Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam

TIMELINE VIEW

بهمن ۱۳۹۹
۲۵ام بهمن ۱۳۹۹

اجاره سی پپ (CPAP)

۲۵ام بهمن ۱۳۹۹

اجاره کپسول اکسیژن

۲ام بهمن ۱۳۹۹

اجاره مانیتور پزشکی

۲ام بهمن ۱۳۹۹

ویلچر

۲ام بهمن ۱۳۹۹

اجاره ویلچر

دی ۱۳۹۹
۲۵ام دی ۱۳۹۹

اجاره تجهیزات ICU

آبان ۱۳۹۹
۱۱ام آبان ۱۳۹۹

انواع تجهیزات پزشکی یکبار مصرف


استفاده  از انواع تجهیزات پزشکی یکبار مصرف و به روز در مطب ها، کلینیک ها و بیمارستان ها و حتی به شکل خانگی دارای اهمیت بالایی است.خرید تجهیزات پزشکی باعث می شود تا متخصصینی مانند پرستاران،پزشکان و تکنسین ها قادر به ارزیابی بیمار می سازد تا پیشگیری،درمان و مراقبت ها سریع تر و بهتر انجام شود.

مهر ۱۳۹۹
۱۹ام مهر ۱۳۹۹

پرستار در منزل تهران

شاید تا به حال  دنبال استخدام پرستار سالمند ، پرستار کودک و یا بیمار بوده اید برای فرزندانتان پدر یا مادرتان و یا حتی برای خودتان!
در هر صورت شما می توانید تجربه جدیدی را با مرکز دارای مجوز داشته باشید و در نظر بگیرید هزینه استخدام پرستار  برای اشخاص مختلف متفاوت است و کیفیت ارائه خدمات و همچنین نوع پاسخگویی پس از عقد قرارداد و پشتیبانی از جمله مسائل مهمی است که باید موردتوجه قرار گیرند.
شهریور ۱۳۹۹
۲۷ام شهریور ۱۳۹۹

انواع تجهیزات پزشکی


تجهیزات پزشکی یکی از مهم ترین قسمت های پزشکی هستند که وجود آن ها برای درمان هر نوع بیماری لازم است. در واقع یک پزشک همواره به واسطه انواع تجهیزات پزشکی مورد نظر و مجاز در زمینه ی تخصصی خود می تواند بیماران را درمان کند.

مرداد ۱۳۹۹
۲۵ام مرداد ۱۳۹۹

تزریقات عضلانی

تزریقات عضلانی برای رساندن یک دارو به عمق عضلات بدن استفاده می شود. این نوع از تزریقات اجازه می دهد تا دارو به سرعت جذب جریان خون شود.تزریقات داخل عضلانی یک روش معمول در پزشکی مدرن می باشد. از این نوع تزریق برای ارسال دارو و واکسن به بدن استفاده می شود. تقریبا تزریق تمامی واکسن های تزریقی به این روش انجام می شوند .
۴ام مرداد ۱۳۹۹

قیمت پرستار تمام وقت


قیمت پرستار تمام وقت در موسسات مختلف پرستاری بسته به یک سری از شرایط متفاوت می باشد. قیمت پرستار تمام وقت از قیمت پرستار روزانه و همچنین قیمت پرستار پاره وقت و روزمزد تا حدودی بیشتر است. همچنین، قیمت پرستار تمام وقت از قیمت پرستار مراقب سالمند در موسسات پرستاری و مراکز خدماتی و ارائه دهنده خدمات نگهداری سالمند در منزل هم به مراتب بیشتر است.