0
اعزام پرستار متخصص جهت پرستاری از بیمار ، کودک و سالمند در منزل

اعزام پرستار برای مراقبت از بیمار

فعالیت های موسسه مهرآوران نوین در زمینه خدمات پرستاری ( اعزام پرستار متخصص جهت پرستاری از بیمار ، کودک و سالمند در منزل ، انجام کلیه آزمایشات خون و تزریقات و سرم تراپی ، اعزام پرستار و بهیار جهت بیماران تخصصی ICU و CCU ) ، خدمات پزشکی ( شامل ویزیت پزشک عمومی ومتخصص، نوار قلب و پانسمان و سونداژ ، درمان زخم بستر ، صدور گواهی فوت ) و … میباشد که با مجوز رسمی از وزارت بهداشت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

معیارهای انتخاب پرستار سالمند:
شرط اول برای پرستار سالمند، علاقه است. درصورتیکه فرد نگرش مثبتی نسبت به پرستاری سالمند نداشته باشد افسرده میشود و افسردگی را به سالمند منتقل می کند و موجب افزایش ناتوانی و افسردگی سالمند میشود. پرستار سالمند باید قابل اعتماد باشد. بهتر است پرستار سالمند جدید را تا مدتی تحت نظر بگیرید تا بتوانید به او اعتماد کنید. مراقب سالمند خوب باید از نظر فیزیکی قوی باشد. با توجه به اینکه رفتار سالمندان تا حدی مشابه کودکان می باشند، مراقب سالمند باید صبور باشد و آماده هر رفتاری از سوی سالمند باشد و با صبوری وضعیت را کنترل کند. مراقب سالمند بهتر است دوره آموزشی کمکهای اولیه را گذرانده باشد تا بتواند در موقع لزوم سالمند را نجات دهد. خوب است مراقب سالمند با داروها و بیماریها آشنا باشد تا درصورت نیاز بتواند اقدام لازم را انجام دهد. پرستار سالمند باید آموزش احیای قلبی عروقی هم دیده باشد تا بتواند بخوبی در شرایط ضروری به سالمند کمک کند.
مشخصات پرستار کودک:
کودکان نیاز دارند بزرگسالان به حرف های آنها گوش دهند. کودکان باید بدانند که وجودشان برای بزرگسالان اهمیت دارد و نیازشان مهم است. کودکان نیاز به راهنمایی و کمک دارند. کودکان بزرگسالانی را دوست دارند که انعطاف پذیر ، مثبت اندیش و واقع بین هستند. پرستار کودک هرگز نباید کودکی را مسخره کنند و یا از روش های خشن انضباطی استفاده کنند. همه ی کودکان به محدودیتهای معقولی نیاز دارند و بهتر است با حوصله و شوخ طبعی و ایجاد یک حس مشترک نکات تربیتی را به آنها آموخت. مراقب کودک باید با پسرها و دخترها رفتار یکسانی داشته باشند و بدون توجه به پیش زمینه عقیدتی یک کودک به مذهب، زبان و ارزشهای خانوادگی او احترام بگذارند. پرستار کودک باید اطلاعات کلی درباره ی کمک های اولیه داشته باشند. پرستار کودک مهم ترین نقش را در اجرای برنامه ی آموزشی موفقیت آمیز کودک دارد. پرستار کودک باید فردی مهربان، دلسوز و مسئولیت پذیر باشد. پرستار کودک باید بتواند به کودکان در یافتن دوستان جدید، استفاده از اسباب بازی به صورت اشتراکی و احترام به حقوق دیگران کمک کند. پرستار کودک باید هر روز به کودک توجه خاص نشان دهند و به نیاز او رسیدگی کنند. مراقب کودک باید دوست داشتنی، پرتوان، عادل، مهربان ، هوشیار و مسئول باشد.

خدمات پرستاری به صورت ۲۴ ساعته فقط در تهران به صورت شبانه روزی

دیدگاهتان را بنویسید