0
تعرفه خدمات پزشکی در منزل

تزریقات در منزل

تزریقات یکی از شیوه های رایج در تجویز داروها و اجرای نمونه گیری ها می باشد که در صورت رعایت نکردن استانداردهای ایمنی، خطراتی را برای هر دو طرف دارد. انجام هرگونه خدمات تزریقات در رعایت استاندارهای ایمنی توسط مهرآوران نوین. جهت دریافت خدمات تزریق در منزل با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید. ارسال نیرو تزریق به تمام نقاط تهران.

بر اساس تحقیقات بعمل آمده سالانه حدود ۱۶ بیلیون تزریق در کشورهای در حال توسعه انجام میشود که حداقل ۵۰ درصد آن غیرایمن می باشد. خطر تزریقات غیر ایمن یک تهدید جدی است و استفاده نامناسب از سرنگها و سوزن ها می تواند باعث انتقال عفونت و تهدید زندگی گردد. برای مثال هپاتیت C و B HIV می توانند در اثر تزریق غیر ایمن منتقل گردد. تهیه امکانات و شرایط کافی برای اجرای سیاست مربوط به تزریقات ضروری بوده و بایستی:۱- تمام وسایل مورد نیاز مناسب از قبیل سرنگها، سر سوز نها، جعبه ها و …… همواره فراهم باشد.۲- بایستی سیستم تهیه وسایل مورد نظر طوری طراحی شود که همواره این وسایل در دسترس باشد.۳- سرنگهای یکبار مصرف در سایزهای مختلف بایستی به میزان حداقل مصرف یک ماه موجود باشد.۴- تهیه جعبه های ایمنی مخصوص دفع اشیاء تیز و برنده به تعداد کافی برای تمام واحدها تهیه گردد.کارشناسان مهرآوران نوین با رعایت کامل استانداردهای بین الملی تزریقات در منزل در سعادت آباد را برای بیمار انجام می دهند.
مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری مهروران نوین مفتخر است که بیش از یک دهه با اخذ مجوز رسمی از معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، گامی بزرگ در جهت ارایه خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی بردارد.
این مرکز به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد.
خدمات پرستاری موسسه مهرآوران نوین جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، در منزل هم قابل انجام است.
درمان در منزل موسسه مهرآوران نوین با اعزام پزشک ، پرستار ، بهیار ، کمک بهیار ، کودک یار ، مراقب ، فیزیوتراپ و ماساژور به منزل این امکان را به بیمار می دهد که در محیطی راحت تر ، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد و خانواده را آموزش می دهد تا نقش فعالتری در درمان بیمار ایفا کنند.
تنها با یک تماس، بهترین نیروها ومراقبین مهرآوران نوین ، در کمترین زمان در خدمت شما هستند.

انجام کلیه خدمات پزشکی و تزریقات و خدمات امور بیماران کرونا وتزریق رمدسیور و….
توسط نرس با تجربه و ICUکار

خدمات آزمایشگاهی خانگی چیست؟

خدمات آزمایشگاهی خانگی چیست؟، خدمات آزمایشگاهی خانگی که در محدوده خدمات بهداشتی و مراقبتی در منزل ایجاد می‌شود، فرآیند گرفتن خون بیمار در منزل توسط پرستار در شرایط استریل و ارسال آن‌ها به آزمایشگاه است. معاینات درخواستی پزشک کلیه آزمایشات مورد نیاز در موسسات بهداشتی را می توان برای بیمار در منزل درخواست کرد و برای کلیه آزمایشات مورد نظر توسط پرستار خون گیری می شود.

آزمایشات ارسالی به آزمایشگاه توسط پرستار پیگیری می شود و نتایج آن با پزشک، بیمار و بستگان بیمار در میان گذاشته می شود.

 

چه کسی خدمات آزمایشگاهی خانگی را ارائه می دهد؟

خدمات آزمایشگاهی در منزل توسط پرستاران مجربی که در محدوده خدمات بهداشتی و مراقبتی در منزل کار می کنند ارائه می شود.

 

مزیت خدمات آزمایشگاهی خانگی

آزمایشگاه خانگی مزیت بزرگی را برای بیمار و خویشاوندان بیمار فراهم می‌کند، زیرا این امکان را فراهم می‌کند که پرستار در خانه خود بدون نیاز به مراجعه بیمار به هیچ موسسه بهداشتی یا آزمایشگاهی، خون بگیرد. به این ترتیب از اتلاف وقت جلوگیری شده و نیازی به انتقال و جابجایی بیمار نیست. حمایت روانی از بیمار ارائه می شود و بیمار می تواند با خیال راحت خون گیری کند.

