0
قیمت خدمات پرستاری در منزل

قیمت خدمات پرستاری در منزل

اگر پرستار سالمند درمورد بیماریهای رایج دوران سالمندی آموزش دیده باشند، حقوق بالاتری دارند. اگر پرستار سالمند با فیزیوتراپی آشنا باشد و به درمان بیماری اسکلتی، اختلالات ماهیچه ای و عصبی بپردازند، از حقوق بیشتری برخوردار می شوند. همینطور مراقب سالمندی که وظیفه اش فقط نگهداری از سالمند و رسیدگی به امور بهداشتی او می باشد و هیچ دانش و تجربه خاصی درخصوص علائم بیماری، ارزیابی وضعیت جسمی و روحی سالمند، ارزیابی پاسخ درمانی، پیشگیری و کنترل عفونت و… ندارد، از حقوق کمتری از پرستار سالمند متخصص با تحصیلات بالا خواهد داشت. پارامتر دیگری که در افزایش حقوق پایه ی پرستار سالمند موثر است کمک مراقب در انجام امور منزل مثل پخت و پز، نظافت منزل، خرید مایحتاج و… می باشد. پارامتر دیگر، ساعت کاری پرستار می باشد. برخی سالمندان نیاز به مراقبت ۲۴ ساعته دارند. پرستاری که سه شیفت ازسالمند مراقبت می کند، حقوق بیشتری نسبت به مقدار حقوق پایه دریافت می کند. برخی از سالمندان فقط در انجام اموری خاص مثل استحمام نیاز به پرستار دارند، در این صورت حقوق پرستار به صورت ساعتی محاسبه خواهد شد. پارامتر مهم دیگر ابتلا سالمند به بیماریهایی مثل آلزایمر
و پارکینسون می باشد که نیاز به پرستار باتجربه کار با این قبیل سالمندان دارد که حقوق بیشتری نسبت به پراستارهای دیگر دریافت میکنند. توانایی سالمند در راه رفتن، وزن سالمند و توانایی کنترل ادرار و مدفوع موارد دیگری هستند که در میزان حقوق پرستار تاثیر دارند.
محاسبه حقوق مراقب کودک:
قیمت پرستار کودک در منزل با توجه به محل زندگی شما ( مسیر محل زندگی شما تا محل زندگی پرستار و هزینه رفت و آمد ) و شرایطی که شما برای پرستاری از کودک در نظر می گیرید و انتظاراتی که دارید، متفاوت خواهد بود. هزینه پرستار کودک برای نوزادان بیشتر است. اگر شما از پرستار بخواهید در بعضی مواقع بیشتر از زمانی که توافق شده، از کودک شما مراقبت کند، اضافه کاری محاسبه می شود.قیمت پرستار کودک در منزل به شرایط دیگری نیز بستگی دارد: پرستار کودک قرار است از چند فرزند شما پرستاری کند؟ چه وظایف و مسئولیت های دیگری برای پرستار به جز مراقبت از کودک شما مشخص شده است؟ پرستار چه مدت است که به کار پرستاری مشغول بوده است ؟ چقدر تجربه کار پرستاری از کودک داشته است؟ آیا دارای مدرک و گواهینامه معتبر پرستاری از کودک در منزل می باشد؟ پرستاری از کودک یک شغل به حساب می آید و بعضی از والدین هزینه بیمه سلامت پرستار کودک را نیز محاسبه می کنند. در صورت انجام این کار ، قیمت پرستار کودک در منزل (حقوق پرستار کودک) کمتر می شود، در غیر اینصورت شما باید قیمت پرستار کودک در منزل را بالاتر ببرید تا مخارج درمانی و بیمه وی تامین شود.

یکی از خدمات پرستاری در منزل انجام فیزیوتراپی است برای کسب اطلاعات بیشتر مطالب زیر را مطالعه کنید:

خدمات فیزیوتراپی خانگی فرآیند اعمال درمان تایید شده توسط پزشکان فیزیوتراپی و توانبخشی برای بیماران در محیط خانه توسط فیزیوتراپیست ها در بیماری های عصبی، اختلالات حاد و مزمن ارتوپدی و بیماری های کودکان است.

