اجاره مانومتر

اجاره مانومتر

از مانومتر برای بیمارانی که دچار کمبود اکسیژن می باشند استفاده می شود زیرا بیمارانی که دچار کمبود اکسیژن هستند باید هوای استنشاقی آن ها از هوای معمولی بیشتر باشد دستگاه مانومتر در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد.کپسول دارای هوای فشرده می باشد که فشار داخل آن ۵۰ تا ۱۰۰ اتمسفر است.

عمل کاهش فشار تا حد طبیعی نیز یکی از عملکرد های مانومتر می باشد و می تواند حجم هوای خروجی در دقیقه را نشان دهد و اکسیژن را مرطوب کند.

افرادی که دارای بیمارانی هستند که دچار کمبود اکسیژن هستند می توانند از این وسیله استفاده کنند. افراد می توانند این دستگاه را از شرکت مهرآوران نوین نرسینگ تهیه کنند و به صورت اجاره و یا خرید از این دستگاه استفاده کنند.

اجاره مانومتر و یا فروش آن به شما عزیزان کمک می کند تا بیماران در منزل باشند و ار هزینه های بسیار بیمارستان در امان باشید.

افرادی که می خواهند از اجاره ی مانومتر استفاده کنند باید آگاه باشند که علاوه بر مانومتر  به وسایل دیگری همچون فلومتر و ماسک اکسیژن نیز نیاز میباشد  که این ماسک دارای دو سوراخ در طرفین خود است و طبق اصل برنولی باعث ایجاد ناحیه کم فشار و ترکیب اکسیژن با بیرون می شود .

 

طرز استفاده از مانومتر:

آگاه باشید که در گیج عقربه ای مانومتر سه قسمت رنگی آبی، زرد و قرمز وجود دارد که نشان دهنده میزان کاهش اکسیژن است. قرار گرفتن عقربه در محدوده آبی به این معنا است که هنوز هم میزان کافی از اکسیژن برای تنفس دارید. منطقه زرد نشان می دهد که محتویات اکسیژن درون کپسول در حال کاهش است و قرار گرفتن عقربه در محدوده قرمز نشان از خالی شدن و نیاز به پر شدن مجدد کپسول دارد.

برای اجاره مانومتر و یا خرید آن می توانید با ما در تماس باشید.