آموزش تزریقات

تزریق در منزل و در محل

یک سرویس پرستاری در منزل ضمن ارائه دلسوزی بیشتر نسبت به بیمار ، مراقبت های شخصی پرستاری را در خانه ارائه می دهد ، همانطور که در بیمارستان معمولی ارائه می شود و در خانواده بیمار یکپارچه می شود و پیوند احساسی با بیمار و خانواده آن ها برقرار می کند.

خدمات ارائه شده توسط پرستاران مراقبت از منزل توسط پرستاران ثبت نام شده ، فیزیوتراپیست ها و متخصصین کاردرمانی و تزریقات در منزل در بین دیگران ارائه می شود. و به همین ترتیب ، لازم نیست نگران کیفیت خدمات ارائه شده توسط پرستار خانگی باشید.

امروزه ، مردم درک بهتری در مورد مراقبت های بهداشتی خانگی یا خدمات پرستاری در منزل ایجاد کرده اند که اساساً مراقبت پرستاری ماهر است در حالی که اصطلاح مراقبت در منزل شامل خدمات مراقبت های غیر پزشکی مانند مراقبت شخصی ، همراهی و نظارت است.

چه زمانی به ما احتیاج دارید؟

هدف اصلی خدمات پرستاری در منزل ، درمان بیماری یا جراحت است. خدمات پرستاری خانگی معمولاً مستلزم مراقبت از زخم درمورد زخم های فشار یا زخم های جراحی ، آموزش بیمار و مراقبت از فرد ، تزریق داخل وریدی یا تغذیه درمانی ، تزریق آمپول در منزل ، روش های توانبخشی و نظارت بر بیماری های جدی و وضعیت بهداشتی ناپایدار است.

واکسیناسیون:

در خانه واکسینه شوید و از بیماری های عفونی بیمارستان ها در امان بمانید.

مراقبت های بعد از جراحی:

مراقبت های بعد از جراحی بسیار مهم است و همه چیز را شامل می شود از مدیریت درد و تغذیه گرفته تا مدیریت تنفسی و مدیریت مایعات. زودتر تحت مراقبت پرستاران خود قرار بگیریم ، که در آسایش خانه خود از این همه به شما کمک می کنند.

پانسمان زخم:

آیا می دانید فرایند بهبودی بسته به نوع زخم متفاوت است؟ پرستاران ما در اداره انواع مختلفی از زخمهای جراحی بعد از عمل ، زخم های آلوده و زخم های فشار را تجربه می کنند و بر این اساس برای بهبودی سریعتر مراقبت از زخم مناسب را ارائه می دهند.

مدیریت اکسیژن:

تجویز اکسیژن در هر دو حالت حاد و مزمن مانند تروما ، خونریزی ، شوک ، نفس نفس ، بیماری ریوی و موارد دیگر مورد نیاز است. اگر به آن نیاز دارید وحشت نکنید. در حالی که او نیازمندان را انجام می دهد ، با یک پرستار پرتوی به خانه تماس بگیرید و بنشینید.

تزریق در منزل و در محل :

برای یک روند جزئی مانند تزریق تزریق یا تزریق IV ، مشکل سفر و ساعت طولانی بیمارستان خود را نجات دهید. فقط کافیست یک پرستار خانگی با ما داشته باشید و یک پرستار باتجربه و ثبت نام شده برای بازدید از تزریق یا تزریق IV به منزل شما مراجعه می کنند.

فواید مراقبت از منزل بسیار است. علاوه بر این که راحت تر از بستری شدن در بیمارستان یا خانه سالمندان نیستید ، مراقبت های پرستاری در منزل نیز به بیمار کمک می کند که زودتر بهبود یابد ، زیرا مشخص شده است که افراد در محاصره عزیزان خود ، زودتر از بیماری یا بیماری خود بهبود می یابند.