 

خدمات آزمایشگاهی خانگی به چه کسانی ارائه می شود؟

گروه بیمارانی که برای آنها آزمایشگاه خانگی درخواست می شود، بیشتر است. بیماران بستری، بیماری های مزمن، بیمارانی که در راه رفتن مشکل دارند و غیره. ضمناً این خدمات به افرادی که بیماری ندارند اما می خواهند خدمات آزمایشگاهی را در منزل دریافت کنند قابل ارائه می باشد.

 

خدمات آزمایشگاهی خانگی

خدمات آزمایشگاهی در منزل را می توان به افرادی که نمی توانند برای اهدای خون پیدا کنند و یا افرادی که محل سکونتشان دور از هر موسسه بهداشتی است ارائه کرد.

 

خدمات آزمایشگاهی در منزل چگونه ارائه می شود؟

آزمایشگاه خانگی توسط موسسات ارائه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی در منزل با تایید وزارت بهداشت مجوز گرفته است. در راستای این اختیار، هنگام دریافت درخواست خدمات آزمایشگاهی در منزل، توسط موسسه ارائه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی در منزل، پرستار به منزل هدایت و خونگیری انجام می شود.

پس از درخواست خدمات آزمایشگاهی در منزل توسط بستگان خانواده، مسئولین موسسه پرستاری را در روز و ساعتی که برای خانواده و بیمار مناسب است به خانه هدایت می کنند. اگر شرایطی وجود داشته باشد که بیمار در طول معاینات درخواستی گرسنه یا سیر باشد، از قبل به بستگان خانواده اطلاع داده می شود.

پرستار شرایط استریل را برای ارائه خدمات آزمایشگاهی در منزل فراهم می کند. مواد مصرفی یکبار مصرف را تهیه می کند. دستگاه جمع آوری خون، تورنیکه، لوله های آزمایشگاهی، انژکتور، دستمال مرطوب الکلی، نوار، پنبه، جعبه زباله های پزشکی و غیره. تمام مواد با آن موجود است. پرستار ابتدا با موادی که در دست دارد، ناحیه بیمار یا فرد مسن را که از آن خون گرفته می شود، استریل می کند. سپس بازوی بیمار را فیکس کرده و رگ را از مناسب ترین نقطه پیدا کرده و خون مورد نظر را وارد لوله ها می کند. بیمار سوژه را تمیز می کند، آن را فشار می دهد تا متورم نشود و کبود نشود، نواری برای جلوگیری از خونریزی می گذارد و عمل را پایان می دهد.

برای آزمایشات خونی که توسط پزشک درخواست می شود، پرستار خون فرد را در لوله های مناسب می گیرد و نام و بارکد را روی آن می چسباند و خدمات آزمایشگاهی را در منزل انجام می دهد.

خون گرفته شده در شرایط مناسب به آزمایشگاه فرستاده می شود. نتایج پیگیری می شود. با توجه به معاینات درخواستی، نتایج در عرض ۱-۲ ساعت به دست می آید و آزمایشات دقیق هورمونی یا کشت مورد نظر در عرض ۱-۲ روز به نتیجه می رسد. نتایج با پزشک اصلی بیمار، افسر خدمات بهداشتی خانه و بستگان خانواده به اشتراک گذاشته می شود.

 

آیا خونگیری در خانه بی خطر است؟

یک آزمایشگاه خانگی یک سرویس بسیار ایمن و آسان است اگر توسط یک ارائه دهنده بهداشت و مراقبت خانگی قابل اعتماد سازماندهی شود. پرستار با سازماندهی مواد و سفارش در شرایط کاملاً استریل برای آزمایشگاه در خانه در بیمار دخالت می کند. بنابراین، بستگان بیمار/بیمار و خود را در برابر احتمال عفونت محافظت می کند. پرستاری که برای آزمایشگاه در خانه به خانه می رود، این روش را با مواد استریل و یکبار مصرف خون گیری کامل می کند.

بیشتربدانید:تزریقات در منزل تهرانتزریقات در منزل شمال شرق تهرانتزریقات در منزل زعفرانیهتزریقات در منزل شمال شرقی تهرانتزریقات در منزل ولنجک

آیا مایل به دریافت این سرویس هستید؟

خدمات بهداشتی و مراقبتی مورد نیاز خود را انتخاب کرده و با اطلاعات تماس خود با ما به اشتراک بگذارید. اجازه دهید در اسرع وقت با مدیران بهداشتی متخصص خود با شما تماس بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید