود ، زودتر از بیماری یا بیماری خود بهبود می یابند.

همچنین از رژیم و تغذیه پشتیبانی می کند. پرستاران مراقبت از منزل می توانند در غیاب شما برای حمایت از بیمار در آنجا باشند.

این مراقبت های پرستار ماهر را در راحتی در خانه شما به ارمغان می آورد.

مراقبت پرستاری در خانه نیز در مدیریت شرایط مزمن بهداشتی برای جلوگیری از بستری شدن غیر ضروری به بیمار کمک می کند. همچنین در مراقبت از بهبودی در خانه و در پی بستری در بیمارستان به دلیل بیماری یا آسیب دیدگی کمک می کند.

انجام کلیه خدمات پزشکی و تزریقات و خدمات امور بیماران کرونا وتزریق رمدسیور و….
توسط نرس با تجربه و ICUکار

کارشناسان ما در اسرع وقت در سراسر تهران در خدمت شما هستن