همچنین از رژیم و تغذیه پشتیبانی می کند. پرستاران مراقبت از منزل می توانند در غیاب شما برای حمایت از بیمار در آنجا باشند.

این مراقبت های پرستار ماهر را در راحتی در خانه شما به ارمغان می آورد.

مراقبت پرستاری در خانه نیز در مدیریت شرایط مزمن بهداشتی برای جلوگیری از بستری شدن غیر ضروری به بیمار کمک می کند. همچنین در مراقبت از بهبودی در خانه و در پی بستری در بیمارستان به دلیل بیماری یا آسیب دیدگی کمک می کند.

انجام کلیه خدمات پزشکی و تزریقات و خدمات امور بیماران کرونا وتزریق رمدسیور و….
توسط نرس با تجربه و ICUکار

چرا سرم استفاده می شود؟

ارگانیسم انسان از میلیون ها واحد به نام سلول تشکیل شده است. در داخل هر سلول، مایع درون سلولی وجود دارد که عموماً از آب و مواد معدنی به نام الکترولیت تشکیل شده است. در خارج از سلول ها مایعی به نام مایع خارج سلولی وجود دارد که از آب و مقداری الکترولیت تشکیل شده است.

مایع خارج سلولی به دو قسمت تقسیم می شود: مایع میانی بین سلول ها و پلاسما که قسمت مایع خون را در رگ ها تشکیل می دهد. برای اینکه یک فرد سالم باشد، آب و الکترولیت های تشکیل دهنده این مایعات باید در تعادل خاصی باشند. سرم در صورت از دست دادن مایع-الکترولیت، به عنوان تسریع کننده درمان، یا در مواردی که نمی توان دارو یا غذا را از طریق GIS (سیستم گوارشی) یا خوراکی مصرف کرد، تجویز می شود. فراهمی زیستی سرم ها ۱۰۰% یا نزدیک به ۱۰۰% است.

 

چگونه سرم را اعمال کنیم؟

فرآیند قرار دادن کاتتر، کانولا یا سوزن پروانه ای در ورید به طوری که دارو، محلول داخل وریدی، خون و فرآورده های خونی را بتوان از طریق ورید تزریق کرد، دسترسی عروقی نامیده می شود.

 

نشانه های دسترسی عروقی

  • تجویز داخل وریدی دارو
  • کاربرد سیال برای جایگزینی تلفات الکترولیت مایع.
  • انتقال خون و فرآورده های خونی
  • در بیمارانی که نمی توانند مصرف خوراکی مصرف کنند، دسترسی عروقی برای تغذیه تزریقی ایجاد می شود.

 

نکاتی که در انتخاب رگ باید در نظر گرفته شود

دسترسی عروقی باید ابتدا از سمت دیستال و نه از سمت پروگزیمال وریدها ایجاد شود.

برای اینکه بیمار راحت حرکت کند باید سمتی را انتخاب کرد که فعالانه از آن استفاده نمی کند. به عنوان مثال، برای بیماری که به طور فعال از دست راست خود استفاده می کند، دست چپ او باید برای باز کردن یک دسترسی عروقی ترجیح داده شود.

 

برای جلوگیری از حرکت باید تا حد امکان از نواحی مفصلی اجتناب شود.

ناحیه باید بدون تروما، علائم عفونت (قرمزی، تورم، درد، گرما)، اختلالات گردش خون، مداخله جراحی و شانت شریانی وریدی (مسیری که سیستم مویرگی را برای همودیالیز دور می‌زند و جریان خون مستقیم را از شریان به ورید فراهم می‌کند) انتخاب شود. .

 

در بیمارانی که دسترسی‌های عروقی زیادی دارند، ممکن است بافت اسکار در ورید ایجاد شود که انجام این روش را دشوار می‌کند. این وریدها در صورت امکان نباید انتخاب شوند.

 

در نوزادان و افراد مسن باید احتیاط کرد زیرا دیواره سیاهرگ بسیار حساس است.

