اجاره تجهیزات ICU

اجاره ی تجهیزات icu

تجهیزات مورد استفاده در ICU از موارد مختلف ، مانند وسایل اندازه گیری فشار خون ، تا دستگاه های بسیار تخصصی مانند مانیتور کنار تخت یا ونتیلاتور متفاوت است. اجاره تجهیزات ICU ممکن است برای نظارت بر بیمار و یا کمک به درمان بیماری آن ها استفاده شود.

فعال کردن ICU یکپارچه

اجاره تجهیزات ICU ما ، از جمله ابزارهای تهویه محافظتی همراه با راه حل های نظارت بر بیمار و مدیریت هشدار ، می توانند به شما در دستیابی بهتر به اهداف بالینی کمک کنند. به همین دلیل ما متخصص شما در مراقبت های ویژه هستیم.

اجاره تجهیزات ICU ابزاری برای کمک به شما در بهبود مراقبت از بیمار است.

چه تجهیزاتی در ICU وجود دارد؟

یک بخش مراقبت های ویژه یا ICU مملو از تجهیزات ویژه ای است تا بیماران را در حد امکان ایمن و راحت نگه دارد.

بعضی از ماشین ها بوق می زنند یا اطلاعات را به طور مداوم نمایش می دهند. برخی دیگر برای موارد اضطراری زنگ هشدار روی خود دارند تا شما را از حال بیمار مطلع کنند.

تجهیزات مورد استفاده در بخش مراقبت های ویژه از تجهیزات آشنا ، مانند دستگاه های اندازه گیری فشار خون ، تا دستگاه های کاملاً تخصصی ، مانند دستگاه های دیالیز است.

تجهیزات تنفسی

ونتیلاتور دستگاهی است که در حالی که ریه ها بهبود می یابد برای فرد تنفس را راحت می کند. از طریق یک لوله نازک اکسیژن هوا را به داخل ریه ها می فرستد و اجازه می دهد تا دی اکسید کربن خارج شود. لوله از طریق بینی یا دهان در لوله تنفس قرار می گیرد.

در صورت عدم نیاز به دستگاه تهویه ، ممکن است از دستگاه فشار هوای مثبت مداوم (CPAP) استفاده شود. به آرامی از طریق ماسک روی بینی یا دهان اکسیژن یا هوا را به داخل ریه ها هل می دهد.

کانول بینی وسیله ای است که دارای دو شاخه است. این شاخه ها در سوراخ های بینی قرار می گیرند که فرد فقط به اکسیژن بیشتری احتیاج داشته باشد. اکسیژن از طریق لوله ها به داخل سوراخ های بینی می رود.

سایر تجهیزات ICU

تجهیزات ICU یکبار مصرف شامل کاتترهای ادراری ، کاتترهای مورد استفاده برای رگ های شریانی و وریدی مرکزی ، لوله های قفسه سینه و تراشه ، لوله های تغذیه دستگاه گوارش و بینی و معده و الکترودهای نظارتی است.

اجاره تجهیزات بهداشتی دست دوم

این مهم است که خدمات بهداشتی را آسان‌تر و راحت‌تر کنیم و بتوانیم افراد را با استفاده از دقیق‌ترین تکنیک‌ها در هر زمینه‌ای که وجود دارد، درمان کنیم. هر تجهیزات بهداشتی که توسط شرکت های پزشکی فروخته می شود و گاهی اوقات اجاره می شود، بهترین کیفیت و ایمن ترین گزینه را در صورت استفاده از پرسنل مناسب برای بیمار ارائه می دهد. شرکت پزشکی آکیول یک منطقه خدماتی ویژه برای خرید یا اجاره انواع دستگاه های پزشکی بیماری ها ایجاد می کند. البته نگهداری دستگاه های اجاره ای متعلق به شرکت می باشد. امروزه خرید دستگاه‌های پزشکی می‌تواند از نظر فنی برای جراحی‌هایی که در چند ساعت انجام می‌شوند پرهزینه شود. به خصوص خرید دستگاهی که پس از مدتی سازگاری خود را با تکنولوژی از دست بدهد باعث ضرر مالی می شود.

 

شرکت پزشکی مهر آوران نوین  به صورت شرکتی خدمات فروش و اجاره دستگاه های پزشکی با کیفیت و طولانی مدت را ارائه می دهد. این امکان را برای خرید محصول با کیفیت مناسب فراهم می کند تا بتوان از مناسب ترین دستگاه در درمان های اورولوژی، سنگ کلیه یا جراحی پروستات استفاده کرد. گروه های کالایی ارائه شده توسط شرکت پزشکی مهر آوران نوین  شامل خدمات معاینه ویژه ، دستگاه های مر بوط به ای سی یو، خدمات کرایه تجهیزات اورولوژیک، خدمات خرید یا اجاره مانیتور ، تخت، کپسول اکسیژن، انواع تجهیزات ای سی یو، تجهیزات اورولوژی و… می باشد انجام می دهد.

