آموزش تزریقات

خدمات تزریق در منزل

دسترسی شبانه روزی به خدمات پزشکی – پرستاری بی شک یکی از نیازهای مبرم هر خانواده است. عدم دسترسی به مطب پزشکان در ساعات روز و شب و ایام تعطیل، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران سالمند، نیاز به استفاده از خدمات شبانه روزی و قابل دسترس را دو چندان می نماید . جهت دریافت خدمات تزریقات با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.ارسال نیروی متخصص تزریق به تمام نقاط تهران.

خدمات تزریق در منزل

مرکز پرستاری مهرآوران نوین ارائه ویزیت پزشک و درمان بیمار و سالمند در منزل تزریقات و پانسمان و وصل سوند شبانه روزی تمام نقاط تهران و اعزام پرستار کارشناس تحصیلکرده به صورت شبانه روزی میباشد .
تزریق امپول و سرم و ویزیت پزشک در منزل در تهران رابه ما بسپارید در صورتی که بیمار در بستر دارید و یا نمی توانید بیمارتان را به بیمارستان ببرید تمام کارهای پزشکی و پرستاری رابه ما بسپارید ما تمام خدمات پزشکی را در منزل خودتان ارایه میدهیم.در صورتی که نیاز به هر گونه تزریقی دارید با ما تماس بگیرید .
بیماران برای انجام تزریقات یا تعویض یک پانسمان ساده میبایست به مراکز درمانی مراجعه نمایند در حالیکه ما با بهره مندی از حضور پرسنل تحصیل کرده در رشته های مختلف پزشکی قادر خواهد بود برخی از درمان ها و اقدامات سرپایی را تحت نظر پزشکان در منزل ارائه نماید .

مواردی از خدمات ما در قسمت تزریقات و پانسمان در منزل:

تزریق سرم در منزل
تزریق آمپول های وریدی و عضلانی در منزل
تجدید و تعویض پانسمان زخم یا محل جراحی در منزل
پانسمان زخم بستر، زخم دیابتی و زخم های مزمن در منزل