در بیماران بسیار لاغر، دیواره سیاهرگ بسیار نازک است و می تواند به راحتی پاره شود.

در بیماران چاق، وریدهای سطحی به سختی دیده و احساس می شوند.

در موارد کم آبی شدید، از دست دادن مایع خارج سلولی و شوک، با کاهش پری وریدها، ایجاد دسترسی عروقی دشوار می شود.

 

 

 

به عنوان تیم پرستاری مهرآوران نوین، ما سرم شما را در خانه وصل می کنیم.

 

 

آیا سرم اتم برای سرماخوردگی خوب است؟

اگر علائم سرماخوردگی دارید، مهم است که با پزشک مشورت کنید و در مورد گزینه های درمانی مناسب اطلاعات کسب کنید. سرماخوردگی معمولا یک عفونت ویروسی است و اغلب خود به خود با گذشت زمان بهبود می یابد. معمولاً درمان های علامتی برای تسکین علائم سرماخوردگی ترجیح داده می شود. این درمان ها شامل نوشیدن مایعات فراوان، استراحت، استفاده از اسپری ها یا قطره های مرطوب کننده و استفاده از اسپری ها یا قطره های بینی برای رفع گرفتگی بینی است.

با توجه به اینکه ضعف قابل توجهی که همراه با بیماری هایی مانند سرماخوردگی و اسهال است ممکن است ناشی از کمبود مایعات باشد، به عنوان مکمل سرم برای این بیماری ها استفاده می شود.

 

آیا سرم برای رفع خستگی مفید است؟

هنگامی که علائمی مانند تب بالا، تهوع، استفراغ، درد، اسهال، ضعف و ضعف دارید، می توانید مکمل های سرم ویتامین را در خانه مصرف کنید.

 

تزریق سرم چند دقیقه زمان میبرد دارد؟

برنامه تقریباً ۳۰-۴۵ دقیقه طول می کشد.

 

آیا قرار دادن سرم در خانه گران است؟

هزینه درج سرم در منزل برای بیمارانی که برای رفتن به بیمارستان مشکل دارند یا درمان بستری در منزل را دریافت می کنند، گزینه مقرون به صرفه تری است.

زمانی که مقایسه هزینه انجام شود، با توجه به مراجعات مکرر به بیمارستان و انتقال بیمار به یک مرکز، مبلغی که باید برای خدمات بهداشتی در منزل پرداخت شود، به یک خدمت قابل قبول و پایدار برای بستگان خانواده تبدیل می شود.

 

سرم تشکیل شده از چیست؟

چیدمان بر اساس نیاز شما انجام می شود، اما به طور کلی ویتامین های زیر اضافه می شوند.

 

مواد تشکیل دهنده سرم;

 

ویتامین‌های B1، B6، B12، B5 و C که در عفونت‌ها بیش از حد به آن‌ها نیاز داریم،

داروهای ضد التهابی برای کاهش شدت عفونت،

داروهای ضد تب و مسکن، – داروهای آنتی هیستامین که از ایجاد حساسیت و ترشح جلوگیری می کنند.

محافظ معده و روده – مایعات الکترولیت متعادل

 

در بین مردم به سرم زرد یا سرم دوپینگ نیز معروف است…

بیشتربدانید: خدمات پزشکی در تهراناعزام پزشک شمال تهراندکتر در منزل شمال تهرانویزیت پزشک در منزل غرب تهراناعزام پزشک به منزل شبانه روزی

چرا سرم اتم استفاده می شود؟

بیماران دو سرم «چشم» دارند. رنگ اول به دلیل ویتامین B اضافه شده به آن زرد است. معمولاً به آن “سرم زرد” یا “سرم رنگی” می گویند. دیگری با افزودن مسکن ها، آنتی بیوتیک ها، آرام بخش ها و ویتامین ها تهیه می شود.

کارشناسان ما در اسرع وقت در سراسر تهران در خدمت شما هستن