 

شرکت ما واقع در تهران در این بخش پیشگام است و چنذین سال است که به طور فعال خدمات خود را ارائه می دهد. ما شرکتی هستیم که محصولات با کیفیت را با مشتریان ترکیب می کنیم و با کادر مجرب خود خدمات نگهداری و تعمیرات خود را حتی پس از اجاره و خرید خدمات ادامه می دهیم. ما در هر زمان از شما برای مشکلات فنی و عملیات کالیبراسیون دستگاه پشتیبانی می کنیم. در فعالیت های خود که با تمرکز بر رضایت مشتری شروع کردیم، کلیه مواد مصرفی در حوزه پزشکی را به فروش می رسانیم. به لطف فرصت عرضه دست دوم مهر آوران نوین  می توانید از محصولات دستگاه های دست دوم ما که به روز و مطابق با استانداردهای امروزی هستند بهره مند شوید.

 

خدمات تجهیزات پزشکی شرکت پزشکی

امروزه تعداد شرکت های ارائه دهنده خدمات به بخش پزشکی در حال افزایش است. شرکت‌های پزشکی که فروش اینورتر را برای انواع جراحی‌های آندوسکوپی که ممکن است پزشکان در بیمارستان‌ها یا کلینیک‌های خصوصی به آن نیاز داشته باشند، بر عهده دارند، فعالیت‌های فعال خود را برای انجام کار خود با سالم‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین سیاست ارائه می‌دهند. شرکت پزشکی مهر آوران نوین  که در بین این شرکت ها جای خود را دارد و خدمات فروش، نگهداری و تعمیر محصولات را در آنکارا ارائه می دهد ، اطمینان حاصل می کند که مواد پزشکی مورد استفاده در سخت ترین جراحی ها به شما تحویل داده می شود. برای انجام سالم فروش محصولات، فرآیندهای کالیبراسیون، نگهداری و عملیات تجهیزات پزشکی با گواهی هایی که داریم با زیرساختی کاملا قانونی و با کیفیت ارائه می شود.

بیشتربدایند:نگهداری سالمند و کودکهزینه پزشک در منزل تهرانویزیت دکتر در منزلاعزام پزشک درمنزلاعزام پزشک به منزل

شرکت پزشکی مهر آوران نوین  چندین سال سال است که در این بخش خدمت می کند و همچنان تجربیات خود را به مشتریان خود ارائه می دهد. با تشکر از کادر مجرب در کادر خود، خدمات نگهداری و تعمیر دستگاه خریداری شده نیز ارائه می شود. از جمله گروه‌های خدماتی با کیفیت و راه‌حل‌محور است که نه تنها خدمات خرید، بلکه اجاره نیز ارائه می‌دهد. این امکان را برای دسترسی به محصولات دست دوم یا جدید در خدمات فنی محصولات تجهیزات پزشکی مرتبط با تکنیک های لیزر فراهم می کند. علاوه بر این، در صورت بروز هرگونه نقصی که ممکن است رخ دهد، خدمات بازسازی و تعمیر را نیز ارائه می دهد.

 

دسترسی به محصول دست دوم یا اجاره ای آسان تر است تا خرید محصول با پرداخت هزینه های بالا برای جراحی که طبق استانداردهای امروزی چند ساعت طول می کشد. شرکت پزشکی مهر آوران نوین  به لطف خدمات اجاره تجهیزات پزشکی خود خدماتی را ارائه می دهد که با فناوری سازگار است که می توان از آن برای جراحی که چند ساعت طول می کشد استفاده کرد، کلیه تعمیرات انجام شده است و گزینه کالیبراسیون توسط کارکنان پشتیبانی حل می شود. برای خرید یا اجاره خدمات می توانید با ما تماس بگیرید و یا از خدمات قطعات یدکی دستگاه ما نیز بهره مند شوید. ما از شما در تکمیل فرآیند فروش محصولاتی حمایت می کنیم که به شما امکان می دهد در صنعت با تمرکز بر کیفیت و با قیمت های مقرون به صرفه، برجسته شوید. برای شروع فرآیند اجاره یا فروش می توانید با استفاده از خط تماس با ما تماس بگیرید. گروه های محصولی که می توانید از طریق شرکت پزشکی ما از آنها بهره مند شوید عبارتند از: مانیتور ، تخت، کپسول اکسیژن، انواع تجهیزات ای سی یو، تجهیزات اورولوژی و…