اجاره دستگاه اکسیژن ساز شبانه روزی

اجاره دستگاه اکسیژن ساز شبانه روزی متمرکز کننده اکسیژن برای دریافت ، تصفیه و توزیع هوا برای کسانی که میزان اکسیژن در خونشان پایین است ، از باتری یا شاخه های خروجی استفاده می کند. این دستگاه ها نسبت به مخازن اکسیژن سنتی سبک و کم حجم هستند. آن ها می توانند به سبک زندگی فعال تری برای کسانی که نیاز اکسیژن اضافی دارند منجر شود.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز شبانه روزی و نحوه کار کردن این دستگاه

هوای نرمال ۸۰٪ نیتروژن و ۲۰٪ اکسیژن را تشکیل می دهد. این مسئله برای افرادی که سطح طبیعی اکسیژن در خون دارند مسئله ای نیست. با این حال ، برخی از افراد با سطح پایین با تبدیل هوای طبیعی به اکسیژن مورد نیاز بدن خود مبارزه می کنند. یک کنسانتره اکسیژن هوای منظم را گرفته و آن را تا ۹۰-۹۵٪ اکسیژن تصفیه می کند. برای این کار ، متمرکز کننده از کمپرسور استفاده می کند که هوا را به داخل فیلترهای بستر غربال منتقل می کند تا نیتروژن از بین برود. سپس اکسیژن خالص شده را از طریق شلنگ های فرو رفته در سوراخ های بینی توزیع می کند. نیتروژن بعداً دوباره در هوا آزاد می شود.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز شبانه روزی دو نوع مختلف دارد: خانگی و قابل حمل. این ماشین ها از نظر اندازه ، وزن ، جریان ، قدرت و ظرفیت متفاوت هستند.

در حال حاضر بسیاری از دستگاه ها و مواد در انسان برای درمان ، یا تسهیل درمان مشکلات سلامتی استفاده می شود. این دستگاه ها شامل پمپ اکسیژن ساز خارج از بدن (دستگاه قلب و ریه) است که در بسیاری از اقدامات جراحی مورد استفاده قرار می گیرد

اکسیژن ساز خانگی چگونه کار می کند؟

غلیظ کننده های اکسیژن خانگی از طریق یک دیواره منبع تغذیه می شوند و برای درمان ثابت در نظر گرفته شده اند. همه این ماشین ها بدون توجه به استنشاق یا بازدم ، در حالت جریان مداوم هستند و اکسیژن را تحویل می دهند. اکسیژن سازهای خانگی بر اساس نسخه شما می توانند بین ۱-۱۰ لیتر در دقیقه اکسیژن را تحویل دهند. در نتیجه ، این ماشین آلات سنگین ترند. اغلب روی چرخ هستند تا به راحتی از یک اتاق به اتاق دیگر منتقل شوند.

هنگام خرید ، مقایسه چندین عامل از جمله جریان لیتر ، وزن ، سر و صدا ، مصرف برق و ارتفاع از اهمیت برخوردار است.

غلیظ کننده های اکسیژن ثابت یا خانگی برای استفاده روزمره طراحی شده اند و می توان آن ها را از یک اتاق به اتاق دیگر چرخاند.

جهت هماهنگی با کارشناسان با این شماره ها ۰۹۱۲۴۹۹۰۹۶۶،۰۲۱۸۸۶۸۰۸۴۶ تماس بگیرید.