خدمات فیزیوتراپی خانگی ما اقداماتی است که ما انجام می دهیم تا زندگی بیماران خود را راحت و راحت کنیم و استقلال آنها را به دست آوریم.

 

این کمک ها که مخصوص بیمارانی است که به دلایلی مانند جراحت، فلج، کهولت سن یا بیماری دچار مشکل در عملکرد حرکتی می شوند، برای تسریع روند بهبودی در مواردی مانند درد مزمن، کاهش قدرت، محدودیت حرکات انجام می شود. ، و عدم تعادل

 

به عنوان موسسه بهداشتی خانگی مهراوران نوین، هدف خدمات فیزیوتراپیست خانگی ما ارائه خدمات فیزیوتراپی در محیط خانه بیمارانی است که نمی توانند در بیمارستان درمان شوند.

 

خدمات فیزیوتراپی خانگی به شما کمک می کند:

برای ارائه بهترین پشتیبانی پزشکی به بیمارانی که نمی‌توانند یا نمی‌خواهند در بیمارستان و در آسایش خانه خود درمان شوند،

برای به دست آوردن مجدد سلامت خود با استفاده از برنامه های درمانی تعیین شده توسط پزشک فیزیوتراپی خود یا تعیین شده توسط پزشکان ما،

برای ارائه حمایت های لازم با ایجاد یک روال در زندگی خود پس از درمان، با در نظر گرفتن عوامل بسیاری مانند ساختار کلی بدن، عوامل استرس زا که در زندگی شما تأثیر می گذارد، وضعیت بدنی شما و روال تغذیه شما.

 

در کدام اختلالات فیزیوتراپی خانگی اعمال می شود؟

اختلالات وضعیت بدن

کم

فلج

پارکینسون

ام‌اس

آسیب های نخاعی

شکستگی لگن

پروتزهای مفصل ران و زانو

جراحی رباط و غیره

اسپینابیفیدا، فلج مغزی، تورتیکولی و غیره

 

چگونه از خدمات فیزیوتراپیست در منزل استفاده کنیم؟

به عنوان تیم سلامت خانه مهراوران نوین، خدمات فیزیوتراپی خانگی ما توسط فیزیوتراپیست های مجرب ارائه می شود.

در این فرآیند که توسط فیزیوتراپیست ها و فیزیوتراپیست های ما انجام می شود، پس از بررسی وضعیت لازم در مورد بیمار، استفاده از دستگاه ها (دستگاه های تقویت کننده عضلات، دستگاه های TENS، باندهای درد، وزنه های مچ دست و …) و تمرینات تحریک کننده انجام می شود. با تقویت عضلات و سیستم اسکلتی انجام می شود.

بستگان بیماران نیز می توانند مشمول این خدمات شوند که در محدوده خدمات فیزیوتراپ در منزل ما ارائه می شود. با توجه به شرایط بیمار و تعداد جلسات که بسته به بیماری متفاوت است، می توان برنامه های بسیاری را انجام داد.

 

مزایای خدمات فیزیوتراپی در منزل برای بیماران و بستگان آن ها چیست؟

با خدمات فیزیوتراپی در منزل، بیمارانی که با بیماری فعلی خود در راه رفتن مشکل دارند، از نظر راحتی بیمار، ادامه درمان خود را در منزل آسانتر می کند.

حمل و نقل بیمارستانی در بیمارانی که مشکلات جسمانی دارند و نیاز به فیزیوتراپی دارند می تواند مشکل ساز باشد. خدمات فیزیوتراپیست خانگی و خدمات فیزیوتراپی خانگی راحتی را برای بیماران و بستگان آنها فراهم می کند زیرا بیماران درمان خود را در آسایش خانه خود ادامه می دهند.

 

فرصت های فیزیوتراپی خانگی که برای بیماران سالمند فراهم می کنیم چیست؟

خدمات توانبخشی سالمندان ما یکی از خدماتی است که به بیمارانی ارائه می شود که در دوران سالمندی شکایاتی مانند زوال یا از دست دادن عملکرد بدن به دلیل هر بیماری دارند.

