اجاره دستگاه اکسیژن ساز شبانه روزی

اجاره دستگاه اکسیژن ساز شبانه روزی

اجاره دستگاه اکسیژن ساز شبانه روزی با خلوص بالا نیاز اصلی بیماران کرونایی است و با توجه به مدت محدود استفاده و نیاز بین دو هفته تا یک ماه اجاره این دستگاه ها هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و  هم بر حسب نیاز بیماران دستگاه ۵لیتری و ۱۰لیتری کمک شایان و قابل توجهی به بازسازی ریه و بالا آمدن سطح اکسیژن خون می کند.

انواع دستگاه کپسول اکسیژن ساز

۳لیتری
۵لیتری
۸لیتری
۱۰لیتری

جهت اطلاع از نحوه اجاره یا خرید و قیمت دستگاه اکسیژن ساز می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۸۰۸۴۶،۰۹۱۲۴۹۹۰۹۶۶ تماس بگیرید.

اتمسفر کره زمین شامل ۷۸ درصد نیتروژن و ۲۱ درصد اکسیژن می باشد . ریه ها یا همان شش های انسان سالم بطور غریزی ودر واقع بطور شگفت انگیزی توانایی جداسازی اکسیژن از نیروژن را همانند یک دستگاه اکسیژن ساز دارند.
بطور معمول وقتی با دستگاه های پالس اکسیمتر (اکسیژن سنج) میزان غلظت خون (spo2) یک انسان سالم را اندازه گیری می کنید عدد ۹۵ تا ۹۷ را نشان می دهد .
اما در بیماران ریوی و افرادی که به دلیل بیماری های مختلف منجمله کووید_۱۹ یا همان کرونا مبتلا شده اند به سیستم تنفسی آسیب وارد می شود.
دستگاه اکسیژن ساز در واقع دستگاه تغلیظ کننده اکسیژن می باشد که با جداسازی نیتروژن میزان خلوص اکسیژن را افزایش داده و توسط یک ماسک به شخص بیمار انتقال دهد.
در واقع بیمار توسط دستگاه اکسیژن ساز کمبود اکسیژن بدن خود را جبران می کند.
دستگاه های اکسیژن ساز اغلب با برق شهری کار می کنند و در لیتراژهای ۳-۵-۸-۱۰ دسته بندی می شوند.
هر دستگاه اکسیژن ساز بر اساس میزان تولید اکسیژن لیتر بر دقیقه طبقه بندی می شود.
در این روز های سخت کرونایی معمولا لیتراژهای ۵ به بالا مورد استفاده قرار می گیرد.
دستگاه های اکسیژن ساز از هر برندی و ساخت هر کشوری که باشند فقط برای یک هدف تولید شده اند و آنهم تغلیظ و تولید اکسیژن با خلوص بالا می باشد.
در سال های اخیر در کشور عزیزمان جوانان نخبه و با انگیزه ای دست به تولید دستگاه های اکسیژن ساز وطنی زده اند که در این روزهای سخت کرونایی بار زحمت پرستاران و پرسنل عزیز بیمارستانها را تا حد زیادی به دوش می کشند و شرکت هایی در جهت یاری این عزیزان در صف خط مقدم مبارزه به کمک بیماران شتافته و با کرایه و اجاره روزانه این دستگاه های اکسیژن ساز در منزل خدمت رسانی می کنند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز شبانه روزی متمرکز کننده اکسیژن برای دریافت ، تصفیه و توزیع هوا برای کسانی که میزان اکسیژن در خونشان پایین است ، از باتری یا شاخه های خروجی استفاده می کند. این دستگاه ها نسبت به مخازن اکسیژن سنتی سبک و کم حجم هستند. آن ها می توانند به سبک زندگی فعال تری برای کسانی که نیاز اکسیژن اضافی دارند منجر شود.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز شبانه روزی و نحوه کار کردن این دستگاه

هوای نرمال ۸۰٪ نیتروژن و ۲۰٪ اکسیژن را تشکیل می دهد. این مسئله برای افرادی که سطح طبیعی اکسیژن در خون دارند مسئله ای نیست. با این حال ، برخی از افراد با سطح پایین با تبدیل هوای طبیعی به اکسیژن مورد نیاز بدن خود مبارزه می کنند. یک کنسانتره اکسیژن هوای منظم را گرفته و آن را تا ۹۰-۹۵٪ اکسیژن تصفیه می کند. برای این کار ، متمرکز کننده از کمپرسور استفاده می کند که هوا را به داخل فیلترهای بستر غربال منتقل می کند تا نیتروژن از بین برود. سپس اکسیژن خالص شده را از طریق شلنگ های فرو رفته در سوراخ های بینی توزیع می کند. نیتروژن بعداً دوباره در هوا آزاد می شود.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز شبانه روزی دو نوع مختلف دارد: خانگی و قابل حمل. این ماشین ها از نظر اندازه ، وزن ، جریان ، قدرت و ظرفیت متفاوت هستند.

در حال حاضر بسیاری از دستگاه ها و مواد در انسان برای درمان ، یا تسهیل درمان مشکلات سلامتی استفاده می شود. این دستگاه ها شامل پمپ اکسیژن ساز خارج از بدن (دستگاه قلب و ریه) است که در بسیاری از اقدامات جراحی مورد استفاده قرار می گیرد

اکسیژن ساز خانگی چگونه کار می کند؟

غلیظ کننده های اکسیژن خانگی از طریق یک دیواره منبع تغذیه می شوند و برای درمان ثابت در نظر گرفته شده اند. همه این ماشین ها بدون توجه به استنشاق یا بازدم ، در حالت جریان مداوم هستند و اکسیژن را تحویل می دهند. اکسیژن سازهای خانگی بر اساس نسخه شما می توانند بین ۱-۱۰ لیتر در دقیقه اکسیژن را تحویل دهند. در نتیجه ، این ماشین آلات سنگین ترند. اغلب روی چرخ هستند تا به راحتی از یک اتاق به اتاق دیگر منتقل شوند.

هنگام خرید ، مقایسه چندین عامل از جمله جریان لیتر ، وزن ، سر و صدا ، مصرف برق و ارتفاع از اهمیت برخوردار است.

غلیظ کننده های اکسیژن ثابت یا خانگی برای استفاده روزمره طراحی شده اند و می توان آن ها را از یک اتاق به اتاق دیگر چرخاند.

جهت هماهنگی با کارشناسان با این شماره ها ۰۹۱۲۴۹۹۰۹۶۶،۰۲۱۸۸۶۸۰۸۴۶ تماس بگیرید.