هدف ما جلوگیری از تنش در ساختار عضلانی، مفاصل و استخوان، اطمینان از اینکه بیماران ما در موقعیتی هستند که می‌توانند دوباره فعالیت‌های روزانه خود را انجام دهند و از شکایت‌هایی مانند افتادن و درد جلوگیری کنیم.

با توانبخشی سالمندان، هدف ما این است که بیماران خود را مستقل کنیم و زندگی آنها را آسانتر کنیم. فعالیت بدنی روشی موثر برای بازیابی ضایعات عملکردی است.

 

محتوای خدمات فیزیوتراپی خانگی و توانبخشی سالمندان ما چیست؟

در خدمات توانبخشی سالمندان ما که توسط فیزیوتراپیست های متخصص ما ارائه می شود.

چیدمان اتاقی که بیمار ما در آن قرار دارد با در نظر گرفتن شرایط زندگی

توانایی انجام فعالیت هایی مانند بالا رفتن از پله و پیاده روی،

دادن وضعیت صحیح به بیمار و حفظ این وضعیت،

کاهش سرعت جذب استخوان

جلوگیری از کاهش ظرفیت تنفسی

ما کاربردهای زیادی مانند ایجاد حرکات درمانی در برابر محدودیت حرکات مفصلی را انجام می دهیم.

 

سوالات متداول در مورد فیزیوتراپی در منزل

چگونه با خدمات فیزیوتراپ خانگی تماس بگیریم؟

با تماس با مرکز تماس ما می توانید خدمات فیزیوتراپ در منزل را دریافت کنید.

شما می توانید از طریق خط تلفن ما با ما تماس بگیرید.

بیشتربدانید؛مراقبت از سالمند در منزل تهران-پرستاری در منزل تهرانمراقبت از سالمند و کودک شمال تهراننگهداری از سالمند در تهران

 

جلسات فیزیوتراپی در منزل چند روز در هفته است؟

دفعات و تعداد جلسات با توجه به شرایط بیمار برنامه ریزی می شود. جلسات به طور متوسط ​​۱ ساعت طول می کشد. در حالی که به صورت ۲ یا ۳ روز در هفته برنامه ریزی شده است، هر روز در دسترس بیماران ما است که نیاز به فیزیوتراپی دارند.

 

دستگاه های مورد استفاده و روش های کاربردی چیست؟

درمان دستی، پک گرم، پک سرد، دستگاه اولتراسوند، نردبان (پله)، دستگاه تنز در منزل استفاده می شود. این دستگاه ها قابل حمل و مناسب برای مصارف خانگی هستند.

 

جلسات چگونه برنامه ریزی می شود؟

در نتیجه ملاقات بیمار با فیزیوتراپیست های ما، برنامه ریزی تشخیصی رایگان انجام می شود تا ابتدا وضعیت بیمار مشاهده شود.

پس از ویزیت، وضعیت بیمار را گزارش می کند و به مرجع برنامه ریزی ارسال می کند. قیمت به همراه فرد مجاز به بیمار داده می شود و روزهای جلسه در نظر گرفته شده است.

در طول تشخیص، بیمار در مورد روش هایی که در طول درمان باید اعمال شود و محتوای درمان مطلع می شود.

 

پیگیری بیمار در خدمات فیزیوتراپی خانگی ما چگونه انجام می شود؟

روند رشد بیمار با مشاهده فیزیوتراپیست و تصاویر گرفته شده با اجازه بیمار ارزیابی می شود و توسط پزشک ما پیگیری می شود.

بستگان بیماران به منظور رضایت بیمار و بازخورد در مورد جلسه به صورت هفتگی فراخوانی می شوند.

 

در کدام مناطق تهران خدمات فیزیوتراپی خانگی دارید؟

خدمات فیزیوتراپی خانگی مهراوران نوینما تمامی مناطق در بخش تهران  را پوشش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید